Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Eurosong

Eurosong Hello, Europe! This is Forum.hr calling!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2016., 18:03   #61
Mislim da smo Pamelu na Eurosongu već previše puta viđali. Zadnji put s neprevelikim uspjehom.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 01.10.2016., 23:49   #62
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
https://youtu.be/wNECV2h-y58
Jamalin spot 1944 novo
baš onako sterilno mračan spot u skladu sa pjesmom posve
inače pjesmu nisam slušala od Eurosonga jer koliko god je kvalitetna malo mi je ipak predepresivna, na rubu sam plača uvijek ali zato mi je Iveta još uvijek na listi

nemam ideju tko bi nas mogao predstavljati, ali ona zadnja pojednica Voicea sigurno ne
ja bih najradije demokratski odabir, ali sumnjam da će isti biti
pattie_boyd is offline  
Old 06.10.2016., 16:16   #63
Vijesti:
- Srbija i Crna Gora potvrdile su nastup na Eurosongu i izgleda da bi obje mogle birati preko NF-a (izvor)
- Britanci će i drugu godinu zaredom birati preko "Eurovision: You Decide" (izvor)
- počeo NF sezone - armenski "Depi Evratesil" (izvor)
- BIH i službeno ne nastupa na Eurosongu zbog financijskih razloga (izvor). zato bi se u Kijevu mogla vratiti Rumunjska (izvor)
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 07.10.2016., 15:02   #64
I Turska je odustala, čak ni na wikipediji to neće da priznaju, već su samo napisali kako će razmisliti sada početkom listopada. Ali turska nacionalna televizija je još prije toga jasno dala do znanja da neće sudjelovati ni iduće godine:

Quote:
Turska - Bilo je puno glasina da se Turska vraća na takmičenje, na kraju nijedna od ovih glasina nije bila tačna. Turska se povukla sa takmičenja 2013. godine zbog statusa velike petorke i zbog sistema glasanja koji se koristi na takmičenju.
28. septembra 2016.
turska televizija je potvrdila da Turska neće učestvovati na takmičenju 2017. godine.

izvori

na turskom - link


A ovi i dalje u nedoumici

Ali bitno je da su im stranice i dalje pune o onima koji će sudjelovati (a nije sigurno) a koji to slučajno neće.

...

Ispravljam se!

Jedan Turčin nam je to objasnio u prijevodu sa turskog - kao ipak je riječ o skorašnjoj odluci, ali da su je već donijeli o povlačenju i da je konačna odluka- samo to trebaju, kako je objasnio - obznaniti EBU-u.

Sada su i mene zbunili ti Turci.
__________________
Shadow of death-Yusuf Güzey

Zadnje uređivanje DJ_Bobo : 07.10.2016. at 15:30.
DJ_Bobo is offline  
Old 07.10.2016., 16:58   #65
Ne znam zašto se svi uzbuđuju oko te Turske. Dok imaju sultana Erdogana, nema ni teoretske šanse da se Turska vrati na Eurosong u ovom stoljeću. Više vjerujem u povratak Slovačke čija nacionalna televizija mora podhitno vratiti gledanost, koja je trenutno mizerna.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 21.10.2016., 20:02   #66
Danas smo dobili prvog natjecatelja na Eurosongu 2017.! Riječ je o Cipru, kojeg će u Kijevu predstavljati 27-godišnji pjevač armenskog porijekla Hovig Demirjan, a njemu će pjesmu napisati Thomas G:Son (da, onaj Thomas G:Son ).


Inače, NTU traži kreativni koncept za Eurosong 2017. Tko želi više znati, klik ovdje.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 28.10.2016., 23:50   #67
Colonia bi trebala predstavljati Hrvatsku na Eurosongu.
Nju smo trebali već odavno poslati.
ivoo20 is offline  
Old 29.10.2016., 16:46   #68
Prije nekih sat vremena objavljeno je kako će Nizozemsku u Kijevu predstavljati grupa O'G3NE. Trio se sastoji od triju sestara (Lisa, Amy i Shelley Vol), koje su predstavljale Nizozemsku na DE2007. i pobijedile na nizozemskom Voiceu 2014. godine. Na portalu možete poslušati neke od pjesama koje su izdvojene.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 02.11.2016., 20:46   #69
Jacques Houdek interno odabran?
http://www.24sata.hr/show/sedma-srec...urosong-497466
Emmelie is offline  
Old 02.11.2016., 22:29   #70
Ne bih imao ništa protiv. Žak je s dobrim pjesmama išao na Doru.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Old 02.11.2016., 23:24   #71
Nadam se s pjesmom poput Tugo moja
Horvan is offline  
Old 02.11.2016., 23:27   #72
Žak je dobar izbor, i nadam se da će mu dodijeliti neku pjesmu koja u srce dira
zagrebačka cura is offline  
Old 03.11.2016., 11:29   #73
Quote:
Emmelie kaže: Pogledaj post
Vidim da je čovjeku dosadno otkako nema Voicea, pa šalje press release-ove da ide na Eurosong.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 03.11.2016., 12:11   #74
Ako je tako, super.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Old 03.11.2016., 14:56   #75
http://www.index.hr/black/clanak/hrv...ti/929662.aspx

drugo mjesto u anketi drži Vuco
pattie_boyd is offline  
Old 03.11.2016., 14:58   #76
Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
! Riječ je o Cipru, kojeg će u Kijevu predstavljati 27-godišnji pjevač armenskog porijekla Hovig Demirjan, a njemu će pjesmu napisati Thomas G:Son (da, onaj Thomas G:Son ).


Inače, NTU traži kreativni koncept za Eurosong 2017. Tko želi više znati, klik ovdje.
on je napisao Popular jel?
pattie_boyd is offline  
Old 03.11.2016., 15:13   #77
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
trece. sad je kedzo drugi
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Old 03.11.2016., 15:16   #78
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
on je napisao Popular jel?
Ma kakav Popular!? To smeće koje se nije ni smjelo pojaviti na Eurosongu je napisao Fredrik Kempe.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Old 03.11.2016., 16:11   #79
Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
Ma kakav Popular!? To smeće koje se nije ni smjelo pojaviti na Eurosongu je napisao Fredrik Kempe.
Smeće koje je osvojilo visoko 3 mjesto!

Inače nebi ima ništa protiv da Jacques ode na ESC u Kijev. Svakako bi bia puno bolji izbor od Ruže, pobjednice The Voice-a.
__________________
Don't be a drag, just be a queen
Jumper_05 is offline  
Old 03.11.2016., 16:54   #80
Quote:
Jumper_05 kaže: Pogledaj post
Smeće koje je osvojilo visoko 3 mjesto!
S obzirom na to koliko je ta godina bila grozomorna, nije ni čudno.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:03.