Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver

Hardver Hardverske teme, sve osim pitanja, problema i oglasa.
Podforumi: Stolna, Prijenosna računala, Periferija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2017., 15:18   #1
seagate expansion problem

pozdrav..
ovak, imam minix neo x8-h android player i stvar radi savrseno, al sam uzel navedeni disk od tere i napunil ga s mjuzom i filmovima kaj mi ostalo u kolekciji i spojim ga na minix i malo ga ocita, pa nestane, pa ocita pa nestane, bas ko da se muci.. zna mi se i minix tu i tam zmrznuti kad je disk spojen.. e sad, to je vjerojatno zbog preslabe snage minixa, trebal bi vjerojatno ext disk s svojim napajanjem, al neda mi se sad jos jednog kupovati, jel se da tu kaj zmisliti da bi ovo radilo??
hvala...
Bones1802 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 19:16   #2
Koji je disk, 2.5" ili 3.5"? Ima dva usb-a za uključiti ili jedan?
Tiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 12:27   #3
Quote:
Tiki kaže: Pogledaj post
Koji je disk, 2.5" ili 3.5"? Ima dva usb-a za uključiti ili jedan?
2.5" je.. jedan ima samo.. http://www.seagate.com/gb/en/consume...sion-portable/ to je taj..
Jel se da kaj napraviti? Ajmee.. haha..
Bones1802 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 16:50   #4
Možeš pokušati s nekim usb hubom koji ima vlastito napajanje
Tiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 12:51   #5
Question

Quote:
Tiki kaže: Pogledaj post
Možeš pokušati s nekim usb hubom koji ima vlastito napajanje
E vis dobra ideja.. jel bi ovak neke bilo ok? http://m.ebay.com/itm/4-Ports-USB-3-...257Ciid%253A24
Bones1802 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 11:35   #6
Mislim da bi, samo gledaj si plug na adapteru, neće ti pasati. Mislim da isto imaš kod nas u informatičkim trgovinama za sličnu cijenu pa možda ti je lakše kod nas to kupiti, a i ako ne bude radilo možeš se dogovoriti s trgovcima da vratiš
Tiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 11:19   #7
Quote:
Tiki kaže: Pogledaj post
Mislim da bi, samo gledaj si plug na adapteru, neće ti pasati. Mislim da isto imaš kod nas u informatičkim trgovinama za sličnu cijenu pa možda ti je lakše kod nas to kupiti, a i ako ne bude radilo možeš se dogovoriti s trgovcima da vratiš
Je, je bez brige, pazim na to, pise ima i eu plug.. al nasel sam u mall.hr ima dobar, tam budem ga piknul.. hehe.. nadam se da bu sljakalo..
Ugl hvala na savjetima i pozdrav.. 😁
Bones1802 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:02.