Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2007., 14:59   #101
Quote:
theedge79 kaže: Pogledaj post
kako se ja deklariram kao navijač, moram te zamolit da se odlučiš jel ja radim sranja il ne?

a to kaj si nakon mog posta napisal da su i navijači nekad žrtve je meni dovoljno, od tebe više ni ne očekujem!
ne znam, to je tvoja stvar i mene ne zanima... samo mi smeta kada netko opravdana mržnju, nasilje i to pakira kao navijačku strast
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Old 01.08.2007., 15:03   #102
Quote:
~~~RI~~~ kaže: Pogledaj post
ne znam, to je tvoja stvar i mene ne zanima... samo mi smeta kada netko opravdana mržnju, nasilje i to pakira kao navijačku strast
ajd da rezimiramo ja i ti se opet slažemo, jedino neznam otkud ti potreba uvijek kretat s napadima tam di ne treba!
i da se razumijemo moja tribina je istok!
ja sam svoju navijačku karijeru u grupi završio prije par godina, i jedino gostovanje na koje odlazim je split!
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 01.08.2007., 15:10   #103
Quote:
theedge79 kaže: Pogledaj post
ajd da rezimiramo ja i ti se opet slažemo, jedino neznam otkud ti potreba uvijek kretat s napadima tam di ne treba!
i da se razumijemo moja tribina je istok!
ja sam svoju navijačku karijeru u grupi završio prije par godina, i jedino gostovanje na koje odlazim je split!
dobro, al čemu ovo??
"ja se derem ubi tovara otkad idem na utakmice"
samo nemoj mi reći da je to navijačka kultura, kužiš?
ja nikad, ali nikad i kad sam bio armadi prije par godina nisam vrijeđao
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Old 01.08.2007., 15:13   #104
Quote:
~~~RI~~~ kaže: Pogledaj post
dobro, al čemu ovo??
"ja se derem ubi tovara otkad idem na utakmice"
samo nemoj mi reći da je to navijačka kultura, kužiš?
ja nikad, ali nikad i kad sam bio armadi prije par godina nisam vrijeđao
pa jel ti kužiš da tu nema mržnje, ne bi htio ispast političar pa sad reč imam prijatelja hajdukovaca al zaista imam.

i več sam rekao znam dečke iz šibenika koji na svakom derbiju urlaju ubi tovara a dalmoši su, mislim previše pažnje pridajete tome!
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 01.08.2007., 20:37   #105
Quote:
theedge79 kaže: Pogledaj post
dragi petre popara crni.

nemožeš uspoređivat kršenje ustava od strane navijača za koje i sam kažeš da su u manjini i sustavno kršenje ustavnih prava od institucije države i to ni manje ni više nego od institucije koja taj ustavni poredak treba branit - dakle mup!
hvala!
Ne želim uspoređivati nasilje od strane države sa nasiljem navijača jer je tu država debelo ispred vas. Moje mišljenje je oduvijek bilo da policija nije tu da mene i tebe štiti od nepravde i nasilja, već da zaštiti nekolicinu moćnika i izvrši represiju nad većinom...da nas drži na uzici da to tako kažem. Ali to ovdje nije tema. Država (svaka , a ne samo Hrvatska), odnosno ideja države je sama po sebi nasilna. Vjerovatno je svaka država nastajala tako da su se prvo neki drugi narodi nasilno iselili s tog područja...ilitiga etničko čišćenje.

Ali to ovdje nije tema. Tema je nasilje od strane navijača. Na forumu o policijskoj brutalnosti ću pisati o tome, a ne o (ne)nasilnim navijačima. Zato se stalno i vraćamo na to, jer je to tema ove rasprave.

E sad, postoji li navijačko nasilje upravo zbog policijske represije...to je već pitanje o kojem bi mogli ovdje raspravljati. U svakom slučaju, nasilje se ne rješava nasiljem. Pa tako ne mislim kako policiji treba povećati ovlasti kad su u pitanju navijači i dati im odrješene ruke da s vama rade što god žele. Kako vidim, policijska brutalnost je izazvala samo više otpora.
__________________
www.strongfirst.com.hr
Petar Popara Crni is offline  
Old 01.08.2007., 20:51   #106
Quote:
Petar Popara Crni kaže: Pogledaj post
Tema je nasilje od strane navijača.
Ne, tema je govor mržnje sa tribina.
Ni nakon 5 strana neznate koja je tema topica u kojem pišite

Al ovo je još jednu u nizu tema koja je unaprijed osuđena na propast jer ljudi čim vide da se spominju navijači odma počnu pisat da to triba gazit, ustrijebit, ubit, zatvorit, pobit


O mržnji se reklo nešto sitno, a ostalo je ono šta sna gori napisa...
MEP is offline  
Old 01.08.2007., 21:07   #107
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
Ne, tema je govor mržnje sa tribina.
Ni nakon 5 strana neznate koja je tema topica u kojem pišite

Al ovo je još jednu u nizu tema koja je unaprijed osuđena na propast jer ljudi čim vide da se spominju navijači odma počnu pisat da to triba gazit, ustrijebit, ubit, zatvorit, pobit


O mržnji se reklo nešto sitno, a ostalo je ono šta sna gori napisa...
Imaš pravo, zajeb...

Ustvari točan je naziv teme "Mržnja na tribinama?" ...a mržnja se često manifestira nasiljem.

Inače, barem za sebe tvrdim, ne mislim da navijače treba istrijebiti, a to sam već naglasio par puta. To što ovdje izlažem loše strane ne znači da je to jedino što vidim. Evo za pohvalu je to što je Armada pred koju godinu skupljala pare za dječju bolnicu "Kantrida".
__________________
www.strongfirst.com.hr
Petar Popara Crni is offline  
Old 02.08.2007., 15:04   #108
Obicno mrze oni koji nemaju nista u zivotu...kojima nije nidocega i koji nemaju posao,curu,kola..pare...e takvi mrze...+ mali IQ
varvarPG is offline  
Old 02.08.2007., 15:33   #109
Quote:
white boy kaže: Pogledaj post

Mislin da je u pitanju granica tolerancije i što je najbitnije , ja mislin da u Hrvatskoj nema govora o nekom nacizmu , rasizmu ili šta ja znam...
Ima ali svakako ne toliko koliko se priča u medijima. "Jebanje" majke Srbima donekle razumijem ( ne opravdam da me netko krivo ne shvati) ali hukanje mi nikako nije jasno.
juanpablom is offline  
Old 02.08.2007., 16:11   #110
Quote:
juanpablom kaže: Pogledaj post
Ima ali svakako ne toliko koliko se priča u medijima. "Jebanje" majke Srbima donekle razumijem ( ne opravdam da me netko krivo ne shvati) ali hukanje mi nikako nije jasno.
Sto ce ti biti jasno. Pazi ovo koga sve mrze: Srbe, Slovence, Bosance, Talijane, Engleze, Spanjolce, Grke, Turke, Ruse, Bugare, Francuze, Nizozemce, Amerikance, Kineze, Japance. Onda mrze i Tovare, mrze Rijecane, Istrane. Pitanje je koga ne mrze. A tko su oni uopce da mrze? Jeben su oni faktor u drustvu...
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 03.08.2007., 11:42   #111
Quote:
Ante Balboa II. kaže: Pogledaj post
Visoke peči potpaljujem ja
2 reda koksa, 4 purgera
Purger se dere a-a-a-a
bit će pečenja, radujem se ja


Decki...ajd da se ne smatramo gluhima, glupima i blesavima.

Ovo je redovan dekor Torcide na svim zadnjim derbijima...
Il sam ja mentalno retardiran i cujem svasta...
http://www.youtube.com/watch?v=aT3_jErNPiU
Torcida je napravila remix te pjesme
Metuzalem is online now  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:18.