Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2015., 22:01   #3101
e ovako imam jedno pitanjce, da li se na Lumei mogu mjenjati lampe?
ja imam svoju vec dugo , osjetim na kozi da to nije više kao sto je bilo na početku .
ne znam sta cu ak ostanem bez nje :/
lelo3003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 10:21   #3102
Quote:
lelo3003 kaže: Pogledaj post
e ovako imam jedno pitanjce, da li se na Lumei mogu mjenjati lampe?
ja imam svoju vec dugo , osjetim na kozi da to nije više kao sto je bilo na početku .
ne znam sta cu ak ostanem bez nje :/
Morat ces kupiti novu! Na lumei se ne mijenjaju. Na remingtonu da.
a_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 10:11   #3103
na kraju ću i ja uzeti neki od ovih uređaja koje spominjete po temi...no, samo da pitam vas koji imate osobnog iskustva s tim. naime, pred par dana sam prvi put radila kod kozmetičarke uklanjanje s laserom na području nadusnice i boljelo me kao sam vrag (inače imam visok prag tolerancije, no oznojila sam se od muke i koliko je to peklo). kaže gospođa da obično treba nekih 7-8 tretmana, a svaki joj je 300 kn. nisam baš neki mazohist, a i nešto mi govori da to ne bi sve skupa trebalo tako izgledati... :/ pitam iskusne jel to normalno da tako boli i peče ili sam se ja zezla u pogledu odabira kozmetičkog salon? :/
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 12:42   #3104
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
na kraju ću i ja uzeti neki od ovih uređaja koje spominjete po temi...no, samo da pitam vas koji imate osobnog iskustva s tim. naime, pred par dana sam prvi put radila kod kozmetičarke uklanjanje s laserom na području nadusnice i boljelo me kao sam vrag (inače imam visok prag tolerancije, no oznojila sam se od muke i koliko je to peklo). kaže gospođa da obično treba nekih 7-8 tretmana, a svaki joj je 300 kn. nisam baš neki mazohist, a i nešto mi govori da to ne bi sve skupa trebalo tako izgledati... :/ pitam iskusne jel to normalno da tako boli i peče ili sam se ja zezla u pogledu odabira kozmetičkog salon? :/
Njihovi uređaju su sigurno puno jači od ovih kućnih pa to možda i nije usporedivo.
Ali mene recimo uopće ne boli, čak ne mogu reći niti da pecka. A nemam baš neki prag tolerancije na bol visoko postavljen.
Na pazuhu radim na max 5 jačini i isto ne pecka, ni ne osjetim, dok frendica radi na jačini 3 (isti aparat) i kaže da je njoj prejako.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 18:06   #3105
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Njihovi uređaju su sigurno puno jači od ovih kućnih pa to možda i nije usporedivo.
Ali mene recimo uopće ne boli, čak ne mogu reći niti da pecka. A nemam baš neki prag tolerancije na bol visoko postavljen.
Na pazuhu radim na max 5 jačini i isto ne pecka, ni ne osjetim, dok frendica radi na jačini 3 (isti aparat) i kaže da je njoj prejako.
vidiš to je zanimljivo, možda je i do uređaja... ja, naime, ne znam koji je ovo bio uređaj, niti na koliko jačine je bio postavljen, no lako mi je to doznati (došla sam tamo zbog nečeg drugog i ostala zbog lasera kojeg nisam niti prethodno planirala, tako da sam bila full nepripremljena :/ ). ako nije tajna, koliko ti je svaki tretman za pazuh i jel ti ih još mnogo ostalo? si zadovoljna za sada s učinkom? btw meni su dlake svijetlo smeđe, baš me zanima što će od ovog svega ispast. a jel ti rekla da ih ne smiješ u međuvremenu, između tretmana nikako dirati? meni recimo ta opcija nikako nije draga s obzirom da se radi o licu, a ipak i u međuvremenu čovjek mora i među ljude i na posao...joj koliko sam ti pitanja postavila, hvala svakako
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 11:53   #3106
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
na kraju ću i ja uzeti neki od ovih uređaja koje spominjete po temi...no, samo da pitam vas koji imate osobnog iskustva s tim. naime, pred par dana sam prvi put radila kod kozmetičarke uklanjanje s laserom na području nadusnice i boljelo me kao sam vrag (inače imam visok prag tolerancije, no oznojila sam se od muke i koliko je to peklo). kaže gospođa da obično treba nekih 7-8 tretmana, a svaki joj je 300 kn. nisam baš neki mazohist, a i nešto mi govori da to ne bi sve skupa trebalo tako izgledati... :/ pitam iskusne jel to normalno da tako boli i peče ili sam se ja zezla u pogledu odabira kozmetičkog salon? :/
to ti je normalno, znam da nije ugodno ali izdrzi
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Njihovi uređaju su sigurno puno jači od ovih kućnih pa to možda i nije usporedivo.
Ali mene recimo uopće ne boli, čak ne mogu reći niti da pecka. A nemam baš neki prag tolerancije na bol visoko postavljen.
Na pazuhu radim na max 5 jačini i isto ne pecka, ni ne osjetim, dok frendica radi na jačini 3 (isti aparat) i kaže da je njoj prejako.
Ako se ne varam ti imas Remington?

Ne znam kakav je Remington ali Lumea na jacini 4 (od ukupno 5) je neugodna na nadusnicama a jacina 5 je koma i posto sam bila prije na laseru u 2 alona mogu reci da je bol jednako neufgodna i sa njihovim profi aparatima i sa Lumeom
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 11:58   #3107
Moze li se uraditi tretman laserske trajne depilacije na podrucju trtice/straznjice? Iz medicinskih razloga svako nekoliko vremena moram odstranjivat dlake s tog podrucja, pa se pitam je li prihvatljivo s medicinske strane na tom podrucju tijela to napraviti?
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 12:19   #3108
U emisiji "Embarrassing Bodies" jedan tip je iz istog razloga uklanjao dlake s tog područja.
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 14:31   #3109
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
Moze li se uraditi tretman laserske trajne depilacije na podrucju trtice/straznjice? Iz medicinskih razloga svako nekoliko vremena moram odstranjivat dlake s tog podrucja, pa se pitam je li prihvatljivo s medicinske strane na tom podrucju tijela to napraviti?
moze, naravno
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 18:33   #3110
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
to ti je normalno, znam da nije ugodno ali izdrzi
a valjda uspijem, tnx na odgovoru

no imam jedan ožiljak sada, kao ubod iglom
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 18:43   #3111
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
vidiš to je zanimljivo, možda je i do uređaja... ja, naime, ne znam koji je ovo bio uređaj, niti na koliko jačine je bio postavljen, no lako mi je to doznati (došla sam tamo zbog nečeg drugog i ostala zbog lasera kojeg nisam niti prethodno planirala, tako da sam bila full nepripremljena :/ ). ako nije tajna, koliko ti je svaki tretman za pazuh i jel ti ih još mnogo ostalo? si zadovoljna za sada s učinkom? btw meni su dlake svijetlo smeđe, baš me zanima što će od ovog svega ispast. a jel ti rekla da ih ne smiješ u međuvremenu, između tretmana nikako dirati? meni recimo ta opcija nikako nije draga s obzirom da se radi o licu, a ipak i u međuvremenu čovjek mora i među ljude i na posao...joj koliko sam ti pitanja postavila, hvala svakako
Ja imam Remington uredjaj doma, a iskreno nemam pojma koliko sam ih napravila i nisam bas redovna. Prije sam znala u medjuvremenu izbjeliti a sad nema potrebe. Ali koliko znam dlake ne bi trebalo cupati da izmedju tretmana, a kako aparat utjece na korijen mislim da povrsinsko izbjeljivanje nema veliki utjecaj.
Aparat ima 100.000 bliceva, ne znam koliko sam potrosila ali zamjenska zarulja je oko 700 kn pa me nije ni briga jer sam zadovoljna...
Ali za nadusnicu je 3 blica, pazuh cca 10-15. Najvise ide na noge. A najbolji rezultati su mi na pazuhu. Inace ja nisam imala neka velika ocekivanja pa mi je sve dobro ;-).
A s obzirom da su tretmani skupi radije sam uzela aparat pa polako :-)
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 18:46   #3112
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
to ti je normalno, znam da nije ugodno ali izdrzi


Ako se ne varam ti imas Remington?

Ne znam kakav je Remington ali Lumea na jacini 4 (od ukupno 5) je neugodna na nadusnicama a jacina 5 je koma i posto sam bila prije na laseru u 2 alona mogu reci da je bol jednako neufgodna i sa njihovim profi aparatima i sa Lumeom
Da, imam Remington... isla sam na njega jer se moze zarulja promijeniti.
Kazem frendicu na 3 pecka jako, mene na 5 ne... tako da sve valjda zavisi. Na profi nisam nikad isla pa ne mogu nista reci.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 21:03   #3113
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
moze, naravno
aj hvala budem vidio u obliznjem centru
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 08:17   #3114
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
a valjda uspijem, tnx na odgovoru

no imam jedan ožiljak sada, kao ubod iglom
ako je oziljak od tretmana onda to naci da je previse pojacala jacinu aparata ali to ce ti nestat - meni je jednom zenska skurila noge na par mjesta al sve je doslo na svoje
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 12:52   #3115
Evo ovak - u studiju Manuela na Trešnjevci pod marka aparata piše E ELIGHT aparat sa OPT+ SHR SLIDE + ELOS + DEC. Jel netko upoznat s tim aparatom, i što znače sve ove kartice?
morchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 23:20   #3116
Vidim da se dosta hvali Remington na ovoj temi

je li to ovaj?
http://trgovina.mercator.si/tehnika/...ce-body-724901
mačkonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2015., 23:26   #3117
Cure/momci koji imate Remington IPL6000F, kako ste zadovoljni tj. je li investicija na kraju bila opravdana? Lea93, neko vrijeme ne postaš, a baš me zanima kakvo je stanje sada nakon dva puna mjeseca? Slobodno i ostali pišite. Dvoumim između Philips Lumee i Remingtona, sve je to tu negdje, ali u specifikacijama piše da je Remington jači od Philipsa, zato više naginjem njemu.
bubamarac22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 11:04   #3118
Oprostite na prekinutom update-anju, posao me zaokupio.
Stvarno zelim pomoc svima i davati vam informacije vezane uz Remington aparat, posto znam kako je meni bilo kada sam se odlucivala za kupnju i gledala recenzije na svim mogucim site-ovima.

Evo, mjesec dana nisam napravila niti jedan tretman. Znaci u 2 mjeseca, napravila sam ih samo 3.
Napomena: Ovaj aparat doista puno vremena oduzima. Ja radim cijelo tijelo s njime i trebam si uvijek 3 sata odvojiti + jos vremena da se cijela obrijem. Prozorcic je uistinu premali da bi mogli brze napraviti tretman.

U ovih 2 mjeseca, dlake su mi se prorijedile i cak na nekim mjestima ni ne rastu. Ja sam prezadovoljna! Jedva cekam da napravim 7+ tretmana i vidim rezultate!
Znaci samo 3 tretmana i 2 mjeseca i vec su rezultati vidljivi! Preporucujem ovaj aparat svakome sa puno tamnih dlaka na nezeljenim podrucjima. Vjerujte, 2000+ kn.za ovaj aparat vam se poslje nece ciniti puno =)

Danas radim cetvrti tretman, posto imam cijeli dan free haha Uvijek se radujem rezultatima ^^

Slobodno pitajte ako imate bilo kakva pitanja =)
lea93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 11:28   #3119
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
Moze li se uraditi tretman laserske trajne depilacije na podrucju trtice/straznjice? Iz medicinskih razloga svako nekoliko vremena moram odstranjivat dlake s tog podrucja, pa se pitam je li prihvatljivo s medicinske strane na tom podrucju tijela to napraviti?
Evo ja namjeravam micati sa straznjice + bikini. (Mogla sam i glanc biti musko sto se dlakavosti tice -.-)
Sad, ako planiras ici profesionalno odklanjati, onda ce te doci previse i nisam sigurna dali imaju tu opciju. A ako si kupis sama aparat, mozes (uz malo yoga poteza) napraviti i sama =)
lea93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 15:32   #3120
Quote:
lea93 kaže: Pogledaj post
Evo ja namjeravam micati sa straznjice + bikini. (Mogla sam i glanc biti musko sto se dlakavosti tice -.-)
Sad, ako planiras ici profesionalno odklanjati, onda ce te doci previse i nisam sigurna dali imaju tu opciju. A ako si kupis sama aparat, mozes (uz malo yoga poteza) napraviti i sama =)
1.mentalny je musko i stoga ne preporucuj mu kucanske aparate jer mu nece bas pomoc
2.svaki salon ce skinut dlake od svuko od kuda klijent to zeli - pitanje je samo cijene ali ako skidaju i sa čuče onda budu i sa trtice
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:01.