Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2007., 11:19   #41
Quote:
L.Nimoy kaže: Pogledaj post
Slažem se da je marketing u mnogočemu LOŠE utjecao na sport, i da klubovi kao igračke šeika i raznih Abramovicha nisu nikome na ponos, ali SVUGDJE je tako.
Dobar argument - svugdje je tako!!
ako je svugdje, jel to znači da je pošteno i da tako treba biti?!
prije pedesetak godina je SVUGDJE bilo da ljudi druge boje kože i žene nemaju nikakvih prava, pa jel zato to treba bit normalno?

Gledat Hafnarfjordur u ligi prvaka? zašto ne...ako su najbolja momčad europe zašto ih ne gledat u finalu? ah da....mora berlusconijev, abramovičev, od nekih šeika ili takvih sličnih klub biti u finalu...pardon zaboravio sam na jednu sitnicu LOVA!

Slažem se s tobom da je i mali klub u svom selu veliki klub, ali to je samo zato što je naučio od velike braće!

UEFA FUCK OFF
US marines is offline  
Old 24.05.2007., 11:22   #42
Cuj ovoga. Tko ih odgaja tako, ulica? Ni ulica nije tako glupa. Cudna su ovo vremena...
Abu Fayed is offline  
Old 24.05.2007., 11:35   #43
Quote:
Abu Fayed kaže: Pogledaj post
Cuj ovoga. Tko ih odgaja tako, ulica? Ni ulica nije tako glupa. Cudna su ovo vremena...
Jadna su ovo vremena prijatelju moj, jadna...
US marines is offline  
Old 24.05.2007., 12:29   #44
Quote:
Baklja kaže: Pogledaj post
Al problem modernog nogometa je kaj je na stadionu on, a ne hrvatski navijač.
aha, a on nema pravo biti tamo?
i meni se gadi moderan nogomet, ali ne zbog toga jer neki neće nikada vidjeti finale LP a navijači su kluba koji igra tamo nego zato jer je sad SVE u lovi.
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Old 24.05.2007., 13:09   #45
Quote:
~~~RI~~~ kaže: Pogledaj post
aha, a on nema pravo biti tamo?
Naravno da ima. Sustav je takav da je čovjek uspio doći do karte, do koje mnogi Hrvati nisu mogli jer nisu imali sreće na Internet ždrijebu. Postotak karata namijenjen hrvatskim/australskim navijačima u odnosu na ukupni kapacitet stadiona je bio mizeran. A poprilično sam siguran da je njima bilo važnije biti na stadionu nego neutralnom gledatelju. Ali do karte nisu mogli. Ne da nisu htjeli, nego nisu mogli.
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Old 24.05.2007., 14:22   #46
Samo kratka crtica...

Navijač sam, članak mi je bezvezan

Adio
MEP is offline  
Old 24.05.2007., 14:25   #47
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
Samo kratka crtica...

Navijač sam, članak mi je bezvezan

Adio
A ko je tebe opće kaj pitao

-nemoj bit tako okrutan
Ex.
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Old 24.05.2007., 16:55   #48
nisam je odbijao SAD, nego mjesecima ranije . Sad sam išao na ispit .
Nimoy is offline  
Old 24.05.2007., 17:00   #49
Quote:
US marines kaže: Pogledaj post
Dobar argument - svugdje je tako!!
ako je svugdje, jel to znači da je pošteno i da tako treba biti?!
prije pedesetak godina je SVUGDJE bilo da ljudi druge boje kože i žene nemaju nikakvih prava, pa jel zato to treba bit normalno?
ISUSE gdje si ti skrenuo.
Poanta je da je danas svijet takav, pokreće ga kapital i čemu se sad iščuđavat što se to dešava u nogometu. Kako će nogomet bit čist ako je sve drugo "profit oriented" i podložno korupciji?

Quote:
Gledat Hafnarfjordur u ligi prvaka? zašto ne...ako su najbolja momčad europe zašto ih ne gledat u finalu? ah da....mora berlusconijev, abramovičev, od nekih šeika ili takvih sličnih klub biti u finalu...pardon zaboravio sam na jednu sitnicu LOVA!
Ne, krivo si shvatio. SADAŠNJI Hafnarfjordur u LP, ne nekakav reformirani. A to je upravo ono što zagovaraju neki "Anti UEFA" momci, da se uvede sistem u kojem će SAMO prvaci igrat LP. To bi značilo da Hafnarfjordur, bez obzira što će od Seville izgubit sa 10:0, također igrat u LP.



Quote:
Slažem se s tobom da je i mali klub u svom selu veliki klub, ali to je samo zato što je naučio od velike braće!

UEFA FUCK OFF
Ja bih prije rekao, zato što im je to omogućeno. Nitko im nije trebao crtat da se tako ponašaju. A svi se tako ponašaju, nema iznimke.
Nimoy is offline  
Old 24.05.2007., 17:02   #50
Quote:
grifone kaže: Pogledaj post
Odbijao ocjenu??! Mogao si uzeti tu dvojku i lijepo ići u Atenu. Važno je dogurati do diplome, nitko ne pita za prosjek.
Ja sam brucos pa vec to znam

A ja sam za moderan nogomet
Kada pročitam kakav članak nekog tupsona koji plače kako je za vrijeme Maradone i Pelea bilo bolje, dize mi se kosa na glavi.
Ken is offline  
Old 24.05.2007., 17:26   #51
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Ja sam brucos pa vec to znam

A ja sam za moderan nogomet
Kada pročitam kakav članak nekog tupsona koji plače kako je za vrijeme Maradone i Pelea bilo bolje, dize mi se kosa na glavi.
Ja sam za više nogometa kojeg su prezentirali Maradona, Pele, Platini, Zidan, Ronaldinho,Kaka, Cristiano a manje onog kojeg prezentiraju Gerrard i Gatuso a je li taj nogomet moderiran ili zastario ne zanima me baš previše
juanpablom is offline  
Old 24.05.2007., 17:28   #52
Kenek, mali offtopic. Uvođenjem Bologne nije da te nitko ne pita za prosjek, trebaš imat prosjek nakon završene 3 godine. .

Quote:
Ja sam za više nogometa kojeg su prezentirali Maradona, Pele, Platini, Zidan, Ronaldinho,Kaka, Cristiano a manje onog kojeg prezentiraju Gerrard i Gatuso a je li taj nogomet moderiran ili zastario ne zanima me baš previše
Gattuso i Gerrard, stvarno si našao paralelu par excellence .
Nimoy is offline  
Old 24.05.2007., 17:29   #53
Može se igrati i moderan i efektivan i lijep nogomet to je više puta ove sezone pokazao ManU, također Barca prijašnjih sezona.
Meni je osobno drago vidjeti kad igrač gine na terenu i trudi se pa makar tehnički ne bio savršen zato mi je Gattuso jedan od najdražih igrača.
A svaki sport se mijenja što se tiče fizičkih zahtjeva pa tako i nogomet.
__________________
SO WHAT

I'm a modern man.
Petrić is offline  
Old 24.05.2007., 17:33   #54
Pa dobro, ne mozes reci danas se nhe igra lijepi nogomet. Samo, masa se danas najvise pali na golove. A meni veci znacaj ima pripremljenost ekipe, kako kontolira tijek utakmice i pobjeda sa 1:0 nego demoliranje sa 5 komada.
Ken is offline  
Old 24.05.2007., 17:39   #55
samo bi napomenuo da autor članka nema pojma o nogometu kad se isčuđava nad statističkim podatkom i kad se zna da je recimo jedan miladin dobio srce torcide ili kako se već zove nagrada torcide ne zbog rolica, driblinga i tunela nego zbog trke i rada...a koliko znam, torcida je zakon

i da, zbilja ne kužim ovo protiv stolaca i natkrivenih stadiona, zakaj onda još uvijek navijači ne voze fiću? il se ne griju na drvo? il griju vodu na štednjaku da bi imali tople vode za oprat se? možda se pravi navijači ne smiju ni cijepiti protiv gripe?

od svega u "modernom nogometu" priznam da se izgubila ona prisnost s klubom koja je postojala ranije kad si mogao nakon tekme pit u pubu s igračima koji su bili iz tvog grada, no tome nije kriva uefa...ni moderan nogomet..

i da, jebiga, zar pravi navijači dinama koji nisu uspjeli kupit kartu (il nisu imali para) za auxerre - dinamo onda nisu gledali na tv?
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 24.05.2007., 17:43   #56
Delvecchio sve potpisujem.
Nimoy is offline  
Old 24.05.2007., 17:44   #57
Ne, vi uopce ne kuzite sto ti glupsoni zele. Zele da se vrate 80-te, vrijeme nereda, mrtvih, pozara na stadionima, baklji, palica, mesara na terenima koji lome noge Maradoni. Oni ne zele nazad 70-te i 60-e jer tada nije bilo nikakvih ultrasa. Zele nazad huliganske mracne 80-te u kojima je nogomet bio prljav i smrdljiv od glave do pete. To bi sve bilo vrlo legitimno kada 95% tih glupsona ne bi imalo 20-25 godina sto znaci da su u to vrijeme bili u pelenama. Ti glupsoni ni ne znaju sto je bio nogomet u recimo 60-ima i ne znaju da ni tada nisu karte dobivali navijaci samo reprezentacija koje igraju. tada nije ni bilo navijaca reprezentacija. Ali sto oni znaju, to su glupsoni i huligani.
Abu Fayed is offline  
Old 24.05.2007., 19:24   #58
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
samo bi napomenuo da autor članka nema pojma o nogometu kad se isčuđava nad statističkim podatkom i kad se zna da je recimo jedan miladin dobio srce torcide ili kako se već zove nagrada torcide ne zbog rolica, driblinga i tunela nego zbog trke i rada...a koliko znam, torcida je zakon
Hajdučko srce
MEP is offline  
Old 24.05.2007., 23:13   #59
Quote:
L.Nimoy kaže: Pogledaj post
Kenek, mali offtopic. Uvođenjem Bologne nije da te nitko ne pita za prosjek, trebaš imat prosjek nakon završene 3 godine. .



Gattuso i Gerrard, stvarno si našao paralelu par excellence .
Ma nisam mislio na to da imaju iste uloge niti da im je tehničko znanje isto ali i jedan i drugi "rade" nogomet a ne igraju ga poput Ronaldinha, Cristiana ili Zidana.Od ove trojice na svakoj utakmici možeš očekivati barem jednu bravuru. Od Zidana više ne ali od Ronaldinha i Cristiana da.
juanpablom is offline  
Old 24.05.2007., 23:52   #60
Quote:
Abu Fayed kaže: Pogledaj post
Ne, vi uopce ne kuzite sto ti glupsoni zele. Zele da se vrate 80-te, vrijeme nereda, mrtvih, pozara na stadionima, baklji, palica, mesara na terenima koji lome noge Maradoni. Oni ne zele nazad 70-te i 60-e jer tada nije bilo nikakvih ultrasa. Zele nazad huliganske mracne 80-te u kojima je nogomet bio prljav i smrdljiv od glave do pete. To bi sve bilo vrlo legitimno kada 95% tih glupsona ne bi imalo 20-25 godina sto znaci da su u to vrijeme bili u pelenama. Ti glupsoni ni ne znaju sto je bio nogomet u recimo 60-ima i ne znaju da ni tada nisu karte dobivali navijaci samo reprezentacija koje igraju. tada nije ni bilo navijaca reprezentacija. Ali sto oni znaju, to su glupsoni i huligani.


cujes stari, dobra ti je bila zajebancija na prosle 3 str, sve si nas digo na foru, a sad nemoj vise, ok?
__________________
Aye, but isnt the man who chooses the bad in some way better than the man who has the good forced upon him?
dissident is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:27.