Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2007., 23:29   #1
Ajmo u Skoplje na utakmicu

Evo, pošto gostovanje na Wembleyu već mjesecima ima svoju temu, mislim da je pravo vrijeme da Skopje dobije svoj topic - ipak će to biti naša odlučujuća utakmica.

Tko od vas ide, kako? Čujem da je stadion kapaciteta cca 15.000 ljudi. Mislim da ima oko 850km od Zg (od toga oko 150 km nije autocesta). Jeli netko bio možda na tom stadionu?

U svakom slučaju mi se čini atraktivnije gostovanje od Londona jer će biti daleko važnija utakmica. A nije za bacit ni činjenica da je Skopje jeftiniji grad od npr. Zagreba pa bi trebalo biti i dobro slavlje nakon utakmice..

Igra se u subotu pa nema zajebancije s uzimanjem godišnjeg...

Ajmo Hrvati, SVI U SKOPJE!!!
Loreb is offline  
Old 18.10.2007., 10:33   #2
Kaj sad- jel Skoplje ili Skopje?

Odluči se!
daz is offline  
Old 18.10.2007., 12:55   #3
zašto ne? kako vjerojatno neću vidjet Wembley bolje otić u Skoplje nego stat doma
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 18.10.2007., 12:56   #4
misli neko ić vlakom?
dr. van Nostrand is offline  
Old 18.10.2007., 13:08   #5
ja bi isa al san u novon zelandu...
__________________
la puta madre que frio
captain_love is offline  
Old 18.10.2007., 13:11   #6
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
misli neko ić vlakom?
ja al mi treba još jedna budala koja će prvo doć od Splita do ZGa
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 18.10.2007., 13:18   #7
a šta je sa kartama za tekmu?
dr. van Nostrand is offline  
Old 18.10.2007., 14:16   #8
Sada ce opet srbi prijetiti da ce napadti nase igrace, da ce izazivati nerede, da ce se udruziti sa domacim navijacima

Kao Buducnost-Hajduk.

bezveze...
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Old 24.10.2007., 05:05   #9
Nismo bili lijepo dočekani u vrijeme Šukera i Ćire. Jeli nas Toše Proeski spojio? Mislim da bi bilo lijepo kad bi naši navijači/igrači nekom lijepom gestom u Skopju odali počast tom pjevaču. Da se zaori "Toše Proeski, jedan je Toše Proeski..." nebi nam niko uklizao, počastili bi nas...

Mene to vuče tamo..ali možda sam samo sanjar...
bart_85 is offline  
Old 24.10.2007., 10:59   #10
JER SRCE NIJE KAAAAAAAAMEN
JER SRCE NIJE KAAAAAAAAMEN
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Old 25.10.2007., 02:13   #11
da,lijepo bi nas bilo vidjeti u pozamašnom broju,ali bez klubaških pizdarija.bdw treba li pasoš za makedoniju pošto ga nemam?
žacko is offline  
Old 25.10.2007., 02:25   #12
Quote:
žacko kaže: Pogledaj post
da,lijepo bi nas bilo vidjeti u pozamašnom broju,ali bez klubaških pizdarija.bdw treba li pasoš za makedoniju pošto ga nemam?
Normalno da treba putovnica.
Jel zna netko kakvo je stanje sa agencijama glede odlaska doli? Cifre...
Marijan is offline  
Old 25.10.2007., 02:41   #13
http://www.net.hr/sport/page/2007/10/21/0040006.html
Quote:
'Ne trebaju nas stimulirati Englezi. Igrat ćemo fer i korektno. Osim toga, ako završe četvrti u skupini, igrači će dobiti posebne premije', najavljuje prvi čovjek makedonskog saveza.

Što očekuje Hrvatsku u Skoplju? Ćiro Blažević je mišljenja - pakao! Posebno stimuliran stranom valutom, britanskom funtom, ako ćemo u detalje.

"Je, čitao sam da Ćiro Blažević pretpostavlja da će nas Engleska stimulirati. Ne treba nama to, igramo za svoju državu i što bolji rejting. Osim toga, ako završimo kao četvrti u grupi, igrači će dobiti posebnu, ne samo redovitu premiju od tri tisuće eura", odgovara na to prvi čovjek makedonskog nogometnog saveza Haralampije Hadži-Risteski.

"Igrat ćemo fer i korektno, dobri smo s vašim nogometnim savezom, a ja sam osobno u izvrsnim odnosima s Vlatkom Markovićem. No, nogomet je nogomet, dočekat ćemo vas kao najdraže goste, kao što ste i vi nas dočekali u Zagrebu, ali na terenu će govoriti igrači", dodaje Hari, uz napomenu da bi silno volio da Hrvatska ode na EP.

Vlatko Marković, prenosi Jutarnji list, još uvijek nije zvao:

"Istina je da smo vrlo bliski, na kongresima smo uvijek zajedno. Nije me još nazvao, ali ako se javi, razgovarat ćemo, neće jedno prijateljstvo zašutjeti zbog jedne utakmice. Nazvao je samo Zorislav Srebrić, tražio je tisuću ulaznica. Neće biti problema", ističe.
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 25.10.2007., 08:32   #14
Quote:
Marijan kaže: Pogledaj post
Normalno da treba putovnica.
Jel zna netko kakvo je stanje sa agencijama glede odlaska doli? Cifre...
bantours 2250kn, generalturist 1790kn. Oba su jednodnevni charteri
__________________
NIKAKO SE DOKOPAT SLAVE I PARA...
Loreb is offline  
Old 26.10.2007., 11:50   #15
Da mogu bi otišao ... Za one koji odu: čuvajte kosti
Antimon2 is offline  
Old 26.10.2007., 16:18   #16
Čuo sam da idu Ultrasi,Vinkovci su mi blizu, ali mislim da nemogu ići jer je samo za članove...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 07.11.2007., 18:20   #17
ima li tko kakvu informaciju oko karata za ovu utakmicu?
__________________
NIKAKO SE DOKOPAT SLAVE I PARA...
Loreb is offline  
Old 12.11.2007., 03:24   #18
makedonija hrvatska, prijevoz putničkim kombijem imamo dva mjesta, krećemo u petak vraćamo se u nedelju.

[email protected]
ivanhoo is offline  
Old 12.11.2007., 13:58   #19
Question

Kaj ste stvarno tak blesavi da idete u Makedoniju, dok ste u Engleskoj nepoželjni?! Svaka vam čast!
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Old 12.11.2007., 14:21   #20
Quote:
Dijete Cvijeća kaže: Pogledaj post
Kaj ste stvarno tak blesavi da idete u Makedoniju, dok ste u Engleskoj nepoželjni?! Svaka vam čast!
A što je tu čudno i novo ? U ovoj državi se ne možeš niti posrati ako nemaš vezu. Imaš li vezu za otić u Englesku ? Nemaš ? Onda ostani doma i gledaj TV.
Antimon2 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:44.