Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Pogledaj rezultate ankete: Vaša obleka za tekme je:
Casual 123 55.91%
Ultra 40 18.18%
nekaj treće... 57 25.91%
Glasovatelji: 220. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2008., 18:23   #41
kaj vam je...lonsdale, lacoste, fred perry, stone island, burberry i ostale u velikoj britaniji nose ljudi od 10 do 90 godina. to je najnormalnije, ne furaju to samo nogometni navijači. to možda od nas, jer se kod nas to sve krivo interpretira i skopira
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 19.03.2008., 00:08   #42
Quote:
soulcrew kaže: Pogledaj post
kaj vam je...lonsdale, lacoste, fred perry, stone island, burberry i ostale u velikoj britaniji nose ljudi od 10 do 90 godina. to je najnormalnije, ne furaju to samo nogometni navijači. to možda od nas, jer se kod nas to sve krivo interpretira i skopira
kod Engleza je npr. Lonsdale najobičnija marka, nikaj posebno. ko da ideš šetat psa, pa to obučeš... samo još jedna u nizu marki, a to vam i cijene tamo potvrđuju... inače, nemam nikaj protiv ovih marki, al ne bi npr. košulju nikad nosio na tribinu ili neku skuplju majicu. nije trbina i utakmica za to, treba bit praktičan, ne znaš kakva frka može bit, pa da sad ono drhtiš "joj, kaj mi bude s novom majčicom"... al to je samo moj osobni stav, ja ne bi mogao tako, onaj ko može bez beda uletit u šoru i sje... majicu od 800 kn, svaka čast (al ne znam na čemu)...
wallace is offline  
Old 19.03.2008., 02:25   #43
Quote:
wallace kaže: Pogledaj post
kod Engleza je npr. Lonsdale najobičnija marka, nikaj posebno. ko da ideš šetat psa, pa to obučeš... samo još jedna u nizu marki, a to vam i cijene tamo potvrđuju... inače, nemam nikaj protiv ovih marki, al ne bi npr. košulju nikad nosio na tribinu ili neku skuplju majicu. nije trbina i utakmica za to, treba bit praktičan, ne znaš kakva frka može bit, pa da sad ono drhtiš "joj, kaj mi bude s novom majčicom"... al to je samo moj osobni stav, ja ne bi mogao tako, onaj ko može bez beda uletit u šoru i sje... majicu od 800 kn, svaka čast (al ne znam na čemu)...
...na tome kaj si uspio u životu i imaš tolko love da te boli kurac ak ti se sjebe majica od 1000 kuna Ne, salim se, ja nosim casual čisto zato da me murija ne bi zajebavala kako doma tako i vani, ali i zato kaj poslije većine tekmi idem odmah van navečer pa mi je to normalna obleka za van, to je u biti moj stil. Ljudi na to gledaju na više načina, npr čak i naši drotovi te skuže sa "burberry" (namjerno je pod navodnicima jer nitko valjda u Hrv nema orginal burberry kapu), bijelim lacosticama i sličnim šabloniziranim football factory ili green street forama. Casual u Hrvatskoj i Engleskoj nije isto, a to neki ne shvaćaju. Malo duža kosa, ne bijele tenisice i bez pogleda punog gađenja prem drotovima - budale nikada neće skužiti. A to je recimo moj stil, lacoste, fred perry, pringle, sergio tacchinni, kappa, ode se van pa s ubere stone island ili neke talijanske krpice, aquascutum mi je isto drag iako je dosta skup. Ali FF šablona mi je iskreno toliko glupa da moja vlastita baka koja ni ne prati sport može prepoznati 95% casual navijača samo na osnovu pogledane najave za green street hooligans
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Old 19.03.2008., 16:48   #44
[QUOTE=Greener;13147691 Ali FF šablona mi je iskreno toliko glupa da moja vlastita baka koja ni ne prati sport može prepoznati 95% casual navijača samo na osnovu pogledane najave za green street hooligans [/QUOTE]

istina.puno mlađih decki izgleda kao da su izašli drito iz FF-a sa bijelim tenisicama i kariranim kapama.cak sam na par ljudi vidio kapute kakv je nosio lik u filmu.prejako
WHUFC is offline  
Old 20.03.2008., 12:06   #45
Quote:
wallace kaže: Pogledaj post
kod Engleza je npr. Lonsdale najobičnija marka, nikaj posebno. ko da ideš šetat psa, pa to obučeš... samo još jedna u nizu marki, a to vam i cijene tamo potvrđuju... inače, nemam nikaj protiv ovih marki, al ne bi npr. košulju nikad nosio na tribinu ili neku skuplju majicu. nije trbina i utakmica za to, treba bit praktičan, ne znaš kakva frka može bit, pa da sad ono drhtiš "joj, kaj mi bude s novom majčicom"... al to je samo moj osobni stav, ja ne bi mogao tako, onaj ko može bez beda uletit u šoru i sje... majicu od 800 kn, svaka čast (al ne znam na čemu)...

Zato jer se prodaje Lonsdale druge kvalitete....Pogledaj u samom Londonu di je rašena majica ili bilo kaj drugo i vidjet ćeš kakve su enormne razlike u cijeni ovisno o zemlji porijekla...
__________________
da bar
ko? is offline  
Old 22.03.2008., 18:51   #46
Quote:
WHUFC kaže: Pogledaj post
istina.puno mlađih decki izgleda kao da su izašli drito iz FF-a sa bijelim tenisicama i kariranim kapama.cak sam na par ljudi vidio kapute kakv je nosio lik u filmu.prejako
A tako je sada dosla nova vremena isfuravaju se bjele tenisice, casual stil, fred perry, ben sherman... stariji to nemreju prokuzit jer se tada furalo spitke i marte...
...1986... is offline  
Old 22.03.2008., 19:54   #47
ne znam za cjene u engleskoj, ali znam da u americi imaš fred perry košulje za 60 dolara, trenirke oko 80 dolara, lacoste tenisice 90-130 dolara, lacoste majice 60 i naviše

ali takvu skuplju obleku nefuram na tekme. to je za poslije
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 23.03.2008., 01:09   #48
Quote:
soulcrew kaže: Pogledaj post
ne znam za cjene u engleskoj, ali znam da u americi imaš fred perry košulje za 60 dolara, trenirke oko 80 dolara, lacoste tenisice 90-130 dolara, lacoste majice 60 i naviše

ali takvu skuplju obleku nefuram na tekme. to je za poslije
u gradu je tak, van grada u hangarima još jeftinije
wallace is offline  
Old 23.03.2008., 01:18   #49
Quote:
wallace kaže: Pogledaj post
u gradu je tak, van grada u hangarima još jeftinije
kod nas u zg? ne bih baš rekao. ili su fejkare
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 23.03.2008., 13:45   #50
To je meni glupo iako isfuravam to al je cinjenica da su englezi surov narod pljackasi neznam mozda serem dans se to mozda i tek tolko popravilo al kad vidim ekipu kak hvali onaj film this is england pa pička vam materina kolko ste se nakrali u povijesti i kolko ste imali kolonija marš gamd engleska
...1986... is offline  
Old 23.03.2008., 14:50   #51
Quote:
soulcrew kaže: Pogledaj post
kod nas u zg? ne bih baš rekao. ili su fejkare
ma ne kod nas, u SAD-u
wallace is offline  
Old 23.03.2008., 15:50   #52
Quote:
wallace kaže: Pogledaj post
ma ne kod nas, u SAD-u
e to da
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 23.03.2008., 17:18   #53
mrzim ovu djecurliju sto se furaju na te neke football factorie...posamarat redom sve...

oldschool
los_govornik is offline  
Old 23.03.2008., 17:22   #54
Quote:
los_govornik kaže: Pogledaj post
mrzim ovu djecurliju sto se furaju na te neke football factorie...posamarat redom sve...

oldschool

p daj citaj malo postove prije.ti ne kuzis tu spiku jer su se prije furale spitke i marte.
WHUFC is offline  
Old 23.03.2008., 18:25   #55
ma nisu se furale marte, to su furali skinsi, pankeri, grungeri i ini njima slični.

alficu sam furao konstantno, ali marte nikad, neznam zakaj svi stalno potenciraju marte, nosio sam crne najkice. bilo je marti, ali ne da svi furaju, ma općenito prije nije bilo dresscodea na tribini, svi smo nosili alfa spitku i to je to, i brijem big star traperice one poluizbljedile, presmiješno mi sad kad se sjetim.
Veko32 is offline  
Old 23.03.2008., 19:51   #56
Quote:
VEKO32 kaže: Pogledaj post
ma nisu se furale marte, to su furali skinsi, pankeri, grungeri i ini njima slični.

alficu sam furao konstantno, ali marte nikad, neznam zakaj svi stalno potenciraju marte, nosio sam crne najkice. bilo je marti, ali ne da svi furaju, ma općenito prije nije bilo dresscodea na tribini, svi smo nosili alfa spitku i to je to, i brijem big star traperice one poluizbljedile, presmiješno mi sad kad se sjetim.
ne sve shvacati ozbiljno
WHUFC is offline  
Old 23.03.2008., 20:23   #57
heh, pa ne poznam vas tu na navijačima tak dobro pa neznam jel cimanje
Veko32 is offline  
Old 12.04.2008., 01:21   #58
Quote:
ko? kaže: Pogledaj post
Kako da naručim nešto odavde? Stavija san u košaricu i nigdi mi ne piše di da zaključin kupovinu.
Normala00 is offline  
Old 13.04.2008., 02:24   #59
Quote:
Normala00 kaže: Pogledaj post
Kako da naručim nešto odavde? Stavija san u košaricu i nigdi mi ne piše di da zaključin kupovinu.
Klikni na "Vaša košarica" desno, nego kako se makne artikl iz košarice? Nije im baš site user friendly štoviše pomalo amaterski.
__________________
Kambe is offline  
Old 13.04.2008., 21:39   #60
http://www.oki-ni.com/content/ebiz/o...si0001blkM.jpg

dajte ljudi, pa ne budite smiješni, onaga ko nema barem jedan ovakav artikal ne smatram navijačem
 
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:40.