Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2009., 11:05   #41
Quote:
Santana kaže: Pogledaj post
Jebate, već nas je desetak kaj nejdemo zbog Mamića.

Možda da Džurdža razmisli o uvođenju nekog zakona koji bi se za njega pobrinuo?
Mislim da već postoje zakoni koji se brinu za njega.
6ar is offline  
Old 06.02.2009., 17:56   #42
idem na tekme, cibalijine i repkine
dr. van Nostrand is offline  
Old 06.02.2009., 20:22   #43
Ja sam odustao jer očito nisam neki vatreni navijač.
Više volim promatrat utakmicu iz naslonjača i preko tv-a pratit taktiku, akcije, golove i sve ostalo, onako na miru. Na stadionu se osječam ko seronja ako ne navijam, pa onda nikad ne vidim ništa na terenu.
psiho666 is offline  
Old 06.02.2009., 21:33   #44
A šta bi mi u BIH trebali reći?
Kvaliteta nogometa i regularnost lige je na "nivou". Užas!
Infrastruktura je katastrofalna, još milion negativnih stvari, pa opet budem na 80% utakmica, što kući, što u gostima...

Ali opet, nebi se nikad mijenjao za HNL
Zeil is offline  
Old 08.02.2009., 18:55   #45
Idem na skoro sve domace tekme jer volim Dinamo. Nikakav mamic, nedobra igra ili nesto slicno to da volim Dinamo nece promijeniti... Na gostovanja planiram krenuti, ali je situacija malo kompliciranija jer sam cura i nemam zensku ekipu koja je blesava ko ja da bi isla na gostovanja.
__________________
Pčelarica :)
Fem is offline  
Old 08.02.2009., 21:11   #46
strah me huligana.
Veko32 is offline  
Old 08.02.2009., 21:22   #47
Ja odem ponekad pogledat Split, al samo zato jer stojim 100m od stadiona
Ono is offline  
Old 08.02.2009., 21:28   #48
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
Ja odem ponekad pogledat Split, al samo zato jer stojim 100m od stadiona
i jel vidiš što tak daleko?
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 08.02.2009., 21:33   #49
Ma ponekad se i približim, kad triba bacit neku bocu (staklenu, naravno) il kamen...
Ono is offline  
Old 09.02.2009., 00:03   #50
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
i jel vidiš što tak daleko?



odem i ja Radnika pogledat..
Ferdibrand is offline  
Old 09.02.2009., 02:25   #51
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
strah me huligana.
Nimoy is offline  
Old 14.02.2009., 22:52   #52
Vi koji ste samo vidjeli šoru ste super što da ste dobili batina kao ja,na finalu kupa prije jedno 7-8 godina vozim se sa frendom bez obilježja 17-com do stadiona i upadne čitava bulumenta bbb-a stanicu prije stadiona i počne ispitivati da tko je otkuda,ej zamisli jada,i mi izlanemo nešto tipa iz slavonije i šatro došli navijat za dinamo,očito su pročitali laž i tarapana,"spasio" nas lik iz Splita kojeg su bacili na pod a mi smo uspjeli zbrisati van među pandure...
još bi čovjek rekao da smo bili neka militantna torcida,nego studoši iz dalmacije došli pogledat tekmu u miru,to je jad i sramota i apsolutno podržavam svaki pokušaj da se huliganizam iskorijeni i najžešćom represijom da se mene pita....
eto to mi je ubilo volju za ić na tekme...
schtakor is offline  
Old 15.02.2009., 11:23   #53
Quote:
soulcrew kaže: Pogledaj post
idem, ali ako bude ovakav zakon, onda sumnjam da bum išao. kao prvo, sva ekipa će popadat, mnogi već sad bojkotiraju, neki zbog mamića, neki zbog odnosa unutar grupe...koji smisao da nađem, jer onda ni dinamo neće bit važan, kad nema ekipe na tribinama.
ma i dosta indijanštine će popadat. ako se ne znaju ponašat po pravilima tribine sad, kak budu tek mogli pratit ovaj novi način ponašanja...

falit će nam sve ovo za koju godinu, čak će nam i derbiji prepuni indijanštine falit...pazite kaj vam velim
vi ste jedini indijanci na stadionu

inace na utakmice vise neidem ponajvise zbog mamica i cjelokupne situacije u klubu i oko njega. Dosta mi je svake godine slusati iste price, europski dinamo, prezimljavanje u europi i svake godine isto razocaranje; a nakon sto je otisao modric igra dinama se vratila u kameno doba. O komforu na stadionu da i ne pricam. Fuj

Zadnje uređivanje pečorin : 15.02.2009. at 11:52.
pečorin is offline  
Old 15.02.2009., 17:27   #54
Quote:
schtakor kaže: Pogledaj post
pokušaj da se huliganizam iskorijeni i najžešćom represijom da se mene pita....
Svi to želimo Možda ne svi, ali ogromna većina nogometnih zaljubljenika.
Problem ovog zakona je šta generalizira navijače i huligane, te samim tim imaš masu bespotrebnih mjera i kazna koje neće spriječit huliganizam, niti pridonijet tome da stadioni i predvorje istih sutra, prekosutra budu sigurniji nego danas ili 2001 godine kad zakona nije ni bilo...

Zakon je na snazi od 2003. godine ako se ne varam, uskoro stiže 3 izmjena (postroženje) istog, a priča koju si ti naveo su "sutra" ponovo može ponovit, ne da može, nego 90% bi se i ponovila da ponovno uđeš u tramvaj... Meni osobno tu nešto ne štima, a ti sam izvuci svoj zaključak da ne bi ispalo da ti ja stavljam riječi u usta...
MEP is offline  
Old 18.02.2009., 09:57   #55
A,što možeš konkretno ,kvalietetno i adekvatno (cijeni karte) vidjeti na našim oronulim pašnjacima ,zvanim HNL.?
Istina je da se i određeni br. ljudi boji huliganštine (koji i nisu prekomjerno baš hodočastili po tekmama.te nemaju realan uvid u pravo,realno stanje stvari...,zahvaljujući i novinarima velikodušnim),koja je poput gomolja,kaj se tiče istrebljenja iste...zato često,ispaštaju nauštrb ovih ,navijači odani svome klubu,..jer se po meni ,očito neznaju distancirati od kloniranih delikvenata.
Da je kvalitete,..da se isplati guštom doći vidjeti solidan klub na zdravim temeljima..,koji majstorski velenogometni(konkretno,meni se pred kraj,išlo samo poradi Modrića pogledat, od zadnjih klasa koji je obitavao u Dinamu) potez,..i inih stvari koji idu i ne idu uz nogomet...
Nekad Sjeverna tribina(DIN) sa svojim događajima,zna biti mnogo zanimljivija od pružene sterilne igre, koju mazohistički gledamo.
žacko1 is offline  
Old 18.02.2009., 13:02   #56
Quote:
femalee kaže: Pogledaj post
Idem na skoro sve domace tekme jer volim Dinamo. Nikakav mamic, nedobra igra ili nesto slicno to da volim Dinamo nece promijeniti... Na gostovanja planiram krenuti, ali je situacija malo kompliciranija jer sam cura i nemam zensku ekipu koja je blesava ko ja da bi isla na gostovanja.
svaka čast i ja idem na sve apsolutno sve utakmice istre i odem na neko bliže gostovanje i ne tražim neki komfor i nemam strah huligana i ne patim toliko zbog lošeg nogometa(pogledajte utakmice chelsia i milana i rome ) u LP pa čete vidjeti da i kod nas ima boljeg nogometa od toga,ja jednostavno volim nogomet i nk istra 1961 i zato idem na tekme
sparuga is offline  
Old 20.02.2009., 23:36   #57
Idem na par tekmi , neidem cesto jer su karte preskupe da bi gledao HNL , onda kako sam naveo maloprije nogomet u Hrvatskoj nema neku kvalitetu , stadioni se ruše , mafija ( mamić i kompanija ) , prodaju se kvalitetni igraci samo da bi se dobili novci (Dinamo, Zagreb,itd....)
Licki vuk is offline  
Old 23.02.2009., 11:16   #58
Ako odem, odem na Poljud ponekad, na Maksimir na repku i to je to. Kvaliteta igre je očajna, stadioni su očajni. Gostovanja bilo koje vrste sam davno odjebao, prestar sam da konstantno gledam tko mi je za leđima, kojim naglaskom govorim i da me neki ćelavi šupci legitimiraju po tramvaju.
__________________
apartmani na moru
Antimon2 is offline  
Old 23.02.2009., 16:28   #59
Ponedjeljak, 04 Rujan 2000
Ovaj tjedan bi se trebao nastaviti istraľni postupak o malverzacijama u Hajduku. Istraga je otvorena nad Petrom Reićem, ®eljkom Kovačevićem, Ivanom Maršićem, Ivicom Šurjakom i Velimirom Strinićem, od kojih su Reić i Kovačević več ispitani. Maršića kaznene prijave sumnjiče da je navodno dvojici igrača, Mati Biliću i Zvonimiru Deranji, iz crne blagajne isplatio 75.000, odnosno 100.000 njemačkih maraka mimo ugovorenih obveza. Šurjaka se sumnjiči da je iz blagajne prisvojio 20.000 maraka, a Striniću se na teret stavlja da je pomoću Kovačevića na ime putnih i osobnih troškova oko organizacije utakmica iz blagajne prisvojio 35.000 njemačkih maraka.


Pred istraľnim bi se sucem tako uskoro, osim mnogobrojnih svjedoka, trebali naći i osumnjičeni Maršić, Šurjak i Strinić kako bi barem dijelom pojasnili kuda je odlazio novac iz spomenutog "crnog fonda" u koji je iz inozemstva, s Hajdukova računa u Klagenfurtu, prebacivana gotovina od prihoda kluba, a samo u tri posljednje godine radi se o iznosu od ukupno 32,5 milijuna maraka. Dosadašnja kriminalistička obrada, u kojoj su do sada osumnjičeni i Bartol Kaleb, Vedran Roľić, Ivan Buljan, Nadan Vidošević i Zdeslav Alajbeg, u poslovanju kluba je pronašla brojne nepravilnosti kojima je klub oštećen za milijunske iznose.


http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrva...6/Default.aspx
Bolji od tebe is offline  
Old 23.02.2009., 19:14   #60
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
Ponedjeljak, 04 Rujan 2000
Ovaj tjedan bi se trebao nastaviti istraľni postupak o malverzacijama u Hajduku. Istraga je otvorena nad Petrom Reićem, ®eljkom Kovačevićem, Ivanom Maršićem, Ivicom Šurjakom i Velimirom Strinićem, od kojih su Reić i Kovačević več ispitani. Maršića kaznene prijave sumnjiče da je navodno dvojici igrača, Mati Biliću i Zvonimiru Deranji, iz crne blagajne isplatio 75.000, odnosno 100.000 njemačkih maraka mimo ugovorenih obveza. Šurjaka se sumnjiči da je iz blagajne prisvojio 20.000 maraka, a Striniću se na teret stavlja da je pomoću Kovačevića na ime putnih i osobnih troškova oko organizacije utakmica iz blagajne prisvojio 35.000 njemačkih maraka.


Pred istraľnim bi se sucem tako uskoro, osim mnogobrojnih svjedoka, trebali naći i osumnjičeni Maršić, Šurjak i Strinić kako bi barem dijelom pojasnili kuda je odlazio novac iz spomenutog "crnog fonda" u koji je iz inozemstva, s Hajdukova računa u Klagenfurtu, prebacivana gotovina od prihoda kluba, a samo u tri posljednje godine radi se o iznosu od ukupno 32,5 milijuna maraka. Dosadašnja kriminalistička obrada, u kojoj su do sada osumnjičeni i Bartol Kaleb, Vedran Roľić, Ivan Buljan, Nadan Vidošević i Zdeslav Alajbeg, u poslovanju kluba je pronašla brojne nepravilnosti kojima je klub oštećen za milijunske iznose.


http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrva...6/Default.aspx

I ti zato ne ides na utakmice?
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:57.