Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2009., 14:53   #21
ja mislim da je to zbog huligana
narugrim78 is offline  
Old 25.03.2009., 14:56   #22
Da je normalan stadion dolazio bi na utakmice, svaki vikend, rado bi proveo dio vremena na stadionu. Ali ovako... Samo Pazinku cu gledati po vukojebinama na montaznim tribinama dok puse bura i pada kisa na -5. Dinamo mi ipak ne znaci toliko
Ken is offline  
Old 25.03.2009., 15:52   #23
Protiv Osijeka je bilo oko 5500-6000 ljudi, a Boysa nije bilo više od 1000, po mojoj procjeni oko 600.
Luyindula is offline  
Old 25.03.2009., 16:12   #24
Quote:
Spitka kaže: Pogledaj post
Zašto od '45?
.
Pa nek stavi trofeje od datuma osnivanja kluba do danas.
Također nek stavi od datuma osnivanja Hajduka pa do danas.

A od kada bi ti ? Ti bi neku novu povijest pisao ?
Da pogodim.. ti bi uzeo malo concordie, malo haška, malo građanskoga.. Mozda i kup od inkera ? Da se nk. Zagreb izgasi, vjerovatno bi uzeo i njihovo prvenstvo prije par godina i pridodao sadasnjem Dinamu ??
wob is online now  
Old 25.03.2009., 16:14   #25
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Pa nek stavi trofeje od datuma osnivanja kluba do danas.
Također nek stavi od datuma osnivanja Hajduka pa do danas.

A od kada bi ti ? Ti bi neku novu povijest pisao ?
Da pogodim.. ti bi uzeo malo concordie, malo haška, malo građanskoga.. Mozda i kup od inkera ? Da se nk. Zagreb izgasi, vjerovatno bi uzeo i njihovo prvenstvo prije par godina i pridodao sadasnjem Dinamu ??
Ne, ja bih uzeo trofeje Građanskog jer je to isto Dinamo.

Vi prekrajate povijest, mi ne.
 
Old 25.03.2009., 16:20   #26
haha kakav topic zasto zagreb ne voli nogomet VRH!!!
VRIŠTANJE!!!
gmaz88 is offline  
Old 25.03.2009., 16:38   #27
evo ovako kazete da je zagreb jedini nas zapadno europski grad a ima onu rugobu od stadiona ,najprije triba napravit donekle normalan stadion na koji ce ti bit gust otic i triba imat bar malo pokrivenih sjdedalica da ljudi i po kisi dodu, triba potirat mamica i citavu njegovu upravu koja se njega boji ka samoga đavla ocistit klub od debila ka sta je on a primjer je hajduk imaju novu upravu koja je cista i ne moze se vise krast pare ka prije. tako triba i dinamo poostupit, zatim vi bbb maloo vise volit klub, iako vi kazete mi volimo dinamo svi znamo da ih pola ne dolazi radi dinama nego ultra,casual, gluma(najvise kod mladih boysa), huliganstvo , đir, svađe , umisto da vam je dinamo na prvom mistu a ne vi bbb. malo se posvetite i obicnom narodu, da vas ne gledaju samo ko huligane. jer sve je to internet propaganda. uglavnon to je moje misljenje koje je bar 90 % realno
 
Old 25.03.2009., 16:43   #28
Quote:
crna osmica kaže: Pogledaj post
evo ovako kazete da je zagreb jedini nas zapadno europski grad a ima onu rugobu od stadiona ,najprije triba napravit donekle normalan stadion na koji ce ti bit gust otic i triba imat bar malo pokrivenih sjdedalica da ljudi i po kisi dodu, triba potirat mamica i citavu njegovu upravu koja se njega boji ka samoga đavla ocistit klub od debila ka sta je on a primjer je hajduk imaju novu upravu koja je cista i ne moze se vise krast pare ka prije. tako triba i dinamo poostupit, zatim vi bbb maloo vise volit klub, iako vi kazete mi volimo dinamo svi znamo da ih pola ne dolazi radi dinama nego ultra,casual, gluma(najvise kod mladih boysa), huliganstvo , đir, svađe , umisto da vam je dinamo na prvom mistu a ne vi bbb. malo se posvetite i obicnom narodu, da vas ne gledaju samo ko huligane. jer sve je to internet propaganda. uglavnon to je moje misljenje koje je bar 90 % realno
Dobar post.
 
Old 25.03.2009., 16:48   #29
Quote:
gmaz88 kaže: Pogledaj post
haha kakav topic zasto zagreb ne voli nogomet VRH!!!
VRIŠTANJE!!!
baš to
kao neka debata na okruglom stolu
__________________
dobro znaj da uvek tu sam ja
samo za tebe! is offline  
Old 25.03.2009., 17:01   #30
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Da prvo razjasnimo-ja sam Dinamovac,i moj otac je Dinamovac...

Zagreb i vlim,i poštujem kao naš jedini veliki Europski grad...

Ali ljudi ovo je tužno...


Posljednje kolo Dinamo je pobjdeio a Hajduk remizirao sa Cibalijom...

Nakon toga počelo je najneizvjesnije prvenstvo u zadnjih 4 godine...

I opet,protiv nejakog Zagreba na Poljudu se skupilo 10.000 gledatelja...

Na Maksimiru,protiv Osiejka se uz 2000 Boysa,skupila bijeda od 1000 ljudi...

Portiv Osijeka,uz Rijeku jedina dva našamanja kluba sa tradicijom korak do Dinama i Hajduka...


Inter ima sreću ako mu dođe 2000 gledatelja, Zagrebu je 1000 mnogo...

O Croatiji Sesvete ne treba trošiti riječi...


Čak i Dinamo,naš najveći i najtrofejniji klub može komotno iamti stadion od 5000 ljudi...

Osim 2000-3000 Boysa koji stalno dolaze, na Dinamo od milion ljudi u Zagrebu i okolici,mžda dođejoš 3-4 tisuće,ako i toliko...

Koji je razlog tome,zašto Zagrebčani ne vole nogomet?
Prika, konstatacija da zagrepčani ne vole nogomet je budalaština.

Jednostavno, osvajanje naslova vam je postala normalna stvar, Ljudi su se zasitili. Obećava se europski dinamo iz godine u godine, a na kraju kurazz od svega. Na čelu kluba vam je klaun koji je rasproda sve šta je moga, a novce je stavija u džep. Klub ne napreduje nego nazaduje, a ljudi su toga svjesni.

Nedvojbeno je da je Split grad koji se više stopi sa klubom, ali nemoj misliti da je ode uvijek cvijeće raslo. Zadnjih godina na stadionu nije bilo nikoga. Tek sad se situacija popravila i ljudi osjećaju da se radi dobro i vratili su se na stadion. Posjećenost ovisi o igrama kluba i ničem drugom.

Tako da ne brini, vole zagrepčani nogomet i vratit će se oni na stadion, ali tek kad se neke stvari promijene. Nije narod glup.
Playlife_ is offline  
Old 25.03.2009., 17:06   #31
3 su čimbenika, poredajte po važnosti kako oćete;
1. Nogomet je loš, mislim na kvalitetu. Kolko je upad na istok, 70kn? Sat i pol vrhunskog filma u vrhunskom kinu s kokicama i cugom dođe 50kn.
2. Identitet kluba - nepostojeći. Pod to mislim atmosfera oko i u klubu. Lažna obećanja, vrijeđanja kako navijača tako i običnih građana ovog grada, netransparetno poslovanje, privatna prčija u vidu menadžerske agencije, nezakonitosti, davljenje sudaca i prijetnje smrću istima... da nejdem dalje. To nije ono što privlači građane grada Zagreba koji vole Dinamo. To privlači zlatnu i inu mladež, ali takvi nejdu na stadione.
3. Stadion. Sjediš na novinama, bez krova, bez wc-a, bez ikakvog popratnog sadržaja (makar kioska sa sendvičem i i cugom), bez krova, na tribini koja je 50 metara udaljena od travnjaka. Vjerojatno je to bilo dovljno dobro kad u gradu nedjeljom nije bilo nikakve druge zabave osim utakmice ali sad kad ima onda.... očigledno ne.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 25.03.2009., 17:12   #32
Milslim da i Zagreb a i ostatak Hrvatske voli sport a posebice nogomet. Uglavnom se slažem sa onim što je reka "Spitka", problem su stadioni i popratni sadržaji uz upravnu garnituru klubova.


Jednostavno prosječnom čovjeku je danas s obzirom na ponudu postalo skupo dati 50 kn za kartu (tipa Stanovi, Zadar), ako ode sa još troicom ljudi, bilo da idu djeca ili frendovi, to za četri osobe ispadne 200 kn, a za ostati doma u toplome ili pod klimom ako je poćetak ili kraj ljeta je puno jednostavnije, isplativije i bolje...


S druge strane, čemu ići gledati mesarenje u nehumanim uvjetima??? Igra loša, ne možeš doći u novijoj odjeći jer se lako uništi, nemaš gdje na wc, ne možeš djetetu uzeti sok, ako ga i povedeš, treba ti hrpa kartona ili novina da mu podmetneš da se ne prehladi, ovo, ono, postoji mogućnost da pokisne, ozebe, ovo, ono...


A opet čitaš svaki dan da je u taj klub utučena pristojna lova, a nigdje pomaka, pa se lagano i buniš, a i nedaš zafrkavati kad ćeš za tih 100 ili 200 kn puno bolje proći negdi drugdi i nećeš izlaziti sa stadiona sa knedlom u grlu bez obzira na rezultat...


Mislim da su uvjeti barem 50% kao u Engleskoj, Škotskoj, Belgiji da bi stadioni bili puni. Ljudi su željni nogometa, ali nisu indirektnog zlostavljanja jer to imaju općenito u životu.


Pozz!!!
..... is offline  
Old 25.03.2009., 17:44   #33
Quote:
Spitka kaže: Pogledaj post
Ne, ja bih uzeo trofeje Građanskog jer je to isto Dinamo.

Vi prekrajate povijest, mi ne.
Objasni mi ovu konstataciju,po čemu točno Hajduk prekraja povjest?
Ali da ne skrećem previše sa teme,definitivno se ne može reći da zagrepčani ne vole nogomet,problem je definitivno negdje drugdje,nešto je zavladalo u gradu,vidim po ljudima u kvartu,u birtiji,nikome ne pada na pamet otići kao prije na Ružmarinku,pivica,tekma i doma...a jebeni su navijači...jebiga,ima nas ludjaka,u svakoj grupi,koji ćemo uvijek biti uz klub,a ostali...možda će vrijeme dati odgovor...
WOODOO CHILE is offline  
Old 25.03.2009., 17:45   #34
Ako je stadion u kurcu i ako je to jedan od razloga zasto se ne ide na utaknice zasto na njemu igra reprezentacija?
 
Old 25.03.2009., 17:54   #35
Quote:
rnkst kaže: Pogledaj post
Ako je stadion u kurcu i ako je to jedan od razloga zasto se ne ide na utaknice zasto na njemu igra reprezentacija?
Između ostalog, zato jer donedavno ni jedan drugi grad nije imao hotel s 5 zvijezdica i aeordrom u blizini da se adekvatno ugosti strana "repka". A i Marković je tu faktor...
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 25.03.2009., 18:29   #36
ljubav prema klubu pokazuje se bodrenjem toga istog kluba s tribina.... ili kako vi volite reći ljubav se mjeri kilometrima... to isto stoji....a zašto nevolite to je vaša stvar....
ali činjenica je da to nije od ove sezone...
npr. prošla sezona,finale kupa prva utakmica u maksimiru,posjet više nego mizeran.... dobijete nas 3-0,a u uzvratu na poljudu više ljudi nego u zg na prvoj utakmici????
dalmatinac 07 is offline  
Old 25.03.2009., 18:52   #37
Quote:
dalmatinac 07 kaže: Pogledaj post
ljubav prema klubu pokazuje se bodrenjem toga istog kluba s tribina.... ili kako vi volite reći ljubav se mjeri kilometrima... to isto stoji....a zašto nevolite to je vaša stvar....
ali činjenica je da to nije od ove sezone...
npr. prošla sezona,finale kupa prva utakmica u maksimiru,posjet više nego mizeran.... dobijete nas 3-0,a u uzvratu na poljudu više ljudi nego u zg na prvoj utakmici????
laži, laži me

HAJDUK - DINAMO 0:0

Stadion Poljud; gledatelja: 6 000

DINAMO - HAJDUK 3:0 (2:0)

Stadion Maksimir; gledatelja: 15 000

antiliberal is offline  
Old 25.03.2009., 18:58   #38
Quote:
WOODOO CHILE kaže: Pogledaj post
Objasni mi ovu konstataciju,po čemu točno Hajduk prekraja povjest?
Ali da ne skrećem previše sa teme,definitivno se ne može reći da zagrepčani ne vole nogomet,problem je definitivno negdje drugdje,nešto je zavladalo u gradu,vidim po ljudima u kvartu,u birtiji,nikome ne pada na pamet otići kao prije na Ružmarinku,pivica,tekma i doma...a jebeni su navijači...jebiga,ima nas ludjaka,u svakoj grupi,koji ćemo uvijek biti uz klub,a ostali...možda će vrijeme dati odgovor...
dinamo je nasljednik građanskog
prihvati ili odj.
skvoter is offline  
Old 25.03.2009., 19:19   #39
Quote:
skvoter kaže: Pogledaj post
dinamo je nasljednik građanskog
prihvati ili odj.
Zašto krivotvoriti poviejst kada nakon 1945. je ionako vrlo slavno razdoblje od 2 finala (1 osovjeno)preteče kupa UEFA-a do naslova u Hrvatskoj i 4 u Jugoslaviji...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 25.03.2009., 19:29   #40
Nemaju ljudi šta vidit, niti igre niti zanimljivosti, šta je neko gore napisa puno zanimljivijih stvari se ima radit u gradu a pogotovo zagrebu.Da se zna loša igra nije opravdanje za mlade ljude, ali itekakako je za one +50 godina koji su prije punili 50% stadiona. Mladih će uvik bit, ali takve triba vratiti na stadion. samo jebiga nemoš više varat narod.
simpatizer is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:41.