Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2008., 11:06   #1
Što ste Vi iznad svega?

svi mi imamo stotinu uloga koje igramo u zivotu: mama, sestra, brat, poslovnjak, prijatelj, dijete...
za koju ulogu Vi smatrate da je Vama najvaznija? da ste iznad svega, na prvom mjestu? npr. puno zena koje imaju djecu bi rekle da su prvenstveno majke a zatim poslovnjaci itd.
Madonna je izabrala karijeru na prvom mjestu a u drugi plan je stavila brak i djecu.
ma bash sam nesto jucer o tome kontemplirala
ne znam tocno sta bi sa sto postotnom sigurnoscu rekla za sebe
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 11:10   #2
umjetnik
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 11:22   #3
bob graditelj
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 11:27   #4
Uloge su uloge
Možeš biti što god hoćeš
I mijenjaju se.
Nit želim karijeru, nit majčinstvo u ovom trenutku. Koji sam onda k?
Vjerojatno sam najviše kći, trenutno.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 11:30   #5
Usamljeno srce.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 11:32   #6
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Usamljeno srce.
a daaaaaj ne kakaj!!
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 11:39   #7
Pa nismo do ovdje evoluirali da bismo hendali samo jedno....ja sam sve. 3 u 1.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 11:40   #8
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
a daaaaaj ne kakaj!!
Najozbiljnije ti govorim.

Ova fasada zajebancije, razigranosti i bezbrižnosti je samo to - fasada. I obrambeni mehanizam. Ispod toga se krije toplo, osjećajno, naivno i usamljeno srce koje nije pronašlo ljubav. Jesen stanuje u meni.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 11:44   #9
Vjerna i odana forumašica.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 11:44   #10
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Najozbiljnije ti govorim.

Ova fasada zajebancije, razigranosti i bezbrižnosti je samo to - fasada. I obrambeni mehanizam. Ispod toga se krije toplo, osjećajno, naivno i usamljeno srce koje nije pronašlo ljubav. Jesen stanuje u meni.

a daaaaj...
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 11:53   #11
Pivopija bez pivske skembe!
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 11:53   #12
Quote:
Usamljeno srce.


ja mislim da sam ja iznad svega prijatelj, ne prijatelj samo mojoj "best friend forever" vec vidim da ljudi u meni nalaze prijatelja i podrsku kad im treba.
nazalost me mnogi zaborave kad im vishe ne trebam ali opet mi je draga spoznaja da sam bila tamo kad su me trebali, sve drugo ostaje njima na savijest
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 12:01   #13
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
svi mi imamo stotinu uloga koje igramo u zivotu: mama, sestra, brat, poslovnjak, prijatelj, dijete...
za koju ulogu Vi smatrate da je Vama najvaznija? da ste iznad svega, na prvom mjestu? npr. puno zena koje imaju djecu bi rekle da su prvenstveno majke a zatim poslovnjaci itd.
Madonna je izabrala karijeru na prvom mjestu a u drugi plan je stavila brak i djecu.
ma bash sam nesto jucer o tome kontemplirala
ne znam tocno sta bi sa sto postotnom sigurnoscu rekla za sebe
Zar nismo sve to u jednome. Samo, u određenom trenutku svog života, stavimo jednu ulogu ispred druge.
program is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 12:02   #14
niškoristi beštija sam sad.


đavolja glasnogovornica, ali to ću biti kad odrastem.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 12:05   #15
Quote:
Zar nismo sve to u jednome. Samo, u određenom trenutku svog života, stavimo jednu ulogu ispred druge.
e pa upravo to pitam, koju ulogu stavish ispred druge?
koliko se te uloge puta promjene u zivotu i zasto?
koliko smo nedosljedni sami sebi?
s time da bi se ja koncentrirala na ekipu koja nema djecu jer vecina onih koji ju imaju stavljaju normalno roditeljsku ulogu na prvo mjesto, i ja bi isto da imam dijete
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 12:06   #16
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
e pa upravo to pitam, koju ulogu stavish ispred druge?
onu koju moraš odigrati je uloga. nema druge.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 12:10   #17
Quote:
onu koju moraš odigrati je uloga. nema druge.
a cek, zakaj "morash"?
ko ti to nalaze da morash?
da li si manje vrijedna osoba ako stavish karijeru ispred svoje djece? npr.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 12:12   #18
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
a cek, zakaj "morash"?
ko ti to nalaze da morash?
da li si manje vrijedna osoba ako stavish karijeru ispred svoje djece? npr.
jer moraš platiti račune, jer moraš dijete odvesti u vrtić, jer moraš prošetat psa.

naravno da nisi manje vrijedan, svi naši izbori su jednako vrijedni jer ih mi sami živimo i donekle čak i biramo.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 12:13   #19
"I'm a bitch I'm a lover
I'm a child I'm a mother
I'm a sinner I'm a saint..."
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 12:18   #20
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
e pa upravo to pitam, koju ulogu stavish ispred druge?
koliko se te uloge puta promjene u zivotu i zasto?
koliko smo nedosljedni sami sebi?
s time da bi se ja koncentrirala na ekipu koja nema djecu jer vecina onih koji ju imaju stavljaju normalno roditeljsku ulogu na prvo mjesto, i ja bi isto da imam dijete
kako ti se stvari slazu pred tebe tako mijenjas uloge. ujutro si dobra suseda dok pomazes susjedu prek ceste,pa radis pa si radnica, onda si navecer cura ak imas decka...
mislim da nema veze s nedosljednoscu, jednostvano smo dovoljno umno razvijeni da mozemo hendlati vise uloga paralelno
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:49.