Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2013., 00:13   #121
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Instagram Meliha Selcuka je fenomenalan. Dečko je, čini se, jako talentiran za fotografiju, slike su mu . Ne mogu ih prestati gledati.
Da. Slike su odlične.

Vidim da je za modele imao i kolegice iz AFK-a. Najnovija Ceyda.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 02.10.2013., 00:34   #122
Quote:
Poncha_los a kaže: Pogledaj post
Da. Slike su odlične.

Vidim da je za modele imao i kolegice iz AFK-a. Najnovija Ceyda.
Je, i baš su mu odlične te slike na kojima su one (Hazal, Pelin, Ceyda), posebno ove dvije Hazaline. A ima i Cagatya na jednoj. Ne, na dvije.

Stvarno je lik
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 02.10.2013., 01:01   #123
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Je, i baš su mu odlične te slike na kojima su one (Hazal, Pelin, Ceyda), posebno ove dvije Hazaline. A ima i Cagatya na jednoj. Ne, na dvije.

Stvarno je lik
Svaka mu čast. Ako mu propadne karijera glumca, fotografija mu ostaje.

Eto, ove s Cagatayem mi se posebno sviđaju. Možda je to i zbog modela.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 02.10.2013., 01:20   #124
Deniz Ugur se vratio rak.



Evo dio teksta iz Večernjaka:
"Deniz, koja u seriji igra Sanem, suočila se s rakom dojke koji joj je dijagnosticiran nedugo nakon što je Vahide napustila set. Glumica koja ima troje djece podvrgnula se kemoterapijama i snimanje serije uspjela je privesti kraju bez problema. Nakon što je mnogima postala heroina jer se ćelava pojavila na modnoj reviji, a krasila je i naslovnice novina, bolest ju je opet iznenadila. U kolovozu se rak vratio, a Deniz je trenutno na liječenju".

Junaci "Ferihe" u borbi protiv bolesti i ovisnosti - Večernji list
__________________
..."Ovo nije rat za prevlast, nema ovdje pobjednika. Ovo je ljubav ne zaboravi"…
Soffia is offline  
Old 02.10.2013., 11:44   #125
Soffia, mislim da se tu radi o zabuni. U to vreme, oko 8. meseca, su u Turskoj izlazili clanci pod naslovom, "Deniz Ugur se ponovo bori protiv raka", medjutim u daljem tekstu pise da je od raka oboleo njen otac, koji je pre par nedelja umro.
Ona tenutno igra u seriji Umutsuz Ev Kadinlari (Ocajne domacice), dosla je umesto lika Zelis (u originalu Eva Longoria/Gabrielle), jer je glumica otisla iz serije.
Saraaaa84 is offline  
Old 03.10.2013., 11:43   #126
Birgül Ulusoy glumica koja glumi Gulfidan i Cagatay Ulusoy (Emir) se isto prezivaju
Tamara21 is offline  
Old 07.10.2013., 15:49   #127
tko želi uživati u performansu crazy tetkice halila, tj. glumca UFUKA TANA ALTUNKAYE to može od 2. epizode serije "FATIH" (producent je fatih aksoy).

CLIP
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 08.10.2013., 23:14   #128
Glumica koju smo danas prvi puta vidjeli u ulozi Aynur,Ferihine cimerice u domu zove se Nurana Begiova i u stvarnosti je iz grada Baku u Azerbajdžanu,u seriji je rekla da je došla na razmjenu iz Azerbajdžana )

http://50.img.v4.skyrock.net/6336/83...3_xFzzlNig.jpg
Tamara21 is offline  
Old 09.10.2013., 00:47   #129
Vidim da je bliska s Cagatayem, a ako me sjećanje ne vara, djevojka je Ismaila Filiza, bit će da je tu poveznica.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 10.10.2013., 13:40   #130
Dnevnik.hr piše o Ceydi ,neznam jel to istina

http://dnevnik.hr/showbuzz/celebrity...---306556.html

njene nove slike sa fashion weeka

http://www.facebook.com/media/set/?s...8432664&type=1
Tamara21 is offline  
Old 16.10.2013., 13:57   #131
Da li Barış Kılıç ima svoju temu, ne mogu je pronać?

Oprostite ako je off.
__________________
Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek.
cynical is offline  
Old 16.10.2013., 14:19   #132
Quote:
cynical kaže: Pogledaj post
Da li Barış Kılıç ima svoju temu, ne mogu je pronać?

Oprostite ako je off.
Nema svoju temu, ovo je tema svih glumaca iz AFK, osim Cagataya i Hazal, pa i njegova.
Saraaaa84 is offline  
Old 21.10.2013., 13:03   #133
izvor: naša ceyda se uskoro može pratiti na SHOW TV u seriji "firuze". glavnu postavu čine Ceren Hindistan, Ceyda Ateş, Haluk Piyes i Fırat Çelik. ceyda mi super izgleda i opet ima borbeni stav, dok mi je ova ceren hindistan ko nekakva patnica. firat čelik je prije "firuze" glumio u "20 dakika". ovog drugog muškog ne znam. ako sam dobro skontala iz ovog članka, ulogu firuze su prvo nudili nekoj Sanem Çelik, ali pošto je ona odbila producenti su se obratili ceydi. nakon što su se sastali je producent odlučio da joj bolje pristaje uloga suzan nego firuze.

ceydin lik se zove suzan i ona je ambiciozna cura iz bogate familije, dok je firuze lijepa kćer iz siromašne obitelji. firat tumači zgodnog oguza, sina jedinca jedne od najbogatijih obitelji u zemlji. haluk tumači lik demira, sina kućepazitelja (ili nekog radnika kod tih bogatih).

Firuze Yeni Dizi Tanıtım Fragmanı



ps. na slikama "firuze" set sam vidjela i gulfidan!
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 23.10.2013., 13:50   #134
večernji o Ahu

http://www.vecernji.hr/scena/bracnu-...-clanak-629948
Tamara21 is offline  
Old 19.11.2013., 23:07   #135
Ovo sam već pitala na topicu o seriji, ali možda je ovaj topic bolji za ovo pitanje...

Ne gledam Ferihu, međutim kako doma gleda mama, jednom sam gledala s njom i zapazila jednog zgodnog glumca... Nije Emir/Cagatay, no bilo je to dosta prije, i sjećam se da se pojavio u jednoj sceni i imao je zavoj preko cijelog nosa (pretpostavljam da je tome prethodila neka tučnjava, no ne znam ništa o tome).

Da li netko možda zna na koga mislim i može li mi reć kako se zove lik/glumac? Jer mi je bio prilično zgodan i rado bi pogledala još malo njegovih slikica.

Puno hvala.
arianne11 is offline  
Old 19.11.2013., 23:16   #136
to je bio ilker, ali ne znam kako se glumac zove. odi na imdb ili sinematurk i vidi na popisu glumaca tko glumi ilkera.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 19.11.2013., 23:18   #137
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
to je bio ilker, ali ne znam kako se glumac zove. odi na imdb ili sinematurk i vidi na popisu glumaca tko glumi ilkera.
Da. Evo ga - Harun Akyüz (tako na imdb-u piše)
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 19.11.2013., 23:23   #138
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
to je bio ilker, ali ne znam kako se glumac zove. odi na imdb ili sinematurk i vidi na popisu glumaca tko glumi ilkera.
Nasla sam, mislim da je, puno hvala.
arianne11 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:39.