Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 01.02.2008., 15:23   #1
Bosna i Hercegovina

Planiram putovanje kroz BiH, Forum.hr još nema tu egzotičnu destinaciju pa otvaram jer trebam sljedeće savjete i dobre ideje:

Lječilište u Fojnici - hotel Reumal - ako je netko bio molim za mišljenje, malo me zbunjuju niske cijene ali fotografije su dosta obećavajuće
+ koje druge BH toplice ako poznajete? Pogotovo za degenerativne bolesti kralježnice, pa da me zmasiraju, zrelaksiraju ...

Seoski turizam - ne uspijevam naći neki on-line katalog BH seoskog turizma, ako ste boravili negdje i bili zadovoljni molim preporučite

Počitelj - smještaj - ništa ne nalazim na netu. Likovna kolonija bi, navodno, trebala već biti otvorena ali pošto crtam kao petogodišnjakinja teško da bi me uzeli ...

Na putovanju ću fotografirati prizore iz svakodnevnog života, posebno o kulturološkim mikro-posebnostima malih zajednica, pa ako imate neke preporuke bilo bi divno - npr lokalne zvijezde svih vrsta, od pjevaljki, umjetnika i baba tračara do nadrilječnika i drugih bezopasnih čudaka ...

Sve sugestije kuda otići i što vidjeti su dobrodošle! Plus šta pojesti i gdje prespavati!

HVALA!
Teuta is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:39.