Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2013., 20:01   #1361
Quote:
spondzhie kaže: Pogledaj post
trenutačno stanje... (da ne kažem sranje ) nakon što se bezobrazno Garnier 6 isprala nakon 3 pranja...
Curke, danas sam odlučila u neku tamnoblond ili svijetlo smeđu nijansu pa na pramenove kod frizerke.

Koju boju bi mi preporučile?
Osobno sam bila najzadovoljnija wellaton bojama jer mi se nikad nisu ispirale, ali nemaju nijansu koja mi se sviđa. S Pallete, Loreal i Garnier sam dosad bila nezadovoljna
Ove dvije nijanse su mi prekrasne:


Ali prošli put nisam bila prezadovoljna kako mi je sa Sublime Mousse ispalo pa ne znam, bi li mi primilo na ovu nijasnu koju imam?
spondzhie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 16:21   #1362
Zna netko koja bi ovo bila boja za kosu? Ova na vrhovima..
rory258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 18:22   #1363
Vec 2 godine se farbam Schwarzkopf Palette Deluxe nijansa 218 ili 230 (zavisu koju nadjem ) i kosa mi je bas svijetlo plava bez zutih i narandzastih odsjaja, medjutim malo sam si dosadila jer mi je i ten jako svijetao pa bih neku promjenu. Medju Palette Deluxe nisam nasla nijansu koju zelim pa cu morati da probam sa nekom drugom farbom. Imate li ideju kako bih postigla nesto izmedju ove 2 nijanse : http://www.sublimemousse.co.uk/_UK/i...eur/img_60.jpg i http://www.sublimemousse.co.uk/_UK/i...eur/img_70.jpg . Od Loreal sam ranije koristila Casting i nisam bas bila najzadovoljnija jer mi se brzo ispirala i imala sam narandzasto-zuskast odsjaj.
blondM is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 02:59   #1364
Pozdrav, htio bih ofarbati dreadlockse u plavu (plavuša plavo) i frizerka mi je rekla da kupim nekakav color shampon u kesici koji se drži malo na glavi pa se ispere, kako ja kao muško nemam baš neka iskustva u tome, mi može netko reći kakvih sve boja u tim šamponima ima, di se to može kupiti, koliko košta?
To mi je preporučila jer u njima nema hidrogena dok u ovom skupljim farbama koje traju dugo ima, i to bi mi spržilo kosu ako se ne ispere dobro. zahvaljujem
__________________
“The truth is, everyone is going to hurt you. You just got to find the ones worth suffering for.”
amidaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 18:53   #1365
.

Pozz, trenutno sam kesten smeđa, malo tamnija i htjela bih se farbat u crveno-ljubičastu boju, ona burgundy, evo slika otprilike--->

http://24.media.tumblr.com/tumblr_ly...phvso1_500.png

http://data.whicdn.com/images/43439755/2223_large.jpg

http://indulgy.com/post/7P2BuzB0I1/that-color-o

Dakle, ne želim crvenu ili jednostavno tamnu crvenu boju već crveno-ljubičastu, još bolje i da ima onako rozkasti odsjaj. Danas sam gledala u Mulleru i čini mi se dobra SYOSS cherry mix, pa sam mislila da ju možda pomiješam s palette ljubičastom 880? Jel bi to upalilo na moju tamno smeđu kosu? Ne želim se blajhat jer mi se taman oporavila od bijele kose.
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 13:14   #1366
hello

jel ima neko da je probao loreal ombre? želim si ombre pramenove, a oduvik se piturajem u kućnoj radinosti pa rekoh da ne bi bilo loše provjerit jel neko to već koristio prije nego napravim kakvo sranje sa svojom kosom?
no...koristio neko? preporuke? valja / ne valja? komplicirano/nije?

zahvaljujem na odgovoru...ako ga uopće dobijem
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 14:28   #1367
Dali je netko probao boje loreal professional majirel?
CoCoChanel05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 16:17   #1368
Jesam, koristila Majirel dosta i pisalo se na temi dosta o njima. Odlicne boje, kosa bude super nakon, sve preporuke.
__________________
Mi sagli smo glave u strahu da bit će još gore, i bit će, jer sagli smo glave... a ljubav živi... I kucnut će ćas kad će doći po nas i kad te pita ti reci i digni svoj glas... da ljubav živi...
Vernona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 17:30   #1369
Quote:
Vernona kaže: Pogledaj post
Jesam, koristila Majirel dosta i pisalo se na temi dosta o njima. Odlicne boje, kosa bude super nakon, sve preporuke.
Hvala ti. Još me zanima dali boje ispadaju dosta tamnije? Npr meni keune 8 ispala smeđe. Ja bi od Majirel uzela 9 ili 9.13 tako nešto...
CoCoChanel05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 18:49   #1370
E to ti ne znam, jer sam ja crnu stavljala al pokusaj pogledat po temi sto su cure pisale, dosta unatrag kako je njima ispadalo...Al boje su stvarno kvalitetne i mislim da bi morale dosta vjerno ispadati al to naravno ovisi puno toga, o stanju kose, tvom pigmentu, jel vec farbana i tako...nema dok ne probas
__________________
Mi sagli smo glave u strahu da bit će još gore, i bit će, jer sagli smo glave... a ljubav živi... I kucnut će ćas kad će doći po nas i kad te pita ti reci i digni svoj glas... da ljubav živi...
Vernona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 09:37   #1371
Quote:
CoCoChanel05 kaže: Pogledaj post
Hvala ti. Još me zanima dali boje ispadaju dosta tamnije? Npr meni keune 8 ispala smeđe. Ja bi od Majirel uzela 9 ili 9.13 tako nešto...
ne ispadaju tamnije.
ofkors, ovisi i o podlozi na koju stavljaš boju, ali... po meni Keune ispadaju tamnije od Majirela.

a i Majirel je puuuuno kvalitetniji, frizerka me farba njime već godinama i kosa je baš glatka i sjaji i puno je postojaniji (puno se manje ispire) od Keune. Keune mi je recimo baš isušivao kosu i nije bilo tog sjaja. a i samo bi "skliznuo" s glave u par pranja.
Crimson Wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 10:00   #1372
Hvala vam curke.
Pročitala sam do sada samo pozitivne komentare o njima...

Trenutno imam kosu boje meda (syoss med plava), prirodno sam pepeljasto plava i nemam crveni pigment. Htijela bih neku bež plavu.
Nešto tipa ovih: http://blogblondbunny.blogspot.com/2...irel-8-82.html
http://lightblondhair.blogspot.com/2...ajirel-82.html
One su koristile majirel osmice, ja bi devetke...
Vidjela sam da oni imaju 9.13 bež plava
CoCoChanel05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 11:13   #1373
Arrow Syoss posvjetljivaci

Ima li tko iskustva s tim proizvodima ?
Adrastea5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 11:28   #1374
probao netko ombre od loreala?
gilmoreica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 23:12   #1375
Roma u West Gateu se zatvara i sve je sniženo 50%! Ulovila sam Koleston boje koje nisam do sada koristila, pa me zanima kakva su vam iskustva s njima. Zadnjih godinu dana sam na Majirel bojama i kosa mi se oporavila i puno bolje izgleda nego ranije, pa se sad bojim da ju ne upropastim lošom bojom. Je li netko koristio Majirel i Koleston da ih usporedi?
Astona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 20:40   #1376
postoji li neka boja koja ne sadrži amonijak i slične kemikalije, a da dobro pokriva sijede?
santana333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 15:15   #1377
Moje dame,

kad farbam svoju poludugu kosu novom nijansom (svijetlo smeđa prije, sad sam uzela kestenjasto crvenu) da li je postupak drugačiji ili kao do sad....izrast pa nakon 20 min ostatak kose?
__________________
Pišem pismo, tinta mi se proli....
napokontu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 19:52   #1378
Quote:
CoCoChanel05 kaže: Pogledaj post
Dali je netko probao boje loreal professional majirel?
gdje se mogu kupiti i po kojoj cijeni?
Nikolina_84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 11:43   #1379
Quote:
Nikolina_84 kaže: Pogledaj post
gdje se mogu kupiti i po kojoj cijeni?
Roma dučan u West Gate-u
CoCoChanel05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 12:38   #1380
Quote:
CoCoChanel05 kaže: Pogledaj post
Roma dučan u West Gate-u
hvala, cijena otprilike?
Nikolina_84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:33.