Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2011., 22:42   #61
Quote:
RobbyDiMatteo kaže: Pogledaj post
Ovo nie bas eticno ili moralno, ali na koi drugi nacin urazumiti predsiednika da sa Srbiom nema price? Vierovatno su nasi ljudi u Niemackoi ogorceni sto nam uhit stvaliaiu nase branitelie. Ogorcen sam i ja ali i nasi niemacki Hrvati moraiu svatit da bombs nie riesenie.
Nek se nasi Hrvati iz Njemacke liepo vrate u Rvacku pa nek zive pod HDZ terorom i pljackom i nek zive s hrvatskim placama, a onda nek seru koliko hoce.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 22:42   #62
Bomba je povezana sa ovim. Igra se igra, a to ne kriju ni stari udbaši koji se javljaju na topicu o udbi, u "Na rubu politike".
porga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 22:43   #63
To je svakako djelo ostatka UDBE kojemu je cilj skupa sa tradicionalnim Hrvatskim neprijateljem MI6 obnoviti jugoslaviju, ako pak to nije moguće barem jugosferu, a Hrvatskom domoljubnom duhu slomiti kičmu.
Corvus27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 22:46   #64
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Nek se nasi Hrvati iz Njemacke liepo vrate u Rvacku pa nek zive pod HDZ terorom i pljackom i nek zive s hrvatskim placama, a onda nek seru koliko hoce.
Zašto? Nećeš valjda sve njemačke Hrvate staviti na isti rang s tim luđakom?
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 22:49   #65
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Zašto? Nećeš valjda sve njemačke Hrvate staviti na isti rang s tim luđakom?
Ne sve, samo one koji nam pametuju o tome kako bi mi ovdje trebali zivjeti i tko bi nam trebao biti na vlasti.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 22:50   #66
http://www.dragovoljac.com/index.php...utvo&Itemid=11
Ovcoder is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 22:51   #67
A čujte mi ipak jesmo država koja štiti jednog ubojicu kojeg Njemačka traži za jedno ubojstvo a odgovoran je za pitaj Boga koliko njih.Očito mi smo necivilizirana država koja nema snage niti volje kazniti one koji su da ironija bude veća ubijali za državu koje više nema.Jadna smo mi država ali ne sumnjam kako će sin ubojice stati na vrat svima koji rade protiv takve Hrvatske.
Humphrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 22:52   #68
Quote:
RobbyDiMatteo kaže: Pogledaj post
Ogorcen sam i ja ali i nasi niemacki Hrvati moraiu svatit da bombs nie riesenie.
Zašto bi dijaspora tako razmišljala, kada su jasno osuđenog teroristu koji je svojedobno oteo zrakoplov pun ljudi, u Hrvatskoj dočekali kao junaka?
Snack is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 22:55   #69
Quote:
RobbyDiMatteo kaže: Pogledaj post
Ovo nie bas eticno ili moralno, ali na koi drugi nacin urazumiti predsiednika da sa Srbiom nema price? Vierovatno su nasi ljudi u Niemackoi ogorceni sto nam uhit stvaliaiu nase branitelie. Ogorcen sam i ja ali i nasi niemacki Hrvati moraiu svatit da bombs nie riesenie.
a zašto nema priče sa Srbijom?
Mishko Pishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 22:56   #70
Quote:
Snack kaže: Pogledaj post
Zašto bi dijaspora tako razmišljala, kada su jasno osuđenog teroristu koji je svojedobno oteo zrakoplov pun ljudi, u Hrvatskoj dočekali kao junaka?
Pa taj čovjek je u Hrvatsku došao kao slobodan čovjek koji je svoj dug prema društvu otplatio dok ova država štiti ubojicu Perkovića i još pitaj Boga koliko njih.

Zašto se onda čudimo kad imamo imidž kakav imamo,ne ide to tako u civiliziranom svijetu.
Humphrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 23:03   #71
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Ne sve, samo one koji nam pametuju o tome kako bi mi ovdje trebali zivjeti i tko bi nam trebao biti na vlasti.

Sve primjedbe i kritike treba poslušati i procijeniti, jesu li utemeljene. Naš narod treba biti samokritičniji.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 23:06   #72
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post

Sve primjedbe i kritike treba poslušati i procijeniti, jesu li utemeljene. Naš narod treba biti samokritičniji prema sebi.
Ove kritike nisu utemeljene na stvarnosti nego na bajkama o tome kako Hrvatsku vodi udba i kako su svi osim hdza za obnovu jugoslavije. I to naravno od strane ljudi koji su Hrvatsku vidjeli jedino na cnn-u i na razglednicama.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 23:06   #73
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
UDBa nije ni naša ni fiktivna. Možda se danas malo drukčije zove, ali je još uvijek aktivna.

Ne bih se upuštala u nagađanja je li ovo njihovo djelo.
Quote:
Corvus27 kaže: Pogledaj post
To je svakako djelo ostatka UDBE kojemu je cilj skupa sa tradicionalnim Hrvatskim neprijateljem MI6 obnoviti jugoslaviju, ako pak to nije moguće barem jugosferu, a Hrvatskom domoljubnom duhu slomiti kičmu.

UDBAŠi su u stvari reptilijanci koji su došli sa planeta iz binarnog sustava Zeta Reticuli udaljenog 39 svjetlosnih godina kako bi uništili Hrvate.

Zadnje uređivanje mau123 : 17.01.2011. at 23:15.
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 23:07   #74
Nasmijao sam se od srca kad sam čuo ovu vijest. Pa stvarno može li iko povjerovati na ovu podvalu. Ni manje ni više nego Bugojanska skupina stoji izva ovoga, pa gdje baš nju izvukoše iz naftalina i gdje je ista bila sve ove godine. Ok potez je dobar umjesto da se govori o razlozima posjete Njemačkoj i što Njemačka traži od Hrvatske nac će sad bombardirati informacijama o "ustaškim# prijetnjama koj valjda žele ponovo sa 20 ljudi upasti u zemlju i izazvati revoluciju
Sjetio sam se kakva je pompa bila oko Thompsona. Isto su "desničari" slali prijetnje i o tome je se naveliko raspravljalo po forumima. Isčekivao je se samo trenutak kad će se to i desiti. I desilo se, bomba je pukla i dok se prešina sljgala Kajin je na dalekovidnicama daovao priopćenja kako ima jasne dokaze da ustaše stoje iza tog napada. Međuti zajebo se Kajin jer mladi bombaš antifa nije bio baš pretjerano inteligentan pa je raznio i sebe pa nije uspio pobjeć. I tako je neslavno završila po udbu cjela priča , koja je poslje utišana a Kajina niko nije pitao odkud mu saznaja koja je iznio.
OnOff is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 23:09   #75
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Ove kritike nisu utemeljene na stvarnosti nego na bajkama o tome kako Hrvatsku vodi udba i kako su svi osim hdza za obnovu jugoslavije. I to naravno od strane ljudi koji su Hrvatsku vidjeli jedino na cnn-u i na razglednicama.

Moj potpis.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 23:12   #76
Jasno je i malom djetetu da je ovo djelo UDBE.
Mislim da je i Nijemcima više nego jasno o čemu se tu radi,
zato večeras u centralnom dnevniku državne televizije uopće nisu izvjestili o tome.
Međutim ništa se neće promijeniti, Nijemci će i dalje tražiti izručenje udbaša koje Hrvatska štiti, a također i HČSP-ove demonstracije u Njemačkoj, protiv veličatelja lijepih kapi partizanki, će biti održane.
no_surrender is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 23:15   #77
O kakvoj UDBI vi govorite? Jel znate otkad je prestajala postojati? Tko financira tu UDBU? Iz koje države ona dolazi? I na kraju, pitanje svih pitanje, što koristite da vam se pričinjaju babaroge?
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 23:20   #78
Quote:
no_surrender kaže: Pogledaj post
Jasno je i malom djetetu da je ovo djelo UDBE.
Mislim da je i Nijemcima više nego jasno o čemu se tu radi,
zato večeras u centralnom dnevniku državne televizije uopće nisu izvjestili o tome.
Međutim ništa se neće promijeniti, Nijemci će i dalje tražiti izručenje udbaša koje Hrvatska štiti, a također i HČSP-ove demonstracije u Njemačkoj, protiv veličatelja lijepih kapi partizanki, će biti održane.
Aha,nešto je djelo UDBE jer ti tako kažeš?
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 23:20   #79
Quote:
Humphrey kaže: Pogledaj post
Pa taj čovjek je u Hrvatsku došao kao slobodan čovjek koji je svoj dug prema društvu otplatio dok ova država štiti ubojicu Perkovića i još pitaj Boga koliko njih.
I kakve to veze ima s onime što sam napisao? Dok ne prestanemo sa spinovima i razmišljanjima poput tvojih, imidž kakav imamo je nažalost debelo zaslužen.
Snack is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 23:23   #80
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Aha,nešto je djelo UDBE jer ti tako kažeš?
Aha, nešto nije djelo UDBe jer ti tako kazeš?
porga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:06.