Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2008., 14:46   #1
Landi renzo u novi Hyundai

Lijepi pozdrav!

Namjeravam kupiti novog Huyndai Accent 1.4. i odmah ugraditi plin kod njih u Zagrebu. Sustav je Landi Renzo. Oni bi ga ugradili (ili dali nekom servisu da ga ugradi). Pošto vidim da se tu govori o dobrim i lošim stvarima nekih srevisera, da li je mene uopće briga koji će servis ugraditi plin, kad je pod garancijom i u interesu je auto salona da se posao dobro napravi?

Još jedna stvar. Prodavač je rekao da troši tvornički 15%, a realno 20% više plina nego benzina. Što ne bi trebao trošiti manje (5%-10%), ako je to sistem sa direktnim ubrizgavanjem ili sam ja nešto krivo povezao?
podlac29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 16:00   #2
ako je u pitanju LR omegas,nebi smjelo biti više od 10% veća potrošđnja u odnosu na plin.
__________________
Tražim posao van HR...Ing. Elektrotehnike(energetike)
octavius is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 08:05   #3
Kakvih još ima?
podlac29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 14:20   #4
imaš još i tommaseto i tartarini

potrošnja bi trebala biti identična, bar je tako u mene

i da, vjeruj mi da je bitno tko ugrađuje, jer je zadnje što želiš imat cukanje u novom autu i odlasci na kalibracije sustava
mario_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 14:52   #5
Tomasseto i tartarini su isto od LR?
Znam da mi je bitna ugradnja, ali ako auto salon ugrađuje, onda valjda ja ne mogu birati pošto je pod garancijom, a i njima valjda neće "zeznuti" instalaciju (ili možda oni sami ugrađuju, ali ih nisam vidio na listi). Samo piše da ima ugradnja plina.
podlac29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 18:00   #6
sve su to plinski uređaji... nabrajaš ih ko da su voće(sve je plin),samo jedno su jabuke,pa kruške pa ananas.svaki je zaseban.ko i auti.
__________________
Tražim posao van HR...Ing. Elektrotehnike(energetike)
octavius is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:49.