Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2014., 12:55   #8541


Jedan drugi primjer...prije nekog vremena slušam razgovor 2 klinca dok su nalupavala loptom na parkiralištu....ugl. jedan klinac je u toj igri zaključio da se loptom nesmije lupati u garažna vrata, a u aute smije, ali ne jako

Zdravom logikom zaključujem da dotični "tatica" ili dotična "mamica" koji tako lijepo uče dijete, imaju garažu u svom vlasništvu
Gogo1919 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 20:37   #8542
Dir susjedi, imam potrebu wc u stanu pretoviti u spremište. dosta mi ga više .
pa vas pitam je li netko poduzimao sličan poduhvat i ima li preporuku za kakvog majstora da valja? i koliko kuna da pripremim cca? kupaonski namještaj poklanjam kome treba.
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 08:20   #8543
Planiraš ići kakati - gdje? Kod Karla?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 08:37   #8544
da, vidiš, o tome nisam razmišljala... .

imamo wc i kupaonicu pa me to valjda zbunilo.

pitanje i dalje stoji. moje, ne susjedovo
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2014., 12:59   #8545
Dragi susjedi, točnije oni sa kreditom za stan (u EUR) dali ste dobili obavijest od (Erste) banke o povećanju kamatne stope?
Da li ste primjetili njihov novi obračun kamatne stope ?? 6M EURIBOR + fiksni dio kamatne stope?
6M EURIBOR je trenutno na najnižoj razini ikad i iznosi 0,3970 % sa 1.6.2014.No pogledom u povijest EURIBORA 6M možete lako vidjeti da je bio i 4,7 % u 2008 godini. Očekuje li nas to da će kamata odletjeti u nebo? Potvrdili su mi iz banke da će svaki 6 mjeseci slati nove kamate koje će IMO biti samo veće jer EURIBOR indeks teško da može biti niži....
Imamo li novi slučaj "Švicarci" i mi euraši, ili bolje rečeno EURIBORaši.
Vaš mišljenja?
menager007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 09:42   #8546
Pozz ljudi, nemam vremena čitati sve, možda se već i spominjalo....uglavnom, živim u zgradi E i neki kristuš nas maltretira svakodnednevno sa glasnom muzikom, po danu ne smeta ali odvrne i u pola 1 ujutro, kao noćas na primjer.
Osim samog izbora muzike (cajke uglavnom ), lik jednu te istu pjesmu zna puštati 2-3 sata konstantno.....jel zna netko koji je to freek? Ja mislim da živi iznad mene jer i u kupaoni čujem tu muziku...strašno......
Opet ovaj ispod mene puši ko čifut pa mi cijeli stan zna smrditi po fucking dimu....
FIŽA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 11:33   #8547
Quote:
menager007 kaže: Pogledaj post
Dragi susjedi, točnije oni sa kreditom za stan (u EUR) dali ste dobili obavijest od (Erste) banke o povećanju kamatne stope?
Da li ste primjetili njihov novi obračun kamatne stope ?? 6M EURIBOR + fiksni dio kamatne stope?
6M EURIBOR je trenutno na najnižoj razini ikad i iznosi 0,3970 % sa 1.6.2014.No pogledom u povijest EURIBORA 6M možete lako vidjeti da je bio i 4,7 % u 2008 godini. Očekuje li nas to da će kamata odletjeti u nebo? Potvrdili su mi iz banke da će svaki 6 mjeseci slati nove kamate koje će IMO biti samo veće jer EURIBOR indeks teško da može biti niži....
Imamo li novi slučaj "Švicarci" i mi euraši, ili bolje rečeno EURIBORaši.
Vaš mišljenja?
Kak misliš 'novi obračun kamate'.

Pa ne može ti banka jednostrano promjenit način obračuna kamate.

Ili si takav način obračuna kamate potpisao, ili ti ne može mjenjati kamatu.

A uvijek možeš napraviti refinanciranje novim kreditom. Recimo PSŠ od Zabe sa 4,9 posto kamate fiksno. I mirna bosna
Room130 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 13:27   #8548
Mene zanima kako je netko na zelenoj površini između druge i treće male zgrade uspio postaviti klupice i stol i staviti natpis "privatan posjed" ?
Kaj se ta zelena površina može nekak zakupiti? Ili su se to svi stanari dogovorili i zajedno postavili ?

I ja bi si nekaj zakupil i sadil papriku i paradajze
Gogo1919 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 15:35   #8549
Stanari se dogovorili/izglasali i stavili, ionako je njihova povrsina pa nek je urede kako zele. Jako dobra idejica IMO. Samo sto ce bit tjeranja balavurdije sa ribarom oko desetke...

PS - ova vjesanja "privatan posjed", "no trespassing" i sl. su po meni overkill...
__________________
By the power of Grayskull...I HAVE THE POWER!!!
The humans are dead (sniff this one, it's dead)
He-Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 17:34   #8550
Znači stanari iz drugih zgrada nesmiju tamo sjesti ?

Dakle zelena površina ispred moje zgrade je u vlasništvu stanara moje zgrade ?

Znači psi i klinci iz drugih zgrada nemaju na njoj šta tražit ?

Ko je tu lud ?
Gogo1919 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 18:03   #8551
pa da, zemlja oko zgrade je u vlasništvu stanara zgrade....
piše i u ugovoru to, zašto bi inače stanari to trebali čistiti i održavati ?
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 18:11   #8552


Znači sad kad vidim tuđe dijete na "svojoj" zemlji, slobodno ga mogu ispljuskat ?
Jel mogu i roditelje tražit neku odštetu ?

Konačno korisna informacija
Gogo1919 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 22:11   #8553
prvo se trebate dogovoriti, pa označiti i ograditi svoj prostor
na kraju i dalje nesmiješ fizički nikoga napasti,ako nećeš izgubiti novaca (u boljem slučaju )
ali možeš tužiti počinitelje,pa se zabavljati na sudu
eto kako lako naći zabavu za narednih 10+ godina
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 12:49   #8554
Hočeš reči da si zapravo bezveze postavio klupicu i natpis jer zapravo nikome ionako nemožeš ništa ?

I opet se sve svodi na početak moje priče čemu sve to i da je nekim stanarima je zbilja dosadno u životu

Zadnje uređivanje Gogo1919 : 28.07.2014. at 12:57.
Gogo1919 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 07:01   #8555
pa ne bi rekao da su klupice bezveze njim,imat će gdje sjesti

jedino bi još trebali i ograditi svoje dvorište ako ne žele da itko drugi dolazi + kaj će kao što je susjed rekao biti za godinu - dvije zabave s mladima
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 11:00   #8556
Post

Pozdrav stanarima RIS naselja. Ima li tko voljan da iznajmi garažu? Za auto, ne za skladište, bend ili slično
Post M is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 17:54   #8557
Jel možda tko iznajmljuje povoljno parkirno mjesto na 34a ili zgradi preko puta? Hitno!
__________________
slikice_Mia___>accessorize<
ruxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 18:09   #8558
Vidim da se traži pa evo ako je netko zainteresiran: za koji dan ću imati garažu za iznajmljivanje prekoputa RISa, ispod zgrade na uglu Bolničke i Topolčice.
Struja, električna vrata sa daljinskim, cca 13m2.
Cijena: 300kn/mj
Corto is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 16:27   #8559
Zaposleni bračni par traži stan u naselju RIS, Zagreb, do max 280eur, minimalno 1,5 sobe, najkasnije od 1.11.2014.

Pozdrav...

ps, stavljam oglas ovdje jer je ovo chat za konkretno naselje, pa se nadam da nije problem.
__________________
manje filozofije, više vožnje...
turbo sport karta #1, #2, gore lijevo klik na strelicu
bruno1024 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 10:50   #8560
Pitam ovdje jer je riječ o RISU: da li netko ima iskustvo sa centrom stranih jezika Eloquens u Bolničkoj 34c?
novinick is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:59.