Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2014., 12:33   #3901
Quote:
Female Toxic kaže: Pogledaj post
Daj nemoj zezati
Procitaj moj post gore
Nisam skuzio post
Meni se svidjaju i jedna i druga, njoj se takodjer svidjaju obje pa sad imamo problem
Da sad odlucujem rekao bih SARS, ali vidjet cemo.
__________________
Iza neprijateljskih linija!
spermint is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 12:35   #3902
Quote:
spermint kaže: Pogledaj post
Imam dvojbu, Oliver-vjeruj mi, ili SARS-lutka..
Ja uvijek navijam za Olivera Stara, ali dobra i divna i tako nježna i... Ma
Lace is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 12:38   #3903
Quote:
soon to be kaže: Pogledaj post
Mislim da ce bit spontano,nismo obdareni prevelikim ritmom
Tako valjda i mi. Plus - podij nije nešto velik.

Dobili smo 4 sata osnovnog tečaja što ćemo odraditi do kraja danas i skužili smo da bi to bio valcer, pa ćemo pokušati malo izvježbati, ako stignemo.

Rekli su nam na tečaju, da nam super ide i da smo jedini bili cijelo vrijeme u ritmu. Prvi smo put plesali zajedno baš tako po koracima. Baš smo si bili važni tada.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 12:47   #3904
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Tako valjda i mi. Plus - podij nije nešto velik.

Dobili smo 4 sata osnovnog tečaja što ćemo odraditi do kraja danas i skužili smo da bi to bio valcer, pa ćemo pokušati malo izvježbati, ako stignemo.

Rekli su nam na tečaju, da nam super ide i da smo jedini bili cijelo vrijeme u ritmu. Prvi smo put plesali zajedno baš tako po koracima. Baš smo si bili važni tada.
Ajme bas divno
Mi nismo u mogucnosti otic na nikakav tecaj jer u nasem gradu to nema, a zbog posla nemamo kad otic do nekog udaljenijeg grada i to tamo obavit pa ce bit dosta improvizacije. Valjda ce bit ok
soon to be is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 12:59   #3905
Sto se tice dileme Sars/Oliver, svatko ima svoj ukus, ali meni su obje pjesme divne... mislim da ne mozemo pogrijesiti. Sto god odaberemo biti ce divno
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 13:02   #3906
https://www.youtube.com/watch?v=a-Lp2uC_1lg

Meni je ova pjesma idealna za prvi ples, čak smo na tečaju plesa učili valcer na nju i čak nam je dobro i išlo
Aliiii...brine me kako bi to izveo bend, pošto je pjesma strana i nekako se bojim da to neće imati veze s originalom
rose90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 13:07   #3907
Quote:
rose90 kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=a-Lp2uC_1lg

Meni je ova pjesma idealna za prvi ples, čak smo na tečaju plesa učili valcer na nju i čak nam je dobro i išlo
Aliiii...brine me kako bi to izveo bend, pošto je pjesma strana i nekako se bojim da to neće imati veze s originalom
To i mene brine pa mislim da cu pjesmu za prvi ples pustit orginal verziju sa cd-a ili neceg slicnog,iako je mozda glupo,no jos cu vidit. Pjesmu volim bas u orginalu.
soon to be is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 13:09   #3908
Quote:
soon to be kaže: Pogledaj post
Ajme bas divno
Mi nismo u mogucnosti otic na nikakav tecaj jer u nasem gradu to nema, a zbog posla nemamo kad otic do nekog udaljenijeg grada i to tamo obavit pa ce bit dosta improvizacije. Valjda ce bit ok
Radili smo pozivnice u Angelus Artu i na račun te suradnje dobili ova 4 besplatna sata plesa. Baš smo jučer pričali kako imamo sreće da smo u Zg, pa je sve puno lakše.

Naravno da će biti ok, kad vas ponesu emocije. Kao da će vam netko gledati noge, samo će gledati kako se zaljubljeno gledate i lagano ljuljate uz prekrasnu pjesmu.

Quote:
soon to be kaže: Pogledaj post
To i mene brine pa mislim da cu pjesmu za prvi ples pustit orginal verziju sa cd-a ili neceg slicnog,iako je mozda glupo,no jos cu vidit. Pjesmu volim bas u orginalu.
I meni je najbolja u originalu. Mi imamo DJ-a, pa će to biti ok.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 13:11   #3909
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Radili smo pozivnice u Angelus Artu i na račun te suradnje dobili ova 4 besplatna sata plesa. Baš smo jučer pričali kako imamo sreće da smo u Zg, pa je sve puno lakše.

Naravno da će biti ok, kad vas ponesu emocije. Kao da će vam netko gledati noge, samo će gledati kako se zaljubljeno gledate i lagano ljuljate uz prekrasnu pjesmu.



I meni je najbolja u originalu. Mi imamo DJ-a, pa će to biti ok.
I tjesim se da nece gledat ples nego nas
soon to be is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 13:15   #3910
Quote:
soon to be kaže: Pogledaj post
I tjesim se da nece gledat ples nego nas
Na ovako laganu pjesmu, ni najveći antitalenti ne mogu fulati pri plesu.

Nije da plešete prvi ples na "You're the one that I want" iz filma "Grease" ili nešto slično. To bi već bio potencijal za kaos.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 13:17   #3911
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Na ovako laganu pjesmu, ni najveći antitalenti ne mogu fulati pri plesu.

Nije da plešete prvi ples na "You're the one that I want" iz filma "Grease" ili nešto slično. To bi već bio potencijal za kaos.
Hahahahaha,zamisljam scenu u glavu i umirem
soon to be is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 20:43   #3912
Quote:
ivna kaže: Pogledaj post
Šta kažete na ovu pjesmu za prvi ples?

http://www.youtube.com/watch?v=piyLs9TKeoM
Na tu ćemo možda i mi plesati

Osim nje u užem izboru nam je još:
Pavel - Zbog tebe
Oliver Dragojević - Moj lipi anđele
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 14:54   #3913
Jao, ipak smo počeli dvojiti / trojiti oko izbora pjesme za prvi ples. Pomagajte, ljudi!

John Legend - "All of me" - bila nam je prvi izbor, ali jučer probali plesati na nju i zbilja je dugačka, druge dvije su bitno kraće.

Grupa 220 - "Osmijeh"

Vatra - "Tango"
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 15:39   #3914
All of me

Predivna je pjesma, lagana, može se plesati na nju..ako vas brine da ćete dugo bit u centru pozornosti jer je pjesma duga, možete pozvati kumove na plesni podij nakon minutu, dvije.

Ali razmislite, ipak samo jednom imate prvi ples, a za ovu pjesmu vrijedi malo duže tancati
rose90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 19:16   #3915
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Jao, ipak smo počeli dvojiti / trojiti oko izbora pjesme za prvi ples. Pomagajte, ljudi!

John Legend - "All of me" - bila nam je prvi izbor, ali jučer probali plesati na nju i zbilja je dugačka, druge dvije su bitno kraće.

Grupa 220 - "Osmijeh"

Vatra - "Tango"
Glasam za All of me

Quote:
rose90 kaže: Pogledaj post
All of me

Predivna je pjesma, lagana, može se plesati na nju..ako vas brine da ćete dugo bit u centru pozornosti jer je pjesma duga, možete pozvati kumove na plesni podij nakon minutu, dvije.

Ali razmislite, ipak samo jednom imate prvi ples, a za ovu pjesmu vrijedi malo duže tancati
da, pozovete kumove i roditelje i onda to ni neće izgledat tako dugo
kumbaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 20:00   #3916
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Jao, ipak smo počeli dvojiti / trojiti oko izbora pjesme za prvi ples. Pomagajte, ljudi!

John Legend - "All of me" - bila nam je prvi izbor, ali jučer probali plesati na nju i zbilja je dugačka, druge dvije su bitno kraće.

Grupa 220 - "Osmijeh"

Vatra - "Tango"
Ako ti je orginal verzija preduga,mozes odabrat skracenu verziju na youtubeu,isto u njegovoj izvedbi,netko ju je samo malo 'podrezao'
soon to be is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 21:42   #3917
All of me
Lace is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 11:18   #3918
https://www.facebook.com/photo.php?v=10203532520066599
Ovo je bio naš drugi ples, tj. ples poslije torte...nije bio baš drugi...

Enrique Iglesias - Cuando me enamoro, nakon mjesec dana, sate i sate vježbanja....moj dragi se pogubio na drugoj figuri, a pošto on mora vodit, onda smo improvizirali po sjećanju. Eto, sve izgleda lakše kad to izvodiš doma u dnevnom. To ti je tak kad si puno uzbuđen. Vidi se da nismo plesači, no ja sam inzistirala da to izvedemo...čak sam to htjela i za prvi ples, ali smo odustali jer bend naravno ne zna tu pjesmu, pa smo za prvi ples uzeli Sad kada došla si.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 12:28   #3919
Mi smo se odlučili za Luku Nižetića-Ponekad poželim... nekako nju nisam čula nikako po svadbama, a pjesma mi je onako baš za vjenčanje
Sam Bog zna kako ćemo to otplesati jer nam fali plesnog talenta, možda ga uhvatim pred svatove da vježbamo
Pile00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 10:33   #3920
Mi sada razmatramo staru pjesmu od Olivera Meni trebaš ti.
Baš mi je mrak, ali dosta je brza.
Što mislite koji ples bi najbolje odgovarao
evangeline1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:32.