Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2011., 21:33   #2001
Quote:
Frano94 kaže: Pogledaj post
Film se radi o jednom snajperistu , na pocetku filma mislim da zivi u prirodi , a kasnije ga odvedu u grad i govore mu da otkrije najbolju poziciju odakle mogu ubiti nekoga predsjednika snajperisti , oni su mu rekli da su policija i da tu rade kako bi zastitili predsjednika , ali ga oni zele ubiti s te pozicije
Shooter (2007)
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Old 28.06.2011., 22:38   #2002
Pomoc molim. Film sam davno gledao, sjecam se samo par detalja- tip posjeduje neku zeleni prah s kojim izvodi nene carolije ili tako nesto, mozda nisu carolije, ali ne znam.
Na kraju filma ga objese zbog nekog navodnog zlocina.
splitcro is offline  
Old 29.06.2011., 11:38   #2003
Pozdrav. Prije 20-25 godina na tv sarajevu je subotom u jutro bio dječiji program i uvjek bi završavao nekim dječijim filmom u 13 sati (mi u dalmaciji smo to mogli gledati, neznam za ostale). Sad mene zanim dal se tko može sjetiti filma u kojem je radnja bila da su se dvje dječije skupine, za vrijeme zimskih praznika, ratovale i gađali se snježnim grudama. Jedna od tjh grupa je napravila veličanstven dvorac od snjega i tu se pored dvorca odigrala posljednj borba. Pomažite..... Ili ako se netko sjeća ostalih filmova iz tog dječijeg programa nek napiše jer je stvarno bilo super filmova.
Očajni is offline  
Old 29.06.2011., 12:08   #2004
Quote:
Očajni kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Prije 20-25 godina na tv sarajevu je subotom u jutro bio dječiji program i uvjek bi završavao nekim dječijim filmom u 13 sati (mi u dalmaciji smo to mogli gledati, neznam za ostale). Sad mene zanim dal se tko može sjetiti filma u kojem je radnja bila da su se dvje dječije skupine, za vrijeme zimskih praznika, ratovale i gađali se snježnim grudama. Jedna od tjh grupa je napravila veličanstven dvorac od snjega i tu se pored dvorca odigrala posljednj borba. Pomažite..... Ili ako se netko sjeća ostalih filmova iz tog dječijeg programa nek napiše jer je stvarno bilo super filmova.
evo sam ga upravo našao.

La guerre des tuques
Očajni is offline  
Old 29.06.2011., 17:00   #2005
Evo ovako, skoro sam gledao neki film, radi se on reality show-u... i sada neki su usli u tu kucu i taj covjek (ko fol voditelj) ih je sve jedno po jedno ubijao, a ovima govorio da ih je poslao kuci... zna neko????
__________________
We buy things we don't need, with money we don't have, to impress people we don't like.
unabomber is offline  
Old 29.06.2011., 20:24   #2006
Zanima me film,vjerovatno se zna,ali ja sam zaboravila,ne da mi se traziti.Francuski je,mozda i nije,ne sjecam se On je tamnoput,i donekle poznat i ne sjecam se jel on vidi samo tu zensku,plavu,zgodnu ili i ostali.Nesto tako )
Antoine de Sain is offline  
Old 29.06.2011., 20:40   #2007
Quote:
Antoine de Sain kaže: Pogledaj post
Zanima me film,vjerovatno se zna,ali ja sam zaboravila,ne da mi se traziti.Francuski je,mozda i nije,ne sjecam se On je tamnoput,i donekle poznat i ne sjecam se jel on vidi samo tu zensku,plavu,zgodnu ili i ostali.Nesto tako )
Malo više detalja bi dobro došlo, ali ajde, pokušat ću: da nije možda "Angel-A"
http://www.imdb.com/title/tt0473753/
RogueFox is offline  
Old 29.06.2011., 23:40   #2008
Trazim ime filma/serije sa lutkama sf tematike gdje je riječ o nekakvim borcima za pravdu sa letećim brodovima, autima i svim čudnim vozilima. Kuća im se rastvara i izliječe avion.

Jedan od detalja su i njihovi roboti pomagači koji su u obliku kugla.

Guglao sam thunderbirdse, ali to nije ista serija. Osim ako nije bilo modernijih nastavaka?!
Zek0slav is offline  
Old 29.06.2011., 23:49   #2009
film se radi o covjeku koji lazira papire , novac , cekove i tako sta , mozda samo cekove . Cini mi se da je glumac onaj iz oceanovih 11 . neznam stvarno što bi više reka , samo znam da lazira te cekove , kasnije provjerava za policij
Frano94 is offline  
Old 30.06.2011., 00:14   #2010
Znači, film se zove otprilike tko je dirao nekoga.. uglavnom ukratko neki lik, sjecam se da ima bradu se potuzi ili nesto takvo da ga otac dira :P
Stvarno ne znam kak da bolje opišem ali vjerujem da ste shvatili o čemu se radi, film nije star, od pred par godina mislim.
-SOMEBODY- is offline  
Old 30.06.2011., 00:20   #2011
Quote:
Frano94 kaže: Pogledaj post
film se radi o covjeku koji lazira papire , novac , cekove i tako sta , mozda samo cekove . Cini mi se da je glumac onaj iz oceanovih 11 . neznam stvarno što bi više reka , samo znam da lazira te cekove , kasnije provjerava za policij
koji?ima ih tamo malo više...

da nije Catch me if you can?iako tamo nije nitko iz Oceanovih 11

http://www.imdb.com/title/tt0264464/
__________________
Gradu
cocky_bastard is offline  
Old 30.06.2011., 09:35   #2012
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Trazim ime filma/serije sa lutkama sf tematike gdje je riječ o nekakvim borcima za pravdu sa letećim brodovima, autima i svim čudnim vozilima. Kuća im se rastvara i izliječe avion.

Jedan od detalja su i njihovi roboti pomagači koji su u obliku kugla.

Guglao sam thunderbirdse, ali to nije ista serija. Osim ako nije bilo modernijih nastavaka?!
http://www.imdb.com/title/tt0085099/
__________________
I am he the bornless one, the fallen angel watching you...
evil bastard is offline  
Old 30.06.2011., 11:15   #2013
Quote:
Frano94 kaže: Pogledaj post
film se radi o covjeku koji lazira papire , novac , cekove i tako sta , mozda samo cekove . Cini mi se da je glumac onaj iz oceanovih 11 . neznam stvarno što bi više reka , samo znam da lazira te cekove , kasnije provjerava za policij
Meni ovo isto zvuči kao Catch me if you can..

Možda si pomiješao Lea i Klunija.
Walpurgas is offline  
Old 30.06.2011., 15:28   #2014
Ovaj film kojem neznam ime sam gledala kad sam bila jaaaaako mala pa ću napisat scena kojih se sjećam...

Riječ je o dvoje mladih ljudi: cura i dečko... Brijem da su bez stana i tak to, uglavnom cura je trudna i jedva spajaju kraj s krajem... Al se, ak se dobro sjećam, vole!
Jednog dijela filma se posebno sjećam: neposredno prije nego kaj ona rodi, njih dvoje prelaze preko nekog velikog mosta i stanu na tom mostu i onak iz zaje***cije se počnu derat...
Slijedeće se sjećam da je ona u bolnici i da rađa, ali mislim da iskrvari i da na kraju umire (ziher sam da na kraju umire), i poslije se dečko vraća preko istog tog mosta i opet se onak dere...

Taj film mi je u sjećanju ostao ko užasno tužan film, pokušavala sam ga pronać, al mi nije išlo...
Ima ko kakvu ideju?

E, i cura cijelo vrijeme ima problema s trudnoćom i ima plavu kosu... Ili neku full svijetlo smeđu...
__________________
...I can't help myself...
The Perkins is offline  
Old 30.06.2011., 20:26   #2015
Quote:
-SOMEBODY- kaže: Pogledaj post
Znači, film se zove otprilike tko je dirao nekoga.. uglavnom ukratko neki lik, sjecam se da ima bradu se potuzi ili nesto takvo da ga otac dira :P
Stvarno ne znam kak da bolje opišem ali vjerujem da ste shvatili o čemu se radi, film nije star, od pred par godina mislim.
Freddy got fingered
-SOMEBODY- is offline  
Old 30.06.2011., 21:51   #2016
Quote:
nikola16 kaže: Pogledaj post
ovako trazim jedan japanski crtni film o nogometu radnje je da postoji jedan djecak koji strasno voli nogomet i prva mu je utakmica tj prva epizoda kolko se sjecam da je on u bijelom timu a bori se protiv crnog i nakon negog vremena on postaje bolji i odlazi dalje da igra. i u tom crticu postoje posebni udarci. i mislim da se zove gol crtani ili tako nest uglavnom nemogu nac na netu koda ne postoji, a postoji vrlo je bio popularan kada se otvorio rtl. pomoć ako itko zna.
Jel ovo



?
Tore is offline  
Old 01.07.2011., 00:16   #2017
Quote:
Očajni kaže: Pogledaj post
Pozdrav. Prije 20-25 godina na tv sarajevu je subotom u jutro bio dječiji program i uvjek bi završavao nekim dječijim filmom u 13 sati (mi u dalmaciji smo to mogli gledati, neznam za ostale). Sad mene zanim dal se tko može sjetiti filma u kojem je radnja bila da su se dvje dječije skupine, za vrijeme zimskih praznika, ratovale i gađali se snježnim grudama. Jedna od tjh grupa je napravila veličanstven dvorac od snjega i tu se pored dvorca odigrala posljednj borba. Pomažite..... Ili ako se netko sjeća ostalih filmova iz tog dječijeg programa nek napiše jer je stvarno bilo super filmova.
Znam taj film,gledao sam ga. Bio je nedavno na hrt 2.Mislim da se zove
'Pas koji je zaustavio rat'.Kolko se sjećam,a sjećam se,djeca su se igrala rata.
Na kraju filma se taj dvorac srušio na psa,pas je uginuo,i rat je završio.
Jel' to to?
Ali abi is offline  
Old 01.07.2011., 00:18   #2018
Ovako ljudi. Ne sjećam se baš filma,ali znam da su u jednoj zgradi bili ogromni mravi.Ubili su puno ljudi.Na kraju su postavili bombu u zgradu i evakuirali.
HELP,KO BOGA VAS MOLIM!!!
Ali abi is offline  
Old 01.07.2011., 01:40   #2019
Film sam gledala nekih pet minuta,netko tko je bio samnom prebacio program,vjerojatno jer se usr'o pa me sad još više zanima
Sve što se sjećam konkretno iz filma je scena u kojoj se kamera duuuugo vremena približava stolu u knjižnici i to onako daje dosta scary ugođaj.
A ono po čemu bi se lakše moglo prepoznat,najava na RTL-u prije dvije godine možda(a,jesam uranila),neka žena u zelenom uredskom kostimu,na bijeloj podlozi,samo tako stoji a ovaj najavljuje film ko da je sutra smak svijeta.IME filma je neko žensko ime tipa Elen,Helen,al to je samo moje loše sjećanje,nemojte da vas ovo Elen zbuni.
hvala
marina hanna is offline  
Old 01.07.2011., 02:28   #2020
Quote:
loposomix kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Ima jedan film koji je na HRT-u bio prije oko 6 godina. Film je domaći i govori o bijegu iz umobolnice. U završnoj sceni ti ljudi voze autobus i pjevaju talijansku himnu.

Mislim da je to serija "Novo doba",a to s pjevanjem u busu je kraj pete epizode,i da ta scena je toliko dobra da je to jedina stvar zbog koje sam upamtila seriju hehe
marina hanna is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:12.