Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2011., 19:40   #21
yasemin je prekrasna.murat je isto zgođušan.bit će to sigurno super za gledat.samo me strah one babice nadide iz šeherezade.zgleda ko sam vrag.stvarno me je strah.
__________________
just do it.
Lišće is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 00:27   #22
Quote:
Lišće kaže: Pogledaj post
yasemin je prekrasna.murat je isto zgođušan.bit će to sigurno super za gledat.samo me strah one babice nadide iz šeherezade.zgleda ko sam vrag.stvarno me je strah.
Serija je odlična , treba ju pogledati jer je posebna i drugačija ... Za gledanje ove serije treba imati minimum znanja o kulturi i tradiciji naroda i zrelosti inače bez toga serija se nemoze skužiti ni razumjeti ... Nećeš se pokajati vjeruj mi ja sam ju tri puta pregledala i opet ću sad na novoj... Neke epizode sam ponavljala i vise puta ... Jedva čekam kad će krenuti na novoj jer će nas bit
vise na temi AvC ...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 11:54   #23
Ja jedva čekam, nisam vidjela ništa od serije osim ovih prikaza na Novoj, ali i to mi je dovoljno uz sažetak radnje koji sam ovdje pročitala. Vrlo, vrlo obećavajuće izgleda. A tek Murat, ah
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 14:06   #24
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 14:34   #25
S.N.O.B
dobro nam se vratio !
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 17:39   #26
Ova se serija vec duze vrijeme prikaziva na ftv,mogu rec da je dobra!
sama i sretna:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 19:20   #27
Quote:
sama i sretna:) kaže: Pogledaj post
Ova se serija vec duze vrijeme prikaziva na ftv,mogu rec da je dobra!
Završila se prošle sedmice, išla je od marta , sad ponavljanje gradiva kad počne
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 23:22   #28
Ako sudimo po kamo.hr serija počinje 22.8. u 20h.
deni44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 23:24   #29
Quote:
deni44 kaže: Pogledaj post
Ako sudimo po kamo.hr serija počinje 22.8. u 20h.
Istina je, počinje tada i traje do 21:50 h.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 02:49   #30
Nije mi drago da pocinje tako rano, racunala sam, po epizodama Bijega, tamo negdje polovicom 9 og mjeseca..ali dobro da su je tako brzo otkupili, pa se necu puno zaliti

Na turskom forumu sam procitala da se znalo da ce Murat glumiti Savasa puna dva mjeseca prije nego sto je objavljeno da Nurgul 'preuzima' Yasemin..eh da, serija se trebala zvati Bodrum Istanbul, u zadnji tren su se predomislili..







Isolta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 02:54   #31
Zanimljiva inf za naziv serije, i bolje što su promijenili,ovaj mi je upečatljiviji,i ljepše mi zvuči
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 22:21   #32
Jako zanimljiv trailer,nadam se da je i serija zanimljiva.
Svidja mi se Murat kao glavni glumac

Neznam,nista me ne kosta da pogledam prvu epizodu kada pocne na tv,pa cemo vidjeti vrijedi li gledati dalje.Inace,cula sam od mamine prijateljice koja ju je pratila na FTV da je jako dobra serija,e sad,koliko joj je vjerovati
_Rose_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 01:38   #33
Ja sam seriju vec odgledala... Dobra je,svidja mi se ... mozda budem opet koju epku pogledala ako netko bude stavljao na yt skidano sa nove tv... samo radi lijepse slike

Preporucujem
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 01:45   #34
@Rose, pa meni je bila dovoljno zanimljiva da je gledam bez prijevoda Prvih nekoliko epizoda je usporenije dok se upoznajemo sa likovima i radnjom, nakon toga je za 5..

Evo danas sam napokon ulovila reklamu na Novoj tv, koji osjecaj cuti onu muziku na velikom ekranu, odmah mi osmijeh od uha do uha





Isolta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 15:48   #35
Quote:
Lišće kaže: Pogledaj post
yasemin je prekrasna.murat je isto zgođušan.bit će to sigurno super za gledat.samo me strah one babice nadide iz šeherezade.zgleda ko sam vrag.stvarno me je strah.
šahnur (tomris) je nešto posebno, ona je fenomenalno odglumila i stvarno se je neki put preplašiš kad je vidiš
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 15:59   #36
jedva čekam tu seriju..još malo..skidam ju sa youtube-a sa prijevodom sa ftv-a..)
menekše is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 16:19   #37


S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 23:48   #38
Je li se Murat ikad smije

Mislim, ovako na prvi pogled baca na ozbiljnog i namrgođenog muškarca. Ne trebam ni reći da je i ovo odglumio maestralno. Možda i bacim pogled na seriju.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 23:59   #39
Po najavi mi se čini da bi ovo mogla biti dobra serija.
Maria Soledad is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2011., 00:50   #40
Quote:
Isolta kaže: Pogledaj post
Evo danas sam napokon ulovila reklamu na Novoj tv, koji osjecaj cuti onu muziku na velikom ekranu, odmah mi osmijeh od uha do uha
Znam taj osjećaj, i kod mene je tako bilo kada su najvljivali na ftv. E u najavi me nervira što potenciraju samo Murata, znam da to rade jer je on već poznat u HR pa privlače žene da gledaju, ali ova serija nije samo Murat mada je on ovdje odličan


[SLIKA OBRISANA]
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:59.