Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2014., 19:21   #7641
Ja sam cuo od ljudi koji zive tamo i koji su okrenuti prema jugu-pruzi da je uzasno bucno, a mislim da ni sjeverna strana nije nista manje bucna jer mozes s balkona pljunit na Aleju Bologne, koja je uzasno prometna...Inace, lijepi su stanovi tamo i cuo sam da je kvaliteta izgradnje odlicna...
putnick982 is offline  
Old 30.08.2014., 21:40   #7642
Quote:
putnick982 kaže: Pogledaj post
Ja sam cuo od ljudi koji zive tamo i koji su okrenuti prema jugu-pruzi da je uzasno bucno, a mislim da ni sjeverna strana nije nista manje bucna jer mozes s balkona pljunit na Aleju Bologne, koja je uzasno prometna...Inace, lijepi su stanovi tamo i cuo sam da je kvaliteta izgradnje odlicna...
hvala ti da mene isto brine ta pruga, ajde aleju bih još pregrmila jer volim gdje je užurbano ali me pruga smeta. Inače stanovi su stvarno prelijepi i čini se dosta kvalitetno. Kad sam gledala stan prije nekih tjedan dana taman je putnički vlak onaj novi prolazio i ne čuje se kad su zatvoreni prozori, a kad se otvori jako malo. E sad onaj teretni i onaj neki stari ti se navodno dosta čuju
A to je jedan od rijetkih stanova koji mi se svidio u ovo vremena koliko gledam i tražim
cinderella5 is offline  
Old 30.08.2014., 22:16   #7643
Koliko je cijena kvadrata tu?
be.redy is online now  
Old 30.08.2014., 23:19   #7644
1400 eura
Strah me ako i poslije se budem negdje selila i odlučim stan prodati ili iznajmiti da će ići teško zbog pruge
cinderella5 is offline  
Old 02.09.2014., 09:30   #7645
Pozdrav,

U procesu sam traženja stana,novogradnja,do max.60-70m2,pregledao sam kompletno njuškalo i ima solidnih stanova.
Dosta ih ima na dijelu Sajmišne ceste(Jakuševac),cijena je dobra ali nažalost lokacija je puno preblizu odlagalištu otpada tako da to u potpunosti otpada.

Ako netko ima neke prijedloge,slobodno se izjasnite,

Ono što izbjegavam je istočni dio grada(Sesvete,Dubrava)

Unaprijed zahvaljujem
BernerGttr is offline  
Old 02.09.2014., 09:59   #7646
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
zna li netko tko je investitor zgrada iza city centra jankomir.....tek su u izgradnji, na neizgrađenoj cesti prema španskom, prije kosoričinih zgrada...
Pionir.
Tamo će biti još 3-4 zgrade, iako po nacrtu s njihove stranice izgleda ok što se tiče rasporeda tih istih zgrada.
_Mystical_ is offline  
Old 02.09.2014., 19:28   #7647
Svetice novogradnja

Pozdrav svima,

dali netko ima iskustva sa tvrtkom Stanograd? Vidim da je projekt u Sveticama (http://www.stanograd.hr/?p=496) pri kraju. U njuškalu su stanovi oglašeno po cca. 2000€/m2 ali mi se čini da prodaja baš i ne ide obzirom na količinu oglasa u njuškalu.
stjepko is offline  
Old 03.09.2014., 13:19   #7648
Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
Pionir.
Tamo će biti još 3-4 zgrade, iako po nacrtu s njihove stranice izgleda ok što se tiče rasporeda tih istih zgrada.
jel to ovo --> http://pionir.hr/prodaja-nekretnina/spansko.html

zgrade B, C i D su 99 % prodane


zgrada A nema podataka
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 03.09.2014., 13:40   #7649
ne, to je ovo http://pionir.hr/prodaja-nekretnina/...i-odvojak.html
shelby-eleanor is offline  
Old 03.09.2014., 14:01   #7650
hvala

ne sviđa mi se tlocrt ovih stanova s 2 i 3 spavaće sobe tj. što nije odvojen spavaći i dnevni dio stana....na jarunu su to odlično izveli, ali cijena je tamo previsoka za roh bau...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 04.09.2014., 08:31   #7651
Sego gradnja

Ekipa je li netko zna nesto o tvrtki sego gradnja,gradila stanove u oreskovicevoj,hvala?
milojko12 is offline  
Old 09.09.2014., 09:54   #7652
Smile alfa stan

Poštovani!

Molim Vas ima li itko iskustava sa investitorom Alfa stan. Navodno kvalitetno rade (zgrada u vrisničkoj), a trenutno je u izgradnji zgrada na laništu (gradi Terra plant). Molim Vas bilo kakva iskustava ili primjedbe, jer ozbiljno razmišljam o kupnji njihovoga stana. Hvala!

Pozzz
ms1224 is offline  
Old 09.09.2014., 10:18   #7653
Quote:
ms1224 kaže: Pogledaj post
Molim Vas ima li itko iskustava sa investitorom Alfa stan. Navodno kvalitetno rade (zgrada u vrisničkoj), a trenutno je u izgradnji zgrada na laništu (gradi Terra plant). Molim Vas bilo kakva iskustava ili primjedbe, jer ozbiljno razmišljam o kupnji njihovoga stana. Hvala!
nemam nikakvih iskustava s njima, ali mogu primjetiti da su zgradu na lanistu vrlo brzo izgradili i da gradiliste djeluje vrlo uredno ako to ista znaci...
gmit is offline  
Old 10.09.2014., 09:33   #7654
Alfa stan

I meni se sviđa zgrada alfa stana na laništu,jedino je preblizu zgradama uz nju,stanovi koji imaju dobre tlocrte su već prodani,je li se može dogovarati oko cijene,vidim da sad prodaju sa nekakvim popustom tako da može smanjiti kredit,zgrada mi izgleda ok
milojko12 is offline  
Old 11.09.2014., 15:04   #7655
http://www.erstenekretnine.hr/nekret...greb-kustosija Jel netko zna nešto o ovim stanovima što prodaje Erste nekretnine. Ima i većih... Ne poznajem najbolje baš taj dio grada... Mene malo zabrinjavaju ta gore klizišta?
cinderella5 is offline  
Old 12.09.2014., 08:57   #7656
Quote:
cinderella5 kaže: Pogledaj post
http://www.erstenekretnine.hr/nekret...greb-kustosija Jel netko zna nešto o ovim stanovima što prodaje Erste nekretnine. Ima i većih... Ne poznajem najbolje baš taj dio grada... Mene malo zabrinjavaju ta gore klizišta?
Ne znam ništa o stanovima, ali znam ponešto o kvartu - klizišta su s druge strane Kustošijanske ulice, bar do sada bila . Ne čini mi se ovo loša pozicija, a ok je cijena...
*hellokitty* is offline  
Old 16.09.2014., 15:24   #7657
Hodam neki dan po Vrbanima i vidim dosta praznih stanova, ali ih ne vidim u oglasima. Gledala sam već stanove od Zagrebgradnje. Jel itko zna tko su još investitori na Vrbanima? Već sam lagano luda jer tražim stan sad će 8 mj
cinderella5 is offline  
Old 16.09.2014., 18:06   #7658
Quote:
cinderella5 kaže: Pogledaj post
Hodam neki dan po Vrbanima i vidim dosta praznih stanova, ali ih ne vidim u oglasima. Gledala sam već stanove od Zagrebgradnje. Jel itko zna tko su još investitori na Vrbanima? Već sam lagano luda jer tražim stan sad će 8 mj
tako je bilo i sa mojim stanom, stan je dobio jedan od firmi koja je radila na zgradi, kroz kompenzaciju, i njima nije sila bila prodavati. trazi kooperante koji su dibili stanove u zgradi koja te zanima.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Old 16.09.2014., 18:11   #7659
Quote:
cinderella5 kaže: Pogledaj post
http://www.erstenekretnine.hr/nekret...greb-kustosija Jel netko zna nešto o ovim stanovima što prodaje Erste nekretnine. Ima i većih... Ne poznajem najbolje baš taj dio grada... Mene malo zabrinjavaju ta gore klizišta?
Isao sam danas gledati i stan ima dobar raspored ali ono iza je grozno, puno vlage, a i ne odaje dojam da nema klizista posto je prilicno strmo.
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Old 16.09.2014., 21:31   #7660
Da ja sam odustala od toga kad sam otišla i vidjela, ovako na fotkama mi se činilo ok. Ja sam bila kad je padala kiša i onda sam tražila da idem u spremišta... spremišta su puna vlage, a i unutrašnjost zgrade je ono u fazi raspadanja iako kao Erste sad to sređuje...

Kymatica hvala, budem se i to malo raspitala U principu ja bih najviše Vrbane, Jarun, Prečko, ali niti Trešnjevka mi nije mrska...
cinderella5 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:51.