Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2005., 14:50   #21
Necu hvaliti Baghdatisa ali sigurno nije igrac kojeg treba podcijeniti, prosle godine prvi junior svijeta, istina do sad je imao samo 3 pobjede na Touru(ukljucujuci ovu protiv Luzzija; protiv Ljubicica mu je 4.) ali nije to los igrac. Ocito je Ljubo upao u zamku.

Tesko je vjerovati ali Tenis jednostavno nije sport u kojem favoriti uvijek pobjedjuju. Evo danas je recimo Federer dobio prvi set protiv Suzukija (6-3) ali Suzuki je igrao fantasticno, i prvi igrac svijeta se morao dobro pomucit da dobije set protiv 203. igraca na listi.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2005., 14:58   #22
Quote:
robybaggio kaže:
Federer-Suzuki 6:3 6:4 6:4, ali za pamćenje. Vrlo lako najbolji meč turnira. Tko voli tenis, a nije gledao, neka mu bude žao. Suzuki je 203. na svijetu, ali se borio kao lav i pobrao simpatije svih.

P.S.: Jedva čekam Ančić-Safin...
gledao sam samo prvi set i pola drugoga, Suzuki je igrao fantasticno, ocito je i motivacija proradila

Nadam se da cemo vidjeti jos dobrih igara Suzukija uskoro
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2005., 14:59   #23
Činjenica je da je tenis danas dosta drugačiji nego prije 10-15 godina, i da je sada razlika između top10 igrača, i top100 igrača puno manja, ali Ljubo ne bi sebi smija dozvolit da ga pegla Ciparski junior nakon finala koje je odigra 2 tjedna prije, i još najavija da ove sezone puca na top10.Ne znan, meni je Ljubo strahovito dosadan igrač, i osin prošle olimpijade ne mogu se sitit da me ikad zalipija za ekran.Beskrajno pimplanje bez pravoga udarca me nikad nije interesiralo, i zato mi je Ančić puno draži.
__________________
Orao pao!!!
Kurdy Malloy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2005., 15:02   #24
Ma i taj Ančić kada izgubi, zapravo sam sebe pobijedi silnim greškama. Kao i Ljubičić. Ni jedan ni drugi nisu borci, a na primjeru Suzukija se vidi da je u tenisu vrlo poželjno biti borac. Čak i ako nemaš neku kvalitetu.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2005., 15:08   #25
U principu imaš pravo, ali ako ništa Ančić ima još godinu-dvi fore da nešto napravi za razliku od Ljube, mada i njemu polako prolazi zadnji vlak, jer u tenisu, uostalom i u velikoj većini drugih sportova se već do dvadasete vidi jesi li, ili nisi.
__________________
Orao pao!!!
Kurdy Malloy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2005., 16:01   #26
bas se vidi kako uspjeh u ovoj drzavi nije uspjeh ako nisi broj jedan na svijetu ili ako ne osvojis Wimbledon. Ljubicic je u TOP 25 na svijetu ljudi moji, i to je GOLEM uspjeh. I ja se slazem da Ljubo nije senzacionalan i atraktivan igrač, ali je vrlo dobar i moze dobiti svakoga. Isto tako moze i izgubiti od svakoga, nema konstantu(jos uvijek) za top 10, ali i top 20 je jako jako dobar plasman.

Za Ancica se nadam da ce otici i korak dalje
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2005., 16:04   #27
Ma svaka čast za Ljubi na njegovon plasmanu, daleko od toga da to nije odličan rezultat, ali brate meni je on dosadan za gledat do boli.
__________________
Orao pao!!!
Kurdy Malloy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2005., 17:40   #28
Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
bas se vidi kako uspjeh u ovoj drzavi nije uspjeh ako nisi broj jedan na svijetu ili ako ne osvojis Wimbledon. Ljubicic je u TOP 25 na svijetu ljudi moji, i to je GOLEM uspjeh. I ja se slazem da Ljubo nije senzacionalan i atraktivan igrač, ali je vrlo dobar i moze dobiti svakoga. Isto tako moze i izgubiti od svakoga, nema konstantu(jos uvijek) za top 10, ali i top 20 je jako jako dobar plasman.

Za Ancica se nadam da ce otici i korak dalje
Jebiga stari, Ivanišević i Majoli su postavili ljestvicu visoko. A i Mario sam, polufinalom u Wimbledonu. Zar je loše očekivati velike stvari od talentiranog igrača?
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2005., 18:18   #29
Quote:
robybaggio kaže:
Jebiga stari, Ivanišević i Majoli su postavili ljestvicu visoko. A i Mario sam, polufinalom u Wimbledonu. Zar je loše očekivati velike stvari od talentiranog igrača?
nije,al taj igrač mora shvatiti da nemre cijeli život biti talentirana nada...neka se dokaže rezultatima...recimo ulaskom u 1/4 finale...
to bi volio vidjeti, da sa guštom pratim turnir
__________________
Pravila o potpisima
fifa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2005., 10:02   #30
Ma točno tako, ne mora bit broj jedan na svitu(Ivanišević nije bija nikad), ne mora osvojit Wimbledon(Ivanišević nas je lipija na ekrane 12 godina dok ga nije osvojija), ali moraju i jedan i drugi počet osvajat manje turnire(Ančič nema ni jedan,a Ljubo ako se ne varan jedan), na Grand Slam turnirima igrat značajniju ulogu(čitaj ne ispadat od Ciparskih juniora), i dobivat top10 igrače.
__________________
Orao pao!!!
Kurdy Malloy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2005., 17:05   #31
Pogledah danas i Roddicka i nisam baš oduševljen. Da je bio netko bolji od ishlapljelog Rusedskog ne bi tako lako dobio. No, ako doguraju do polufinala meč s Hewittom bi mogao biti odličan.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2005., 19:08   #32
Quote:
Kurdy Malloy kaže:
Ma točno tako, ne mora bit broj jedan na svitu(Ivanišević nije bija nikad), ne mora osvojit Wimbledon(Ivanišević nas je lipija na ekrane 12 godina dok ga nije osvojija), ali moraju i jedan i drugi počet osvajat manje turnire(Ančič nema ni jedan,a Ljubo ako se ne varan jedan), na Grand Slam turnirima igrat značajniju ulogu(čitaj ne ispadat od Ciparskih juniora), i dobivat top10 igrače.
UF; stari moj, ovaj CIPARSKI ne vise junior ti se vec dvije godine probija na TUR. Frajer je stvarno talenat, samim time sto je sa Cipra!

Što se tiče osvajanja turnira ančiću moraš dati jos malo vremena. Treba mu jos iskustva i matcheva. A ljubo je prica za sebe. Frajer uvijek dobro igra na "nebintim" turnirima (ako se Doha moze nazvati nebitnom). Mislim da Ljubo nije tip za velike pobjed i, kako bi na eurosportu rekli UPSET-ove tak da od njega ne opcekujem puno vise od ovoga sto je do sada postigao. Ali od Maria definitivno ocekujem!
freeman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2005., 09:28   #33
Mario je izgubio od Safina 1:3!
Feuerfuchs is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2005., 09:51   #34
Quote:
freeman kaže:
UF; stari moj, ovaj CIPARSKI ne vise junior ti se vec dvije godine probija na TUR. Frajer je stvarno talenat, samim time sto je sa Cipra!

Što se tiče osvajanja turnira ančiću moraš dati jos malo vremena. Treba mu jos iskustva i matcheva. A ljubo je prica za sebe. Frajer uvijek dobro igra na "nebintim" turnirima (ako se Doha moze nazvati nebitnom). Mislim da Ljubo nije tip za velike pobjed i, kako bi na eurosportu rekli UPSET-ove tak da od njega ne opcekujem puno vise od ovoga sto je do sada postigao. Ali od Maria definitivno ocekujem!
Koliko vrimena prijatelju, pa nije ni on više mulac, Roddick je stariji od njega godinu dana, u juniorima su bili broj 1 i 2, a ovaj već tri godine igra vrhunski tenis, osvaja ATP i Grand slam turnire, a za ovoga nisan siguran da je doša do iti jednog finala.Ja isto puno više očekujen od Ančića, nego od Ljubičića, i zato mi njegovi porazi puno više smetaju.Mislin da mu je ovo zadnja sezona u kojoj ima još nekih kredita, prije nego šta upadne u prosječnost.
__________________
Orao pao!!!
Kurdy Malloy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2005., 16:24   #35
gledao sam do pol 5 ančića kada sam shvatio da sam uzalud ostao budan jer će izgubiti...ugasio televizor i otišao spavati i , gle čuda, ančić izgubio...

uglavnim, slažem se s kurdyjem malloyem, dosta je već imao kredita, ili će napraviti nešto ove sezone ili ništa od njega...
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2005., 21:06   #36
Ma kakav Ancic - Safin! Gledao sam par gemova u reprizi i to je bilo dosadno do bola! Nikakva napaljenost niti kod jednog igraca!

A sad... ono sto sam gledao od treceg seta jest:

LOPEZ - JOHANSON

Kakav match! Stvarno niti jedan ni drugi nisu zasluzili izgubiti. kad su bili kod 4:4 u petom setu nekako sam bio uvjeren da lopez ima match u rukama jer se johanson vise nije mogao kretati. Steta za Lopeza kaj to nije iskoristio; ak ovaj je unatoc tome servirao skoro svaki gem po dva asa i Lopez ga nikako nije mogao brejkat i na kraju naravno i sam odigrao jako glup gem kod 11:11 i naravno ispusio!
Sve u svemu... to je TENNIS! Decki su srca i krv ostavili na terenu i to je ono sto se cijeni. Nije ni toliko bitno kaj je zavrsilo 13:11 u petom, stvarno su se borili tako od kad sam poceo gledati! PRESUPER MATCH!

Evo vam i link na izvjestaj sa matcha:
Full Storry

I za kraj... bodovna razlika = Johanson 200 : Lopez 199
freeman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2005., 23:06   #37
Da, nakon 4 sata i konstantnog napadanja u petom setu, Lopez je na kraju popušio od već dokrajčenog Johansona. Da je otišlo malo dalje, igrali bi duže od onog već legendarnog meča Roddicka i El Aynauia. Gledao sam oba meča i ovaj je mogao biti još bolji jer su danas i u petom setu igrali potpuno svježi, dok su prije dvije godine peti set igrali mrtvi umorni.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2005., 03:48   #38
karolina prošla ...
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 18:40   #39
Sutra (utorak) u 9:30 po našem vremenu Federer-Agassi. Enjoy.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2005., 21:20   #40
i to izgleda na hrt plus...nabijem ih...
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:40.