Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2007., 02:13   #141
Je li jos netko dobio dojam da se za ovu seriju suska o gasnju ne toliko radi rejtinga koliko zato jer jednostavno nema materijala. Ja sam dobio dojam da je Aaron Sorkin dobio priliku napraviti nesto sto on zaista zeli, a za uzvrat je napravio kuci jos jednu sezonu West Winga.

Mislim to zbog hrpe polupoznatih lica u seriji, a i kontinuiteta radnje u seriji koja prvo pocinje kao 30rocks, onda skrece ka West Wing uz obavezne dijaloge kao u Gilmoricama, i tek se u 3/4 sezone radnja stabilizira.
Ona epizoda Nevada koja je prepolovljena u 2dijela - tu se najbolje vidi kako im fali nesto. Sigurno je da radnja te ep. ne bi stala u 1ep, ali onako dinamicna radnja razvucena u 2dijela je dosadna.

Ali moram priznati da je serija jako dobro pravljena, dovoljno dinamicna i u globalu izvrsna serija!!!


E da, ona gluma je blago receno na momente frustrirajuca, ne znam je li jos tko primjetio da Amanda Peet se ne prestaje smjeskati bez obzira na scenu o kojoj se radi ; a dijalozi Matta&Harriet su vise zbunjujuci nego sto otkrivaju kakve emocije oni zele prikazati!
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 09:24   #142
Studio 60 je definitivno polarizirajuć', ali i dalje mislim da bi trebali Sorkinu dati da po svom radi, upravosada gledam West Wing od početka i dijalozi njegovi su uvijek bili takvi, jer je serija doživjela premijeru u '99 dok su gilmore girls došle tek sezonu poslije. Ne radi se o nedostatku materijala, ima u televizijskom životu štofa, nego smo već posvjedočili da su morali ići na romantiku zbog ratingsa koji su bili malo loši blago rečeno. Samo da oni kompletiraju sezonu i onda burjaz dajte Sorkinu West Wing box set da se prisjeti kako je biti na svom A-Game-u i onda studio 60 u sezoni 2 može živjeti.
__________________
They say jump, you say how high? -You braindead...
Aaron_Turner is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 13:13   #143
Ne znam je li netko primjetio da su pustili 4 posljednje epizode - 2 su vec prikazane ep17 i ep18, dok su posljednje dvije K & R (1&2) na rasporedu 7. i 14.6.!

Ne znam bili se radovao novim ep. ili tugovao zbog kraja serije....

(Inace neobicno je seriju opet pratiti nakon sto se pogleda maraton "30rocks"-a, zapravo se radi o dvije veoma slicne serije, iako je jedna drama, a druga komedija)
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 12:07   #144
Nisam još pogledao zadnje četiri epizode, ali jedva čekam...

Dajte mi samo službeno potvrdite - serija je zbilja "ugašena"?
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 12:45   #145
Imas ovdje popis otkazanih serija za sezonu 2006/2007.
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 22:21   #146
Nakon ovih par zadnjih epizoda mi je jasno zasto je otkazan.
kronberger is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 19:07   #147
Quote:
kronberger kaže: Pogledaj post
Nakon ovih par zadnjih epizoda mi je jasno zasto je otkazan.
Slazem se, bili su dobri do K&R epizoda, moraju oni ubacit rat i sranja. Trebali su samo nastavit sa dobrim Studio 60 emisijama i popratnim desavanjima.

Ipak imali su jednu od najboljih pilot epizoda koje sam gledao
Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 11:50   #148
Studio 60 on the Sunset Strip / Studio 60 na Sunset Stripu (2006-2007)

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt0485842/

Od 18.8. na HRT 2.

S Hrt-ove stranice:
Scenarist i producent, dobitnik Emmyja, Aaron Sorkin i poznati redatelj Thomas Schlamme (Zapadno krilo) u seriji "Studio 60 on the Sunset Strip" obrađuju intrigantan, rijetko prikazivan svijet komercijalne televizije. U seriji se pojavljuje niz poznatih glumačkih imena, kao što su Matthew Perry, Amanda Peet i dr.
Ova provokativna i duhovita serija zalazi iza kulisa televizijskog show programa i razotkriva politiku, niz osebujnih likova i uzbudljivih situacija tijekom produkcije vodeće serije u velikoj televizijskoj kući.

Serija je doživjela svega 1 sezonu nakon čega je ukinuta, ali svakako je vrijedi pogledati. Oni koji su gledali West Wing prepoznat će puno poznatih lica i naravno prepoznatljiv Sorkinov stil.
__________________
Roweeeena!
game is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 14:50   #149
Serija nije loša i ja sam obožavala Zapadno krilo, ali sama radnja nije bila dovoljno jaka da bi ju ovi jaki glumački likovi izvukli.
Jednostavno za duži rok nije bilo budućnosti.

U svakome slučaju i ja preporučam.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 11:06   #150
Studio 60 na Sunset Stripu

Ne vidim temu, jucer bila prva epizoda, meni nelose ide na drugom programu, prije retrovizora. a mozda i nije nova serija, vec repriza, ali ne sjecam se da je isla zimi
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 16:31   #151
na kojem je to programu, koji dan i u kolko sati?
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 16:40   #152
http://tvprofil.net/show/1196196/stu...-sunset-stripu

hrt 2 22:50
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 09:02   #153
to ono što je ukinuto nakon 1. sezone????
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 10:01   #154
yep
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 22:36   #155
dosadno.najgori tip serije.ko ono zapadno krilo.stalno hodaju i pričaju nepovezane stvari koje nitko ne razumije.
__________________
just do it.
Lišće is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 22:50   #156
pa naravno da je kao zapadno krilo kad se radi o istim autorima..sad o tome koliko pričaju nepovezane stvari koje nitko ne razumije,je ipak do samog gledatelja :-)
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2010., 10:46   #157
ja pogledala 2 epizode, nije sad nekaj posebno, al nije ni tolko loše da se ne bi dalo pogledat... bolje to nego da u tom terminu gledam reprize po tko zna koji put (jer ovog se ne sjećam jel išlo, a ako i jest onda je ovo prvo repriziranje tak da je to još ok)
volim ovog m. perryja pa mi je to plus
lila_887 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2010., 14:19   #158
Zapadno krilo je meni bilo genijalno, ali, unatoć istoj stvaralačkoj ekipi, ovo mi nije baš sjelo.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 01:34   #159
Je, WW je pet puta bolje, ali i tamo su ujebali zadnju sezonu, na tipican holovudski nacin.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 02:02   #160
Pogledao sam ove prve epizode.Znatiželje radi.Nije mi se svidjela.
Izbor glumaca mi je jako loš.Onaj ćelavi,sjećam ga se iz sex i grada.Bzv.

A i Matthew Perry mi nije ništa bolji.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:02.