Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2006., 16:47   #21
Pa zna se, vidjelo se je u epizodi 2 - on je uzeo kazetu iz kamere i pogledao ono 'slobodno bacanje'
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2006., 22:28   #22
Quote:
maaarin kaže:
Pa zna se, vidjelo se je u epizodi 2 - on je uzeo kazetu iz kamere i pogledao ono 'slobodno bacanje'
al skok je bio baš vrhunski

al fora mi ona scena gdje joj drobilica zdrobi prstiće i opala-eto ih opet :klap:
rockyblack is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2006., 13:50   #23
Znam to, ali mislila sam prije toga, kad su je posvojili.

Da, ono sa drobilicom je bilo stvarno fora. iako mi je zasad najbolje kad ju je pokupio onaj igrač na igračlištu, pa joj se glava okrenula za 180...je da je malo čudno što ju baš nitko nije vidio, osim onog njenog frenda, al ajd...možda su mislili da je to optička varka.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2006., 14:32   #24
Quote:
Misery24 kaže:
iako mi je zasad najbolje kad ju je pokupio onaj igrač na igračlištu, pa joj se glava okrenula za 180...je da je malo čudno što ju baš nitko nije vidio, osim onog njenog frenda, al ajd...možda su mislili da je to optička varka.
al je tip koji ju je srušio čuo da je nešto krcnulo bio je u krivu
rockyblack is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 17:31   #25
Ajme Hiro je preeedobar

Ova priča sa Silerom, kak se zove već, izgleda super

A kraj mi je isto bio freaky Zamislite da se probudite tako rasporeni

E da, gledanost je porasla u 3. epizodi, rejtinzi su jako dobri
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 00:22   #26
Ovo se razvija vrlo 5/6 sezonski, vrlo dobro.
__________________
They say jump, you say how high? -You braindead...
Aaron_Turner is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 16:22   #27
Genijalna priča sa Hirom. I samo sam čekala da dođe do kraja stripa i pročita: To be continued!

Kraj je stvarno bio dobar. Baš me zanima šta će sad ljudi kad otkriju da je mala živa. Iako vjerujem da će ona sama zbrisat.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 16:30   #28
Al kak će se zašit?

Doći će u trgovinu i tražit konac, ono: Ma malo su mi prsa prorezali, niš strašno, samo bih trebala zašit

I onda kad bude šivala: Ups, watch for the boobies
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 16:52   #29
Joj, ti isto... Pa, bude se ona sama zacijelila. Ne bi joj bio prvi put. Isto kak si je fino rebra nazad ugurala u 1.epizodi kad se bacija sa one platforme ili čega već.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2006., 17:01   #30
poceo sam i ovo skidat...evo prvu pogledao i svidja mi se
cini mi se da je na drugaciji fazon od ostalih superhero fazona...vidicemo kad pogledam i ostale dvije...
Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 23:07   #31
A jadan Hiro... Kak s ga šakirali
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2006., 00:40   #32
Vrlo dobro, dovoljno događanja da me natjeraju da se vraćam.
__________________
They say jump, you say how high? -You braindead...
Aaron_Turner is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 20:51   #33
Meni je smijesno kako ta mala navijacica lagano umire, pa kako je ona pobogu prezivjela do te cca 16 godine (a nije imala regeneraciju prije)!
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 01:44   #34
Ne razumijem te... pa samo joj se dogodilo ovo sa silovanjem... I ono na terenu... Pa gle, ti bi sigurno bio manje oprezan da znaš da ne moš umrijet
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 02:10   #35
Da, da pricaj to nekom drugom. Ja samo kazem da su pretjerali (s dobrim namjerama da nam prikazu kako se ona moze iz biloceg regenerirat) i umanjili dozivljaj (radnja nesmije biti forsirana jer se gubi suspension of disbelief).
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 15:28   #36
A možeš ti svoj stav pričat nekom drugom... A kak znaš da joj se prije nije ništa dogodilo, ali je preživjela? I opet, čemu uopće gledat seriju ako ćeš samo tražiti nedostatke i loše strane
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 21:47   #37
Gle da se serija samo sastoji od njene price i nebi dalje pratio, ali na svu srecu nije tako!
Osim toga svima su njihove moci pocele otprilike u istom trenutku tako da sumnjam da su ih imali aktivne od mladosti, sigurno cemo saznati zasto sada!
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 22:54   #38
Zna li ko jel ovaj muž crnac od Nicki isti onaj koji "čisti" S Claireinim tatom?
Doctor Sammy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 23:26   #39
To je netko pitao isto na tv.comu, pa su rekli da nije

a jel clarein tata isit onaj koji je išo pokupit petrellija u vegasu?
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 01:15   #40
Je, barem se meni tako cini. MOzda ima zlog brata blizanca
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:58.