Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2011., 13:09   #1
The Killing / Ubojstvo (2011-2014)



Uploaded with ImageShack.us

pitcure source http://blogs.amctv.com/the-killing/2...miere-date.php

AMC has begun production on the network's next original series, The Killing. From writer, executive producer and series showrunner Veena Sud (Cold Case), The Killing is based on the wildly successful Danish television series Forbrydelsen and tells the story of the murder of a young girl in Seattle and the subsequent police investigation. Season one will consist of thirteen one-hour episodes and is slated to premiere on Sun., Apr. 3 at 10PM | 9C.

The Killing ties together three distinct stories around a single murder including the detectives assigned to the case, the victim's grieving family, and the suspects. Set in Seattle, the story also explores local politics as it follows politicians connected to the case. As the series unfolds, it becomes clear that there are no accidents; everyone has a secret, and while the characters think they've moved on, their past isn't done with them.

The Killing stars Mireille Enos (Big Love) as "Sarah Linden," the lead homicide detective that investigates the death of Rosie Larsen; Billy Campbell (Once and Again) as "Darren Richmond," Seattle's City Council President and now running for Mayor; Joel Kinnaman (Snabba Cash) as "Stephen Holder," an ex-narc cop who joins the homicide division in the investigation to find Rosie's killer; Michelle Forbes (True Blood) as Rosie's mother, "Mitch Larsen;" and Brent Sexton (W., In the Valley of Elah) as Rosie's father, "Stan Larsen."

Filmed in Vancouver, The Killing is produced by Fox Television Studios and executive produced by Mikkel Bondesen (Burn Notice) for Fuse Entertainment. Fuse's Kristen Campo co-produces. AMC’s Joel Stillerman, senior vice president of original programming, production and digital content, Susie Fitzgerald, senior vice president of scripted development and current programming and Jason Fisher, senior vice president of production oversee production of the series for the network.

trailer

o seriji

Zanimljivo izgleda, nadam se da neće razočarati.
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 01:17   #2
Stvarno izgleda zanimljivo.
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 13:00   #3
Ovo sam jedva čekala.

Večeras počinje i još 2 sata premijere
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 14:18   #4
Michelle

Vidjet ćemo kako će to Amerikanci napraviti jer mi je original vrhunski odrađen.
Maja32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 19:07   #5
buduci da je na AMC-u, tesko da moze biti loše
švaler is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 19:14   #6
ovo bi moglo biti dobro...
__________________
Svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima
lake of fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 20:13   #7
Pogledah prve dvije i jako mi se sviđa serija.

Prvo, nisam gledala original dansku verziju, pa ne znam jesu li sve kopirali ili nisu, ali ne želim znati radnju, da mi bude zanimljivije. Vidim gore da je netko gledao dansku verziju, pa nemojte pliz spojlat ako je radnja ista i ako je ubojica isti. thx

Sviđa mi se kako polako teće radnja iz dana u dan, kako se sve korak po korak odvija. Te kako su svi dosta zastupljeni od obitelji ubijene cure, detektiva političara.

Svidjela mi se i mračna atmosfera i ona konstanata kiša i tmurno vrijeme kroz obadvije epizode.

Svi likovi su mi dobri. Glavna detektivka je super, odskače od večine uobičajenih ženskih detektivskih likova.

Onaj novi detektiv Holderšto je došao je zanimljiv, ali mi je u onoj sceni s onim klinkama kad pljuga travu i daje njima isto i način izvlači informacije totalno bio creepy. Od tada mi je postao sumnjiv. Može sve to biti taktika ispitivanja, ali ovo je bilo ipak malo previše.

Onaj političar ne znam kako se uklapa u priču s mrtvom curom.. osim onog auta koji je na kraju ukraden
Ali ,mora naravno nešto biti kad je već u seriji, možda je nekako povezan s tom obitelji (možda njegova mrtva žena..neka prošlost ili ipak političko pitanje)
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 23:56   #8
Prve dvije epizode - GENIJALNO

Atmosfera je za "umrijeti", magla, kiša, tmurno, surovo, nekako te taman uvuče u taj njihov mali svijet. Super mi je kako su iskombinirali sve sporedne likove u epizodi.

Policajac mi je sumnjičav od one scene kad je davao travu onim curama, freeeeeeeaky.

Zanima me i kako je političar Richmond upleten u cijeli slučaj, čisto sumnjam da je jedina povezanost auto iz njegove kampanje.

Ugl, pravo osvježenje nakon one crapfast sapunjare The Walking Dead. Svaka čast AMC.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 20:45   #9
Kako su nahvalili seriju na Tv-comu...nevjerojatno! Već dugo nisam vidjela da su nešto toliko nahvalili. Sad se serija skida i slučajno sad zapazila da ste ju već gledali. Sad se definitivno bacam na gledanje.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 22:46   #10
ma tv.com je sranje. ti njihovi "kriticari" su uzasni. moguce je da je ova serija stvarno super, al ta stranica je uzas sto se tice kriticara. Al useri imaju skroz odlicna misljenja i jako dobro ocjenjuju epizode serija. njih se treba slusat
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 09:15   #11
Za sad je zanimljiva serija, ali dosta je mračna.. mislim, ni ne može biti drugačija kad se radi o ubojstvima
st2l is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 12:55   #12
skida se
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 18:52   #13
I ja se dodajem na popis ovih kojima se svidjela serija i nestrpljivo čekam 3ep
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2011., 21:39   #14
Aupičku koja morbidno dobra atmosfera eheh ovo nisam očekivao, mislio sam da će serija biti sranje al ono nije loše… Nisam navikao na ne tako privlačnu glavnu glumicu a bogami i nije baš poznata, dok s druge strane sve ostale glumce znam…

… Zamjerka ide „klasičnom“ slučaju gdje je umješan lokalni političar… I nije mi se svidjelo na početku kada su išli ispitivati majku ubijene, pa kad su samo banuli ispred kuće i nisu se predstavili i pokazali značku (barem nisam čuo i vidio) već su samo počeli ispitivati…
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 20:57   #15
Kad sam prije par mjeseci prvi put čuo za The Killing, pa onda i vidio plakat pomislio sam WTF? Jel ovo neka zajebancija ili ovi iz aMCa misle da imamo tako kratko pamćenje? Laura Palmer se pretvorila u Rosie Larsen? Ipak sam nestrpljivo očekivao pilot epizodu jer sam nekako bio siguran da aMC neće "promašiti ceo fudbal". I imao sam pravo - početak je izvanredan. Atmosfera, likovi, glazba (btw, moram iskopati tko je napravio soundtrack) ....
chemical brother is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 21:03   #16
Evo, našao :According to IMDb they'll be using the original Forbrydelsen soundtrack composed by Frans Bak.
chemical brother is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 21:03   #17
Hmm...nova epizoda je bila zanimljiva, ali mislila sam da će biti više slučajeva, a to se sve vrti oko te Rosie. Nema veze, poprilično je zanimljivo ovako, zapravo, baš zbog toga se puno razlikuje od drugih serija.
Sumnjivi su mi onaj Richmond i bivši od Rosie.
st2l is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 22:46   #18
Svidio mi se početak, samo se nadam da će cijela priča imati glavu i rep, jer bi bila šteta ako krenu s rastezanjem radnje pa dok ide, ide...
riot_act is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 21:52   #19
Odlična i 3 epizoda.

Atmosfera i dalje predobra, još nema nikakvih naznaka tko bi bio ubojica, nitko mi nije sumnjiv i svatko bi mogao biti kriv.

onaj detektiv mi je i dalje creepy, bez obzira na njegove taktike izvlačenja informacija iz osumnjičenih. Možda ima takvu facu.
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 07:44   #20
Quote:
jazz0 kaže: Pogledaj post
Odlična i 3 epizoda.

Atmosfera i dalje predobra, još nema nikakvih naznaka tko bi bio ubojica, nitko mi nije sumnjiv i svatko bi mogao biti kriv.

onaj detektiv mi je i dalje creepy, bez obzira na njegove taktike izvlačenja informacija iz osumnjičenih. Možda ima takvu facu.
Iako tek počela, serija je i dalje heehehe slažem se detektiv je freky nešto cesto vadi informacije iz maloljetnica djeluje mi kao neki pedofil

Ali od svega mije creepy ona detektivka mislim da bi mogla glumiti u novom terminatoru tj. glumila bi onog što se preljeva stvarno je
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:45.