Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2024., 23:29   #2061
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Hvala na info, no interesirale bi me okolnosti promjene posla, odnosno što se dešavalo sa prethodnim poslom (ukoliko si radila) i što je dovelo do promjene.

Naime kako sam već napomenuo već početkom godine su se ukazivali znaci promjena na poslovnom planu. I zbog toga mi treba više informacija da povežem to razdoblje sa novim poslom. U smislu ako si radila ranije što je dovelo do promjene , da li je ranije dogovoren posao započet u 9 mjesecu i pod kojim okolnostima...

Što više inputa to bolje...
ranije sam bila nezaposlena (od 1.5. nezaposlena, prije jako kratak posao) i posao je dogovoren bio krajem 9. mjeseca
pattie_boyd is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2024., 20:57   #2062
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
ranije sam bila nezaposlena (od 1.5. nezaposlena, prije jako kratak posao) i posao je dogovoren bio krajem 9. mjeseca
E pa baš to kratko zaposlenje mi je interesantno. Zbog čega je bilo kratko i zašto si promijenila posao? I kad je taj posao započet? U drugom mjesecu su bili puno bolji i jači aspekti za posao u odnosu na 9 mjesec 2023. Što obično znači da je trebao biti i bolji posao u odnosu na trenutni.

Produžetak ugovora u 3 mjesecu je sasvim očekivan, ali nisam siguran da će biti dalje produžavan ili ne.

Naime od 8 mjeseca na dalje moguće su ponovo promjene na polju posla.
Sad se pojavljuje nekoliko mogućnosti.

1. Potpisivanje trajnog ugovora uz promjene na samom poslu u smislu neke vrste reorganizacije ili promjena unutar samog posla i to jedan put do dva puta do ljeta iduće godine

2. Prekid ovog posla i nalaženje drugog do najkasnije drugog ljeta, s time da se mogu pojaviti dvije do tri mogućnosti od kolovoza ove godine ( kad je najranija mogućnost promjene) do ljeta druge godine.


Sad malo ti o tom kratkom poslu i okolnostima prestanka tog posla.
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2024., 15:31   #2063
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
E pa baš to kratko zaposlenje mi je interesantno. Zbog čega je bilo kratko i zašto si promijenila posao? I kad je taj posao započet? U drugom mjesecu su bili puno bolji i jači aspekti za posao u odnosu na 9 mjesec 2023. Što obično znači da je trebao biti i bolji posao u odnosu na trenutni.

Produžetak ugovora u 3 mjesecu je sasvim očekivan, ali nisam siguran da će biti dalje produžavan ili ne.

Naime od 8 mjeseca na dalje moguće su ponovo promjene na polju posla.
Sad se pojavljuje nekoliko mogućnosti.

1. Potpisivanje trajnog ugovora uz promjene na samom poslu u smislu neke vrste reorganizacije ili promjena unutar samog posla i to jedan put do dva puta do ljeta iduće godine

2. Prekid ovog posla i nalaženje drugog do najkasnije drugog ljeta, s time da se mogu pojaviti dvije do tri mogućnosti od kolovoza ove godine ( kad je najranija mogućnost promjene) do ljeta druge godine.


Sad malo ti o tom kratkom poslu i okolnostima prestanka tog posla.
evo ovako detaljno ću o situaciji koja se događala prije godinu i malo više

zaposlenje je išlo sa 1.3., a posao sam dobila početkom veljače
to je bio agencijski posao, ugovor na mjesec dana i tretirala sam taj posao kao trenutni jer sam dobila vaučer preko zavoda za edukaciju koja je kretala na ljeto, pa je plan bio do tada raditi taj posao
prvi ugovor sam dobila na mjesec dana i raskinula sam ga jer sam u međuvremenu našla meni primamljiviji posao s početkom rada 1.4.

tu nažalost su krenuli pravi problemi o kojima sam čak tu na Forumu pisala: iz vedra neba su mi se zahvalili nakon 3 tjedna rada jer po njima sam ja previše povučena bila za taj posao, a povučena sam bila jer je cijlelo to vrijeme bila neka čudna atmosfera prema meni: nisu se trudili oko mene, niti su baš htjeli komunicirati sa mnom
šef me bio u jednom navratu pitao što me muči, jel sve ok na što sam mu rekla da je sve ok i drugi takav razgovor je završio sa momentalnim otkazom
ugovor je isto bio agencijski, samo na godinu dana s probnim rokom od 6 mjeseci

nakon toga sam krenula na edukaciju, tražila drugi posao i isti našla u 8. mjesecu (zaposljenje je krenulo u 9.)
zapravo našla sam dva posla sa istim datumom zaposlenja, no drugi sam odbila jer je bio opet agencijski sa ugovorom na 6 mjeseci, a ovaj ipak nije bio agencijski+ bolja je plaća

sad da ne duljim puno: kod tog poslodavca gdje radim je jako loša atmosfera. ljudi odlaze, izašao je sad opet natječaj za dosta radnih mjesta i možda je na pomaku neka reorganizacija firme, makar za mene nikada neće biti jer radim posao gdje nema nikakvog napretka niti promjene pozicije, osim da me stave na jednu koju još nisam radila u sklopu svog posla ajmo tako reći

ugovor imam do početka rujna, tako da meni se čini izglednija opcija B da će mi se taman na kraju 8. mjeseca zahvaliti, a ja ću do tada nadam se naći drugi posao jer već sam krenula s tim, no posustala sam zbog drugih briga trenutno
planiram se opet intenzivnije angažirati oko kasnog proljeća/ljeta, možda i jeseni, cilj mi je izgurati taj ugovor da imam prava na burzi
pattie_boyd is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2024., 15:55   #2064
sad da pokrenem, tj. updateam situaciju, natalna karta je u prilogu https://ibb.co/PNWMpZ8

nažalost po povratku (11.4.) odabrao je drugu i odlučio da sa mnom želi ostati u prijateljskim odnosima (javlja mi se relativno često od tada)
rekao mi je da je emocionalno nedostupan i da sa ovom drugom pokušava biti ekskluzivan, sve kontra onoga što mi je rekao prošle godine za nju
ne želi se više navlačiti u poluodnosima i ispada da sam ja bila više u tom poluodnosu nego ona
rekao mi je da tu je to razdoblje sa mnom bilo predivno, no da je svjestan koliko me s time povrijedio i kako mi je uništio blagdane
rekao mi je da sam mu i dalje fizički napeta i seksi,ali eto to valjda nije dovoljno
i dalje imam jake osjećaje prema njemu, a on mi je rekao samo da se situacija možda promijeni za nekoliko mjeseci (valjda ako ne uspije sa ovom)

sada me zanima bez osuđivanja ikakvog kakvi su izgledi da nekad u budućnosti bude nešto opet s njime i ako ima šanse, kada su najizglednije šanse za to?
stoički se nosim sa situacijom, iako moram priznati da razmatram ljubavnu magiju koristiti jer eto jako se dugo nisam zaljubila tako u nekog
i dalje sam dobra prema njemu, nedavno je obrisao bivšu koja ga je brutalno povrijedila s društvenih mreža i dao do znanja da je prešao preko toga

svjesna sam da imam natalnu kartu punu ljubavnih ograničenja zbog konjukcije Saturna i Venere ako se ne varam, pa ta 12. kuća, pa 7., punooo retrogradnosti, a sada vlada retrogradni Merkur koji mi je eto izgledno donio nesreću jer iskreno ne čini mi se da je odluka pala davnih dana, makar primjetila sam zahlađenje u komunikaciji u veljači kada je prvi put rekao kako nema vremena zvati me i od tada smo samo tipkali jer sam ga i ja htjela pustiti na miru
inače, u odnosu smo bili od rujna do kraja studenog
pattie_boyd is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2024., 11:48   #2065
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Da, to bi moglo biti rješenje problema.

Puni opseg posla vrlo vjerojatno ne može se realizirati prije 5 mjeseca. Ako i bude razmaka između narudžbi to ne treba biti zabrinjavajuće. Najranije od 8 a najkasnije do 11 mjeseca trebaju biti poznati svi detalji oko cjelokupnog posla i do kada se može očekivati da taj posao traje. Astrološki, to je najmanje 9 mjeseci od 2 mjeseca 2024 ako produži nakon toga onda je najmanje do perioda između 8 mjeseca 2026 i 02 mjeseca 2027, ako produži preko tog roka onda je sljedeći rok 2031/2032.
Saša, javljam se s povratnom informacijom. Jučer me nazvao investitor, radove će raditi druga firma. E, sad riječ je o poslu podijeljenom u jako puno segmenata (desetak), a meni intuicija govori da ova priča još nije završena. Hoće li ovdje doći do preokreta, odnosno hoćemo li ipak mi raditi taj posao? Ne bih htio ništa forsirati, nisam siguran da li da se ipak pomirim s gubitkom posla ili će biti preokret, koji nije nerealan jer je nekoliko izvođača već započelo, pa odustalo od izvođenja radova.

Natalna: https://ibb.co/YyLqCPx

Hvala unaprijed
Skorpion0911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2024., 15:05   #2066
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
evo ovako detaljno ću o situaciji koja se događala prije godinu i malo više

zaposlenje je išlo sa 1.3., a posao sam dobila početkom veljače
to je bio agencijski posao, ugovor na mjesec dana i tretirala sam taj posao kao trenutni jer sam dobila vaučer preko zavoda za edukaciju koja je kretala na ljeto, pa je plan bio do tada raditi taj posao
prvi ugovor sam dobila na mjesec dana i raskinula sam ga jer sam u međuvremenu našla meni primamljiviji posao s početkom rada 1.4.

tu nažalost su krenuli pravi problemi o kojima sam čak tu na Forumu pisala: iz vedra neba su mi se zahvalili nakon 3 tjedna rada jer po njima sam ja previše povučena bila za taj posao, a povučena sam bila jer je cijlelo to vrijeme bila neka čudna atmosfera prema meni: nisu se trudili oko mene, niti su baš htjeli komunicirati sa mnom
šef me bio u jednom navratu pitao što me muči, jel sve ok na što sam mu rekla da je sve ok i drugi takav razgovor je završio sa momentalnim otkazom
ugovor je isto bio agencijski, samo na godinu dana s probnim rokom od 6 mjeseci

nakon toga sam krenula na edukaciju, tražila drugi posao i isti našla u 8. mjesecu (zaposljenje je krenulo u 9.)
zapravo našla sam dva posla sa istim datumom zaposlenja, no drugi sam odbila jer je bio opet agencijski sa ugovorom na 6 mjeseci, a ovaj ipak nije bio agencijski+ bolja je plaća

sad da ne duljim puno: kod tog poslodavca gdje radim je jako loša atmosfera. ljudi odlaze, izašao je sad opet natječaj za dosta radnih mjesta i možda je na pomaku neka reorganizacija firme, makar za mene nikada neće biti jer radim posao gdje nema nikakvog napretka niti promjene pozicije, osim da me stave na jednu koju još nisam radila u sklopu svog posla ajmo tako reći

ugovor imam do početka rujna, tako da meni se čini izglednija opcija B da će mi se taman na kraju 8. mjeseca zahvaliti, a ja ću do tada nadam se naći drugi posao jer već sam krenula s tim, no posustala sam zbog drugih briga trenutno
planiram se opet intenzivnije angažirati oko kasnog proljeća/ljeta, možda i jeseni, cilj mi je izgurati taj ugovor da imam prava na burzi
Hvala na povratnim informacijama.

Za dvije i pol do tri godine bih očekivao ponovo motivaciju za neku novu edukaciju. Što god si do sad radila još uvijek nisi našla još svoju pravu svrhu po pitanju karijere. No i to će doći s vremenom. Zato je dobro isprobavati razne vrste poslova što će biti odlučujuće u budućem odabiru karijere.

Moguć je nastavak sličnih problema idućih nekoliko mjeseci.

Nisu samo dvije varijante koje sam naveo. To su samo dvije koje mi se čine najizglednije na osnovu onog što si do sada rekla.

Sretno...
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2024., 15:09   #2067
Quote:
Skorpion0911 kaže: Pogledaj post
Saša, javljam se s povratnom informacijom. Jučer me nazvao investitor, radove će raditi druga firma. E, sad riječ je o poslu podijeljenom u jako puno segmenata (desetak), a meni intuicija govori da ova priča još nije završena. Hoće li ovdje doći do preokreta, odnosno hoćemo li ipak mi raditi taj posao? Ne bih htio ništa forsirati, nisam siguran da li da se ipak pomirim s gubitkom posla ili će biti preokret, koji nije nerealan jer je nekoliko izvođača već započelo, pa odustalo od izvođenja radova.

Natalna: https://ibb.co/YyLqCPx

Hvala unaprijed
Kako sam naveo ranije mjesec svibanj će biti odlučujući. Još je rano za bilo kakvo forsiranje ili odustajanje.

Tu nema preokreta, jer je očekivano da se ne može razviti posao prije svibnja mjeseca , možda i lipnja.

Treba biti strpljiv.
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2024., 18:05   #2068
Neka prilika za ljubav možda? Tranzitni Jupiter ide prema natalnoj Veneri.

https://ibb.co/4pNqrCb
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2024., 19:17   #2069
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Hvala na povratnim informacijama.

Za dvije i pol do tri godine bih očekivao ponovo motivaciju za neku novu edukaciju. Što god si do sad radila još uvijek nisi našla još svoju pravu svrhu po pitanju karijere. No i to će doći s vremenom. Zato je dobro isprobavati razne vrste poslova što će biti odlučujuće u budućem odabiru karijere.

Moguć je nastavak sličnih problema idućih nekoliko mjeseci.

Nisu samo dvije varijante koje sam naveo. To su samo dvije koje mi se čine najizglednije na osnovu onog što si do sada rekla.

Sretno...
ajme meni, pa tad ću ići prema 35. i biti već malo prestara za nove početke

ima li naznaka možda za karijerom u inozemstvu kad već mijenjam sve?

ma dokrajčit će mi ovaj posao ljubavna situacija koja mi se reflektira na sve trenutno, ne znam uopće kako da odradim idući tjedan, ona iza sam na GO napokon
pattie_boyd is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2024., 11:46   #2070
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Neka prilika za ljubav možda? Tranzitni Jupiter ide prema natalnoj Veneri.

https://ibb.co/4pNqrCb
Bok, tako je, jupiter ti je u konjukciji sa venerom u 5.k. (polje ljubavi) od 15.06.-01.09.2024.g., to je prilika za ulazak u vezu sa nekom novom (nepoznatom) osobom!
zvjezdoznanac is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 10:15   #2071
Lijepi pozdrav!
Zanima me ljubav.
Zadnja veza trajala od 27.01.2012 do 25.01.2024. uz povremene prekide. Sad je sve gotovo definitivno.
Postoji li neka prilika za ljubav u skorije vrijeme?
https://ibb.co/hC1vD9r
__________________
..nisam ti ja baš bilo tko..
piromANkA is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 13:45   #2072
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Kako sam naveo ranije mjesec svibanj će biti odlučujući. Još je rano za bilo kakvo forsiranje ili odustajanje.

Tu nema preokreta, jer je očekivano da se ne može razviti posao prije svibnja mjeseca , možda i lipnja.

Treba biti strpljiv.
Hvala puno na odgovoru, čekam da se razvije situacija
Skorpion0911 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 13:52   #2073
Kao i većina građevinskih firmi muku mučim s pronalaskom adekvatne radne snage.
Dakle, trenutno imam jednog radnika s kojim radim, no želja mi je zaposliti barem jednog kvalitetnog radnika kvalificiranog za posao koji obavljamo.

Što kažu zvijezde, kada ću naći/zaposliti radnika u skladu s mojim očekivanjima?

Natalna: https://ibb.co/pX0QYqx
Skorpion0911 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:25.