Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2024., 10:29   #1901
U Pepcu je bilo plišanih (sada nisam neko vrijeme gledala), manji i veći, nisu bili preskupi. Tamo pogledajte. U Konzumu se možda isplati kada je popust na igračke, ne znam koja je standardna cijena.
Ja sam prije nekoliko godina sa Ali Expressa naručila mamu, tatu, Pepu i Georga, ne sjećam se više cijene, ali koštalo me koliko bi tu platila jednog plišanca, tada još nije bilo u Pepcu za kupiti.
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2024., 11:50   #1902
https://shop.egmont.hr/proizvod/pepp...BoCHtEQAvD_BwE
Prezanimljivo je svima koji vole Pepu.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2024., 11:55   #1903
Dojavite ako ima igdje Teletubbiesa, mala je poludjela za njima nakon 2 pogledana crtica.
Zla barbika is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2024., 07:42   #1904
Quote:
Zla barbika kaže: Pogledaj post
Dojavite ako ima igdje Teletubbiesa, mala je poludjela za njima nakon 2 pogledana crtica.
Misliš na lutke, za kupiti na dvd-u ili na streaming servisima? Lutke sam viđala na njuškalu, a crtića ima na Netflixu.

Misterija mi je zkj djeca to tolko vole, uzasno je.

EDIT: Evo ovi imaju na zalihi lutke: https://limacshop.hr/proizvod/plisan...m-tinky-winky/
utopiaAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2024., 22:03   #1905
Gdje kupiti ili kako improvizirati/napraviti stepenice za bebe od spužve kao u soft play igraonicama?
Pronašla sam na iglusoftplay, ali samo kao dio seta od 125 eura što mi je baš previše, a i nepotrebno.
Sklopljena podloga za igru bi mogla poslužiti kao prva stepenica, ne znam kako dobiti drugu, višu. Kauč mi je previsok.
Sve ideje su dobrodošle.
bugbugbug is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2024., 22:19   #1906
Super ideja bugbug.
Postoji li neka gym oprema za odrasle koja bi bila jeftinija? Padaju mi na pamet spuzvasti blokovi za jogu pa isto tako samo vece
tutankamonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2024., 20:02   #1907
Jel netko vidio u kojem Konzumu u Zg zvjerića patku?!
Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk
scottie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:06.