Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2007., 15:18   #1
Malaksalost,mucnina...

Vec par dana prati me neki cudan osjecaj,lagana mucnina..al ne sa nekim nagonom na povracanje,podrignem i bude mi lakse...malaksalost,nemir neki...sjednem i preispitujem tijelo boli li me sto,pa nemoc,slabost...,pa pokusavam da ne mislim o tome misleci da ce proci,al budim se svako jutro s tim.
I tako vec par dana,ne znam dal da odem doktoru...il je to samo privremeno,proci ce...
Inace,preopteretila sam se da ne zakacim ovaj virus gripe,pa mozda je sve vezano za to...
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 15:20   #2
Quote:
Samantha kaže: Pogledaj post
Vec par dana prati me neki cudan osjecaj,lagana mucnina..al ne sa nekim nagonom na povracanje,podrignem i bude mi lakse...malaksalost,nemir neki...sjednem i preispitujem tijelo boli li me sto,pa nemoc,slabost...,pa pokusavam da ne mislim o tome misleci da ce proci,al budim se svako jutro s tim.
I tako vec par dana,ne znam dal da odem doktoru...il je to samo privremeno,proci ce...
Inace,preopteretila sam se da ne zakacim ovaj virus gripe,pa mozda je sve vezano za to...
Odi kod dr. da te pošalje napraviti krvnu sliku. Puno će pokazati. Nemoj ignorirati "govor" tijela.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 15:29   #3
Nisam spomenula gubitak apetita,pomisao na hranu mi se gadi.

Nisam trudna.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 15:39   #4
Jesi sigurna da nisi? Samo pitam!

A mozda je stres u pitanju. Tijelo oslabilo i vapi za odmorom.

Inace krvna slika je najbolji pokazatelj pa da se rijesis brige odi kod lijecnika i izvadi krv!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 11:44   #5
Inace krvna slika je najbolji pokazatelj pa da se rijesis brige odi kod lijecnika i izvadi krv![/QUOTE]

meni je krvna slika bila uvijek jako dobra i kad sam bila malo jače bolesna (tako da meni to baš negovori puno)
samantha,tako kao ti sam se osijećala kad sam bila u depresiji
CosmaShiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 10:17   #6
hmmmmmmmmm, ja sam se isto tako osjecala kada sam bila trudna
__________________
Barbi
barbika is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 11:06   #7
"Miriši" na trudnoću!
U svakom slučaju kako ti je netko već rekao: ne ignoriraj govor tijela. Napravi bar neke rutinske pretrage.
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 12:36   #8
od jedne priajteljice tata je imao rak, a krvna slika savrsena, bas da se zapitas!
__________________
Barbi
barbika is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 12:53   #9
mene to prati već tjedan dana, da nisam imala menstruaciju nedavno mislila bi da sam trudna
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 14:48   #10
sad idem kod doktora...
nocu sam ok,mirno spavam,al kad se probudim nakon 15 min pocinje...neki unutrasnji nemir,mucnina...nema vrtoglavice tipa da se zateturam...al nisam fit...nemam apetita...
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 16:25   #11
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
mene to prati već tjedan dana, da nisam imala menstruaciju nedavno mislila bi da sam trudna
Pusti ti nedavnu menstruaciju- lako se potkrade u prvim tjednima trudnoce kad ti jos razina progesterona nije toliko visoka.. Ako je to jedini razlog zasto mislis da nisi trudna bolje da se zaletis u apoteku po kucni test..
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 15:16   #12
Quote:
barbika kaže: Pogledaj post
od jedne priajteljice tata je imao rak, a krvna slika savrsena, bas da se zapitas!
Ne mora se svaki rak manifestirati kroz lošu krvnu sliku. Moja mama s tumorom na mozgu ima savršenu sliku.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 23:36   #13
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Ne mora se svaki rak manifestirati kroz lošu krvnu sliku. Moja mama s tumorom na mozgu ima savršenu sliku.
Da,ovo i mene cudi...krv savrsena a zapravo mozes imat najopakiju bolest u isto vrijeme.
maple leaf rag is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 15:02   #14
Eto, meni isto tako proslih par dana.
Ali danas sam se probudila malo bolesnija, nije samo mucnina koja se rijesi podrigivanjem vec i grlo i sinusi, pa sam odmah otisla po Max Flu da pokusam to ubiti.
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 15:03   #15
bas sam se zabrinula
idem sad do doktora.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 17:08   #16
dobila sam uputnicu za vadjenje krvi,poprilicno dugacak spisak.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 20:46   #17
krvna slika savrsena...upucena kod neuropshijatra.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 15:39   #18
Quote:
Samantha kaže: Pogledaj post
krvna slika savrsena...upucena kod neuropshijatra.
jesi li posjetila neurologa. ja sam u isto vrijeme kad i ti imala te simptome i jos traju. bila kod neurologa. dobila normabele. popila sam dvije no jos nista. imam neke cudne bolove u glavi oko usiju. e da i moja krvna slika je savršena
malo zbunjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 20:09   #19
Stres. možda imaš dost posla u zadnje vrijeme pa te to opalilo.
__________________
SANDMAN!
sims is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 20:15   #20
Quote:
sims kaže: Pogledaj post
Stres. možda imaš dost posla u zadnje vrijeme pa te to opalilo.
definitivno stres,bar tako kaže neurologinja-puno toga u glavi pa mora negdje izaći
malo zbunjena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:53.