Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2017., 12:25   #61
Moj muž ju je uzeo k sebi jer se nakon šta mu je umro tata ona pokušala dva puta ubiti i mislio je da će biti sve ok. Tablete koje pije joj koliko sam ja shavila počele slabjeti a on snjom nije imao kamo jer je teška osoba. Sto puta mi je rekao da mahnem s rukom ono šta kaže. Ne mogu više, dok sam bila trudna plašila me stime da neću stići ništa i da je ona od umora povračala i da ne očekujem ničiju pomoć. To sam ja suprugu rekla i opomenuo ju je par puta ali uzalud. Ona je većinom u kotlovnici čita knjige i pije kavu, ne radi ništa osim kad stavi robu prat. Ne mogu do svojih jer su daleko, 50km a j auto nemam , mislim vozačku pa... Znala mi je govoriti da mene neba nebi znala kuhati, nebi bila ovdje ,bla bla. Nedaj bože da nisam odmah isti tren s djetetom kada počine cendrati na glavu bi mi skočila. Financije, eh ona nam pomaže po pitanju toga, muž ima lijepu plaću a ja sad porodiljni. Imam malo radnog staža pa me sve strah dok ode porodiljni. Ima nas u šaci takorečeno a i mom mužu je dosta svega, po pitanju nje mislim.
blackrose89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 13:07   #62
Pobogu 50 km... ja sam mislila bar 500 da su udaljeni iz tvog pisanja.
Sjedni na bus, makni se iz te otrovne atmosfere na tjedan/dva.
To nije bježanje, to je zaštita sebe i svoje bebe.
Ako mužu nije to dovoljno jasno, nacrtaj mu.
Usput - uvjek će biti komentara da si loša mater, da si sebična, da ne znaš niš.... naučiti ćeš s vremenom, da si veliki broj ljudi daje za pravo ocjenjivati tvoj "rad", obično baš oni kojima je to slaba točka.
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 17:49   #63
Lako za mahanje rukom, ali ako su tebi rekli da tri mjeseca miruješ, ne bi li ti muž iz ljubavi trebao kuhati i čistiti da se ne naprežeš (i reći svojoj mami da je vaša stvar kako organizirate domaćinstvo i da ne želi čuti da ti je išta prigovorila), umjesto da ti "iz ljubavi" zapostavljaš svoje zdravlje? Kakva je to ljubav, i bi li to jednog dana htjela svom djetetu? Ne bi mu kurac otpao, ne boj se.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 21:39   #64
Ocito ni muz ne moze izac na kraj s njom pa je se pomirio da je odmahivanje rukom najisplativije. Razumijem ga donekle jer jbg mater mu je i to suicidalna pa mozda i ne zna kako bi joj pristupio a kamoli zaustavio to konstantno grintanje.
Plaha, ne plaha, i ti bi morala malo ocvrsnuti, radi bebe ponajprije. Ne daj se obeshrabrit i muzev savjet je stvarno dobar, na puno stvari u zivotu jednostavno moras odmahnit rukom tj. na jedno uho unutra na drugo van. Iscrpit ce te to skakanje na svaku njenu. Imam ja 2 bebe doma, i znas, bebe placu. Puno. I boli ih kad se cijepe, evo danas bas to prosla. Cendra citav dan za poludit mi je. Ali ne tresem se, nisam uznemirena, pa nista strasno se ne dogadja, boli je malo taj misic jbg dobila je cepic i zacorila, sutra je novi dan.

Dobra si mama opusti se, pusti babu nek grinta kad nema pametnijeg posla.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:43.