Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2017., 14:56   #21
jesi li je probao povalit kada ti je pokazivala spolovilo ?
ako nisi, zbog toga je agresivna i sljedeci put ne ponavljaj istu gresku jer bi mogao bez glave ostati
PussyLicker is offline  
Old 25.06.2017., 15:08   #22
Zapravo, kad ponovno čitam ovo kužim da sam se nedavno riješila jednog takvog primjerka. Ali nije bila u pitanju 'moja' birtija nego 'moj' forum (ne ovaj). I nije bilo pokazivanja pice jer se radilo o osobi s pimpekom. Bili smo na jednoj kavi uživo, a nakon toga ga se nikako riješit. Poruke, poruke, poruke. U jednoj kmeči, u drugoj me psuje i tak mjesecima. Čak sam mu jednom prijetila policijom - normalno da nije pomoglo jer policija ne reagira ni na veće pizdarije.

Prvo sam sumnjala u organsko oštećenje mozga, potom u kombinaciju bordera i nekog poremećaja još uvijek nepoznatog medicini, da bi na kraju ispalo kako mi je frik prodavao one najljigavije PUA-šeme koje su internetsi ikad vidjeli. Ma fuj. Poruke su stale kad sam ih počela brisati bez čitanja. Bilo je još nekih pokušaja blaćenja mene i bliskih mi osoba na spomenutom forumu, ali za to mi se živo jebe, jer nakon što sam promijenila 'birtiju' ista je počela odlaziti u stečaj.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Old 25.06.2017., 15:11   #23
Quote:
GodzillaZg kaže: Pogledaj post
Da, razgovarao sam i sa ljudima iz birtije di je prije radila. Pricaju da je isto bila agresivna i sjebana i kod njih. Ocito je to neki patern njen.

Uljece u drustvo sa pricama kako je bolesni i nemocna i kako joj treba pomoci, da treba npr. tenisice, prasak za pranje, hrani itd. I onda malo po malo pocinje ljude okretati jedne protiv drugih...jer ona ni o kome ne prica u pozitivnom smislu nego svakom gleda sto ne valja i svako ju zivcira i nitko ne valja. I onda samo ima ispade bjesa prema ljudima...nekad je zato kaje neko zatrazio vode pa nije dobio led,,,nekad jer nije donjela cugu a vrijeme...itd.

Ma toliko toga se izdogadjalo u zadnja dva mjeseca s njom da bi mogao napisati knjigu vjerovali ili ne. Onda zna sam sjediti u depri pijana i ljuljati se na mjestu i sto joj god kazes popizdi il place il kaja znam.

Zato mi sve to smrdi na narcisa ili borderline. Uglavnom ima sigurno dijagnozu samo pitanje koju.

Kud mi to ovi nisu rekli prije da ju ne dovodim. Sad je tam i sad ju moram trpit.
Pomozi sirotu na svoju sramotu

Ma mislim da, nepodnosljivo je sjebana, pa onda sjebanost projicira van da ju lakse moze podnijeti - na drugima, zato svi stalno ne valjaju, ali to je zapravo dodatno sjebava pa onda jos vise projicira - zacarani krug....ne znam sta bi ti rekao.... i obrazovanim psihijatrima nije lako s takvim ljudima tako da jebi ga, uvalio si se...
addx is offline  
Old 25.06.2017., 15:14   #24
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
jesi li je probao povalit kada ti je pokazivala spolovilo ?
ako nisi, zbog toga je agresivna i sljedeci put ne ponavljaj istu gresku jer bi mogao bez glave ostati
Spolovilo? To mi nitko nije pokazao još od vrtića. A zadnji milokliz sam vidjela sredinom devedesetih.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Old 25.06.2017., 19:48   #25
Quote:
GodzillaZg kaže: Pogledaj post
Ma toliko toga se izdogadjalo u zadnja dva mjeseca s njom da bi mogao napisati knjigu vjerovali ili ne. Onda zna sam sjediti u depri pijana i ljuljati se na mjestu i sto joj god kazes popizdi il place il kaja znam.

Zato mi sve to smrdi na narcisa ili borderline. Uglavnom ima sigurno dijagnozu samo pitanje koju.
Ne postavljamo psihijatrijske dijagnoze preko foruma. Niti smo stručni za to niti smo vidjeli/upoznali dotičnu osobu.
Martian7 is online now  
Old 25.06.2017., 19:58   #26
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Ne postavljamo psihijatrijske dijagnoze preko foruma. Niti smo stručni za to niti smo vidjeli/upoznali dotičnu osobu.
Ok. Sorry!
GodzillaZg is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:11.