Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2018., 09:45   #1
Omaglica

Pozz,

Ne znam gdje postavit ovo pitanje. Naime, mali ima 6.5 g. Potpuno zdrav, niakd mu nista ozbiljnije nije bilo. Jucer je teta u vrticu rekla da cim su izasli iz prostorije van u dvoriste da je rekao da mu se zacrnilo pred ocima. Mjerila mu odah temp nije je imao, malo je bio kako da kazem nikakav par min, i poslije opet sve super. I doma mu nista nije bilo. Dal ima tko takvo iskustvo?

Hvala
Suncana 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 09:47   #2
Quote:
Suncana 007 kaže: Pogledaj post
Pozz,

Ne znam gdje postavit ovo pitanje. Naime, mali ima 6.5 g. Potpuno zdrav, niakd mu nista ozbiljnije nije bilo. Jucer je teta u vrticu rekla da cim su izasli iz prostorije van u dvoriste da je rekao da mu se zacrnilo pred ocima. Mjerila mu odah temp nije je imao, malo je bio kako da kazem nikakav par min, i poslije opet sve super. I doma mu nista nije bilo. Dal ima tko takvo iskustvo?

Hvala
Ja sam imao to iskustvo prije par godina kada mi je secer jako pao. Srecom, bio u ljekarni i teta odmah znala sto je. Dala mi casu vode sa brdo secera unutra i za minutu-dvije sve ok.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
Big_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 09:49   #3
To sam i ja pomislila jer tko zna dal je jeo dovoljno i jel jeo uopce��.
Suncana 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 09:53   #4
i meni se od secera niskog zacrni pred ocima ali bi s djetetom otisla pedijatru, pad secera moze znaciti neregularnosti u seceru opcenito
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 10:01   #5
Cekam dr jer je jucer bila ujutro, a danas popodne. A nisam htjela jurit na hitnu da nesto ne pokupi. Ok druga stvar da mu se ponovilo il da nije izgledao ok, al posto je bio sasvim u redu nisam htjela odmah panicarit, iako sam se naravno prepala.
Suncana 007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:00.