Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2013., 23:42   #2001
Quote:
Gdjica kaže: Pogledaj post
Itekako ima, posebno kad je gužva pa se netko paralelno vozi s menom barem 5-6 puta mjesečno i čitavo vrijeme se pogledavamo
Hmmm, mozda sam ja!?
__________________
kad ostariš nećeš žaliti za stvarima koje si napravio nego za onima koje nisi...
majstor-zok is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 16:03   #2002
Slavili smo novu u istom kafiću. Ti izgledaš k'o Marcela Oroši,visoka si,brineta. Imala si krem-beš hlače,s crnom majicom. Ja sam dečko u smeđoj košulji čije su te oči nježno gledale.
MessingWithAKid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 17:02   #2003
Zanimljiv pocetak godine
Prvo se smijem kao nikada do sada, a onda sam u tramvaju, danas naletio na tebe
Danas 16:10-16:15, potez Radnicka-Donje Svetice.
Prvi dio tramvaja, jedna brinetasto plavokosa, plavooka cura sa naocalama
Nisam mogao, a ne skicati, sry
Ako se nadjes u ovome i ako zelis, slobodno se javi.
Onaj isto sa cvikama, taj sam
ustrtareni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2014., 13:34   #2004
Plavusa, konobarica u Piano bar-u u Importane-u, markam predavanje jedan dan samo da vidim jel ona radi, onda malo gledam njeno dupe pa malo boks na tvu pa opet malo njeno dupe pa skuzim da me neki tip snima pa blejim u kavu i zamisljam sta bi joj sve radio, onda malo blejim u zensku od tog tipa za inat jer me dekoncentrirao u uzivanju i ubijanju dosade, oni oboje bleje u mene, ja se oblizem dok gledam njegovu zensku i vucem dim davidoffa, nasmijem se... gledam opet plavoj u dupe...
sisak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 02:34   #2005
11h/9.1.2013./city center one

dakle, nadam se da ove gluposti nisu uzaludne (iako jesu u 99,9%)

ovo je zicer. ako si ovdje, prepoznat ćeš se. javi se jer te želim voditi na kavu

kao što je navedeno u naslovu teme, bila si dotičnog datuma u dotično vrijeme na dotičnom mjestu. nemam pojma što si točno radila, ali mislim da si bila na lakiranju/uređivanju/štoliveć noktiju koliko sam skužila u onih 30 sekundi što sam te vidjela da si sjedila kod neke tete na -1 razini. imaš smeđu ravnu kosu do ramena, na sebi si imala sivu usku majicu, crne hlače i crne tenisice/cipele.

pogledi su nam se susreli.

ako si nekim čudom ovdje, možda ćeš i znati tko sam ako se sjećaš da imam dugu smeđu kosu, smeđe hlače i cipele, crni dugi kaput i groznu široku hipster vestu iz 80ih i crno bijelu torbu za grincek.

haj živi bili pa vidjeli .
yelena rossini is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 20:32   #2006
Quote:
log off kaže: Pogledaj post
sad vec nekidan oliti u cetvrtak ili petak, oko 14 sati, na stanici busa za travno s glavnog kolodvora, bila je cura dvadesetak i nesto godina, ravna plava kosa, plave oci rekao bih, mrsava visoka i odjevena u crno, neki kaputic, torba preko ramena i cipele, sve u crnom. ja sam stajao negdje izmedu stanice i mcdonaldsa i pricao na mob s frendom kojeg eto u tom trenu nisam mogao odjebat pa da pridem curi s kojom sam izmjenio nekoliko pogleda, ili si barem umisljam da su s njezine strane bili barem letimicni...
Može malo više detalja, možda znam o kome se radi
Amiee_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2014., 08:54   #2007
Kod Trešnjevačkog placa, jučer oko 18 h, zgodan, visok naočit tamnoputi dečko s aktovkom, bio u pratnji nekog sjedokosog muškarca. Javi se ako vidiš ovo.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 12:37   #2008
Quote:
Amiee_ kaže: Pogledaj post
Može malo više detalja, možda znam o kome se radi
uglavnom cura je visoka izmedu 175 i 180 ne sjecam se al mislim da je imala neku cipelu s malom potpeticom, oci plave ili zelene, lijepo lice, njezno, pravilne crte lice, kosa plava ravna, ne preduga al nije ni kratka, nije mi ostavila dojam nametljive, pricljive osobe, nego vise lej back, suzdrzane i simpaticne.

jesam li na dobrom putu...
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 13:01   #2009
A ne znam, ne poklapa mi se kosa, možda visina (ne znam koliko si dobar u procjenjivanju) i cipele su mi malo sumnjive, tako da se bojim da ipak nije to to.
Šteta, moglo je biti zabavno
Amiee_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 13:37   #2010
Quote:
Amiee_ kaže: Pogledaj post
A ne znam, ne poklapa mi se kosa, možda visina (ne znam koliko si dobar u procjenjivanju) i cipele su mi malo sumnjive, tako da se bojim da ipak nije to to.
Šteta, moglo je biti zabavno
ma uvijek je zabavno. uglavnom cura nije imala stiklu, nego cipele na petu, nije sminkerica, nije ni imala sminke ni nakita po sebi, jednostavno izgleda
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 14:32   #2011
Bila si u subotu sa frendicama u klubu "Život" u Rijeci,pokraj šanka.Bilo vas je 3 ili 4 u grupi ali ti si me se posebno dojmila.Razmijenili smo poglede,nasmiješili smo se jedno drugome,imaš crnu kosu mislim,bila si odjevena u crno,oko 175 cm visine.Nažalost ne sjecam se vise nikakvih detalja,nisam uspio vidjeti ništa drugo zbog mraka i gužve.
__________________
There is no faith but what we make for ourselves
Cruces is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2014., 17:51   #2012
Danas, nedjelja, na Sljemenu, Kraljičin zdenac negdje oko 1, sjedli ste vas dvije do nas, mislim da se zoveš Sanja, imala si kosu vezanu u rep, imala si na stolu Umijeće Yoge, mi (troje frendove uz Velebitsko smo sjedili stol do Vas, ja sam onaj s naoćalama. Ako želiš šetnju, kavu ili ............
javi se )
europe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2014., 18:11   #2013
Već neko vrijeme susrećem mladu damu od 30ak godina,što je naspram mojih skromnih 21 previše. Ugl. pozdravljam te ovom prilikom,drago mi je da smo se skompali na vlaku. Nadam se da ću te ubrzo vidjeti. Draga si. Imaš neku karmu.

Pozdrav svim ljudima iz moje grupe također. Posebno tebi Ivice,nisam shvaćao što si želio reći,ali sad shvaćam.
Glen McKenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 02:02   #2014
prošli tjedan, izlazila si iz mullera u city centru one. bila si visoka, crvenkastokosa i sablasna. gornji dio tijela ti se nije micao dok si hodala, klizila si, možda čak i lebdjela. u jednoj ruci si nosila crnu bundu mjestimično zaprljanu sumnjivim prozirnkasto-bijelim skorenim mrljama, a u drugoj pakiranje od 12 rola troslojnog wc papira kojeg te očito bilo stid nosit, bar je crvenilo u tvojim ispijenim, a opet salastim obrazima govorilo tako. imala si tamne najlonke na tankim, krhkim nogama, poderane malo iznad gležnja. kroz prozirnu laganu leopard majicu se vidjelo da si na dojkama očito imala grudnjak bez spužve, čisto da ih nešto malo obuzda. imala si kožnu suknju koja ti je bila malo preuska u području prilično velike i krasno oblikovane kante. nosila si bordo klompe na petu s mašnicom. imala si predivne svijetlo-plave oči, pogled nezainteresiran za život, blijede usne koje si zaboravila našminkat. po najljepšim prstima koje sam ikada vidio si nervozno isprepletavala najlon. djelovala si jako nepristupačno, ali i slabašno i podatno, poput lakog plijena za zaskočit iza auta na parkiralištu. nažalost, nisi išla preko parkirališta a dalje te nisam imao vremena pratit. ako se prepoznaš, javi mi se.
Gh0st is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2014., 02:21   #2015
Farmaceutkinja si, iz Velike Gorice, i voliš se družiti za jednu noć i kupovati skupe poklone, ime ti je Ivana A......ić.
Nosila si crveni topić i bež vrlo dugačku, pomalo bapsku suknju. Mislim da si kosu vezala u repić. Ne trebaju ti štikle jer si visoka kao košarkaš.
No, javi, se, netko bi te rado još jednom vidio.
__________________
Moj mol ima više stupića.
Hedera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 10:21   #2016
Jučer,oko 13:30,tramvaj broj 2. Ušao sam kod glavnog kolodvora. Izašao sam u Branimirovoj. Ti si sjedila s frendicom,negdje na sredini tramvaja. Imala si super kapicu i neki veliki fascikl. Htio sam ti samo reći da si preslatka. Dečko s torbicom od laptopa.
Glen McKenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 19:39   #2017
Danas oko 4 ,možda koja minuta prije 4 sata. Tramvaj broj 7,smjer prema savskom mostu.Apsolutno savršena cura je u njemu bila . Nije samo do izgleda,nego je nešto iz nje zračilo nečim čarobnim.Izašla je iz tramvaja na zapruđu u 4 sata otprilike.Duža smeđa kosa,neki tamniji kaput, šareni ruksak na leđima,kožne cipele do pola lista,slušala si muziku i držala sunčane naočale u ruci i činilo mi se kao da napola plešeš il se muvaš u ritmu muzike.Ja sam onaj koji je stajao blizu tebe i skenirao te a mislim da si ti i mene par puta. Pa eto,ako kojim ludim i nevjerojatnim slučajem dotična osoba zbilja je tu na forumu i vidi ovu poruku,javi se
Afx01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 13:57   #2018
jučer, tj. danas Medika pa Sidro, izgubila sam mobitel, a htjela bi opet vidjeti dečka s plavim očima i kosom koju skriva ispod kape, i curu koja je bila s njim, znam da su šanse male ali eto da probam. Btw. sorry kaj sam onak zbrisala s tramvajem
__________________
mi smo posljedica vlastitih misli
ovcaukutiji is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2014., 02:19   #2019
24.1.2014. oko 12 h

Joj danas, tj. jučer sam sreo tak simpa (i zgodnu) curu (u tramvaju naravno). Što je najbolje od svega ona je prišla meni, i pitala nešto za stanicu pa nisam bio siguran je li slučajno ili ne. Ali par trenutaka kasnije provedenih razgovarajući o nečem n-tom nažalost meni nije bilo dovoljno da shvatim da sam zbunjena budala , pošto nisam saznao niti kako se zove a kamoli nesto više. Jedino iz razgovora što je spomenula čime se bavi i mislim da je malo starija od mene, ali nisam se u tom trenutku snašao baš najbolje. Ali, šta češ. Više sreće drugi put. Bilo bi fora jednom nastaviti taj razgovor, mada se to naravno neće ostvariti.
sigma20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2014., 15:07   #2020
Danas, cca 11h, jedna malecka cura.
Plavksta kraća kosa u rep svezana, naočale i plave oči.
Svako malo sam te pogledavao, a ako se ne varam i ti mene.
Ako naletis na ovo javi se, nakon "Galerije" (GA), bi mogli na kavu.
Sumnjam da ćeš na ovo naletjeti, ali valja se nadati
Lokacija - spomenuta GA, Galerija
ustrtareni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:39.