Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2009., 23:12   #41
ja sam to pogledala i jel ja sam očito admiral Paris za moje dobro i na obostrano zadovoljstvo ne vraćajte se doma a posebno ne meni btw samo malo imam made in ???????? who knows where jeans ppppppppppppppppppppp
shalom16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 20:49   #42
Quote:
shalom16 kaže: Pogledaj post
ja sam to pogledala i jel ja sam očito admiral Paris za moje dobro i na obostrano zadovoljstvo ne vraćajte se doma a posebno ne meni btw samo malo imam made in ???????? who knows where jeans ppppppppppppppppppppp
Pa nisu se oni nikud vraćali...............
Hobotničar01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 23:56   #43
isusa ti sta je ova dijana troj iritantno bice, to je za ne povjerovat,
jebote neelix, kira, wesley i taša nisu zajedno tolko ljigavo ko ova sajko glupaca...
__________________
Take Me To The Hospital
C.J.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 02:58   #44
Lepo je sto su poceli opet da daju NG na TV-u. Bas sam se ugodno iznenadio kada sam pre neki da pogledao epizodu u kojoj Worf ima problema sa one 2 sestre koje suradjuju sa Romulancima koje na kraju sredjuje kapetan DATA. Epizoda je bila odlicna. .
1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 16:46   #45
Na kom programu?
__________________
What is not possible today, may be possible tomorrow.
Jannine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 19:52   #46
Quote:
Jannine kaže: Pogledaj post
Na kom programu?
Na kanalu koji koji non stop emituje SF filmove i serije koji se zove SF. Doduse jedino sto nije bilo prevoda ali posto sam primetio da pojedine serije i filmovi na tom kanalu imaju prevod verovatno ce i taj probelem u buducnosti biti resen iako meni to nesmeta toliko jer koliko toliko znam engleski.
1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 19:56   #47
Quote:
1979 kaže: Pogledaj post
Na kanalu koji koji non stop emituje SF filmove i serije koji se zove SF. Doduse jedino sto nije bilo prevoda ali posto sam primetio da pojedine serije i filmovi na tom kanalu imaju prevod verovatno ce i taj probelem u buducnosti biti resen iako meni to nesmeta toliko jer koliko toliko znam engleski.
cek, koji to program, to negdje na netu il to neki kod vas u srbiji, ak sam dobro zakljucio po pisanju, ja za taj program nisam cuo, a na max tv ga nema
__________________
There is no good or evil: only power and those too weak to seek it.
lord_voldemort is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 20:31   #48
Quote:
lord_voldemort kaže: Pogledaj post
cek, koji to program, to negdje na netu il to neki kod vas u srbiji, ak sam dobro zakljucio po pisanju, ja za taj program nisam cuo, a na max tv ga nema
U pitanju je strani kablovski kanal koji se nedavno pojavio u Srbiji. Svaki dan emituju po 4 razlicite NG epizode i 2 epizode Entraprajza. .

Moguce je da ga nemas zato sto se tek nedavno pojavio pa treba da ga namestis. Ovde imas njihov program.

http://www.scifichannel.rs/whatson/home.asp

Da li ga ima u Hrvatskoj neznam ali sudeci po tekstu ispod trebalo bi da ima.

Popularni Sci Fi Channel od listopada kreće u zemljama bivše Jugoslavije ... prije svega u Srbiji, Sloveniji, Hrvatskoj, Crnoj Gori, Makedoniji

Zadnje uređivanje 1979 : 03.12.2009. at 20:41.
1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 04:52   #49
Odgledao sam posljednju epizodu Next Generation...Zadnja scena je fantastična...Mada sam ih gledao kao dijete,moram da priznam da je odlicna serija...Nedostajat će mi Data i gluma Patricka Stewarta...Za 10 je
nelle_tz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 00:10   #50
TNG je zakon od prve sve do zadnje epizode sam pogledao u udruzi ljubitelja Zvijezdanih staza vecina je za TNG
Haldir83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 20:08   #51
Quote:
Haldir83 kaže: Pogledaj post
TNG je zakon od prve sve do zadnje epizode sam pogledao u udruzi ljubitelja Zvijezdanih staza vecina je za TNG
Di se to okupljate
tarky is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 20:22   #52
..nešto što se zove Opatijski trg, u nekom kvartovskom domu. Sto-dvisto metrov sjeverno od Remize (okretalište tramov 9, 12 i nekih).

http://www.usscroatia.hr/index.php?o...id=5&Itemid=27
http://www.usscroatia.hr/index.php?o...id=4&Itemid=26

..zanimljiva ekipetina; imaš misteriozne Osnivače, aktivne članove, dokoličarce i kvartalne posjetitelje (izvan Zagreba živući).
Pottsy Connor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 10:12   #53
skidao 3 dana sa torenta i sinoc napokon pogledao The Best of Both Worlds

Paskaneman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 18:40   #54
Malo pljuvanja po First Contactu:
http://www.youtube.com/watch?v=R7Lr8...layer_embedded
__________________
May the Force be with you!
Luke Skywalker 86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 23:10   #55
U klipu 2/4 odlično analiziraju razliku Picarda u seriji i u ovom filmu...
Picard nije bio osvetoljubljiv prema Borg-u čak i nakon otmice,imao je priliku da ih potruje pa nije(nešto slično će kasnije biti u BSG), a u filmu kaže "I'll make the pay"...
http://www.youtube.com/watch?v=d-f3b...eature=related
__________________
May the Force be with you!
Luke Skywalker 86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 13:13   #56
Jutros na SCI FI gledao Worfa u očinskoj ulozi i malo divlje i razmaženo klingonsko derište
Pppč is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 13:42   #57
Quote:
Pppč kaže: Pogledaj post
Jutros na SCI FI gledao Worfa u očinskoj ulozi i malo divlje i razmaženo klingonsko derište
Derište je imalo zgodnu mamu ako se dobro sjećam
Charobniak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2010., 19:34   #58
Quote:
Charobniak kaže: Pogledaj post
Derište je imalo zgodnu mamu ako se dobro sjećam
Suzie Plakson, dobra glumica, glumila je više uloga u Star Trek serijama, sve vanzemaljke. U TNG-u je osim K'Ehleyr bila i vulkanka, doktorica Selar.
Noirotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 01:53   #59
Quote:
Noirotic kaže: Pogledaj post
Suzie Plakson, dobra glumica, glumila je više uloga u Star Trek serijama, sve vanzemaljke. U TNG-u je osim K'Ehleyr bila i vulkanka, doktorica Selar.
glumila je ženu od Q-a u VOY
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2010., 08:01   #60
Ja se sad izguštavam na SciFi-u

Iako, zamijetila sam da neke epizode stvarno više nemrem gledati.. Starim? Detrekkieziram se? Ili sam ih fakat već pogledala previše puta pa treba napraviti pauzu od par godina..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:24.