Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2013., 13:34   #9681
Quote:
snajdan kaže: Pogledaj post
Prvo, imam 18 godina, drugo po prirodi sam stidan (dobro, sad već mogu reći da sam BIO, pošto polako ispravljam neke stvari i u zadnjih par mjeseci sam se dosta promijenio, na bolje naravno).
Fazon je što sam ja sebi priznao da imam problem i krenuo sam da ga riješavam, dok ovdje većina (što je najtužnije puno starijih momaka) bježe od toga i traže isprike zašto su djevci. Još samo treba da neko kaže kako je nevin jer mu je jedna trepavica duža od druge, a da oni imaju problem - ma kakvi, djevojke su krive...
Ja nikoga ne krivim jer su mi takve okolnosti ispale,a pokušavao sam i ja riješiti to sa uletima na hladno,nažalost nikakvih rezultata.
Tu nije stvar dužine trepavica i minornih mana,stvar je biologije.Sa mojim (ne)izgledom tražiti od neke cure da bude sa mnom je kao kada bi ti prosjak tražio dvosoban stan u centru grada.Prosjak može biti uljudan,simpatičan ali jednostavno previše traži.Sve što može dobiti je nešto sitniša.
Moje lice je moj pasoš,a taj pasoš nigdje ne vrijedi.Jučer sam sa posla svratio da nešto pojedem,tu je bila ta krasna mlađa konobarica.Kada sam pokušao nešto sa njom izgled njenog lica je odavao iskrenu stravu genetske nekompatibilnosti.Neugoda u zraku je govorila više od riječi.
Pri izlasku sam se dvoumio da li da nastavim kući ili da se bacim ispod autobusa.Ponekad pomislim da je sve ovo uzalud,da se nisam trebao ni roditi.
Doktore koji su me porodili bi streljao ili sazidao za njih novi Aušvic.
Clandestine is offline  
Old 21.12.2013., 13:36   #9682
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Ali samo malo: jel netko rođen s iskustvom?
Pa svi smo mi jednako stjecali iskustvo tijekom godina.
U tome i jest problem!
Neki žive i stječu iskustvo, a neki zbog raznih poteškoća, ne žive punim plućima tako da im to iskustvo promiče. U tome leži pozadina svega!
Nije al taj koji je rodjen imace samo svoje licno iskustvo a ostale ce da percipira i intelektualno analizira dok sve vreme ima posla iskljucivo sa svojim osecanjima. I to vazi za sve.
I dodao bih da i taj sto ispusta iskustvo takodje dobija iskustvo i zna kako izgleda ne uspeti u necemu.
__________________
"Da bi ti potkovica donela sreću, moraš raditi kao konj."
Goku ssj is offline  
Old 21.12.2013., 13:37   #9683
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Ja nikoga ne krivim jer su mi takve okolnosti ispale,a pokušavao sam i ja riješiti to sa uletima na hladno,nažalost nikakvih rezultata.
Tu nije stvar dužine trepavica i minornih mana,stvar je biologije.Sa mojim (ne)izgledom tražiti od neke cure da bude sa mnom je kao kada bi ti prosjak tražio dvosoban stan u centru grada.Prosjak može biti uljudan,simpatičan ali jednostavno previše traži.Sve što može dobiti je nešto sitniša.
Moje lice je moj pasoš,a taj pasoš nigdje ne vrijedi.Jučer sam sa posla svratio da nešto pojedem,tu je bila ta krasna mlađa konobarica.Kada sam pokušao nešto sa njom izgled njenog lica je odavao iskrenu stravu genetske nekompatibilnosti.Neugoda u zraku je govorila više od riječi.
Pri izlasku sam se dvoumio da li da nastavim kući ili da se bacim ispod autobusa.Ponekad pomislim da je sve ovo uzalud,da se nisam trebao ni roditi.
Doktore koji su me porodili bi streljao ili sazidao za njih novi Aušvic.
Kad bi znao kakve sam ja sve "ljepotane" viđao u zagrljajima djevojaka ne bi mi vjerovao.
snajdan is offline  
Old 21.12.2013., 13:39   #9684
Quote:
snajdan kaže: Pogledaj post
Kad bi znao kakve sam ja sve "ljepotane" viđao u zagrljajima djevojaka ne bi mi vjerovao.
Ja sam sinoć vidio jednog lika za kojim mnoge cure sigurno ne bi okrenule glavu, a bio je u zagrljaju s jednom solidnom ženskom. I još je bio nizak, što je nekima recimo veliki kompleks, no njemu očito nije.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 21.12.2013., 13:39   #9685
Dio 1.
Zasvrbilo me.... (Ovo ide Mraficu )

Meni je recimo skroz ok da netko ima ove ili one kriterije, ono što mi nije ok je vrijeđanje onih koji ih ne zadovoljavaju. Pri čemu mi je ok reći u sebi za nekoga da je idiot ako je napravio nešto što smatraš lošim ili glupim (npr napisao na forumu da je žena kurva ako se jebala s više od 2), no, besmisleno mi je ići u raspravu s dotičnim. Pukni ga u ignore listu i bok.

Hoću reći, tag koji je reakcija na nečiji postupak mi je skroz ok, no recimo, ja ne kužim nit radim da tim idiotima u mojim očima idem objašnjavati zašto su idioti.

E sad, nešto što osoba jest, a na ovoj temi mnogi se nekako identificiraju s tim da su djevci, potreba doći i vrijeđati nekoga zato što on nešto jest, mi je izvan razine percepcije, još više nego oni koji idiotima idu reći da su idioti. Ukratko, pljuvatore označim kao idiota i puknem u ignore, čisto dobra praksa koju preporučam

A ponekad je dobro i cijeli forum sterat u tri krasne i igrat se s drugim stvarima.


Nisam djevica godinama, no ono što jesam je da od toga nisam radila bauk. Jel, kad bi mi netko rekao da je djevac.
Nije mi bio turn off.
Jednom mi je bilo turn on. Čisto ideja 'uuuuu virgo intacta, mogu ga naučiti što mi paše i neće srati i pametovati sa svojim kvazi iskustvom i - sve cure ovo vole - i onda recimo biti slinava vešmašina' Yup. Itekako može biti popaljivo 'dočepati se djevca', ako si otvoren za ideje.
Taj lik je imao oko 30, ja manje, valjda oko 27
Tad recimo nisam bila svjesna da me bdsm zanima, no kad gledam nazad, upravo ti neki elementi ispoljavanja dominacije u tom sexualnom smislu su mi bili ON. Ono što je bilo off je što sam osjećala da on ima potrebu da ja dominiram-upravljam svime, a to mi je recimo frustrirajuće. Ono, ako od 10 filmova odaberem 2 i pitam te koji hoćeš, jebemu, odaberi neki, briga me za metodu, baci novčić, al DAJ nešto, a ne 'koji ti hoćeš'. Ok, kužim da ti je nekad svejedno, no ako je to stalno, dopizdi, frustrira. Film je primjer, no vrtilo se toga non stop. Udovoljavanje je lijepo, ali treba imati kičmu, svoj stav, svoj ukus.

I ono, da, ziher nije bilo lako sa mnom, uz sve te njegove borbe. Sa stvarima koje znam danas, pristup bi mi bio drugačiji. Ne po pitanju sexa, nego drugih stvari, pokušala bih jasnije vidjeti razlike, pa barem pokušala naći prihvaćanje, ovako sam previše gledala iz svog kuta - imam problem, rješavam ga.

Ne, djevičanstvo mu nije bio problem. Da ok, bio je djevac, pomalo nesretan, osjećaj da ga je društvo žigosalo, no, nije bio sexualno frustriran. Actually, trzaj strasti koji sam osjetila kad sam ga tresnula na krevet (on je mislio da ćemo samo pričati ), je bio glavni motiv da pokušam pomoći mu u borbi sa drugim, socijalnim issueima. A nažalost, ispadalo je da ja pokušavam biti njegove bitke, jer ono, on tad nije bio spreman na njih, a 'meni je sve bilo jasno vidljivo', jel koji su uzroci, što treba i koga sterati u kurac itd.

Stvar koja je tu bila dodatno frustrirajuća je ogroman strah. Kao vjeruje mi, al se boji vlastite sjene. A kao stalo mu je. A usere gdje stigne. Ono, kaos.
Bila sam ljuta, jer sam htjela da bude ok, pa makar kratko al nek bude slatko, al se zakompliciravalo u 3pm

Rad na sebi treba. Ne da ćete time bolje jebati, no, ono što jest potrebno je skužiti tko ste. Što vam paše. Što ne paše. Koje su granice.
Isto tako, treba steći određenu dozu samopuzdanja. Ne u jebanju, nego u prisustvu. Volim krafne, a ne buhtle. Za neke izbore znati zašto ih radite.
Promatrajte sebe u društvu. Onda pokušajte raditi na tome da shvatite da NISTE manje vrijedni i da je red da se povučete u kut dok odrasli pričaju.
Mijenjaj društvo ako te tretiraju kao govno.
Rečenica 'ajd, platit ćemo ti kurvu' dolazi od društva koje te tretira kao govno. Ne dokazuj se, mijenjaj. Društvo.

Traži ljude koji će te prihvatiti kakav jesi, ili barem pokušati, ali neće imati potrebu ismijavati te, rugati se, sprdati, omalovažavati.

Aaaaaaa kako ću kad me nitkp ne voli? Brate, imaš internet

Bez da sebi daš šansu upoznati nekoga, pružiš ruku, otvoriš vrata, pošalješ pm, vala, ni ne budeš upoznao.

Drugo, srezati očekivanja na ćoravo. Da, idete na kavu. To je kava, dok se ne dokaže suprotno. Bit će očito.... Tease nemreš fulati.

Ako ga želiš vidjeti. Ne umisliti, vidjeti. Za takve stvari treba trening - promatrati ljude, njihove reakcije na svoje akcije, svoje reakcije na njihove akcije.

To je recimo rad na sebi koji jebeno vrijedi. Ne samo u početku, nego stalno. Partnerica je u kurcu, vidjeti to prije nego ti ona kaže - neprocjenjivo. Vrlo jaka povezanost među ljudima se stvara ako primjećuješ kako su, osjećaš, ako daš do znanja, ako se ponudiš, ili samo šutke pomogneš npr uhvatiš usisavač iako je 'njen red' ali si vidio da je sva sjebana došla s posla, cmokneš ju i kažeš 'odmori, budem ja'.

Da, priprema za dobru vezu se radi prije nego se krene petljati. Gore opisana priča je imala hrpu sranja jer ta priprema nije bila napravljena, plus, dva bitno različita karaktera.... i kurcšlus.

Psiha je velik faktor. S obje strane. Samo se vama čini da vam je gore jer ne znate u što se upuštate...jer niste jebali.
Sorry to bring bad news - svako dvoje ljudi prvi put kad krenu, im je zajebano. Da, zbog iskustva će možda lakše ili brže pregrmiti pizdarije i prebaciti fokus na druge stvari, no, svugdje su pizdarije i trapavosti moguće. Samo, vama pomisao da ste vi 'uzrok problema' stvara jebene kočnice.

Isto tako, količina kuraca/pičaka koju ste pregazili je nebitna. Bitna su ona iskustva gdje ste se posvetili, gdje vam je stalo, ne samo isprazniti se, nego štošta drugo - od naučiti, do druge osobe.
Zato recimo Gokkuovo iskustvo s mladom damom njemu može biti korisnije, nego nekom da 'ima curu' i ne zna što bi sa sobom.
Nije poanta u jebanju, poanta je znati zašto to radiš i s kim.
Ekipa u vezama i brakovima koja 'izvršavaju dužnosti' kurca ne zna o kvaliteti ni guštu.

Po meni, cilj sexa treba biti gušt. Uzajaman. To ne znači i orgazam, bez drame ako ga nema.

Ja sam recimo, ako bi se zagrijavalo u tom smjeru, bila pri punoj svijesti spremna na pizdarije, puno strpljenja itd

Stjecajem okolnosti i vlastitog istraživačkog duha, bila sam nekolicini ljudi prva, na što kakve načine.

I generalno, meni ide na kurac ta stigma oko djevaca. Da, ljudi smo, imamo svoje sjebanosti, i da, puknu nas u raznim sferama, zakažemo, nismo 'kao i svi ostali', and so fucking what? Živim svoj, a ne tuđi život. Probajte to imat na umu.

Kresnula sam se s preko 18, s tipom x godina starijim. Eto, naletio je i bio mi je ok. Naletio u smislu da nisam uokolo tražila nekog, jednostavno smo se družili i zakuhalo se. I da, prilika je jebeno važan faktor. Do svoje 25 nisam baš sretala ni muških ni ženskih 'na koje bi mi se digao'. Generalno, stava sam bila - ako/kad se pojavi prilika, budem, ako to bude osoba koja mi se čini ok. Moji vršnjaci, sve drugo što sam sretala, ma katafakingstrofa

Ono što je važno, kad se već osvijesti da je stvar u prilikama, je i ne ih blokirati. Birati - DA, tisuću puta da. Ako imaš svijest o nekom kriteriju, zajebi snižavanje, bit ćeš samo frustriran.
enigma in red is offline  
Old 21.12.2013., 13:40   #9686
Dio 2.


Vraćam se na djevac perspektivu.

Da, zablokirat ćeš. Ili prebrzo svršiti. Ili se popiknuti preko tepiha, il će ti se ruke znojiti i bojat ćeš ju se pipnuti. Il ćeš navaliti ko sivonja da ne ispada da imaš tremu.

Prvo, trema je normalna stvar. Dolazi uz stvari za koje vam je stalo, od performancea, do osobe.
Drugo, ako partner zna potencijalni uzrok treme, može se lakše pripremiti.

Ono što bih rekla da je važno, je zapravo testirati potencijalnog partnera spominjanjem vlastite nevinosti i pratiti reakciju. Ako ima s tim problem, maknuti se od osobe.

Također, muški, za početak, klonite se žena koje žele da vi vodite igru, da vi morate prvi ovo, prvi ono. Onak, jebiga, ne znaš, zašto si napucavati teret, nek si ženska nađe lika koji će sve prvi, a vi se pozabavite ženama koje žele ili nemaju ništa protiv da nekome budu prve.
Generalno rekla bih da je ovih drugih više. I sama spadam u tu kategoriju. Ne, nije mi turn on da je xy djevac, bmk, no, da taj xy mi bude zanimljiv kao osoba za nešto više, ja bi djevičanstvo okrenula u kink. Neke druge bi 'zagrizle i pregrmile' tih par puta.

No, onako, ne se sramiti tog jednog podatka. Pokušajte se othrvati tome da se identificirate s tim.
I koncentrirajte se na ljude kojima niste trn u oku, ni s tim, ni s vašim drugim speckama.

Jedna stvar za koju bi se neki mogli odlučiti je prešutjeti. Doživjela sam i to. Priča je bila da je dugo apstinirao, loš period života i tako. Ok. Lik mi je bio baš ok, nije mi zvučao psihopatično, šta, sjebane životne okolnosti, tko ih nema nikad uopće bar malo u životu zapitat ću se jel dobro gleda

Spetljali smo. Bilo je fakat čupavo, ono, erekcija luduje, te na isti podražaj reagira drugačije, pa nema orgazma, a zvučalo je da ide u tom smjeru.... No, važno je bilo - osjetila sam da mu je stalo do mene. Za tremu sam imala razumijevanja.
Mrvu mi je žao što nisam tad znala što sam mu prva, jer bih imala poriv možda something special izvesti, ili bi se manje pitala jesam možda nešto krivo izvela, jer ono, trema, blokade, bilo bi jednostavno jasnije. No, nisam znala. Ok, i bila bih jebeno kinky napaljena na sve skupa
S druge strane, ovako je možda u svojoj glavi smanjio pritisak (doduše, sjebo se na drugom polju, no ježiga)

Prvi sex s njim je najposebniji sex u mom životu. Najbolji? Da, usudila bih se i tako opisati, iako je u principu najbolji opis toga bio sljubljivanje dvaju tijela u jedan pokret. Fantastično nešto. Da, strasno no ne onako animalno kako obično tagiramo dobar sex.

Sad kad znam detalje, mi je i smiješno, i čudno i svašta nešto. Zanimljivo sve u svemu.
No, taj lik je - birao i čekao.
Kad je odlučio prepustiti mi se u ruke, uživao je u svakom trenutku. No u svakom trenutku je imao mene u fokusu. Pratio mi je reakcije, i to je radio fantastično.

Da je htio ranije, mogao je, bilo je par prilika, no, nije ga zanimalo, nije bila poanta obaviti. Generalno bih rekla da je bio skroz miran s tim da je stanje kakvo je. Da, ok, volio bi imati nekog 'svog', no nije mahnito tražio.

Ne zamjeram uopće što nisam znala ranije. Čak ni to što je dugo potrajalo da kaže. Prvenstveno zato što postaje ogromna stigma imat više od 25 i biti djevac. Pogotovo ako si muško.

Ipak, to je metoda koju ne bih preporučila. Prvo, možda neće imati strpljenja, drugo, možda će jako zamjeriti kasnije kad sazna (jer, lagao si, i svašta se ispovezivalo već), treće, ako niste pizde, moglo bi vas izjedati. Možda ne svakodnevno, al pritisak je netrivijalan.

Navela sam priču kao primjer priče za poželjeti (što se samog nastupa tiče, ovaj psihološki dio ima svojih zajeba). No, krucijalno tu je što je on mene kao osobu jako htio i poštivao, i što je odličan u praćenju reakcija. Mnogi iskusni(ji) tu suxaju big tajm.

To su stvari koje se mogu, i trebaju vježbati.
Da, pokreti možda nisu bili sjajni, možda je završio u lošoj pozi, možda mu je padao i dizao se.... no sve su to postale trivijalije - zbog atmosfere koja je vladala, a to je da je on znao zašto je izabrao mene. I to se osjetilo, jako.

Moj prvi sex, ja sam znala zašto sam izabrala baš tog lika, i to je isto fantastično iskustvo bilo.

No, ni ja, ni goreopisani, nismo odrađivali, i nismo sebi napucavali frustracije očekivanjima koje društvo napuca. Teško je, jebeno je teško. To nitko ne spori.

Da, neki će misliti da nisam normalna zato jer radim ovo ili ono. Ok. Ja biram s kim ću se družiti. A pogotovo s kim ću se ševiti.

Najvažnije što treba napraviti za sebe je - htjeti se družiti. Sex ostaviti po strani.
Ako krene tease, a jeste za, onda odreagirati. Bez teasea jednostavno, uči biti svoj. I uživaj u društvu.

I da, ljudi koji kažu da imaju dovoljno prijatelja, i sad traže curu/dečka - bed idea. Ti ne znaju što je prijatelj, jer da znaju, priliku da stekneš još jednog, ne odbijaš. A veza kojoj prijateljstvo nije u podlozi je flambirani kurac od ofce.

Btw, očaj nejebice smrdi na svaku poru. Izdrkaj triput ako treba prije te kave. Pa i po cijenu da zakažeš ako kava 'ode dalje'. Strast i želju možeš i trebš pokazati i drugim načinima, a ne samo erekcijom, a druga strana ako samo erekciju traži, barem ste se jeftino riješili potencijalnih problema s tom osobom.

I ono, ako vam je bed first move, onda se okanite žena koje to očekuju od vas. Čemu forsati biti nešto što nisi, npr pastuh?

Sjebanosti imamo, što kakvih i na njima treba raditi, ne zato da se svidite drugome, nego da se svidite sebi. A osoba koja je riješila svoje sjebanosti iz prošlosti, itekako drugačiju vibru ostavlja nego netko tko traži nekog da ga krpa.

I pročitaj temu šupendare, just in case
Knjiga muškarci venera-mars je sranje, šovinističko. Barem prva polovica, za ostatak nisam imala živaca.
Why men can't listen and women can't read maps je dobra, priča o razlikama, bez da navodi da samo jedna strana mora biti ponizna i puna oh razumijevanja kao ova mars-venera.

I izvrsna knjiga, iako možda na prvu izgleda da je korisna samo parovima, nije, korisna je osobama - Esther Perell, Mating in captivity.
Za sad, čupati one dijelove koji pričaju o - prokljuvi što ti treba i što hoćeš.


Netko je na forumu napisao, da bi sreo pravu osobu, moraš postati prava osoba - do tad, nećeš ju imati kako prepoznati.

Biti djevac nije sramota. Niti znači da si nesposoban. Pokušajte samo sranja društvenog pritiska smanjiti, nađite bar malo buntovništva u sebi, i birajte ljude s kojima se družite.

Ženama je 'lakše' možda 'nešto pojebati', no svima je jednako zajebano naći njima kvalitetnog partnera.

Ako vas zanima količina zajeba, samo odite na LJES i ŽUD i gledajte koliko su se ljudi pouparivali eto da nisu sami, da nešto pojebu itd.
Da, jebali su. Ne'š ti uspjeha. Sjebani su i dalje. I dalje ne znaju što žele, ni od sebe, ni od drugih. Pa otvaraju teme da im drugi rješe problem u kojeg su srljali ko kokoši bez glave. A onda tako bezglavi savjete ne kapiraju.

Ne očekujem da će svi ovdje sad doživjeti prosvjetljenje mojim postom. Neće. No, ako bar nekom da za misliti, ako bar jedan od vas osjeti jedan 'ma puca mi kurac za selo', napravio je puno.

I u principu, Gokku i mlada dama, barem svaki znaju što hoće, i to su dobili.
I nisu nekog sjebali pri tome.
I želim im da ne daju da ih društvo sjebe sa moralizatorskim proserima.

Nauči voljeti i poštovati sebe, pa će te i drugi. U to svakako ide 'razvij svoj ukus/kriterije'.
I osoba je ružna samo ako je iznutra ružna, i onda šalje takvu vibru i po tom bude eliminirana

I ne pizdi na one koji te ne žele, kojima ne pašeš. Bavi se onima kojima pašeš.

TL;DR: biraj koga ćeš, znaj zašto, a do tad radi na - promatraj ljude, prati reakcije, vlastitoj asertivnosti, ukusu, htjeti i znati reći što misliš i želiš, otkriti što ne želiš, postaviti granice, biraj s kim se družiš, uočavaj prilike oko sebe i stvaraj ih, i pamti da je kava samo kava - ne upasti u nihilizam, samo ne zabrijavati, već promatrati i reagirati, i da to dođe samo po sebi jer naučiš vjerovati svom osjećaju (ako je dobar feeling, go for it, ako je blj, stop)
enigma in red is offline  
Old 21.12.2013., 13:40   #9687
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Ja sam sinoć vidio jednog lika za kojim mnoge cure sigurno ne bi okrenule glavu, a bio je u zagrljaju s jednom solidnom ženskom. I još je bio nizak, što je nekima recimo veliki kompleks, no njemu očito nije.
U tome je fol.
snajdan is offline  
Old 21.12.2013., 13:41   #9688
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Ali ako baš nikad ne uspijevaš naći osobu s kojom će kliknuti, NIKAD.... da, onda je to problem, i nema veze s izgledom, već je problem u nečemu u ponašanju što dovodi do krajnjeg razultata koji nije povoljan po tog muškarca: ne biva shvaćen kao muškarac, već drugačije.
To je ono o čemu govorim. Nekad problem nije baš jednostavan. Ako je čovjek sramežljiv ili izrazito ružan ili ima društveno neprihvatljivo ponašanje, to se lako dijagnosticira pa se poduzmu neki koraci da se to ispravi. Ali kad je razlog u nečem na što nitko ne može konkretno pokazati prstom, u smislu "promijeni to i to i bit će bolje", onda je malo teže. Što da napravi čovjek koji ne biva shvaćen kao muškarac... Nema nekog recepta.



Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Shvaćam da je to problem, ali opet... gdje žive svi ti koji s manje od 30 godina žive u najmanju ruku poput ljudi u mirovini? Ja imam 30 godina, nitko od ljudi koje poznajem ne živi tako... pa čak ni stariji ljudi koje znam ne žive tako, već imaju aktivne živote!
Ne mora biti penzionerski život. Može to biti avanturistični život pun putovanja i ekstremnog sporta, ali ako se stalno odvija u istom krugu ljudi, opet nema novih poznanstava.
__________________
I will speak for you, Father. I speak for all mediocrities in the world. I am their champion. I am their patron saint.
Sepulchrave is offline  
Old 21.12.2013., 13:41   #9689
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Ja nikoga ne krivim jer su mi takve okolnosti ispale,a pokušavao sam i ja riješiti to sa uletima na hladno,nažalost nikakvih rezultata.
Tu nije stvar dužine trepavica i minornih mana,stvar je biologije.Sa mojim (ne)izgledom tražiti od neke cure da bude sa mnom je kao kada bi ti prosjak tražio dvosoban stan u centru grada.Prosjak može biti uljudan,simpatičan ali jednostavno previše traži.Sve što može dobiti je nešto sitniša.
Moje lice je moj pasoš,a taj pasoš nigdje ne vrijedi.Jučer sam sa posla svratio da nešto pojedem,tu je bila ta krasna mlađa konobarica.Kada sam pokušao nešto sa njom izgled njenog lica je odavao iskrenu stravu genetske nekompatibilnosti.Neugoda u zraku je govorila više od riječi.
Pri izlasku sam se dvoumio da li da nastavim kući ili da se bacim ispod autobusa.Ponekad pomislim da je sve ovo uzalud,da se nisam trebao ni roditi.
Doktore koji su me porodili bi streljao ili sazidao za njih novi Aušvic.

Prijatelju, pretjerujes.


Sa takvim stavom ne mozes ocekivati nista. Ne vjerujem da si toliko ruzan. Prosto ne vjerujem. Moras prihvatiti sebe kakav jesi, ne mozes tu puno promjeniti. Bar fizicki. Ovo drugo se ipak da doradjivati.



Quote:
snajdan kaže: Pogledaj post
Kad bi znao kakve sam ja sve "ljepotane" viđao u zagrljajima djevojaka ne bi mi vjerovao.
Nije sve u licu, ali generalno se slazem.
5ive is offline  
Old 21.12.2013., 13:43   #9690
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Nije poanta da ne može naći nikoga, nego nekoga s kime bi htio biti u vezi.
Inicijalno izgled je 90% priče, sad što to ne želite priznati to je vaša stvar.

U praksi to ne završi odjebom nego morem racionalizacija(kod većine cura).

Prije spomenuti Kellan Lutz ima prolaz kod ogromne većine cura, što zbog izgleda što zbog slave što zbog novca.
Pa naravno da će neki hollywoodski ljepotan i filmska zvijezda imati prolaz kod običnih žena-smrtnica, tko to spori?

Ja sam dala paralelu: sve da je taj neki dečko fizički identičan njemu (a on je meni baš ono, prezgodan, baš po mom ukusu) svejedno mu samo i isključivo fizikalije ne bi bile dovoljne u smislu da uđemo u vezu. Ne poznajem niti jednu curu kojoj je ikad bilo bitno samo i isključivo kako netko izgleda. Nikad, pa ni kad smo imale 17, 18 godina.

Ti možeš misliti da je izgled 90% priče, ali nije. I jako si u krivu.
90% priče je klik, kompatibilnost, mentalna privlačnost, fluidna komunikacija, ista valna duljina, intelektualni kapaciteti druge strane... a izgled je samo 10% kad ga staviš u omjer sa svim ovim.

10% - preliminarnih. I to nitko nije ni sporio. Ali da je 90% najbitnijih, to ne.
A svima je teško naći nekoga za vezu, pogotovo ozbiljniju, jer se tu mora poklopiti dosta stvari. Teško jest, ali nije i nemoguće.
Meadow is offline  
Old 21.12.2013., 13:44   #9691
Vidim ja da nema odgovora od Mrafice,a bome ni od drugih.Tako da čekam sudnji dan.Možda dobijem odgovor.
Sibor is offline  
Old 21.12.2013., 13:48   #9692
Quote:
snajdan kaže: Pogledaj post
U tome je fol.
Ja imam 175 i nisam nikad imao kompleks zbog toga, mada to po meni nije ni previse nisko.
__________________
"Da bi ti potkovica donela sreću, moraš raditi kao konj."
Goku ssj is offline  
Old 21.12.2013., 13:49   #9693
Quote:
Sepulchrave kaže: Pogledaj post
To je ono o čemu govorim. Nekad problem nije baš jednostavan. Ako je čovjek sramežljiv ili izrazito ružan ili ima društveno neprihvatljivo ponašanje, to se lako dijagnosticira pa se poduzmu neki koraci da se to ispravi. Ali kad je razlog u nečem na što nitko ne može konkretno pokazati prstom, u smislu "promijeni to i to i bit će bolje", onda je malo teže. Što da napravi čovjek koji ne biva shvaćen kao muškarac... Nema nekog recepta.
Naravno da ima recept: neka se počne ponašati više kao muškarac, a manje kao dežurni rođak ili brat, pa će biti i više uspjeha.

Recimo, moj rođak je primjer muškarca kojemu je sve na mjestu, a nikad se ne sjećam da je imao curu. Izgleda relativno OK, ima visine, crn je, nije debeo, lijepo se odijeva - dakle, tu bi mogao imati prolaz, s doktoratom, poznat u svojoj profesiji, ima uspješan posao, financijski iznimno potkovan, pravi je gospodin i kavalir, maniri na mjestu... i ja se nikad ne sjećam da je on imao curu. A stariji je od mene 10-ak godina.

I sad, naravno da tu postoji neka pozadina, uz koju on, uza sve to, nema curu. Nikad.




Quote:
Ne mora biti penzionerski život. Može to biti avanturistični život pun putovanja i ekstremnog sporta, ali ako se stalno odvija u istom krugu ljudi, opet nema novih poznanstava.
Ako se baviš ekstremnim sportom, prije ili kasnije upoznaš nove ljude.
Ideš skakati s mosta, tamo će biti i novih ljudi.
Bacaš se s dizalice po plažama ljeti? Tamo će biti novih ljudi. Možda čak potrefiš i koji beach party (ovo ljeto, ja doživjela, beach party, oni se bacaju s dizalice ).

Ima načina, uvijek ima načina.
Meadow is offline  
Old 21.12.2013., 13:49   #9694
Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post
Ono što je bilo off je što sam osjećala da on ima potrebu da ja dominiram-upravljam svime, a to mi je recimo frustrirajuće. Ono, ako od 10 filmova odaberem 2 i pitam te koji hoćeš, jebemu, odaberi neki, briga me za metodu, baci novčić, al DAJ nešto, a ne 'koji ti hoćeš'. Ok, kužim da ti je nekad svejedno, no ako je to stalno, dopizdi, frustrira. Film je primjer, no vrtilo se toga non stop. Udovoljavanje je lijepo, ali treba imati kičmu, svoj stav, svoj ukus.
Koja levatina.
Pa ovo čak i ja znam da je glupo i da djevojkama smeta kad popuštaš u svemu ali eto, neki očito BAŠ pojma nemaju kada su upitanju žene.

Quote:
Goku ssj kaže: Pogledaj post
mada to po meni nije ni previse nisko.
Pa i nije. Taman je.
snajdan is offline  
Old 21.12.2013., 13:50   #9695
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Ti možeš misliti da je izgled 90% priče, ali nije. I jako si u krivu.
90% priče je klik, kompatibilnost, mentalna privlačnost, fluidna komunikacija, ista valna duljina, intelektualni kapaciteti druge strane... a izgled je samo 10% kad ga staviš u omjer sa svim ovim.
Prije sam se ja ovime vodio i da se sad dohvatim kako sam sljedio tih 90% u izgledu, našamarao bih se dok ne bih proplakao.
Nažalost, kod nekih naoko zgodnih ženski jednostavno nije bilo onog nečeg, one kompatibilnosti, da smo na istoj valnoj duljini i vjerovatno bi blort rekao da sam idiot jer sam na kraju odbio zgodnu žensku, ali jbg, nije izgled baš sve. Normalno da će me neka privući izgledom za početak i to je sasvim u redu, vizualna smo bića, ali kad dođe do razgovora, tu stvari izlaze na vidjelo i kakve su zapravo osobe, karakter, duša i sl. spike.
I zaista, sad kad sam skupio nekakvo iskustvo i kojeg ću još morati skupljati, 10% odlazi na izgled, barem je tako kod mene, puno ovisi o tome kakvu osobu dobivam nego kako ona izgleda.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 21.12.2013., 13:53   #9696
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Pa naravno da će neki hollywoodski ljepotan i filmska zvijezda imati prolaz kod običnih žena-smrtnica, tko to spori?

Ja sam dala paralelu: sve da je taj neki dečko fizički identičan njemu (a on je meni baš ono, prezgodan, baš po mom ukusu) svejedno mu samo i isključivo fizikalije ne bi bile dovoljne u smislu da uđemo u vezu. Ne poznajem niti jednu curu kojoj je ikad bilo bitno samo i isključivo kako netko izgleda. Nikad, pa ni kad smo imale 17, 18 godina.

Ti možeš misliti da je izgled 90% priče, ali nije. I jako si u krivu.
90% priče je klik, kompatibilnost, mentalna privlačnost, fluidna komunikacija, ista valna duljina, intelektualni kapaciteti druge strane... a izgled je samo 10% kad ga staviš u omjer sa svim ovim.

10% - preliminarnih. I to nitko nije ni sporio. Ali da je 90% najbitnijih, to ne.
A svima je teško naći nekoga za vezu, pogotovo ozbiljniju, jer se tu mora poklopiti dosta stvari. Teško jest, ali nije i nemoguće.
Ti sporiš jer tvrdiš da su vam kriteriji ne znam koliko različiti, no upravo takvi likovi pokazuju da i nisu.

Jedno je što govore a drugo što rade, šta stvarno misliš da će ti prijateljica otvoreno priznati da je lik panj i da je naporan ko proljev ali izgleda prejebeno pa joj te mane nisu toliki problem.

Hrpa prozirnih racionalizacija vlastite površnosti.

Ne, nije svima, nekima je smiješno lagano, jer imaju puno prilika za upoznavanje i imaju prolaz kod većine ljudi.
blort is offline  
Old 21.12.2013., 13:59   #9697
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Ja sam sinoć vidio jednog lika za kojim mnoge cure sigurno ne bi okrenule glavu, a bio je u zagrljaju s jednom solidnom ženskom. I još je bio nizak, što je nekima recimo veliki kompleks, no njemu očito nije.
Mnogo ti nešto viđašKako znaš da ne bi?Način na koji mi shvatamo mušku ljepotu nije objektivan.Jaka vilica,velika lobanja,"prijeteće"oči su nešto za čime žene luduju,dok umiveni ljepotani izvise.Naravno moguće je da se tipu posrećilo.
Clandestine is offline  
Old 21.12.2013., 14:07   #9698
Quote:
snajdan kaže: Pogledaj post
Koja levatina.
Pa ovo čak i ja znam da je glupo i da djevojkama smeta kad popuštaš u svemu ali eto, neki očito BAŠ pojma nemaju kada su upitanju žene.
Mislim da je to posljedica prošlosti, ako ti netko ne da (roditelj npr) da imaš svoj ukus, skroz kužim da nastaviš s tim obrascom.

Ono, udovoljavanje i ovo, različito vibrira....

Ja se nadam da je dotični složio kockice, i riješio hrpicu pizdarija, i da je ok.

Za njega bi bilo bolje da je pizdarije riješio prije. S druge strane, kako znaš da 'imaš problem' dok ti se ne obije o glavu?

Drugi lik je recimo imao nekih drugih pizdarija, pa mu nije bilo ni do čega, a uz malo društvo i neku koja ga je vukla za nos, nije imao gdje spaziti prilike, dok se nije malo odlijepio.

Par cura, jedna nije uopće birala, a ono, duboko sjeban nesretan stvor. Zgodna. S 0 samopoštovanja.

Druga, isto ukomirana kako nije vrijedna disati.

Treća recimo je zapravo ok, picky, nije srljala, ostvarila vezu, a jebiga da bi se nakon godinu-dvije ispostavilo da je druga strana šupak :/

Četvrta je po meni u vezi sa šupkom, al ta barem kaže da je hepi.

No generalno, shvatiti da odjeb nije kraj svijeta, i da je bolje znati na čemu si nego izgarati, može biti ključna stvar za taj dio samopouzdanja.
Ako prije probavaš, prije lupiš u zid.

Što smo stariji to nam se teže nositi sa udarcima u ego.

A ako netko krene u lov nakon 20e, (lovom smatram već i samu percepciju sebe i drugih kao seksualna bića), puno teže se nosi s odjebima, puno veća muda trebaju, jer je osoba svjesnija svijeta oko sebe i misli da ima više za izgubiti, npr reputaciju (jer više nema izvlačenja na mladost ludost u tuđim očima)


Poraditi na samopuzdanju je važno.
I učiti odmah i kako ne zaglaviti kao šupendara.
Ok, možda kasnije krećeš, al iskoristi to kao prednost, pa kreni s više mozga, kad ga već imaš na raspolaganju
enigma in red is offline  
Old 21.12.2013., 14:11   #9699
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Mnogo ti nešto viđašKako znaš da ne bi?Način na koji mi shvatamo mušku ljepotu nije objektivan.Jaka vilica,velika lobanja,"prijeteće"oči su nešto za čime žene luduju,dok umiveni ljepotani izvise.Naravno moguće je da se tipu posrećilo.
Kad ćete početi razmišljati na taj način kako nije sve vezano uz sreću, sudbinu, položaje Venere u odnosu na Uran i da ipak najviše veze ima vlastito djelovanje. Vanjski utjecaji koji utječu na to dal ćeš nekoga upoznati i negdje, vrlo malo utječu. Ti sam moraš djelovati da bi nešto dobio. Uloži, riskiraj. Tješit se i opravdavati time da izgledaš u krajnjem slučaju kao neki gubavac, pa te stoga ne žele ženske, nema mi veze s realnošću.

I da, vidio sam i po gradu ekipu raznoraznu, razne profile ljude, pa su zajedno. Vidio sam i zgodnijih dečki koji su sa curama koja ja osobno ni ne bih pogledao, jer mi nisu privlačne. Nisu ružne, ali eto, nisu mi privlačne. njima očito jesu. Isto kao i s momcima koji ne izgledaju ko manekeni, s raznim malim manama tipa veliki nos ili čak iskrivljeni, nekima kojima je nedostajalo par zubi, s klempavim ušima, niskima, jbt hrpa stvari koje bi bile tako reć mane, ali te cure to ne vide. Koji su razlozi tome, to one same znaju, kod nekih je nekakva privlačnost na razini karaktera, kod nekih, doduše dosta malo, igra novac, kod nekih izgled tijela, nabildani, kod nekih je možda dobra alatka Najbitnije je kako se ti osjećaš jer nismo svi blagoslovljeni savršenim tijelima i izgledom kojeg nam nameću razni mediji, pa ako si ti ok s time i ne praviš od muhe slona, bit će i drugi ok, vjeruj mi.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 21.12.2013., 14:11   #9700
Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post
Poraditi na samopuzdanju je važno.

Ok, možda kasnije krećeš, al iskoristi to kao prednost, pa kreni s više mozga, kad ga već imaš na raspolaganju
snajdan is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.