Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2017., 20:15   #4021
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Cudno pitanje
'kako uvjeriti' i 'čudno pitanje'

i čudni doživljaji jer kolega je samo htio poručiti da su jarci bolji od ovnova
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 23:38   #4022
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
'kako uvjeriti' i 'čudno pitanje'

i čudni doživljaji jer kolega je samo htio poručiti da su jarci bolji od ovnova
Tolko je ozbiljnih sranja na svetu a kolega se brine da se neko ne uvredi

No lepo je to i tako i treba ali ako se ljudi ne daju uveriti u ozbiljne probleme koji su veoma ocigledni pa kako ih onda uveriti u stvari za koja i mozganja treba.

Inace ..bilo koji drugi znak je bolji od ofce..pogotovo ako si Ti bas taj neki drugi znak
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 16:47   #4023
Ikakvih savjeta za Ovna i Blizančicu?
__________________
Hvatam svog vrapca
Crossfaded is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 03:49   #4024
Quote:
Crossfaded kaže: Pogledaj post
Ikakvih savjeta za Ovna i Blizančicu?
Dobra kombinacija.
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 12:24   #4025
Quote:
Crossfaded kaže: Pogledaj post
Ikakvih savjeta za Ovna i Blizančicu?
Samo nek se blizančica ne poigrava s njegovim osjećajima kak zna. I da ne obećaje kaj nemre ispunit.

To je ujedno note to self samom sebi (da se ne zaje** opet)
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 22:23   #4026
Nego kakva je kombinacija kad imaš ovna podznak i skorpion znak
__________________
“In the very depths of Hell, do not demons love one another?”
TechB0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 23:03   #4027
takozvana bozesacuvaj kombinacija
__________________
zen
ocelotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 13:05   #4028
Quote:
ocelotta kaže: Pogledaj post
takozvana bozesacuvaj kombinacija
Tako loše kažeš
__________________
“In the very depths of Hell, do not demons love one another?”
TechB0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 15:12   #4029
Quote:
TechB0ne kaže: Pogledaj post
Tako loše kažeš

ma ne slusaj mene, ne znam ti ja bas puno o tome

al svaki ovan kojeg poznajem je blago receno cudna biljka, a skorpioni su, koliko cujem drama queen tipovi, pa stoga zakljucujem da je to dosta nezahtijevna kombinacija
__________________
zen
ocelotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 17:10   #4030
ovan i škorpion ne idu skupa u mnogo slučajeva, ako su tipični ovan i škorpion. Obojica hoće da budu gazde i niti jedan ne zna popustiti u raspravama, jer svaki misli da je u pravu. Kako to sad pomirit?
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 17:55   #4031
Quote:
ocelotta kaže: Pogledaj post
al svaki ovan kojeg poznajem je blago receno cudna biljka,
Ja to takvu pojavnost kod ovnova opisujem kao ili/ili stanje. Ili je skroz flegma ili je detonacija ogromnih razmjera.

Kod ovnova mi se, a to sam već ranije naveo, sviđa pšto znaju lijepo spojiti površne razgovore i one nešto malo dublje. Puno znakova to ne zna. Mislim da blizanci ne znaju.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 03:42   #4032
Quote:
čokobon kaže: Pogledaj post
ovan i škorpion ne idu skupa u mnogo slučajeva, ako su tipični ovan i škorpion. Obojica hoće da budu gazde i niti jedan ne zna popustiti u raspravama, jer svaki misli da je u pravu. Kako to sad pomirit?
Ovan je za razliku od Škorpiona benigni znak.
Goropadan, glasan, hrabar na prvu...i želi biti prvi, zna planuti, zna biti nagli, ali ga to kratko drži.
Ovan je fitilj.
Škorpion je bomba.
Ali ona na koju ne očekuješ da ćeš nagaziti. Jer je pritajen...ali koncentriran na neprijatelja. U čeki je...stalno.
I uvijek je spreman uzvratiti....ali kada ne očekuješ.
Ovan te napada odmah i znaš na čemu si. Ovnu može biti žao zbog napada, Škorpion likuje kada te sredi.
U kombinaciji sam ta dva znaka...pa imam i jednu i drugu kombinaciju...a kako ta dva znaka zajedno ako su tipični ne vjerujem da mogu dugo biti u istoj. Jednostavno imaju određene sličnosti, ali temeljne razlike...tako da baš po meni i nisu dobitna kombinacija.
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 02:19   #4033
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Ovan je za razliku od Škorpiona benigni znak.
Goropadan, glasan, hrabar na prvu...i želi biti prvi, zna planuti, zna biti nagli, ali ga to kratko drži.
Ovan je fitilj.
Škorpion je bomba.
Ali ona na koju ne očekuješ da ćeš nagaziti. Jer je pritajen...ali koncentriran na neprijatelja. U čeki je...stalno.
I uvijek je spreman uzvratiti....ali kada ne očekuješ.
Ovan te napada odmah i znaš na čemu si. Ovnu može biti žao zbog napada, Škorpion likuje kada te sredi.
U kombinaciji sam ta dva znaka...pa imam i jednu i drugu kombinaciju...a kako ta dva znaka zajedno ako su tipični ne vjerujem da mogu dugo biti u istoj. Jednostavno imaju određene sličnosti, ali temeljne razlike...tako da baš po meni i nisu dobitna kombinacija.
A koje su ti planete u škorpionu? Meni je saturn.
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 22:30   #4034
Mene mjesec u skorpionu u 8. kuci dosta gnjavi i neda mi mira... iscrpi me...

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk
maktubmaktub is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 18:25   #4035
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Ovan je za razliku od Škorpiona benigni znak.
Goropadan, glasan, hrabar na prvu...i želi biti prvi, zna planuti, zna biti nagli, ali ga to kratko drži.
Ovan je fitilj.
Škorpion je bomba.
Ali ona na koju ne očekuješ da ćeš nagaziti. Jer je pritajen...ali koncentriran na neprijatelja. U čeki je...stalno.
I uvijek je spreman uzvratiti....ali kada ne očekuješ.
Ovan te napada odmah i znaš na čemu si. Ovnu može biti žao zbog napada, Škorpion likuje kada te sredi.
U kombinaciji sam ta dva znaka...pa imam i jednu i drugu kombinaciju...a kako ta dva znaka zajedno ako su tipični ne vjerujem da mogu dugo biti u istoj. Jednostavno imaju određene sličnosti, ali temeljne razlike...tako da baš po meni i nisu dobitna kombinacija.
Škorpion te ubode i bez ikakva razloga, drugim riječima uvrijedi te. I misli da je u pravu i samo mu probaj reć da nije u pravu pa ćeš vidjet derneka. Jednom riječju zločesti su. Ovnovi su puno bolji.
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 19:09   #4036
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Ovan je za razliku od Škorpiona benigni znak.
Goropadan, glasan, hrabar na prvu...i želi biti prvi, zna planuti, zna biti nagli, ali ga to kratko drži.
Ovan je fitilj.
Škorpion je bomba.
Ali ona na koju ne očekuješ da ćeš nagaziti. Jer je pritajen...ali koncentriran na neprijatelja. U čeki je...stalno.
I uvijek je spreman uzvratiti....ali kada ne očekuješ.
Ovan te napada odmah i znaš na čemu si. Ovnu može biti žao zbog napada, Škorpion likuje kada te sredi.
U kombinaciji sam ta dva znaka...pa imam i jednu i drugu kombinaciju...a kako ta dva znaka zajedno ako su tipični ne vjerujem da mogu dugo biti u istoj. Jednostavno imaju određene sličnosti, ali temeljne razlike...tako da baš po meni i nisu dobitna kombinacija.
Škorpioni su đavolji prokletnici. Uvrijede te i bez ikakvog razloga i uvijek moraju biti u pravu, samo im kaži da nisu pa ćeš vidjeti derneka i osvetoljubivosti. A ta njihova perverznosti opsjednutost seksom, mračna promišljenost, zavodljivost, zloba o tom ne želim govoriti. Da li postoji uopće dobar škorpion. Mislim da ne. Ovnovi su puno bolji. Premda su u ključnim situacijama kad treba donijet neku važnu odluku ponašaju se kao djeca, preimpulzivni su pa puno puta kažu nešto nepromišljeno što na kraju samo njima našteti. Pa se poslije kaju.
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 23:26   #4037
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Ovan je za razliku od Škorpiona benigni znak.
Goropadan, glasan, hrabar na prvu...i želi biti prvi, zna planuti, zna biti nagli, ali ga to kratko drži.
Ovan je fitilj.
Škorpion je bomba.
Ali ona na koju ne očekuješ da ćeš nagaziti. Jer je pritajen...ali koncentriran na neprijatelja. U čeki je...stalno.
I uvijek je spreman uzvratiti....ali kada ne očekuješ.
Ovan te napada odmah i znaš na čemu si. Ovnu može biti žao zbog napada, Škorpion likuje kada te sredi.
U kombinaciji sam ta dva znaka...pa imam i jednu i drugu kombinaciju...a kako ta dva znaka zajedno ako su tipični ne vjerujem da mogu dugo biti u istoj. Jednostavno imaju određene sličnosti, ali temeljne razlike...tako da baš po meni i nisu dobitna kombinacija.
Slažem se skoro u svemu s tobom.Ja sam ovan i bivsi je bio skorpion s kojim sam imala jako jako puno problema .Na kraju sam ga uspjela srediti i iskreno jako sam likovala zbog toga jer mi je upropastio pola zivota
Priznajem da sam uzasno nagla osoba, impulzivna,zna agresija iz mene izaci dok me netko nazivcira ili slicno.Takoder,po meni je super kombinacija ovan-lav.Sadasnji partner je lav i prvi put ikad da nemam izljeve naglosti, impulzivnosti,kraj njega sam ko neko mirno mace Inače znam sa mnogo osoba uci u konflikte.

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Hana67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 18:54   #4038
Quote:
sretnodijete kaže: Pogledaj post
Ima nas samozatajnih.Nikad nisam voljela bit u centru pažnje,štoviše totalno suprotno od toga.Nisam ambiciozna,više sam sanjar,povlačim se u svoj svijet...od ovna imam samo tvrdoglavost-mada ja to zovem principijelnošću.....
Malo je bezveze reći: "a,ti si po horoskopu to i to,dakle ti si vjerojatno takav i takav!" A što je sa podznakom,mjestom,danom i satom rođenja,pa dodamo malo numeroloških izračuna...a nije sve ni u horoskopu....genetika,odgoj.....
Da.
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 18:56   #4039
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
I to si dobro pogodio.
Znaš kolko viši...

Ja sam ti - bez zajebancije - četverostruki ovan!
Znak, podznak, Mars i Venera, sve ovan!


Mikimaus - odnosi s jarcem su podnošljivi, al ne baš najbolji.


-Stipe
A gdje su ti mjesec i merkur?
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 19:40   #4040
Quote:
Dustflower kaže: Pogledaj post
ova se ovca opekla na škorpionu sad uživam s lavom.
ima li tko išta zajedničko sa mnom: podznak djevica, mjesec u biku, venera u ribama, mars u škorpionu
Pa si se kao takva opekla na škorpiona. Čudi me. A gdje ti je merkur?
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:43.