Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2002., 19:22   #1
Sampon u obliku pjene

Danas mi je mama u DM-u kupila sampon u obliku pjene. Nisam jednostavno mogao vjerovati koliko daleko je industrija kozmetike sposobna ici u cilju zadovoljenja potreba svojih potrosaca. Mislim, obican sampon stavis na kosu i tek nakon sto ga razmazes rukama po kosi pretvori se u pjenu, a ovaj sampon je pjena odmah! Ja to ne mogu podijeliti u stvarnom zivotu sa svojim prijateljicama jer sam musko, a mi ne pricamo o samponima . I mada se ne razumijem puno ni u sminku ni u kozmetiku i ne mogu dugo izdrzati u drustvu u kojem se o tome prica jer poludim, rado bih s vama porazgovarao o tome ovdje, jer se imam vremena smiriti. I jos me zanima koliko vi zene provodite vremena pricajuci o takvim stvarima?
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2002., 19:32   #2
ja uopće ne pričam o tom jel nisam ni ja znala da to ima, al rado ću podijelit iznimnu radost gledešapona-pjene
sorsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2002., 19:40   #3
Lebe...šta ti se se desilo

Neću chatat...
Odgovor na tvoje pitanje prosječno na mjesec dana o tome razgovaramo cca. 3 minute...Imamo i pametnije stvari o kojima ćemo pričat...tipa jesi li gledala Latinicu...a jel' vidju one budale...Šalim se...razgovori se vrte oko drugih stvari..svakodnevnice...posla...
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2002., 20:15   #4
....a nekad i oko sampona.
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2002., 07:24   #5
naravno...samo to rijetko priznamo...
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2002., 09:43   #6
Frendice moje, princezice drage, ljepotice moje male, zasto vam je tako tesko priznat da pricate o samponima? Pa dovoljno je da se baci pogled na ZK, ne treba vise od toga... A opet, kad musko pokrene tavku temu, sutite ko zalivene... Jel ja to pitam nesto intimno?
Koji sampon dobro mirisi?
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2002., 09:47   #7
Ja koristim gliss kur...fenomenalno miriše...eto otkrih tajnu
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2002., 10:03   #8
Hej leb!
i ja koristim šampon...ali obični..onaj koji se pjeni tek kad dobro protrljaš . Za ovaj "tvoj" još nisam čula (morati ću početi pričati sa prijateljicama o šamponima ili još bolje...sa mužem...jer po svoj logici on će prije znati). Koliko sam ja upoznata sa "pjenama" ima ih za brijanje, depilaciju (uh, pazi da ne ostaneš bez vlasi možda je to mama kupila za svoje noge ili pazuhe ), itd. Ali šampon koji se pjeni bez trljanja...pojma nisam imala.
sanjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2002., 10:32   #9
Re: Sampon u obliku pjene

Quote:
Originally posted by lebowski
Danas mi je mama u DM-u kupila sampon u obliku pjene. Nisam jednostavno mogao vjerovati koliko daleko je industrija kozmetike sposobna ici u cilju zadovoljenja potreba svojih potrosaca. Mislim, obican sampon stavis na kosu i tek nakon sto ga razmazes rukama po kosi pretvori se u pjenu, a ovaj sampon je pjena odmah! Ja to ne mogu podijeliti u stvarnom zivotu sa svojim prijateljicama jer sam musko, a mi ne pricamo o samponima . I mada se ne razumijem puno ni u sminku ni u kozmetiku i ne mogu dugo izdrzati u drustvu u kojem se o tome prica jer poludim, rado bih s vama porazgovarao o tome ovdje, jer se imam vremena smiriti. I jos me zanima koliko vi zene provodite vremena pricajuci o takvim stvarima?


Fino mirisi i Fructis; a imas i gel od Fructisa u lijepoj bocici sa spricom...

Eto ode Leb u moderatore i odmah... Hmmmm
blondie_30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2002., 10:37   #10
...ne želi više boravit na ženskom kutku..iskoristio sve ženske tajne...postao moderator...
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2002., 10:53   #11
Zanima me koji sampon da korstim, ono, da mojoj curi vise mirisi moja lijepa kosica te da me na taj nacin jos vise zavoli, ako je to ikako moguce. Sto se mene tice, mogu ja kosu prati i svinjskom mascu, nije mi to problem, ali ono, da veli joj leb kak ti mirisi kosa pa da se ja rastopim, to trebam... Da, ima sampona koji su po defaultu u pjeni, kazem, ja sam se skoro onesvijestio kad sam vidio, zaplako sam i htio poslati pismo zahvale Glaxo Smith & onom trecem, pomislio sam cak i da spol promijenim kad vidjeh kako vas tetose. I jos jedno pitanje imam, onaj ruz sto sam gledo na teve, od kojeg se usne totalno udebljaju, jel djeluje to i na musko spolovilo? I koliko dugo djeluje?
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2002., 11:09   #12
ajmeee...Leb a taj tvoj šampon ne miriši ili ...?!
Moj savjet ti je da ipak sam odeš u DM...povedeš djevojku ili lijepo obrlatiš prodavačicu da ti pomogne izababrat jedan fino - mirisni šampon...
Za ruž morat ćeš pitat nekog muškog koji je to već isprobao...ja ga ni na usne ne smijem stavljat jer ću onda izgledat ko Višnjićeva žena
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2002., 13:05   #13
Probaj ga ( mislim na spolovilo) namazati svinjskom mascu.
Ako nista bolje ce klizit
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2002., 13:24   #14
Quote:
Originally posted by lebowski
I jos jedno pitanje imam, onaj ruz sto sam gledo na teve, od kojeg se usne totalno udebljaju, jel djeluje to i na musko spolovilo? I koliko dugo djeluje?
Ne znam za ruz; ali imas onaj termo gel za sportske ozlijede (ima za hladjenje i za grijanje). Mislim da se zove DIP RILIF (dakle, dubinsko djelovanje )

Uglavnom, od ovog koji grije ti se "udeblja"i pocrveni koza gdje god ga stavis, pa ce valjda i na spolovilu. A i dobro mirisi. Kad prestane djelovat samo ga ponovno opituras
blondie_30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2003., 22:25   #15
Dižem ovu temu u Kikijinu čast.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:59.