Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2007., 10:58   #41
Quote:
Ro_ kaže: Pogledaj post
Juhu, kontradikcijo ime ti je Ro
a cuj, sve ovisi o tebi, more biti konflikt, a more biti nekaj kaj te nosi dalje!
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 11:16   #42
Quote:
moses kaže: Pogledaj post
moj muz je riba. teski emotivac i zna voljeti . ali sto je najgore previse vjeruje ljudima i sa svima je uvijek dobar, svima slijepo vjeruje pa makar ga pred nosom veslali. cak i onda se ne usudi suprotstavljati.
Da, to je jedna od lošijih osobina nas riba....Nije da je uvijek baš loša, ali u ovom svirepom svijetu - i je...
7777777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 11:39   #43
Quote:
jimmy jazz kaže: Pogledaj post
ah vidim sve je prepuno ribica koje trazhe malo smisla u ovom surovom svijetu :|
Ma, nismo mi baš tak bespomoćne kak se činimo, neke imaju i zube?!

I ljigave smo ponekad, sve ovisi o situaciji, treba se snaći, ne?
7777777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 11:42   #44
Quote:
jimmy jazz kaže: Pogledaj post
pa..meni su ribe fine
a imam i sam dosta toga v ribama, cak neke meni vazne aspekte..tak da se dobro razmemo..volim te umjetnicke aspekte..al na pocetku..nish mi nije bilo jasno bil je to sasvim novi svijet - poslije bikica
iako, si vec nismo tak dobri kak prije. nekak sam se razocaral u ribe. :|
tak da sam si sad dober samo s josh jednom ribom, al nju obavezno konzultiram u teskim vremenima.

i najbolji pisci su mi ribe..valjda zato jer mi je flow vazhen..
zapravo lazhem, dober sem si s cak dve ribe.
i dobro je da si prvo okusio bičetinu jer da si prvo naišao na ribetinu, sve bi ti kasnije bile bljutave i svakoj bi nedostajalo "ono nešto". samo riba zna u potpunosti udovoljiti svom hombreu
ne pitaj jel govorim iz iskustva
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 11:44   #45
Quote:
7777777 kaže: Pogledaj post
Ma, nismo mi baš tak bespomoćne kak se činimo, neke imaju i zube?!

I ljigave smo ponekad, sve ovisi o situaciji, treba se snaći, ne?
niste, niste, ali ipak vas nosi snaga Vode..!
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 11:46   #46
Quote:
7777777 kaže: Pogledaj post
Ma, nismo mi baš tak bespomoćne kak se činimo, neke imaju i zube?!
citirat ću arsena toplaka čija je misao sasvim prigodna uz tvoj post:

"...slabost je dakle moja snaga i bezvoljnost moja volja. I to sam ja. Jer ja - nisam ja!"
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 11:47   #47
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
i dobro je da si prvo okusio bičetinu jer da si prvo naišao na ribetinu, sve bi ti kasnije bile bljutave i svakoj bi nedostajalo "ono nešto". samo riba zna u potpunosti udovoljiti svom hombreu
ne pitaj jel govorim iz iskustva
a dobro, to je nekaj kaj se mora prejti..imaju i ribe svojih drazhi nije to tak da nemaju , no nekak su mi malo prevec..ili u 7. nebu, ili u 8. krugu pakla! ja imam i te kak osjecaja za unutarnje svijetove i to cijenim, ali imam i dober osjecaj za stvarnost..a ribe tu znaju biti deficitarne..impuls im dolazi strogo iz njihovog unutrasnjeg svijeta. koji ne odgovara uvijek onom vanjskom. blago receno.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 11:53   #48
Quote:
jimmy jazz kaže: Pogledaj post
a dobro, to je nekaj kaj se mora prejti..imaju i ribe svojih drazhi nije to tak da nemaju , no nekak su mi malo prevec..ili u 7. nebu, ili u 8. krugu pakla! ja imam i te kak osjecaja za unutarnje svijetove i to cijenim, ali imam i dober osjecaj za stvarnost..a ribe tu znaju biti deficitarne..impuls im dolazi strogo iz njihovog unutrasnjeg svijeta. koji ne odgovara uvijek onom vanjskom. blago receno.
eh, da, to stvarno zna zakomplicirati život. no ako prosječna riba osvijesti da možda nije sve uvijek onako kako joj se čini i da je možda prečesto subjektivna, onda može poraditi na tome da postane prizemljenija. jedini je problem što ona to najčešće ne može sama napraviti, nego joj ponekad treba netko od povjerenja da joj pomogne.
no, na kraju krajeva, što je uopće stvarnost?!
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 11:56   #49
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
citirat ću arsena toplaka čija je misao sasvim prigodna uz tvoj post:

"...slabost je dakle moja snaga i bezvoljnost moja volja. I to sam ja. Jer ja - nisam ja!"
Jako lijepo Diki, moram si ovo negdje spremiti!
7777777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 11:58   #50
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
eh, da, to stvarno zna zakomplicirati život. no ako prosječna riba osvijesti da možda nije sve uvijek onako kako joj se čini i da je možda prečesto subjektivna, onda može poraditi na tome da postane prizemljenija. jedini je problem što ona to najčešće ne može sama napraviti, nego joj ponekad treba netko od povjerenja da joj pomogne.
no, na kraju krajeva, što je uopće stvarnost?!
a vish tu se slazhemo. vid ti pametne ribe!?

a stvarnost je uvijek - individualna interpretacija neke kombinacije unutrasnjeg i vanjskog svijeta, koje je zapraf jeden svijet.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 12:06   #51
Quote:
7777777 kaže: Pogledaj post
Jako lijepo Diki, moram si ovo negdje spremiti!
evo ti onda sve! to ti je inače iz kamovljeve (škorpion) "isušene kaljuže"
arsen toplak je kamovljev alter ego

"Ne mogu psovati, pa ironiziram.
Ne da mi se govoriti, pa se smješkam.
Slabost je, dakle, moja snaga i bezvoljnost moja volja.
Jer ja - nisam ja!"
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 12:10   #52
Quote:
jimmy jazz kaže: Pogledaj post
a vish tu se slazhemo. vid ti pametne ribe!?

a stvarnost je uvijek - individualna interpretacija neke kombinacije unutrasnjeg i vanjskog svijeta, koje je zapraf jeden svijet.
viš ti pametnog vodenjaka!?
da, stvarnost je naš subjektivan doživljaj nečega što možda objektivno ni ne postoji ili čak i postoji, ali na jednom od mnogobrojnih objektivnih hard diskova, da se slikovito izrazim.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 12:16   #53
je je, al vazhan je, pogotovo kod ribe, jer to je sve kaj imaju , unutrasnji svijet, zapravo ribama je najlakshe spojiti se sa unutrasnjim svijetovima, jer ih najjace dozivljavaju (i skorpioni isto, al na drugi nacin, oni su vishe zabavljeni borbom smrti i zivota - slikar Francis Bacon npr.), dok drugi znakovi to trebaju uciti-spajanje i slushanje svog unutrasnjeg svijeta!
zato i Ribe jesu najduhovniji znak (uz Vodenjake )

isto tak, unutrasnji svijet mozhe najlakshe preuzeti previshe tezhine kod Riba, pa se zato nebi smele bash prevec pacati u droge i alhohol, jer to zna cesto biti ono malo kaj more prevagnuti tamne strane unutrasnjeg...:| pogotovo kod mushkih riba, ali i zenske moraju paziti da se izrazhavaju sto vishe u vanjskom svijetu!
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 12:33   #54
Quote:
jimmy jazz kaže: Pogledaj post
je je, al vazhan je, pogotovo kod ribe, jer to je sve kaj imaju , unutrasnji svijet, zapravo ribama je najlakshe spojiti se sa unutrasnjim svijetovima, jer ih najjace dozivljavaju (i skorpioni isto, al na drugi nacin, oni su vishe zabavljeni borbom smrti i zivota - slikar Francis Bacon npr.), dok drugi znakovi to trebaju uciti-spajanje i slushanje svog unutrasnjeg svijeta!
zato i Ribe jesu najduhovniji znak (uz Vodenjake )

isto tak, unutrasnji svijet mozhe najlakshe preuzeti previshe tezhine kod Riba, pa se zato nebi smele bash prevec pacati u droge i alhohol, jer to zna cesto biti ono malo kaj more prevagnuti tamne strane unutrasnjeg...:| pogotovo kod mushkih riba, ali i zenske moraju paziti da se izrazhavaju sto vishe u vanjskom svijetu!
jako lijepo jimmy
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 12:38   #55
a cuj, se razmemo, ne.
al to bi trebale ribe znati, nije fora dok ja to velim
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 12:38   #56
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
Žena Ribe

Ništa na ovom svijetu Ribama nije važnije od partnerove sreće. Sve će učiniti za svog muškarca, a njihova je sreća veća ako je partner zadovoljniji njima i brigom za njega. Ipak, njihova ljubav i energija, kojom stalno čine dobra djela, nisu nepresušne. Nakon više ponora i razočaranja, Ribe sve više gube svoj uvijek prepoznatljivi životni polet i zanos. Svoja prva ljubavna iskustva stječu dosta rano, jer im se strasti i zelje rano bude, a ne mogu odoljeti onome što im čini užitak. One se i kasnije u životu drže tog principa. Brižne su majke, savršene supruge i nenadmašne ljubavnice, ali ako im ljubav nije uzvraćena- potpuno će propasti.

Riba je vrlo ženstvena, a njen će čeznutljivi pogled i njena dva lijepa oka baciti na koljena i najtvrđeg muškarca. Njoj malo tko može odoljeti. Muškarce jednostavno nesto vuče prema njoj, a zašto - to ni sami sebi ne mogu objasniti. Kada se jednom nađu u njenoj mreži, teško je napuštaju. Kada se Riba zaljubi, potpuno gubi kontakt sa stvarnošću i od tada na svijetu za nju postoji samo on. Stvorena je za ljubav, a onaj koji se nađe u njenom zagrljaju, odmah ce to osjetiti. Bit će neizmjerno sretna samo ako joj je ljubav uzvraćena. Ali, ako se osjeti zanemarenom i zapostavljenom, patit će i bit će shrvana od bola. Ipak, kad-tad će pronaci onoga tko je bolje razumije. Za svog će dragog učiniti sve da bi ga što duže zadržala uz sebe.

eto nisi me mogao bolje opisati to sam ja. žena riba :cerek


neodoljive smo
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 12:40   #57
sirena.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 12:50   #58
glasna jesam,racionalna uopće nisam,empatična , emotivna, senzibilna,ne previše ambiciozna,društvena jesam ali volim i samoću dosta,tako da kako kad.
imam svoj svijet......volim duhovnost, nisam materijalist,nisam tvrdoglava,čak naprotiv.vrlo sam popustljiva i tolerantna.imam principe inače i nisam baš povodljiva kako se misli za taj znak.
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 13:21   #59
Ribe su najčudniji znak. Ja sam riba a sve ribe koje znam su slične u ponašanju.
Ribe su predobre, važnija im je tuđa sreća od svoje, vole pomagati.
A ono šta je najgore to je znak sanjara odnosno žive u snovima i lako ih je povrijediti. Ribe su dosta povučene. Njihova srodna zanimanja su neka zanimanja s područja umjetnosti: pjevanje, gluma, slikarstvo.
__________________
ljudi koristite caps losk lol
kokolo:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 13:23   #60
i zvrkaste smo....
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:10.