Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2007., 17:41   #41
e pa..

mislim da je glavna odlika nas strijelaca osijeh i naravno uvijek smo u centru zabave jer mi optimisti always look on the bright side of life..
naravno volimo mi i dijeliti savjete..nitko nije bolji frend od strijelca iako smo nekad toliko iskreni .. ( a istina često boli) da i znamo otjerati ljude od sebe..
volim skitati i uglavnom nas prati sreća..
u ljubavi se najbolje slažemo s lavovima
dosta altruistički orjentirani kažu da smo hodajući karitas
suzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2007., 18:08   #42
kao strijelac savjetujem vam da ćete se najbolje slagati sa škorpionima...teški su i opasni ali pokažite im poštovanje i vratit će vam peterostruko...jako su pravedni...
tiger_in_the_house is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 12:51   #43
Quote:
tiger_in_the_house kaže: Pogledaj post
kao strijelac savjetujem vam da ćete se najbolje slagati sa škorpionima...teški su i opasni ali pokažite im poštovanje i vratit će vam peterostruko...jako su pravedni...
A ne, neće
Ja sam škorpija i strijelci nikako da mi *sjednu*.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2007., 13:19   #44
Primijetila sam da poznajem dosta Strijelaca punkera.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 12:20   #45
ja sam strijelac i mene ste skroz opisali....

inace strijelci vole putovati, skloi su razlicitim zivotnim avanturama iako toga nisu svjesni, vrlo su inteligentni, intelektualno odskacu , rođene su vođe, vrlo su spontani, optimisti su, strastveni su i rođeni ljubavni partneri, vrlo su iskreni te svojom iskrenošću znaju povrijediti druge, novac ne smatraju zaprekom u ostvarivanju ciljeva, uvijek su prvi u svojim namjerama, ostvaruju izuzente rezultate....
__________________


...Jer moj je život igra bez granica...Umorna priča...
...Trganje stranica...Na kojim ništa ne piše...
...Jer moj je život vječito padanje...
Web Darky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 14:16   #46
Strijelac i Vodenjak
Ako itko zna uživati u životu, pogotovo ako se radi o životu u dvoje, onda su to sigurno Strijelac i Vodenjak, dva znaka koja obožavaju život i sva njegova velika ali i mala zadovoljstva koja im donosi.


i ja sam strijelac , amoj dragi vodenjak
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 15:18   #47
Quote:
sagan kaže: Pogledaj post
To su one šeprtlje što vas uvrijede svojom iskrenošću i nataktičnošću,a da oni pritom iskreno nisu imali takvu namjeru i iskreno su imali najbolje namjere i iskreno ne shvataju zašto se ljutite.

To su oni ludaci što imaju ludu sreću.

Nikad ih nećete naći kući,zato ih zovite na mobilni ako vam treba neki njihov smiješno optimistički savjet.
Hahaha totalno da. Sve u svemu volim što sam strijelac.
__________________
I see offline people.
Parah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 16:27   #48
Quote:
jedinstvena kaže: Pogledaj post
Ajmo strijelci, svi na okup

Dakle, što kažu astrolozi o nama: bezbrižni smo, veseli, nasmijani i društveni. Ljubazni, dobri prijatelji, darežljivi i veliki branitelji svoje slobode. Ne podnosimo nepravdu. Ne volimo lagati. Površni smo, volimo ljude gnjaviti savjetima i sve moguće komentirati. Znamo biti neodgovorni, nemarni i lijeni. Često ulazimo u nepotrebne rasprave. Idealisti, širokih pogleda na život. Najveća težnja nam je da se uzdignemo moralno i duhovno i u tom segmentu smo vrlo optimistični; uvjereni smo da ćemo uspjeti prije ili kasnije.

Koliko vas se našlo u ovome?
Ja više manje
istina...volim strijelce ,jedna best frendica mi je strijelac,to su super ljudi
__________________
uživaj u putovanju, jer tko zna hoće li te cilj zadovoljiti.
kendi_xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 22:54   #49
zasto se strijelci ne vole mazit?? previse se boje osjecaja ili ih niti nemaju!
sussana6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 11:30   #50
Quote:
sussana6 kaže: Pogledaj post
zasto se strijelci ne vole mazit?? previse se boje osjecaja ili ih niti nemaju!
Pa ne želim govoriti u ime strijelčevskog naroda ali mogu ti reći svoj stav, a ja sam prilično veliki strijelac u duši

Ja jako volim dodir, maziti se, toplinu, ali u sebi nosim veliku potrebu za slobodom. jednim dijelom volim osjećati pripadnost nekome, i dosta sam odana, ali ne mogu podnijeti posesivnost i ne trpim kada osjetim da me druga osoba želi gušiti, da mi ne vjeruje, da me želi posjedovati. To ide ponekad u takvu krajnost, da ne podnosim ni kada osjetim da osoba stalno "visi" nadamnom s nekakvim dodirima i stalnim maženjima.
Ne trpim pametovanja i nametanja bilo kakvog mišljenja. A posebno ne trpim kada mi se u vezi soli pamet zašto sam ovakva a nisam onakva. Prilično sam teška u smislu da tražim da me se prihvati kakvu jesam, ali isto tako, i prihvatim druge.
Prezirem patetiku, i ne volim prenježne, preljepljive, patetične dodire. Ne volim osjećati da osoba ne može bez mene, potrebno mi je da znam da je osoba kraj mene samostalna. Nije to strah od emocija - cijeli život slušam kako nešto samnom nije u redu, jer sam takva.
Ali ja sam samo takva - itekako znam voljeti, ali trebam jaku, samostalnu osobu koja može i bez mene, ali koja bira, svakog dana, da bude uz mene. Zato mislim da se neću nikada udati - sama pomisao takve jedne vezanosti me guši a priori.
Nikome ne pripadam, i čak i u ljubavi volim imati osjećaj da mogu u svako vrijeme otići, ako želim. a kada osjetim tu neku ljepljivost i posesivnost, bježim i postanem jako hladna. I kada najviše volim nisam sklona ljubomori. Sexu i sexualnoj prevari ne dajem neki značaj. Ali imam potrebu za puno komunikacije i imam potrebu znati da osobi sve mogu reći a da mi ista neće vratiti pametovanjem, osudom i sl.

nemoj sa strijelcem ako si posesivna ili ljubomorna. Bolje izbjegni.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 11:47   #51
Quote:
sagan kaže: Pogledaj post
To su one šeprtlje što vas uvrijede svojom iskrenošću i nataktičnošću,a da oni pritom iskreno nisu imali takvu namjeru i iskreno su imali najbolje namjere i iskreno ne shvataju zašto se ljutite.

To su oni ludaci što imaju ludu sreću.

Nikad ih nećete naći kući,zato ih zovite na mobilni ako vam treba neki njihov smiješno optimistički savjet.
hehehehehehehehhe

kako istinito za mene!
a cijeli život slušam kako još nisam zrela / ili ne volim stan u kojem živim / ili nisam normalna / ili sam djetinjasta jer nisam nikada kod kuće.
Ali ja sam takva i neću se tu nikada promijeniti. Bila bih duboko nesretna u 4 zida! meni je kretanje od vitalne važnosti! drži me doma i ubio si me!
(jedna astrologinja mi je rekla, nakon što je pogledala moj natal, da što se nje tiče ni ne moram nešto posebno jako uređivati stan - s obzirom da nikada neću puno boraviti u njemu heheheh)
i da, sklona sam besplatnim savjetima
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 15:23   #52
Quote:
Anastasia kaže: Pogledaj post

nemoj sa strijelcem ako si posesivna ili ljubomorna. Bolje izbjegni.
ma nisam posesivna ni ljubomorna ,samo se volim mazit a oni to ne zeleee
sussana6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 23:37   #53
i ja sam strijelac i u potpunosti sam to ja!
plavaciganka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 21:07   #54
Quote:
Anastasia kaže: Pogledaj post
Pa ne želim govoriti u ime strijelčevskog naroda ali mogu ti reći svoj stav, a ja sam prilično veliki strijelac u duši

Ja jako volim dodir, maziti se, toplinu, ali u sebi nosim veliku potrebu za slobodom. jednim dijelom volim osjećati pripadnost nekome, i dosta sam odana, ali ne mogu podnijeti posesivnost i ne trpim kada osjetim da me druga osoba želi gušiti, da mi ne vjeruje, da me želi posjedovati. To ide ponekad u takvu krajnost, da ne podnosim ni kada osjetim da osoba stalno "visi" nadamnom s nekakvim dodirima i stalnim maženjima.
Ne trpim pametovanja i nametanja bilo kakvog mišljenja. A posebno ne trpim kada mi se u vezi soli pamet zašto sam ovakva a nisam onakva. Prilično sam teška u smislu da tražim da me se prihvati kakvu jesam, ali isto tako, i prihvatim druge.
Prezirem patetiku, i ne volim prenježne, preljepljive, patetične dodire. Ne volim osjećati da osoba ne može bez mene, potrebno mi je da znam da je osoba kraj mene samostalna. Nije to strah od emocija - cijeli život slušam kako nešto samnom nije u redu, jer sam takva.
Ali ja sam samo takva - itekako znam voljeti, ali trebam jaku, samostalnu osobu koja može i bez mene, ali koja bira, svakog dana, da bude uz mene. Zato mislim da se neću nikada udati - sama pomisao takve jedne vezanosti me guši a priori.
Nikome ne pripadam, i čak i u ljubavi volim imati osjećaj da mogu u svako vrijeme otići, ako želim. a kada osjetim tu neku ljepljivost i posesivnost, bježim i postanem jako hladna. I kada najviše volim nisam sklona ljubomori. Sexu i sexualnoj prevari ne dajem neki značaj. Ali imam potrebu za puno komunikacije i imam potrebu znati da osobi sve mogu reći a da mi ista neće vratiti pametovanjem, osudom i sl.

nemoj sa strijelcem ako si posesivna ili ljubomorna. Bolje izbjegni.
Woooow..ovo je odlicno napisano

Zbog toga ( i jos par 'stinica' ) su meni strijelci dragi.
Mada dobar dio tog sto napisah opisuje i mene a ja nisam tog kova, potkova mi je strijelceva..

Sta mislis, koliko utjecaja ima podznak..?
Bunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 21:14   #55
Quote:
sussana6 kaže: Pogledaj post
ma nisam posesivna ni ljubomorna ,samo se volim mazit a oni to ne zeleee
nadji drugoga ja sam strijelac i oboooozaaavam se maziti
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 14:17   #56
Quote:
Bunny kaže: Pogledaj post
Woooow..ovo je odlicno napisano

Zbog toga ( i jos par 'stinica' ) su meni strijelci dragi.
Mada dobar dio tog sto napisah opisuje i mene a ja nisam tog kova, potkova mi je strijelceva..

Sta mislis, koliko utjecaja ima podznak..?
pa mislim da podznak ima isto dosta veze nikad nije samo znak dovoljan vazni su i drugi planet,mjesec i tako...
sussana6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 14:42   #57
Kakvi su dečki strijelci?
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 18:32   #58
Quote:
Dragonfly kaže: Pogledaj post
Kakvi su dečki strijelci?
Kurviši i lažovi ....ali naravno ne svi (da se ogradim od onih koji nisu takvi)

nisam osobno bila nit s jednim ali imam frendicu koja je bila, sestru koja je..eto...
LePiaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 23:46   #59
Quote:
sussana6 kaže: Pogledaj post
pa mislim da podznak ima isto dosta veze nikad nije samo znak dovoljan vazni su i drugi planet,mjesec i tako...
Uff.. ne pominji mi mjesec
Procitah negdje da je moj sklon ljubavnim aferama
Dok ja hajam on skace od zvijezde do zvijezde..
Jao si ga njemu ak' ga uhvatim
Bunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 21:43   #60
kakvi su muski strijelci i ja bi malo o tome detaljnije!!ajmo neki muski strijelac nek se javi!!!
sussana6 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:58.