Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2017., 01:07   #421
Evo mene sa nepopularnim mišljenjem. Meni Ankin prijedlog uopće nije loš. Sviđa mi se ovo što je Hannah linkala. I postoje firme koje se bave točno time, nije neizvedivo. Jest da je mali posao ali vjerujem da ima onih koji bi bili voljni odraditi u fušu.
lyrabelacqua is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 03:57   #422
Jao, teraco, imala sam to u jednom stanu ali nisam znala kako se zove. Je li to suludo skupo?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 07:54   #423
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
lijepi su mi za vidjeti ti podovi ali pretpostavljam da su hladni?
jesu hladni ali i pločice su hladne. Mi ga imamo samo u hodniku, stubištu, na stepenicama. I u toj kući većinom boravimo ljeti pa hladnoća nije neki minus.

Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Ajme, "Ankin" prijedlog!

Edit

Anka? http://www.podovi.org/wp-content/upl...teraco-pod.jpg


Quote:
lyrabelacqua kaže: Pogledaj post
Evo mene sa nepopularnim mišljenjem. Meni Ankin prijedlog uopće nije loš. Sviđa mi se ovo što je Hannah linkala. I postoje firme koje se bave točno time, nije neizvedivo. Jest da je mali posao ali vjerujem da ima onih koji bi bili voljni odraditi u fušu.
pa sigurno da ne bi izgledalo loše da je tako planski napravljeno i da se pločice uvale negdje smisleno. Ali ja imam jednu rupu u teracu kod wc-a, jednu u ćošku... ne mogu baš tako razbacat pločice uokolo.

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Jao, teraco, imala sam to u jednom stanu ali nisam znala kako se zove. Je li to suludo skupo?
Nemam pojma, nisam znala da to netko još uvijek radi nakon 70-ih godina Znam samo da je tata pričao kad su oni to postavljali u kuću da je sve bilo krcato prašine od brušenja.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 08:40   #424
Ma joj, taj teraco u komunikacijskim prostorima ne povezuje stan u ugodnu cjelinu već imaš dojam da izlaziš iz svake sobe u stubište zgrade. Ko da si u učeničkom domu, kaj ja znam. Kad gledaš mali segment, dobro pofotkan zgleda fora, ali uopće nije tako.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 08:44   #425
Meni ne smetaju različiti podovi u različitim prostorijama (iako kod mene osim u spavaćim sobama je sve isto zapravo), i ne patim uopće na taj trend da se isti pod mora svuda provlačit. Zapravo mi je kroz ok da je pod prilagođen svakom prostoru, kod nas eto ispalo da je sve isto čisto jer je bilo praktičnije kad se radilo, a i kuhinja, blagavaona i dnevni su sve jedna velika prostorija...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 08:54   #426
meni je za male prostore ljepše kad je sve u istom podu jer izgleda veće. recimo u mom stanu je cijeli hodnik (ta dva kvadrata ), kuhinja, dnevna i blagovaona, sve je u laminatu. soba je u parketu, a ne bi me smetalo da je i ona u istom laminatu.

u kući imamo hodnik u teracu, sad će bit u pločicama, kupaona će bit u svojim pločicama, kuhinja u trećim, a dnevna i blagovaona vjerojatno u laminatu. ali to su sve ogromne prostorije i dok dođeš iz hodnika do kuhinje već si zaboravio kakav je bio pod.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 09:20   #427
Da, možda je u tome štos, kod mene je isto dosta prostrano pa ne osjećaš tu rascjepkanost prostora...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 09:30   #428
Ne znam zakaj sam ja pod teraco zamislila neki lijepi topli šareni pod kao da si u španjolskoj sapunici ole. I sad kad je hana stavila link skužila sam da je to u stvari onaj pod kojeg smo imali u školi i djeluje hladno a to nikako ne volim.
Npr. često mi sugeriraju da u hodnik stavim pločice, ne mogu si to ni zamisliti, ja stavljam parket. Pločice za kuaponu obavezno su neke smeđe/bež tople varijante kao i za kuhinju.
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 09:59   #429
Joj ne mogu ja zamislit parket u hodniku, ne vizualno nego zbog (ne)praktičnosti. Možda da moja garda prođe preodgoj pa se nauči izuvati ispred vrata. Ovako ne, hodnik se briše mokrom krpom svaki čas, parket baš i ne bi volio taj tretman...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 09:59   #430
ja bi isto u hodnik tamni parket skupa s dnevnom i blagovaonom, ali bi se brzo oštetio. ljeti imamo turiste u apartmanu i dijelimo taj hodnik pa bi oni stalno s koferima, ležaljkama i ostalim grebli i sa mokrim japankama od soli i mora šljapkali...

da samo mi ulazimo u kuću onda bi ja hodala u šlapicama od ulaznih vrata na dalje i sve bi bilo neoštećeno i čisto.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 10:05   #431
Ma da, to je sve istina i opet imamo svugdje parkete u hodniku, još su novi pa ćemo vidjeti kako će to završiti. Doduše jedan je izgreban ali više zbog radova po kući pa ono dofuraš kamenčić pa ga povučeš s vratima pa se parket izgrebe. Tog je sad već vrijeme i za brusiti i prelakirati ali prošlo je već 17 god od postavljanja.
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 10:25   #432
jedva čekam da maknem parket iz hodnika i stavim šarene pločice. to je sljedeća faza, za jedno godinu dana. treba mi psikička priprema za micanje namještaja iz sobe u sobu - opet.
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 11:07   #433
Iz istih razloga moja soba nikako da se opitura 🙈

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 11:09   #434
zato ja u spavaćim sobama imam bijele zidove tamo gdje su ormari, a u boji tamo gdje je manje namještaja.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 11:21   #435
Ja hoću obojat u bijelo, ali nikako da zasučemo rukave...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 11:23   #436
i ja bi jedne narančaste htjela vratit u bijele pa nikako da skupim hrabrosti
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 11:34   #437
Taj teraco me uvijek sjeti kad smo isli na tulum frendu i njegovim cimerima.
Neki tip otvori vrata, ono teraco po cijelom hodniku i gomila vrata.
Kaze frendica liku 'dobar dan' i taman da ce pitati gdje je stan xy, kad sam se ja pocela smijati jer je zabrijala da je to susjed i da smo usli u zgradu, ne stan.

Meni se to svida
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 11:46   #438
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Iz istih razloga moja soba nikako da se opitura 🙈
meni je bila prilika sad jer je dio namještaja bio u garaži, ali novčanik kaže ne može sve odjednom. taman ću zaboraviti sve frustracije od prošlog mjeseca i veselo po sedmi put vaditi odjeću iz ormara i bacati na krevet.
ha, usput ću promijeniti i ormar, da ne premještam krpice za svaku sitnicu.

nemojte mi davati ideje.
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 18:16   #439
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ma joj, taj teraco u komunikacijskim prostorima ne povezuje stan u ugodnu cjelinu već imaš dojam da izlaziš iz svake sobe u stubište zgrade. Ko da si u učeničkom domu, kaj ja znam. Kad gledaš mali segment, dobro pofotkan zgleda fora, ali uopće nije tako.
Meni je bio u kuhinji i na hodniku i baš mi se sviđao. Nisam ga fotkala.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 18:26   #440
ja bih u kuhinju, hodnik i kupaonu stavila epoksi smolu.

anka je pravi kužist
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:26.