Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2004., 17:49   #61
Quote:
dora kaže:


Nego offtopic: 165 i je nisko, osim ako nemas... 155


btw. koja je to fora s podizanjem dvije godine straih topica?
sergio is offline  
Old 08.11.2004., 18:33   #62
Quote:
sergio kaže:


btw. koja je to fora s podizanjem dvije godine straih topica?
Jednostavno - nema novih pa u neutazivoj zelji da ljudi (ukljucujuci i mene) trkeljaju nest, vade prastare teme koje su jos uvijek - aktualne
A proporcije zena (s tim u vezi i pojam "idalne" mere" ) su zenama uvijek aktualne
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Old 08.11.2004., 19:13   #63
Quote:
Cyn kaže:
Meni su ove od 165cm Regoči
SESTRO!!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Old 08.11.2004., 20:53   #64
ja ne mogu vjerovati koje gluposti pisete... prvo probajte malo saznati o tome, a onda komentirajte kako pliva ima glupe testove. prvo, to nije plivin test, to se UVIJEK na isti način izračunava. znaci, masa u kilogramima se podjeli sa kvadratom visine u centimetrima.
dalje, to sta bi neke "trebale" se udebljati 20 kile i jos uvijek imale idealnu tezinu, ne znaci da bi lijepo izgledale, nego da ta tezina jos uvijek ne bi bila opasna za zdravlje, znaci, bila bi idealna za vase zdravlje. prvo se raspitajte malo, pa onda komentirajte
Iva is offline  
Old 08.11.2004., 20:58   #65
iva, kaj ti je to na avataru?
monolit is offline  
Old 08.11.2004., 21:00   #66
Quote:
monolit kaže:
iva, kaj ti je to na avataru?
mica maca
Iva is offline  
Old 08.11.2004., 21:03   #67
Quote:
Iva kaže:
mica maca
a zakaj?
monolit is offline  
Old 08.11.2004., 21:04   #68
Quote:
monolit kaže:
a zakaj?
a zakaj ne?
Iva is offline  
Old 08.11.2004., 21:06   #69
ali bas ti se ne vidi najbolje...
monolit is offline  
Old 09.11.2004., 10:58   #70
eh ljudi dragi ja spala sa 31,4 na 22,3 eto samo da se pohvalim da mi pise da sam IDEALNA -KONACNO! : ))))))))
__________________
You ask me to enter, and then you make me crawl...
acti is offline  
Old 09.11.2004., 11:10   #71
idealna težina, nisam ni sumnjala

sad građa tj.dupe je drugi par rukava.
šta se tiče dupe J.Lo i moje je slično (malo uže ali isprčenije) i fala bogu da postoji ta ženska. Njeno dupe me tješi, da i moje nekome dobro izgleda.
__________________
Vecer u kojoj se svi prisutni sasvim slazu izgubljena je
klio is offline  
Old 09.11.2004., 11:27   #72
Re: Nevjerojatno - idealno sam teška!

Quote:
Vjeveric kaže:
Ajme, jesam sretna kad sam to maloprije saznala. A ja mislila da imam barem 5-6 kg viška, planirala kojekakve dijete, fitnes i tako to... Sreća pa nisam - samo bih se patila bezveze!
Sad mogu mirno sjediti za kompićem i pobacati košulje koje zakopčati ne mogu!! Jar ja sam idealno teška!!

Kako znam?
Pa Pliva mi rekla! Ovdje i vi možete vidjeti imate li idealnu tjelesnu težinu.
meni reče 21

ma ta izračunavanja znam i otprije..uvijek je idealna težina

al je lijepo čuti
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Old 10.11.2004., 02:03   #73
19.1
Al da smršavim 1 kilu bio bi kao prenizak

Eh, da su te kile raspoređene kak spada, slavila bi
Potala is offline  
Old 12.11.2004., 23:05   #74
Ha ha ha,pa ovo je da krepas!Po ovome sam ja idealna,BMI 20,7!Mos si mislit ideala
__________________
"U svijetu bez iluzija covjek je stranac."
(A. Camus)
emy is offline  
Old 13.11.2004., 23:18   #75
pa na mojih 174 mi odgovara kako je "idealno" sve od 58 do 78.
20 kg razlike čini mi se prevelik raspon za nešto tako jedinstveno ko IDEALNA težina
beatrice is offline  
Old 14.11.2004., 00:06   #76
Quote:
beatrice kaže:
pa na mojih 174 mi odgovara kako je "idealno" sve od 58 do 78.
20 kg razlike čini mi se prevelik raspon za nešto tako jedinstveno ko IDEALNA težina
idealno ne znaci kostur ili manekenski tip. ali ocito se vama ne moze objasniti, da se to ne odnosi na izgled nego na zdravlje
ali, vidim da nijedna to jos nije shvatila, samo kritizirate kako "pliva" ima glupi test
Iva is offline  
Old 15.11.2004., 11:20   #77
Quote:
Iva kaže:
ja ne mogu vjerovati koje gluposti pisete... prvo probajte malo saznati o tome, a onda komentirajte kako pliva ima glupe testove. prvo, to nije plivin test, to se UVIJEK na isti način izračunava. znaci, masa u kilogramima se podjeli sa kvadratom visine u centimetrima.
dalje, to sta bi neke "trebale" se udebljati 20 kile i jos uvijek imale idealnu tezinu, ne znaci da bi lijepo izgledale, nego da ta tezina jos uvijek ne bi bila opasna za zdravlje, znaci, bila bi idealna za vase zdravlje. prvo se raspitajte malo, pa onda komentirajte

još jednom potvrđujem da je test glup. kao i tvoja teorija!
ako mi piše da mi je BMI prenizak i da bi se trebala udebljati, a iznos kilaže koji bi mi trebao da dođem do idealnog BMI-a je 10 kg, odnosno da budem na kilaži "ne opasnoj za zdravlje" jer i manjak kila nije zdrav koliko ja znam. a ja mislim da još 10 kila na meni nebi bilo prezdravo jer bi ih morala natuči prežderavanjima i koznačime jer se meni teško udebljati pošto nisam taj tip tjelesne građe. dakle gdje je tu zdravlje u cijeloj priči? šopanje, prežderavanje?? mislim da ne!
a dali bi lijepo izgledala...mislim da ne, ali to niti nije bitno u cijeloj priči!
Svako zdrav najbolje zna koja mu je kilaža najidealnija!
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Old 15.11.2004., 11:21   #78
Quote:
beatrice kaže:
pa na mojih 174 mi odgovara kako je "idealno" sve od 58 do 78.
20 kg razlike čini mi se prevelik raspon za nešto tako jedinstveno ko IDEALNA težina


prava istina!
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Old 15.11.2004., 21:02   #79
Quote:
fairy kaže:
još jednom potvrđujem da je test glup. kao i tvoja teorija!
ako mi piše da mi je BMI prenizak i da bi se trebala udebljati, a iznos kilaže koji bi mi trebao da dođem do idealnog BMI-a je 10 kg, odnosno da budem na kilaži "ne opasnoj za zdravlje" jer i manjak kila nije zdrav koliko ja znam. a ja mislim da još 10 kila na meni nebi bilo prezdravo jer bi ih morala natuči prežderavanjima i koznačime jer se meni teško udebljati pošto nisam taj tip tjelesne građe. dakle gdje je tu zdravlje u cijeloj priči? šopanje, prežderavanje?? mislim da ne!
a dali bi lijepo izgledala...mislim da ne, ali to niti nije bitno u cijeloj priči!
Svako zdrav najbolje zna koja mu je kilaža najidealnija!
to nije MOJA teorija. daj malo provjeri nesto prije nego ides pisat gluposti. drugo, sta ti mislis da su oni vidoviti?! to je OPCENIT test, to se tako racuna, i gotovo. nije to rađeno posebno za tebe a najmanje bi se trebala ravnat prema tome. valjda vidis kako izgledas i kako se osjecas. ali cinjenica je da se bmi ne odnosi na "savrsen izgled" nego na zdravlje.
Iva is offline  
Old 16.11.2004., 01:22   #80
Ovo sto Iva kaze ima smisla...ako neko ko je visok 170 cm ima 73 kg nece mozda izgledati privlcno po danasnjim standardima ali u svakom slucaju sam sigurna da mu ta tezina nece ugrozavati zdravlje.
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:05.