Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2009., 10:29   #1061
Quote:
aranea kaže: Pogledaj post
uf...skupo...fakat skupo...nas je sve u banovcu koštalo 3500kn...i još je sve po mjeri... ne znam... gledali smo ta razvikana odjela, nije ga nešto previše oduševilo
Pa kad gledam da ću ja svoju vječanicu iznajmit za 4,500, a on je odijelo, šulju i remen platija 3,700 i imat će ih zauvik i nije mi puno, a stoji mu SAVRŠENO
ridikul is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 11:02   #1062
ovaj moj baš ima problem....džudaš je....175cm nizak....ima 105kg mišića na sebi....sve su mu hlače kratke,sve mora kratit,a veličinu uzet za čovjeka od 2m jer ima kvadriceps bogte ko moje dvi noge.....tak da kad je vidio ona odjela od arbanasa umro je od smija....nogavica mu je bila ko podlaktica
Afraid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 11:03   #1063
Quote:
Afraid kaže: Pogledaj post
ovaj moj baš ima problem....džudaš je....175cm nizak....ima 105kg mišića na sebi....sve su mu hlače kratke,sve mora kratit,a veličinu uzet za čovjeka od 2m jer ima kvadriceps bogte ko moje dvi noge.....tak da kad je vidio ona odjela od arbanasa umro je od smija....nogavica mu je bila ko podlaktica
odi u banovec i nek mu sasije po meri, nas je doslo manje od 3000kn jer smo placali cashom
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 11:09   #1064
Quote:
Adonia kaže: Pogledaj post
odi u banovec i nek mu sasije po meri, nas je doslo manje od 3000kn jer smo placali cashom
tnx tnx tnx....fakat momak ima problem......najbolje je onda tak.....nek mu sašije onda....inače kad mu potkrate trapke budu mu uvijek šire oko noge pa mu sve grozno stoje....da je mršav ne bi imo problem.....a jel te odjelo samo koštalo 3000kn ili i prsluk,košulja....?
Afraid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 11:11   #1065
Quote:
Afraid kaže: Pogledaj post
tnx tnx tnx....fakat momak ima problem......najbolje je onda tak.....nek mu sašije onda....inače kad mu potkrate trapke budu mu uvijek šire oko noge pa mu sve grozno stoje....da je mršav ne bi imo problem.....a jel te odjelo samo koštalo 3000kn ili i prsluk,košulja....?
samo odijelo. ali obzirom da drugdje platis minimalno 3500-5000kn za konfekcijsko odijelo, a ovdje za odijelo sivano po mjeri platis manje- mislim da ti je racunica jasna
iako imaju i oni kosulja i sivaju lajbeke i krvate itd.
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 11:14   #1066
Quote:
Adonia kaže: Pogledaj post
samo odijelo. ali obzirom da drugdje platis minimalno 3500-5000kn za konfekcijsko odijelo, a ovdje za odijelo sivano po mjeri platis manje- mislim da ti je racunica jasna
iako imaju i oni kosulja i sivaju lajbeke i krvate itd.
supač....tnx
Afraid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 11:14   #1067
I mi idemo prvo u Banovec, mojem se svidjelo jedno od onih Moxl odijela koje tamo prodaju, baš sam jučer to odijelo vidjela uživo i izgleda super. Arbanas nam je druga opcija ako mu se ne svidi kak mu ovo stoji.
G_abrielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 11:15   #1068
Quote:
Afraid kaže: Pogledaj post
supač....tnx
joj btw kolko unaprijed bi trebo ić tamo za naručit šivanje....svadba je iduće godine u 9mj
Afraid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 11:17   #1069
Quote:
Afraid kaže: Pogledaj post
joj btw kolko unaprijed bi trebo ić tamo za naručit šivanje....svadba je iduće godine u 9mj
mi smo isli 2 mj. prije. mislim da ga je sivala par tjedana jer je bio sajam vjencanja pa su imali strku
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 11:20   #1070
Quote:
Adonia kaže: Pogledaj post
mi smo isli 2 mj. prije. mislim da ga je sivala par tjedana jer je bio sajam vjencanja pa su imali strku
a bit će valjda sve ok....ipak je to po mjeri...a on ti mene tješi:bebo pa šta se sikiraš za mene,ipak će svi u tebe buljit....a siroče
Afraid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 16:35   #1071
moj dragi ima predivno Joop odjelo koje je nosio do sada na 3 svadbe i mislim da će njega imati.
mislim ima doma odjela (poslovnjak je) svih boja i nijansi i sad mi je stvarno glupo kupovati još jedno za svadbu...
tamno sivo je sa nekim sitni sitnim srebrnkastim crticama utkanim u tkaninu i baš lijepo ide uz moju haljinu...
ostaje nam daklel cipele, košulja i kravata... ah kak je tim muškima jednostavno
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 21:45   #1072
Quote:
zahtjevna_vz kaže: Pogledaj post
obzirom da je naš dan D prošao, a moj muž više nema namjeru nositi niti svečanu košulju s pripadajućim manžetama, niti prsluk sa svečanom kravatom, pa to sve stoji u ormaru, odlučila sam se na prodaju.. ako ima zainteresiranih javite, pa da vam pošaljem na mail fotke.. riječ je o smoking košulji veličine 46 i prsluku 58. košulja je lagano bež, a prsluk u istoj nijansi sa sitnim zlatnim detaljima (idealno pristaje ako recimo imate, poput mene, zlatnu vjenčanicu). sve to zajedno (dakle košulja,prsluk,svečana kravata i manžete) prodajemo za 800 kn (što je zapravo trećina stvarne cijene Croate u kojoj je sve to kupljeno).
drage cure i dečki..ove stvarčice još čekaju svojeg novog vlasnika, pa ako želite uštedjeti, a dobiti kvalitetnu robu please javite se na PP..snizujemo cijenu na 750 kn..šaljem slike na zahtjev..
zahtjevna_vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 09:51   #1073
koje boje odijela je su sada in ? ) crno ili svjetlije neko.. ?
marek0007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 10:47   #1074
Evo došla ja prvi put razgledat šta se priča o odijelima..
Mi idemo u London krajem 7.mjeseca pa je on mislio tamo uzet odijelo jer bude jako skupih i finih odijela na 70% popusta... Al malo me strah ako ne nađe, ima samo 8,mjesec za nać ga tu..jel to premalo vremena ili je svejedno? Ponuda je valjda uvik slična?
Ne zna još bi li crno ili neko tamno sivo (možda bi to bilo bolje), i prsluk (kakve boje, ne znam?), kravata ona malo svečanija šira... Sad, što se tiče košulje, on bi slim fit kroj - ako kasnije skine i prsluk jer mrzi širokaste košulje, a ja bi ga pokušala nagovorit na nekakvu boju lavande da budemo u skladu (nisam sigurna oću uspit) Jel nose mladoženje košulje takvih boja ili ja fantaziram??
__________________
* 04.09.2009. *
Yolaine is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 14:03   #1075
Pitanje za curke čiji su dečki kupili strukirana odijela, po mogućnosti u Arbanasu!
Jeste li kojim sl. primjetile, kad se sako zakopča da kragna na desnoj strani, znači gdje je džep malo "puše", ne znam kako bi se drugačije izrazila. Mi to ne bi ni primjetili da nam jedna osoba nije skrenula pažnju na to, uz tvrdnju da je sako preuzak. A provao je br veći i taj mu je bio preširok! Mislim ovaj je krasan, stoji mu kao saliven, jedino ta vražija kragna, koju ja, velim, nisam ni skužila, ali eto nekome bode oči. I sad mi muka da će ispast da mi je dragi u uskom odijelu!
pukita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 14:12   #1076
Mi smo bili obilazili, i jedino gdje smo nasli nesto da nam se svidja, odnosno da nam je fenomenalno je Martin Arbanas!!! Inace, obozavam njihova odijela!!! Presavrseno!!! I, nasao je...ali, problem je sta je on sada neki medjubroj...on se nada da ce smrsaviti, i stati u inace svoj standardni broj...ha, ha...moz' misliti!!! Ali, prodavacica mu je inace davala taj manji broj, i rekla da je to njegov...iako, mu je on na milimetar taman...i, znam, da mu nece biti ugodno...ne znam...mi imamo taj problem...jos cemo vidjeti sta ce se dogoditi s njegovom kilazom...a, vidis toza kragnu, stvarno nisam primjetila...a, sve sam gledala...ne znam...cijene su mi full ok...ovo je bilo 3.500, 00 kn...
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 14:48   #1077
Ma nemam pojma kaj ću sad! Moguće da je greška u šivanju, al sad kad i ako bi išli vraćat odijelo i tražili zamjenu, mislim da bi nas žene samo blijedo pogledale i vratile kući! Vidit ću još kad kupimo košulju kako će to sve skupa izgledat. Mislim malo sam i na njega ljuta jer nije sve odmah htio probat i kupit, al ga nisam htjela forsirat. Jel ima tko iskustva s vraćanjem odijela i traženjem prepravki kod njih nek se javi?
pukita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 15:10   #1078
Ali, neka ti ne bude problem, jer na kraju krajeva to je vas novac, i mozete za njega traziti sta zelite...uostalo, oni sivaju, tako da mislim da ne bi trebalo biti problema...da bi oni mogli srediti ako treba nesto po odijelu, mozda treba samo zapeglati...nemojte nista dirati, i otidjite tamo...
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 15:29   #1079
A tako ćemo na kraju i napravit, naravno ako se mom dragom bude dalo, jer je njemu odijelo super i on niš ne kuži neuobičajeno na kragni. Bumo vidjeli još! Najbitnije je da se on dobro u njemu osjeća, a šta će tko reć baš me zaboli! Najgore je to što je mene polako počela hvatat panika od svega pa mi je dovoljan samo najmanji komentarić da napravim halabuku od svega! Vrijeme je da se malo opustim!
pukita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 19:10   #1080
Quote:
Adonia kaže: Pogledaj post
odi u banovec i nek mu sasije po meri, nas je doslo manje od 3000kn jer smo placali cashom
Pazite svi koji idete kod banovaca da vas ne zeznu, ok sašiju, ali imaju najjeftinije i najlošije materijale, i još vas uvjeravaju da je sintetika puno bolja od vune i sl., a onda odete pogledati sami materijale i skužite da materijali koji oni koriste koštaju otprilike 20-tak kn po metru, a vuna je od 200kn na dalje, a za odijelo treba nekih 3-4 m, pa računajte kolika je njihova zarada. Moj dragi se skoro zeznuo, ali otišli smo od njih. Kupili smo materijal u Rotondi koji je koštao 250kn metar + podstava i sve ostalo potrebno za odijelo, platili sve skupa nekih 1200kn i plus šivanje kod "Tonija" u Vlaškoj 1500kn (odijelo i prsluk, bez prsluka bi bilo jeftinije nekih 300-400 kn), znači 2700kn prsluk i odijelo, i prošli smo jeftinije nego kod Banovaca, a dragi ima pravo kvalitetno odijelo od finog materijala šivano po mjeri , a ne neku lijepo upakiranu plastiku.
franky77777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:15.