Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2006., 15:54   #61
Svida mi se obrijana glava, to mi je nekako mmmmm
mezimica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 16:22   #62
Sve ovisi o osobi..tj kako mu sto pristaje..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 16:57   #63
Quote:
gnjavež kaže:
aj jedina dobar stvar kose mog dragog(kad se vec ne sisa) je to sta je svijetla
ne podnosim tipove s tamnom kosom, tamnim ocima, tamnije puti..covjecje ribice
Smeđe oči i plava kosa ->
WillingToLive is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 18:07   #64
ja imam fetiš na ćelavce ...naravno na one ošišane...al mora bit dobra glava, ne stoji svakom....
žohar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 20:46   #65
ja volim kosu na decku..onak tipa maxim mrvica..i ofkors bez preparata tipa gel,lak..
anaLiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 22:01   #66
Quote:
žohar kaže:
ja imam fetiš na ćelavce ...naravno na one ošišane...al mora bit dobra glava, ne stoji svakom....
a kako znas jel osishan na celavo ili celav pa osishao ostatak?
osim ako ne mislis na jako kratko osishane a ne celave
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 22:11   #67
Quote:
Blue kaže:
Smatrate li obrijanu glavu znakom raspoznavanja huligana, mafijaša, sirovina i ostalih brutalaca, ili jednostavno tipom frizure koju više ili manje volite?
Pa ne smatram, ali moram priznat da ima nešto ... sirovije u tipu koji je obrijan. I opasnije. Mog dragog recimo redovito pretrazuju kad leti avionom

Quote:
Blue kaže:
Da ne bi bilo nesporazuma, pitanje se odnosi na muškarce koji imaju kosu pa obriju glavu mašinicom, a ne odnosi se na muškarce koji se briju da bi prikrili ćelavost. Mislim, podržavam i ono drugo, ali tu čovjek nema baš puno izbora pa nije relevantno za temu.
Ima, ima

__________________
“Let's put a smile on that face!”
Tiamat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 22:13   #68
Quote:
hana kaže:
a kako znas jel osishan na celavo ili celav pa osishao ostatak?
Nemres fulat Jedan od indikatora je glatko (ziletom) obrijana glava. Kad se obrijem s masinicom bez nastavka, do gola, svejedno mi se vidi linija kose. Kao npr. jednodnevna muska brada. Tako se i celavima vidi linija kose, pa cesto koriste zilet da to eliminiraju. Zato se cesce briju, dok ovi ostali obicno puste kosu 1-3 tjedna prije novog zahvata.
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 22:14   #69
mogu li ja postaviti jedno pitanje?
da li vam se kad dogodilo da ste drasticno promijenili frizuru, nakon neke prekretnice u zivotu?

zene se znaju, recimo osisati na kratko, ili ih drugi osisaju, radi neke sramote.
sjecate se kako su francuzi sisali na celavo svoje zemljakinje koje su bile ljubavnice njemackih okupatora.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 22:26   #70
Quote:
Blue kaže:
Nemres fulat Jedan od indikatora je glatko (ziletom) obrijana glava. Kad se obrijem s masinicom bez nastavka, do gola, svejedno mi se vidi linija kose. Kao npr. jednodnevna muska brada. Tako se i celavima vidi linija kose, pa cesto koriste zilet da to eliminiraju. Zato se cesce briju, dok ovi ostali obicno puste kosu 1-3 tjedna prije novog zahvata.
htjela sam rec da kad se netko obrije sa masinicom na najkrace onda jos uvijek ima kose jako malo ali da i to nije celava frizura
celavo je kad je prosao i sa ziletom
a kad prodje sa ziletom onda bogami neznas jel inace celav ili ne
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 22:34   #71
Quote:
hana kaže:
a kad prodje sa ziletom onda bogami neznas jel inace celav ili ne
Gledao sam jednu epizodu Seks & grad gdje ona glavna zenska hoda s tipom koji brije glavu ziletom. I sad, nju brine je li tip celav ili nije. Pita ga, a ovaj kaze naravno da nisam celav, tako se brijem vec x godina. Ako bi me htjela vidjet s kosom, pustit cu je malo. I fakat se tip prestao brijat, ali mu je izrasla Mate Granic frizura i ovaj je puko totalno, izgubio samopouzdanje i sve otislo u kurac.

Zapravo je brijanje glave odlicna stvar, odnosno odlicno je da je takva "frizura" drustveno prihvatljiva jer stvarno (pro)celavim muskarcima (kojih nije malo) daje neko novo samopouzdanje i priliku da izgledaju dobro. Ono, umjesto papka koji nateze kosu preko glave da sakrije celu, obrijes se, postanes "Vin Diesel" i dobijes epitet "opasan"
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 22:37   #72
Quote:
Blue kaže:
Gledao sam jednu epizodu Seks & grad gdje ona glavna zenska hoda s tipom koji brije glavu ziletom. I sad, nju brine je li tip celav ili nije. Pita ga, a ovaj kaze naravno da nisam celav, tako se brijem vec x godina. Ako bi me htjela vidjet s kosom, pustit cu je malo. I fakat se tip prestao brijat, ali mu je izrasla Mate Granic frizura i ovaj je puko totalno, izgubio samopouzdanje i sve otislo u kurac.

Zapravo je brijanje glave odlicna stvar, odnosno odlicno je da je takva "frizura" drustveno prihvatljiva jer stvarno (pro)celavim muskarcima (kojih nije malo) daje neko novo samopouzdanje i priliku da izgledaju dobro. Ono, umjesto papka koji nateze kosu preko glave da sakrije celu, obrijes se, postanes "Vin Diesel" i dobijes epitet "opasan"
nije dobra, jer ti kosa pocne rasti po vratu, pa se spustati po ledjima
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 22:40   #73
ae, lipo je to, ka
retaj san u RL-u is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 22:41   #74
Quote:
retaj san u RL-u kaže:
ae, lipo je to, ka
kaje, retajicu, cujem da mi operiras po pokrajini
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 22:44   #75
Quote:
Natch kaže:
kaje, retajicu, cujem da mi operiras po pokrajini
asti pratiš me

tebi san mislija zadnjoj javit da mi bude najmanje razočarenje
retaj san u RL-u is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 22:45   #76
Quote:
retaj san u RL-u kaže:
asti pratiš me

tebi san mislija zadnjoj javit da mi bude najmanje razočarenje
moram smrsaviti do tada
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 22:47   #77
a ja se ošišat ka blue
retaj san u RL-u is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 22:48   #78
Quote:
retaj san u RL-u kaže:
a ja se ošišat ka blue
daj nemoj zajebavat
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 23:16   #79
Quote:
Natch kaže:
mogu li ja postaviti jedno pitanje?
da li vam se kad dogodilo da ste drasticno promijenili frizuru, nakon neke prekretnice u zivotu?
zapravo, prije prekretnice u zivotu.
prvo sisanje, onda prekretanje.
__________________
“Let's put a smile on that face!”
Tiamat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 23:18   #80
Quote:
hana kaže:
a kako znas jel osishan na celavo ili celav pa osishao ostatak?
osim ako ne mislis na jako kratko osishane a ne celave
ma mislim na jako kratko ošišane, milimetar, onda vidiš dal ima kose ili rupu....ali nikako ne izbrijana glava....
žohar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:53.