Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2003., 14:30   #1
Slatko

Ne, necu ovdje pisati o slatkim fantazijama vec o konkretnim stvarima sa secerom!

Dakle, od kada sam single (uf, svaki post mi tako pocinje) uspijevam odrzavati svoju zalihu slatkog u ormarima na zavidnim razinama.

Da vas podsjetim, dok sam zivio s bivsom - sve sto kupim ne bi prezivjelo ni 48 sati, odmah bi nestalo u raznim PMSovima i nocnim potragama...

Sinoc, ponosno sam otvorio ormar u kojem drzim slatko s namjerom da se "zasladim". I gle cuda, mogao sam birati

Napolitanke (od Krasa - one velike, double pack), kokice, slani keksi (Vic, takodjer od Krasa), Nutella... U frizideru su jos bila dva pudinga (od Dukada. Cokoladni sa slagom) i veeeelika Mikado cokolada (sa rizom, od Zveceva).

Iskreno, nemam pojma da li pretjerujem (tj. ponasam se zenskasto kad imam tolike zalihe slatkog) ili to rade i drugi, ali siguran sam da zene to pogotovo rade i stvarno me zanima kakve su vase zalihe...

Dakle?
Ant is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2003., 14:36   #2
naravno da pretjerujes, odma da si barem pola poslao meni !

kod nas ima jedna velika ladica u komodi koju jednom tjedno napunimo slatkisima, uvijek doceka sljecede punjenje prazna
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2003., 15:14   #3
ja baš ne volim slatko. pa onda nikad nemam niš slatko doma. to najviše izluđuje moje frendove. ja uvijek nađem frendove koji su ludi za torticama, milkama, napolitankama, nutellama i sličnim stvarima.
pa se dure na mene kad dodju. a ja niš.

čak i kavu pijem bez šećera.

eto, sad sam se zabrinula za sebe.....
gea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2003., 15:21   #4
Quote:
gea kaže:
ja baš ne volim slatko
Oprasta ti se, plavusa si
Ant is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2003., 15:24   #5
ne znam dal je bilo ironično ili ne, al je mene mama uvijek učila da kažem hvala.

pa, hvala Antarius
gea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2003., 15:47   #6
Re: Slatko

Quote:
Antarius kaže:
Da vas podsjetim, dok sam zivio s bivsom - sve sto kupim ne bi prezivjelo ni 48 sati, odmah bi nestalo u raznim PMSovima i nocnim potragama...

Sinoc, ponosno sam otvorio ormar u kojem drzim slatko s namjerom da se "zasladim". I gle cuda, mogao sam birati
Heh, necu se izjasnjavati o svojimzalihama, samo cu potpisati dio koji se odnosi na nase stanje doma...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2003., 15:47   #7
Quote:
gea kaže:
pa, hvala Antarius
Ma tebi se sve oprasta
Ant is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2003., 17:11   #8
Ja ne volim jesti slatno, i kavu pijem bez šećera, ali zato volim raditi kolače: suhe, s kremama, s voćem, s čokoladnim prelivom, palačinke (banana, orasi i otopljena čokolada ukrašeno vrhnjem...)
 
Odgovori s citatom
Old 19.07.2003., 17:35   #9
Quote:
ZAGAS kaže:
Ja ne volim jesti slatno, i kavu pijem bez šećera, ali zato volim raditi kolače: suhe, s kremama, s voćem, s čokoladnim prelivom, palačinke (banana, orasi i otopljena čokolada ukrašeno vrhnjem...)
Zagas, sljedeci put kad dodjem u Pulu, javi mi samo gdje da pozvonim da dobijem komadic
Ant is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2003., 18:10   #10
Obozavam slatko, ali ne moram ga stalno jesti. Samo poludim kada mi je bas da se zasladim a ono - u kuci nema nicega!!!
__________________
Hominem quero
Mrwa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2003., 18:12   #11
slatko je moja ovisnost.... trenutno apstiniram
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2003., 21:01   #12
Takodjer nisam ljubitelj slatkog ali obozavam sve sto je ljuto,mlatim po chio chipsu i tak....
 
Odgovori s citatom
Old 19.07.2003., 23:46   #13
Antarius

sorry, ali mislim da se ti onako po domaće rečeno prežderavaš sa slatkišima .
U više sam navrata čula, a i pročitala da onima koji izrazito vole slatko, konkretno čokoladu nešto u životu nedostaje.
E sad, pošto ja slatko niti volim, niti jedem slatko ne mogu o tome suditi.
 
Odgovori s citatom
Old 20.07.2003., 10:15   #14
Talking

ma kakve zalihe čovječe......
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2003., 11:18   #15
Ja sam još uvijek neizliječeni ovisnik Kinder Pinguia, Kinder Milchschnitte, Delicea i ostalih grehota..

Zaliha nikad ne manjka, osim ako sam pak u vrlo teškom PMS-u.
carlotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2003., 12:48   #16
Quote:
Ja sam još uvijek neizlijeceni ovisnik Kinder Pinguia, Kinder Milchschnitte, Delicea i ostalih grehota
da dodam Maxi King ( to mogu 3- 4 a da ni ne skuzim )
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2003., 14:40   #17
Quote:
Winona1 kaže:
da dodam Maxi King ( to mogu 3- 4 a da ni ne skuzim )
A one Giotto kuglice? Jao... Fakat ih nisu mogli manje napraviti, iako, možda sreća po meni, tu kod nas baš nešto ne naletim na njih..
carlotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2003., 15:08   #18
Nekako ipak najvise mogu pojesti gumenih bombona
__________________
Hominem quero
Mrwa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2003., 20:26   #19
Po ljeti mi od slatkog ne treba ništa osim sladoleda. Sve ih volim.
A inače povremeno me ulovi želja za čokoladom pa navalim na onu sa rižom ili Milku sa keksima.
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2003., 20:34   #20
Raffaello ili Ferrero Rocher?

(cudi me da nitko nije spomenuo ova dva remek-djela)

Ja totalno padam na Ferrero Rocher... Ali je skup za popiz***!

Ant is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:17.