Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2017., 14:39   #6921
Hvala

Ako mozes molim te napisat cijene, pogotovo klape, benda Kocka i rasvjete
beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 14:45   #6922
Quote:
beppina kaže: Pogledaj post
Hvala

Ako mozes molim te napisat cijene, pogotovo klape, benda Kocka i rasvjete
klapu smo platili 2600 kn, Kocku 2000E i rasvjetu 350€
arilni is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 10:23   #6923
Vjencanje, iskustvo nakon

Pozdrav,

forum mi je pomogao u organizaciji, pa sad kad je sve prošlo da podijelim svoje dojmove.

Vjenčanica La Perla - Split, sve se može dogovorit dok se haljina ne kapara, onda par dana prije pira sve postane problem. Na prvo nošenje je nedostajao botun, srićom je kuma to uspila zakamuflirat. Ugovor koji se potpisuje je ajme majko, kad se haljina vraća se detaljno gleda može li se još štagod naplatit. Haljinica za curice je duplo poskupila u roku od dva dana, itd.. Također u mene je haljina bila od četvrtka (pir u petak), jedva do utorka ujutro, trebala je bit vraćena u ponedjeljak.
Odijelo Galileo - kupljeno na nekom njihovom sniženju, cure pristojne, čak su zamijenile košulju bez problema par dana ranije, jer se muž udebljao.
Šminka - Vanesa Makeup, prezadovoljna, ništa se nije pomaklo, cijena povoljna.
Frizura - Frizerski studio Oleum, cure odlične, frizura postojana, cijena povoljna.
Catering- Stari Mornar, hrane je bilo dovoljno i bila je ukusna.
Tamburaši Miris Juga - obzirom da sam ih slušala na mnogo pireva, na mom su bili iznimno nezainteresirani, također su mi došli na dan pira da nas ne mogu čekat do posli mise (iako je to bilo dogovoreno, i bili su već plaćeni), nakon šta smo im objasnili da to nije ok ipak su ostali. Al to šta su mi digli živce na dan pira im je veliki minus i nikome ih nebi preporučila.
Crkva sv. Ante Poljud- fra Tomislav je bio odličan, misa predivna.
Sala Sky- voditelj je odličan, imali smo klasičan meni, svi su hvalili hranu (posebno janjetinu i pršut), konobari su stalno bili tu, imali smo žestoko piće, vraćeno nam je što je ostalo. Sve pohvale!!!
Bend Vine i Ivo- klasično dobri kao i uvijek, slušala sam ih na desetak pireva.
Cvjecarna Mis - sala je izgledala prekrasno, ali sve neke ideje koje sam imala nije se bas tila prilagodit, tako da sam sama rješavala dekoracije na bazenu i Stari Mornar.
Buket LA perla- dobiven na nagradnoj igri, prekrasan.
Pozivnice, zahvalnice sam radila sama.
Rasvjeta Semper Fi- sve je bilo ok, samo sam nakon 10 dana shvatila da nismo imali dim, koji je bio naveden u ugovoru.
Torte - Ganache SLastice- fenomenalne torte, sve su se pojele, cijena prihvatljiva
Kolači Absum Karlovac- preukusni i prekrasno dekorirani, svaka kuna se isplatila.
Svadbena torta- Torte Split- sve pohvale za izgled i okus torte.
Slike i video još čekamo tako da o tome pišem naknadno.

Pozdrav svima
ena2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 22:59   #6924
Pozdrav svima,

Znate li mozda gdje bi se mogli iznajmiti frizideri za pice (kao oni sto su po kaficima)? Znam da ih diskonti pica imaju i da ih se moze izmoliti od njih ali vise bi preferirao opciju iznajmljivanja ako postoji...
Bilo kakva informacija je dobrodosla
jure1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 10:49   #6925
Cure, ja se udajem za tri mjeseca i osim onog pocetnog (sala, bend, fotograf) nemam još nista i ne uzbudjujem se jos puno
Pa da pocnem: sjetila sam se sinoc da bi se mozda ipak mogli vjencati na plazi (jer pir nam je u Amigosa pa smo na samom moru) i sad me zanima, ne mogu naci, gdje ima iznajmiti onaj drveni okvir s baldahinima za vjencanje na otvorenom?
red queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 12:12   #6926
Quote:
jure1111 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

Znate li mozda gdje bi se mogli iznajmiti frizideri za pice (kao oni sto su po kaficima)? Znam da ih diskonti pica imaju i da ih se moze izmoliti od njih ali vise bi preferirao opciju iznajmljivanja ako postoji...
Bilo kakva informacija je dobrodosla
http://rent-a-konobar.com/
http://livecatering.hr/
blebletalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 21:31   #6927
moze preporuka za harmonikase za svadbu u Biogradu.
d-ivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 13:24   #6928
Quote:
d-ivan kaže: Pogledaj post
moze preporuka za harmonikase za svadbu u Biogradu.
Marino Franičević 098/756 144
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
chunky is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 10:27   #6929
Zna li iko di po Splitu mogu pronac nekakve ukrase za kosu ? Ne bi nista pretjerano samo neki mali cesljic jer bi imala nisku pundu


Sent from my iPhone using Tapatalk
Rozalitaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 18:13   #6930
Ako neko organizira vjencanje u zadnji cas prodaje se termin 16.9. u restoranu Grašo (Adriatic) ;-)

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
Josepha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 14:13   #6931
pozz. meni je datum u bozicno vrime . pa me zanima zna li neko di mogu uzet kuglice za bor obicne samo da mi naprave inicijale moje i od muza il ime il nesto? neznan di bi to uopce nasla. znan da na netu bi po nekin kineskin il i bej shemama nasla rjesenje al ja bi rado prvo u nas probala. pa ako ima iko ikakvu ideju di bi mi to mogli napravit. tenkju
miSTeltoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 11:55   #6932
MINI pir

Drage moje
znate li restoran di mogu pogostiti 40 ljudi u Splitu a da nije preskupo da baš ne radim novi pir??

Moram počastiti goste koji nisu došli u svatove.....baš moram
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 01:59   #6933
Quote:
legica989 kaže: Pogledaj post
Drage moje
znate li restoran di mogu pogostiti 40 ljudi u Splitu a da nije preskupo da baš ne radim novi pir??

Moram počastiti goste koji nisu došli u svatove.....baš moram
Dodoja Dugopolje, sve domace jer je Opg, zena super. Udaje mi se prija i radi mini veceru/pir, stolica joj je 180kn
Cvitelius is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 10:45   #6934
Pozdrav ekipica! Svako malo škicnem što preporučate pa sam se odlučila priključiti pošto svadbu organiziram iz Zg, dragi samo ode dogovorit gdje ga ja uputim
Ne znam da li je moj ukus čudan ili što ali jedva sam koji komentar našla za restoran Poljud, no od svega što smo obišli tamo mi je feeling bio najbolji što se tiče osoblja i ponude tako da Poljud it is
Sad me zanima koje bi mi DJ-e preporučili, vidim da ni toga nema baš puno..?
Za torte sam dosta toga iščitala, ponavljaju se one najpoznatije no mene bi zanimalo da li ima netko iskustva sa tortama Tee Mamut ili Luke? Na instagramu mi se jako sviđa sweet.cakes.and.more.. svaka info je dobrodošla :klap:
__________________
Hopeless romantic
Miiicika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 12:27   #6935
Frizerski salon odnosno make up u splitu ? Sto povoljnije i po mogucnosti da je salon koji obavlja obje usluge. Hvala puno.
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 08:58   #6936
Quote:
Rozalitaaa kaže: Pogledaj post
Zna li iko di po Splitu mogu pronac nekakve ukrase za kosu ? Ne bi nista pretjerano samo neki mali cesljic jer bi imala nisku pundu
Nisam sigurna gdje u Splitu, ali kako sam i za sebe tražila, svako malo mi se pojavljuje oglas na FB, ali neka HRV stranica je u pitanju. Ne mogu se nikako sjetiti kako se zove, ali čim mi izbaci ponovo pa ti javim da pogledaš..

Quote:
Miiicika kaže: Pogledaj post
Za torte sam dosta toga iščitala, ponavljaju se one najpoznatije no mene bi zanimalo da li ima netko iskustva sa tortama Tee Mamut ili Luke? Na instagramu mi se jako sviđa sweet.cakes.and.more.. svaka info je dobrodošla :klap:
Mi ćemo imati tortu Tee Mamut i to ćemo se dobro istrošiti za tu moju želju, ali u tom slučaju plaćaš ne samo ime, nego i kvalitetu Meni je bez pretjerivanja, njen biskvit jedan od najboljih koji sam ikad probala i kreme su joj jako ukusne i kvalitetne.

Od svih pireva na kojima sam bila, bio je samo jedan na kojemu je svadbena torta bila za prste polizati, inače su po defaultu brašnasti biskviti, a kreme margarinaste i sve skupa nije nešto ukusno..Tako da sam za svoj imala želju jesti ukusnu tortu, jer ipak sam sladokusac

Što se Luke tiče, odem tu i tamo po kolač ili muffin i oni su mi isto super. Jednostavno se vidi kad netko radi sa kvalitetnim sastojcima. Najbolje ti je pitati za degustaciju...Sretno što god odlučiš.
TheFleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 10:28   #6937
Imali smo na svadbi Nera X Band i nismo bili zadovoljni.

Na razgovorima s pjevačicom prije svadbe je izgledalo da će napraviti pravu feštu i potruditi se, bar nas je ona tako uvjeravala, ali ono što smo dobili je bilo mlako slavlje, neentuzijazam i nezainteresiranost.
Par dana prije svadbe u tijeku razgovora je spomenula da ipak neće biti član koji svira saksofon jer je morao otići u Makedoniju, doduše zbog toga nije smanjila cijenu, a mi nismo radili frku jer nam nepotrebno stresiranje 3 dana prije nije trebalo.

Na dan vjenčanja sam sa svime bila prezadovoljna, restoran prije mise, harmonikaš savršen, cvijeće, crkva, sala, vjenčanica, foto, jedino su me oni razočarali i ne bi ih preporučila. Preduge pauze među setovima, nepraćenje atmosfere u sali, morali smo ići do njih dizati ih od stola i tijekom svirke govoriti da sviraju življe.
Uzeli smo ih jer sam ih slušala na jednoj svadbi gdje su bili savršeni, doduše to je bilo 2012. Možda su od tada jednostavno izgubili elan i volju, ali eto, ovo je naše iskustvo i nažalost ta večer se više nikad neće ponoviti ni svirka moći popraviti.

Savjet budućim mladencima- obavezno pođite poslušati band koji želite angažirati, ako želite neki poseban repertoar, inzistirajte na njemu, ne dopustitite da vam obrlate slatkim riječima i ako vidite da se ne drže dogovora tijekom večeri obavezno na vrijeme reagirajte.

Želim vam svima predivna vjenčanja i brakove pune ljubavi i sreće
__________________
Acta non verba

Zadnje uređivanje m@demoiselle : 10.07.2017. at 10:39.
m@demoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 19:14   #6938
Novija iskustva sa grupom Euforia?
kumbaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 16:24   #6939
Quote:
Miiicika kaže: Pogledaj post
Sad me zanima koje bi mi DJ-e preporučili, vidim da ni toga nema baš puno..?
Za torte sam dosta toga iščitala, ponavljaju se one najpoznatije no mene bi zanimalo da li ima netko iskustva sa tortama Tee Mamut ili Luke? Na instagramu mi se jako sviđa sweet.cakes.and.more.. svaka info je dobrodošla :klap:
Ja ti mogu reći što ne preporučam
Bila sam nedavno na piru na kojem je Duplančić puštao muziku. Stanje je bilo toliko žalosno da smo mi kao gosti vukli druge goste za rukav da se potrude malo plesati, sve zbog mladenaca. U neko doba je još sjeo, zapalio cigar i pustio nekog drugog lika da pušta muziku. Nije ni taj bio bolji. Uglavnom, čula sam da to u njega bude tako najčešće, da se ne radi o nekom izuzetku.

Ja sam htjela sve kolače Tee Mamut, al toliko me naživcirala da ću ih uzeti iz neke slastičarnice iz Stobreča, isto male, tanke, moderne tortice. Znači, žena i ja smo razmijenile doslovno 12 mailova u kojima je ona sve nešto usitno oko mene, al nikako reći cijenu + stav: moji kolači su nezamjenjivi, cijena je nebitna.
red queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 09:50   #6940
Mislim da se vec pisalo o tome.

Meni su vjenčanja na kojima je on puštao muziku bila jedna od najboljih a bio sam do sad na 10ak "njegovih" vjenčanja. Svi bi plesali i ludo se zabavljali. Sjetio bi se nekih starih/dragih hitova pa bi odmah nakon vjenčanja kopao po netu da ih skinem i snimim za slušati u autu,...

Mladenci se u startu dogovore s njim o glazbi koju će puštati.
Cijenjen je jer ne odstupa od dogovorenog repertoara (neće pustiti cajku ma koliko ga netko gnjavio na piru i sl.).

E sad, ako su mladenci krivo procjenili svatove i dogovorili rock a svatovi bi narodnu onda tu ne možeš kriviti njega.

Bio sam i na vjenčanjima na kojima je DJ-u izričito rečeno da npr. ne pušta Thompsona a on bi svejedno pustio jer je "osjetio" da pada atmosfera i da bi to diglo atmosferu. I stvarno bi Thompson u tom trenu digao atmosferu ali su mladenci poslje ljuti došli do njega protestirati što se ne drži dogovora jer iako svatovi vole Thomsona oni ga ne mogu podnijeti... pa opet ne valja.
smarinovic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:51.