Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2012., 10:20   #1081
mda, sad će je srušit do 200,a onda možda i okrene nazad. nema veze što su im gubici glomazni ko zbirno sve septičke jame u HR.
__________________
Vidi Avatar u punoj veličini
glembaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 10:35   #1082
Quote:
glembaj kaže: Pogledaj post
mda, sad će je srušit do 200,a onda možda i okrene nazad. nema veze što su im gubici glomazni ko zbirno sve septičke jame u HR.
Gubici su kolosalni.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 15:41   #1083
91M u trećem kvartalu.
__________________
People sleep peaceably in their beds at night only because rough men stand ready to do violence on their behalf.
satko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 15:45   #1084
Ma drugu Klausu, je ovo izvanredno. On je unutra, jebe se njemu za 91 milju minusa.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 16:07   #1085
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Ma drugu Klausu, je ovo izvanredno. On je unutra, jebe se njemu za 91 milju minusa.
Zar ti nisi prodao na 300+?
Ispada da su uistinu propustili povijesnu priliku da dobro udaju Govnenku. Sumnjam da će u dogledno vrijeme ponoviti onakvu poslovnu godinu. Samo, da li su i onda imali ozbiljniih interesenata?
__________________
People sleep peaceably in their beds at night only because rough men stand ready to do violence on their behalf.
satko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 16:20   #1086
Jesam, na 315+, zato i gledam puno relanije s distance.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2012., 16:20   #1087
preteko me free, pa više ne vrijedi
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 17:11   #1088
Uzimajući u obzir činjenice da nas je Južni Tok definitivno zaobišao, da Kutina ima ranžirni kolodvor veličine zagrebačkog, da je PTKM većinski vlasnik Šibenske luke i da HR ima odličan geografski položaj po meni postoji velika i realna šansa da će Čađara u budućnosti nažalost postati samo skladište.

a tu su još i milijonski gubici i zastarjelost pogona(ako za pogon nisam u pravu neka me netko ispravi, čini mi se da je zadnje veliko ulaganje u postrojenje bilo sredinom 80-ih i da se tada ulupala hrpa love ali to je ipak bilo prije 30 godina)

nije da nešto drukam protiv ove diJonice, jednostavno ne vidim perspektivu.
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 15:48   #1089
ću ću?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 21:32   #1090
daleko je to od mojih 300

a plina ni u planu, barem doskora
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 21:50   #1091
Quote:
lee_chan kaže: Pogledaj post
...
* Kutina ima ranžirni kolodvor veličine zagrebačkog
* PTKM većinski vlasnik Šibenske luke
* HR ima odličan geografski položaj
...
jednostavno ne vidim perspektivu.
Uz napomenu da je ranžirni u Kutini za kolosijek veći od zagrebačkog.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2012., 08:46   #1092
Kad već pričate u ranžirnim to bi prvo trebalo obnovit zar ne
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2012., 10:51   #1093
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2012., 11:58   #1094
sve će to šeici kupiti.....njima treba strašno puno gnojiva za poljoprivredu u onoj njihovoj oazi i po balkonima nebodera ( a gdje će se u perspektivi uzgajati sve više voća i povrća )

sva sreća da su Čačo i Neno u zadnji čas shvatili da su rusi neozbiljan partner te se okrenuli zapadu ili jugu nisam siguran u kojem pravcu su im guzice trenutno usmjerene
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 18:09   #1095
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
Uz napomenu da je ranžirni u Kutini za kolosijek veći od zagrebačkog.
eto vidiš, još jedan razlog za prijelaz u transportni biznis pogotovo sada kada nas je definitivno zaobišao Južni Tok, a dok arapski krene.......................
jeftini plin je bio najveći adut rasta cijene,po meni, a od toga očito ništa.

iako trenutno, mislim da bi se tu dalo skalpirati i uzeti sigurnih 20-ak posto od danas pa kroz kratko vremena al nema casha skup novac
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2012., 18:54   #1096
Quote:
lee_chan kaže: Pogledaj post
jeftini plin je bio najveći adut rasta cijene,po meni, a od toga očito ništa.

Mislim da si profulao motiv rasta cijene. Ako nisi, onda će cijena padati. Jer od jeftinog plina očito nema ništa. Evo, čisto presjeka radi, danas je prosječna cijena bila 214 kuna.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 12:14   #1097
Kreće nova navlakuša za naivne.....biti će opet malo jače skalpiranih .....kojima blogeri i još neki forumaši prodaju priču o fenomenalnoj privatizaciji....
iako nitko ne zna niti model niti kako će pri tome proći mali dioničari ( u Viru su nahebali i veliki ).....a ne zna ga ni Linić, osim da mu je potrebna brza keš doza
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 17:47   #1098
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
Mislim da si profulao motiv rasta cijene. Ako nisi, onda će cijena padati. Jer od jeftinog plina očito nema ništa. Evo, čisto presjeka radi, danas je prosječna cijena bila 214 kuna.
danas zadnja 210, ma ok, napisao sam u prethodnom postu, tu se od danas siguno može uzeti par 10-aka %,već viđena priča.... iako po meni ima boljih prilika na zse nego čekati ptkm
koja će na kraju ipak postati transportno skladište sa minimalnom poizvodnjom(u budućnosti se tu možda nešto promijeni al to je u skladu sa ulaganjem u obveznice ne volem)
jer ni transportni biznis nije loš ako imaš dobru lokaciju. PTKM će nekad u budućnosti vrijedit više, ali po transportno/skladišnoj, a ne proizvodnoj osnovi.

Zadnje uređivanje lee_chan : 23.11.2012. at 17:54.
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 17:52   #1099
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
.................a ne zna ga ni Linić, osim da mu je potrebna brza keš doza
a jeftinog keša/droge nema jer HNB neda lovu, a sve u cilju očuvanja najvišeg cilja THE tečaja
lee_chan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 18:50   #1100
Quote:
lee_chan kaže: Pogledaj post
danas zadnja 210, ma ok, napisao sam u prethodnom postu, tu se od danas siguno može uzeti par 10-aka %,već viđena priča.... iako po meni ima boljih prilika na zse nego čekati ptkm
Vidim da si pametan momak, iako takvima forum obiluje. Vidim da vidiš da ima boljih prilika. Pa, možeš li navesti barem tri?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:29.