Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.02.2008., 22:25   #61
Pozdrav!
Može li netko na brzinu riješiti me dileme jesam li rak ili blizanac u podznaku.Naime,po nekim izvorima sam jedno, po nekima drugo.Ispričavam se što nemam link na natalnu.Može ovako:23.06. 1976., 5.10.jutro, Split? I malko o ljubavi) Hvala puno!
Baby Blues is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 00:29   #62
Quote:
Baby Blues kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Može li netko na brzinu riješiti me dileme jesam li rak ili blizanac u podznaku.Naime,po nekim izvorima sam jedno, po nekima drugo.Ispričavam se što nemam link na natalnu.Može ovako:23.06. 1976., 5.10.jutro, Split?
Rak.

Natalna karta
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 12:02   #63
imam pitanje..kako odrediti podznak?

nisam baš skužila sve te tablice...inače rođena sam 20.06.1988 u 4 ujutro...???pa ako netko zna
__________________
...you are my sunshine...my only sunshine...

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 06.03.2008. at 22:39. Reason: spajanje postova
gold star is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2008., 22:40   #64
Quote:
gold star kaže: Pogledaj post
imam pitanje..kako odrediti podznak?

nisam baš skužila sve te tablice...inače rođena sam 20.06.1988 u 4 ujutro...???pa ako netko zna
U podznaku si blizanac, ako si rođena u Slavonskom Brodu i okolici.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 12:16   #65
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
U podznaku si blizanac, ako si rođena u Slavonskom Brodu i okolici.
da u Sl.Brodu sam rođena...e hvala ti...
__________________
...you are my sunshine...my only sunshine...
gold star is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 15:43   #66
kad se racuna podznak jel se mora ako si rođen npr u 19 po ljetnom vremeni vratiti jedan sat unazad.......
nadam se da ste me skužili
__________________
I have difficulty with is the whole concept of belief. Faith isn't based on logic and experience.
>Ladybug< is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 21:46   #67
Imam jedno pitanje pa bih molila nekog upućenog u astrologiju da mi dade savjet! Hvala!

Dakle, rođena sam 13.6.1984. u 23:30 u Varaždinu. Muči me to što sam na nekim portalima pročitala da od sata svog rođenja moram oduzeti jedan sat zbog nekog ljetnog računanja vremena. To mi onda totalno poremeti podznak, od Ribe mi se prešalta na Vodenjaka ili čak Jarca! Isto tako, na raznim stranicama dobivam različite položaje Mjeseca, ili mi je u Strijelcu ili Jarcu!

Kaj sam onda pobogu u podznaku i da li trebam onda oduzeti taj sat vremena od sata rođenja? Hvala puno na odgovoru!
GiRL is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 22:08   #68
Quote:
GiRL kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje pa bih molila nekog upućenog u astrologiju da mi dade savjet! Hvala!

Dakle, rođena sam 13.6.1984. u 23:30 u Varaždinu. Muči me to što sam na nekim portalima pročitala da od sata svog rođenja moram oduzeti jedan sat zbog nekog ljetnog računanja vremena. To mi onda totalno poremeti podznak, od Ribe mi se prešalta na Vodenjaka ili čak Jarca! Isto tako, na raznim stranicama dobivam različite položaje Mjeseca, ili mi je u Strijelcu ili Jarcu!

Kaj sam onda pobogu u podznaku i da li trebam onda oduzeti taj sat vremena od sata rođenja? Hvala puno na odgovoru!
U podznaku si vodenjak, a Mjesec je u znaku strijelca. Korekcija za ljetno vrijeme se treba uračunati, većina astroloških programa tu korekciju automatski uračunava. Pisali smo o tome na ovom topicu.



Girl - natalna karta
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 22:14   #69
Hvala ti!

Ajoj koja kombinacija, ne znaš jel' luđi Blizanac ili Vodenjak!
GiRL is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 15:37   #70
Pomoć onih koji znaju izračunat podznak, ja sam neznalica, u jednom horoskopu sam jarac, u drugom vodenjak. 23.06.1984. Zagreb, 21.25 ili 21.30 (fakat ne znam precizno vrijeme)
unaprijed zahvaljujem!!!
__________________
Taštine su vam bezbrojne, rasvjetljuju ovo mjesto plamenom vaših neposluha.
grčka kiparica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 15:44   #71
Quote:
grčka kiparica kaže: Pogledaj post
Pomoć onih koji znaju izračunat podznak, ja sam neznalica, u jednom horoskopu sam jarac, u drugom vodenjak. 23.06.1984. Zagreb, 21.25 ili 21.30 (fakat ne znam precizno vrijeme)
unaprijed zahvaljujem!!!
U podznaku si jarac, mjesec ti je na 28° ovna
pms is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 19:48   #72
Ne razumijem što se dogodilo s mojim postom napisanim po drugi put oko 16h... Napišem, pošaljem, sve normalno, odjavim se, dođem sad pročitati odgovor i nema mog posta po drugi put. Može li mi netko reći zašto?
Pms puno hvala za podznak!PO TREĆI PUT
__________________
Taštine su vam bezbrojne, rasvjetljuju ovo mjesto plamenom vaših neposluha.
grčka kiparica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 20:52   #73
Quote:
grčka kiparica kaže: Pogledaj post
Ne razumijem što se dogodilo s mojim postom napisanim po drugi put oko 16h... Napišem, pošaljem, sve normalno, odjavim se, dođem sad pročitati odgovor i nema mog posta po drugi put. Može li mi netko reći zašto?
Nešto si pobrkala jer si napisala samo jednom post i taj je kao što si vidjela premješten na Astrohelp zajedno s odgovorom.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 21:30   #74
Ma da skužila sam tek kasnije.
__________________
Taštine su vam bezbrojne, rasvjetljuju ovo mjesto plamenom vaših neposluha.
grčka kiparica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 22:45   #75
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Točan podznak je na 7º vodenjaka. Ljetno vrijeme se mora uračunati, što na astro.com-u to naravno i rade.
ovo mi je bio veeeliki problem. od kada se na našim prostorima pomiče vrijeme?
__________________
Oprosti, volim te
cinober is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 22:51   #76
Quote:
cinober kaže: Pogledaj post
ovo mi je bio veeeliki problem. od kada se na našim prostorima pomiče vrijeme?
Mislim da je u Hrvatskoj (tada Yugi) računanje ljetnog vremena počelo od 1983. godine.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 11:13   #77
jel mozete i meni izracunati podznak, 19.12.1983 , 3.25 , Osijek
Klara22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 11:38   #78
Podznak si mozesh sama izracunati na astro.com stranici.

Odaberesh Free horoscopes, pa Personal Portrait i pratish upute kako unijeti svoje podatke. Na kraju dobijesh mini...pa Personal Portrait i na njemu ces vec na pocetku pod Introduction vidjeti da pise prvo gdje su ti Sunce i Mjesec, a onda i Ascendent(=podznak).
Na dnu stranice imash napisane i sve ostale pozicije planeta i aspekata u tvom natalu, a i u okviru tog portretica dobijesh neki sturi astro prikaz sebe.

Ima josh jedna opcija, ako covjek hoce izraditi bash natalnu kartu
Onda pod tim Free horoscopes odaberesh ili Chart drawing Ascendent ili Extended chart drawing.
Razlika je u tome sto na prvoj opciji dobijesh osnovnu natalku(sa svim aspektima, skroz je mjerodavna), a na drugoj ima jako puno opcija za razlicite karte, sto sinastrije i sl.
Ali ako vec netko odluci ovu drugu opciju i zeli natalnu kartu uraditi, onda bira logichno: Natal chart wheel.
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 20:02   #79
Thumbs down

Ja pojma nemam točno vrijeme kad sam rođena...
__________________
Lächeln ist die einzige Zeile, die falsch korrigieren kann viele Dinge ...
M!CHELLE is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 20:10   #80
Quote:
M!CHELLE kaže: Pogledaj post
Ja pojma nemam točno vrijeme kad sam rođena...
pogledaj u rodni list.
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:39.