Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2007., 22:01   #121
E pa ovak, muški strijelci su teški za popizdit.............

Žene - ima ih potpuno, ali ono potpuno čvrknutih - ne znaš uopće kaj da misliš o njima (ekstravagantno je preblaga riječ za njih)

I kod mene barem, što sam starija to više prevladava podznak.
I ne bi skočila s padobranom ni za živu glavu, motore ne podnosim.....

Istinoljubivost - na prvom mjestu.
Ne podnosim nepravdu (pogotovo ako me netko lažno optuži)
Optimist - uvijek
Rosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 21:42   #122
Quote:
SmoothOperatress kaže: Pogledaj post
Da, Strijelci vole padobrane ...znam ih dosta

Najvise Strijelaca i Vodenjaka je cini mi se koji se bave takvim stvarima

Nema tu straha, luuudo hrabri i kad se nađu u tom, to postane opsednuto

Ona te skokove izjednačava s zakorakom niz stepenice!!!
milbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 21:45   #123
Quote:
SmoothOperatress kaže: Pogledaj post
Hvala ti jep'tako je to kad ljudi n sami ne znaju sta hoce, idu iz jedne u drugu vezu, s nerazrijesenim pitanjima iz proslosti i vuku to i vuku...
bivši ti radi budalu iz sebe.
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 19:01   #124
Javlja se ofca samo da kaže strijelcima da vas obožava.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 18:00   #125
Quote:
SmoothOperatress kaže: Pogledaj post
Da, Strijelci vole padobrane ...znam ih dosta

Najvise Strijelaca i Vodenjaka je cini mi se koji se bave takvim stvarima

Nema tu straha, luuudo hrabri i kad se nađu u tom, to postane opsednuto


Ali, i ja se zapravo dosta pronalazim u znaku Strijelca (osim sto se tice prijateljstava sa bivsima )...podznak mi je na stupnju Strijelca, vladar podznaka i kulminatna planeta u Strijelcu u aspektu sa Jupiterom, isto jakim...

Ja sam strijelac i u podznaku vodolija. Nikada nisam probala padobran,ali rado bih.
Pozdrav svim strijelcima.Sloboda mi je najbitnija. Sto potvrduje znak i podznak.
lillt is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 07:49   #126
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Iako se često spominje da strijelci vole avanture i vole imati nekoliko partnera/ica istovremena baš i ne stoji.

Istina je strijelci vole flert, čak i ako su u vezi, bitno im je nekoga zavesti, dalje više nije bitno, a pak sa druge strane ako pogledamo, svim ženkama odgovara da im netko daje pažnju i da ih šarmira, bile one u vezi ili ne.

Mogu reći iz osobnog iskustva, da mi je sloboda itekako potrebna i ne smije biti sputana, ali to ne znači da ću varati partnericu. Ali strijelcu, samo pomisao da nešto ne smije (neka zabrana), učinit će sve da to ne bude tako.

Potrebna mu je barem prividna sloboda, dati mu slobodu i on ju neće zloupotrebljavati.
to je najveća istina kod strijelaca, moj bivši je bio strijelac, uvijek je u mome prisustvu maštao od dvijema ženskama istovremeno u krevetu, flertovo pred mnom s drugima, a kuno se da me voli...ja sam riba i to nije nikako štimalo, dovodio me je do ludila, bila sam ljubomorna na svaki ženski komad,ma užas, najgori dio mog život vezan je uz strijelca i dan danas imam neke traume od njega..danas...obadvoje smo u brakovima svak sa svojim partnerom, znam da mu se zalomi po koji flert, pa i ja ga malo škicnam s druge strane ulice...i hvalim Bogu da ga nemam pod svojim krovom..
__________________
ja volim te, to priznajem
al' drugo slabo pamtim
anastacia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 11:18   #127
Quote:
Beppo kaže: Pogledaj post
• Strijelac
Ljudi ovog znaka znaju biti neobično lijepi, a izgled i ponašanje mogu im biti i malo animalni. Imaju uspravno držanje, isijavaju vedrinom, samopuzdanjem i bezbrižnošću. Mnogi Strijelci protagonisti su ljubavi na prvi pogled upravo zahvaljujući svojoj neodoljivoj privlačnosti i gotovo životinjskom instinktu. Kad ih netko privlači, pokazuju otvorenu potrebu za njegovom blizinom i dodirom, čak i na javnom mjestu.
Njihova je glavna značajka samouvjerenost, a neki to doživljavaju kao oholost. Više vole zapovijedati nego slušati. Škrtost? Ne znaju što je to zato što žele uživati u svim životnim zadovoljstvima, tim više što njima vlada Jupiter koji im daje značajke širokogrudnih altruista. Nisu štedljivi, ali ako ostanu bez novca postaju nesretni. Više od samog bluda vole osvajanja. Obožavaju fascinirati žrtvu, vatreni su, nagli, ne poznaju profinjenost u erotici, i na kraju – požudni. Previše su širokogrudni i sigurni u sebe da bi bili zavidni. Bez obzira što vole pobjeđivati u sportu i životu, osjete malu zavist kad netko uzastopce pobjeđuje. Pohlepni su i skloni velikim količinama jela, a poluprazan frižider baca ih u očaj. Vole novosti u gastronomiji od tradicionalne do egzotične kuhinje. Ne poznaju zlovolju i njihov je bijes kratkoga vijeka. Nepopravljivi su idealisti i pate kad se netko od njihovih prijatelja okoristi njihovom iskrenošću.
istina, istina.... (osim ovog sa hranom)

btw - kakva sam, strijelac, podznak blizanci?
absoluta is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 19:23   #128
Quote:
absoluta kaže: Pogledaj post
istina, istina.... (osim ovog sa hranom)

btw - kakva sam, strijelac, podznak blizanci?
Mmmm... dobra kombinacija..
Vjerojatno si jako aktivna i raznovrsna?
Orodiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 08:08   #129
da, smatram da jesam
absoluta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 22:44   #130
evo još jednog strijelca

slažem se sa svime do sad napisanim, i tipičan sam strijelac, osim u ljubavi.. ne treba mi sloboda, volim se vezat za nekoga, velika sam maza i treba mi puno ljubavi.. sve ostalo, so true..putovanja, avantura, zabava, nikad dugo na jednom mjestu.. to sam definitivno ja..
pchelicaMaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 23:08   #131
a kako čovjek stekne pogrešan dojam o strijelcima, iako moj dragi stvarno je tvrdoglav i često puta "mora" biti u pravu takva je maza, čak i veća od mene, ja (riba) nisam mogla vjerovat
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 23:13   #132
Quote:
Beppo kaže:
• Strijelac
Ljudi ovog znaka znaju biti neobično lijepi, a izgled i ponašanje mogu im biti i malo animalni. Imaju uspravno držanje, isijavaju vedrinom, samopuzdanjem i bezbrižnošću. Mnogi Strijelci protagonisti su ljubavi na prvi pogled upravo zahvaljujući svojoj neodoljivoj privlačnosti i gotovo životinjskom instinktu. Kad ih netko privlači, pokazuju otvorenu potrebu za njegovom blizinom i dodirom, čak i na javnom mjestu.
Njihova je glavna značajka samouvjerenost, a neki to doživljavaju kao oholost. Više vole zapovijedati nego slušati. Škrtost? Ne znaju što je to zato što žele uživati u svim životnim zadovoljstvima, tim više što njima vlada Jupiter koji im daje značajke širokogrudnih altruista. Nisu štedljivi, ali ako ostanu bez novca postaju nesretni. Više od samog bluda vole osvajanja. Obožavaju fascinirati žrtvu, vatreni su, nagli, ne poznaju profinjenost u erotici, i na kraju – požudni. Previše su širokogrudni i sigurni u sebe da bi bili zavidni. Bez obzira što vole pobjeđivati u sportu i životu, osjete malu zavist kad netko uzastopce pobjeđuje. Pohlepni su i skloni velikim količinama jela, a poluprazan frižider baca ih u očaj. Vole novosti u gastronomiji od tradicionalne do egzotične kuhinje. Ne poznaju zlovolju i njihov je bijes kratkoga vijeka. Nepopravljivi su idealisti i pate kad se netko od njihovih prijatelja okoristi njihovom iskrenošću.
s ovim se posebno moram složit (podcrtanim), jedino ovo za jelo, ja mogu više pojest od dragog

@PcelicaMaja
ovo što si rekla da nikad dugo na jednom mjestu, još se moram na to priviknut :
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 01:33   #133
Prvi u potpunosti,
u horoskope ne vjerujem, volim ih pročitati no ima nešto u znakovima. Daa i kašnjenje nam je urođeno, srećom još uvijek sutra postoji.
ARTETUREN is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 23:36   #134
ima istine
procito sam prvi post i nasmijo se...opiso me detaljno
los_govornik is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 22:48   #135
Quote:
pchelicaMaja kaže: Pogledaj post
evo još jednog strijelca

slažem se sa svime do sad napisanim, i tipičan sam strijelac, osim u ljubavi.. ne treba mi sloboda, volim se vezat za nekoga, velika sam maza i treba mi puno ljubavi.. sve ostalo, so true..putovanja, avantura, zabava, nikad dugo na jednom mjestu.. to sam definitivno ja..
Javlja se još jedna strijelčica (kako nick kaže ) i ovo u potpunosti potpisujem..btw u podznaku sam Ovan koji mi je kao znak super i slažem se fenomenalno sa Ovnovima.
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 22:42   #136
Pozdrav svima,a evo ne znam hocete li me primiti u svoje drustvo,mjesec mi je u strijelcu...
__________________
Tu noc kad si se udavala nitko nije znao zasto si plakala,dali radi tamjana ili starih uspomena...
dupla voda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 14:34   #137
Quote:
absoluta kaže: Pogledaj post
istina, istina.... (osim ovog sa hranom)

btw - kakva sam, strijelac, podznak blizanci?
Ti si onda ko i ja, strijelac, podznak blizanac.Meni je Sunce u Strijelcu, a Mjesec u Škorpionu.
__________________
Direktor društva
Beppo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 20:40   #138
Evo još jedne striječice sa podznakom vodenjaka Definitivno najpozitivniji znak
florentis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 14:28   #139
Ja sam strelica, i kao takva uvijek sam selica. Jer gdje god bivam uvijek rado kidam, i nema jesta na ovom svijetu kojeg sam prošla u letu. Jer gdje god se pojavim uvijek sve pozdravim.
Evo to sam vam ja strelica u znaku i podznaku. Love nature, love ppl, love sex sex sex...
Femme Fatale is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 23:53   #140
Quote:
Rosa kaže: Pogledaj post
E pa ovak, muški strijelci su teški za popizdit.............
Meni su jedan od 'najlakših' znakova.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:55.