Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2007., 09:11   #41
Quote:
Acheron kaže: Pogledaj post
Kaj to znači???
E sad, uf ... daj pomozi Taun We

Ono - dobroćudna zločestoća - ko ovi smajlići -

Nešto tako
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 09:12   #42
kaj je to cmolj? sponzoruša?

fak, razotkrila si me!
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 09:17   #43
Ma to ti je samo jedna od definicija na koje sam naišla, ima između ostalog i ona da je šmizla uobražena ženturača. Jel ti to bolje paše?
(dobro, neću više, pretjerala sam... a ionako će nam ovaj čet bit najvjerojatnije obrisan...)

Ali u biti je ovo kaj si ti rekla - dobroćudna zloćestoća.

Baš si Šmizla.
Taun We is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 09:29   #44
Quote:
Taun_We kaže: Pogledaj post
Ma to ti je samo jedna od definicija na koje sam naišla, ima između ostalog i ona da je šmizla uobražena ženturača. Jel ti to bolje paše?
(dobro, neću više, pretjerala sam... a ionako će nam ovaj čet bit najvjerojatnije obrisan...)

Ali u biti je ovo kaj si ti rekla - dobroćudna zloćestoća.

Baš si Šmizla.
Hvala

( uobražena ženturača - geeenijalno!!)
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 10:00   #45
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post
E sad, uf ... daj pomozi Taun We

Ono - dobroćudna zločestoća - ko ovi smajlići -

Nešto tako
Zahvaljujem
__________________
Somewhere, something incredible is waiting to be known.

http://www.youtube.com/Zvjezdoznanci
Acheron is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 11:55   #46
Quote:
barbika kaže: Pogledaj post
Totalno ok, ne izgleda i ne cini se glupo, a vama cure nitko ne odgovara, kada zena izgleda droljasto onda je sponzorusa, kada izgleda kao iva onda je streberica, dosadnjakovicka!
Da, i meni se čini kao cura na mjestu i uz to je i zgodnička.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 12:22   #47
I mene živcira... i sve ostale kolege sa faxa oko sebe...
A o njenom glasu da i ne pričam... kod nas je očito predispozicija za voditelja ta da imaš ili odvratno iritantan glas, ili da ne znaš izgovarati slova "r", "l", itd., ili da mucaš, gutaš slova... to su naši voditelji.
Točno se ja crvenim kada ona vodi festivale, sa onim nekim amerskim naglašavanjem riječi...
__________________
First you wanna kill me, now you wanna kiss me. Blow.
managerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 13:16   #48
Quote:
managerica kaže: Pogledaj post
I mene živcira... i sve ostale kolege sa faxa oko sebe...
A o njenom glasu da i ne pričam... kod nas je očito predispozicija za voditelja ta da imaš ili odvratno iritantan glas, ili da ne znaš izgovarati slova "r", "l", itd., ili da mucaš, gutaš slova... to su naši voditelji.
Točno se ja crvenim kada ona vodi festivale, sa onim nekim amerskim naglašavanjem riječi...
Al Iva uopće nema iritantan glas....i nije istina da ne zna izgovarati neka slova. Cura studira glumu i vjerojatno uči scenski govor i naglaske. Amerski naglasak?!
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 13:55   #49
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Al Iva uopće nema iritantan glas....i nije istina da ne zna izgovarati neka slova. Cura studira glumu i vjerojatno uči scenski govor i naglaske. Amerski naglasak?!
Što volim kada ljudi čitaju samo da prelete pogledom.
Iva ima iritantan glas, a dalje navodim kako većina naših voditelja ne zna izgovarat slova i guta ih, itd. (pritom nisam mislila na nju)
__________________
First you wanna kill me, now you wanna kiss me. Blow.
managerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 13:56   #50
Ta ženska je zaslužila kaj ju je Filip Juričić prevario s onom novinarkom koja mu je dila dugogodišnja cura, mislim da su bili zajedno 6 ili 7 godina. Uglavnom Šulentićka mu se očajno nabacivala jedno godinu dana, i to baš onak droljasto. Pa se malo iznenadila kad si je novinarka uzela frajera nazad. A inače mi idu na qrac te ženske koje s 25 godina i dalje izgledaju ko balave osnovnoškolke
LilMissSunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 14:01   #51
Quote:
managerica kaže: Pogledaj post
Što volim kada ljudi čitaju samo da prelete pogledom.
Iva ima iritantan glas, a dalje navodim kako većina naših voditelja ne zna izgovarat slova i guta ih, itd. (pritom nisam mislila na nju)
Nisam znala da studira na 2 fakulteta.
A otkuda ti to da sam samo preletila pogledom? Lijepo si iznijela svoje mišljenje i ja sam ga iskomentirala, u čemu je problem?
Ne moraš se ti slagati samnom, ali Iva meni jednostavno nema iritantan glas. Ima normalan glas, druga je stvar što na reklama zvuči djetinje, vjerojatno klijenti tako žele, jer i sama odaje takav imidž i karakter.

I kad u istoj rečenici kažeš za nekoga da ima iritantan glas i kako većina naših voditelja guta slova, bla, bla, onda se taj komentar odnosi i na tu osobu.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 14:02   #52
mala mi izgleda cijela nekako smotana
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 14:11   #53
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
A otkuda ti to da sam samo preletila pogledom? Lijepo si iznijela svoje mišljenje i ja sam ga iskomentirala, u čemu je problem?
Ne moraš se ti slagati samnom, ali Iva meni jednostavno nema iritantan glas. Ima normalan glas, druga je stvar što na reklama zvuči djetinje, vjerojatno klijenti tako žele, jer i sama odaje takav imidž i karakter.

I kad u istoj rečenici kažeš za nekoga da ima iritantan glas i kako većina naših voditelja guta slova, bla, bla, onda se taj komentar odnosi i na tu osobu.
Ponavljam - za Ivu sam rekla kako ima iritantan glas i amersko naglašavanje riječi. (a ostalo se odnosilo na voditelje općenito u RH)
I nemam se šta opravdavat, cura mi nije sjela i gotovo.
Iritantna mi je do bola.
__________________
First you wanna kill me, now you wanna kiss me. Blow.
managerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 14:18   #54
Meni je ona slatka
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 14:58   #55
Quote:
little_miss_sunshine kaže: Pogledaj post
Ta ženska je zaslužila kaj ju je Filip Juričić prevario s onom novinarkom koja mu je dila dugogodišnja cura, mislim da su bili zajedno 6 ili 7 godina. Uglavnom Šulentićka mu se očajno nabacivala jedno godinu dana, i to baš onak droljasto. Pa se malo iznenadila kad si je novinarka uzela frajera nazad. A inače mi idu na qrac te ženske koje s 25 godina i dalje izgledaju ko balave osnovnoškolke
Kakvo je to droljasto nabacivanje? Nekak mi to ne ide uz nju.

Uostalom on je papčina, nitko ga nije tjerao puškom da ostavi svoju curu.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 15:12   #56
je, zaista optužimo ivu š. za ono što je filip učinio
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 15:15   #57
Quote:
little_miss_sunshine kaže: Pogledaj post
A inače mi idu na qrac te ženske koje s 25 godina i dalje izgledaju ko balave osnovnoškolke
baš ono - dobiješ dijabetes
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 15:40   #58
Quote:
little_miss_sunshine kaže: Pogledaj post
A inače mi idu na qrac te ženske koje s 25 godina i dalje izgledaju ko balave osnovnoškolke
pa bolje nego da sa 25 izgleda ka da ima 35!!!!!
jebate,cura ima dobre gene,izgleda mladoliko i to je baš super a ode ispada da je to nešto užasno..
inače,iva mi je sasvim ok cura,slatka je i pismena ,ima smisla za voditeljski posa i ne gura se sisama na tv-meni sasvim dovoljno..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 15:43   #59
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
je, zaista optužimo ivu š. za ono što je filip učinio
a baš..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 16:25   #60
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
pa bolje nego da sa 25 izgleda ka da ima 35!!!!!
jebate,cura ima dobre gene,izgleda mladoliko i to je baš super a ode ispada da je to nešto užasno..
inače,iva mi je sasvim ok cura,slatka je i pismena ,ima smisla za voditeljski posa i ne gura se sisama na tv-meni sasvim dovoljno..
pa dobro je izgledati mlade, ja isto puno mlade izgledam, to moze biti iritantno samo onima koje izgledaju ofucano i starije :P, puno bolje je biti mladolik
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:54.