Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2007., 21:26   #81
Quote:
little_miss_sunshine kaže: Pogledaj post
Da, mislim da neke žene izgledaju super i da ih odjeneš u vreću od krumpira. To je bolna, ali istinita činjenica, a sve ostalo je tješ, tješ
ma je kurac..
nema te žene koju se ne može napravit lipom a i ružnom..
naravno,govorim o curama normalnog prosječnog izgleda ... pa samo se siti koliko je običnih cura za kojima se niko nebi okrenija postalo prelipo kad se počelo na njima radit..evo severina prva.
al to je offtopic a i tako mi se da neda raspravljat s nekim ko je već odlučija da je iva nešto rajružnije i najgluplje šta se pojavilo na tv-u...
pa je eto i sama kriva šta je onaj papak napravija dite drugoj dok je s njom bija u vezi...ma odvratno..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 21:48   #82
iva uopce nije ruzna i nema zbrckanu facu, zapravo je zgodna i slatka. mozda je iritantna i ima iritantni glas(ja bas ne obracam paznju na nju pa i ne znam), al ruzna sigurno nije. a i bolje da se oblaci infantilno nego da hoda skoro gola kao vecina kvazi voditeljica
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 21:51   #83
a sto se takozvanih ljepotica tice tko zna kako one izgledaju bez tone televizijske sminke, meni je recimo renata sopek i ruzna i glupa i jako iritantnog glasa i gestikulacije, a slovi za ljepoticu, iva mi je puno normalnija i lijepsa, bar ne radi onako retardirane face
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 22:00   #84
Quote:
wondergirl21 kaže: Pogledaj post
a sto se takozvanih ljepotica tice tko zna kako one izgledaju bez tone televizijske sminke, meni je recimo renata sopek i ruzna i glupa i jako iritantnog glasa i gestikulacije, a slovi za ljepoticu, iva mi je puno normalnija i lijepsa, bar ne radi onako retardirane face

sve si dobro rekla, i meni je draža ona jer je prirodnija od mnogih, mnogih
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 22:06   #85
Quote:
wondergirl21 kaže: Pogledaj post
a sto se takozvanih ljepotica tice tko zna kako one izgledaju bez tone televizijske sminke, meni je recimo renata sopek i ruzna i glupa i jako iritantnog glasa i gestikulacije, a slovi za ljepoticu, iva mi je puno normalnija i lijepsa, bar ne radi onako retardirane face
skroz se slažem. ako bi itko trebao bit iritantan zbog nepodnošljivog glasa, onda je to renata sopek.
i ne kužim zašto su svi napali ivu, baš je normalna cura i šta je najbolje nije nametljiva i ne pokušava stalno biti u centru pažnje.
Ciara! is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 22:32   #86
cura mi se čini simpa i oke. al malo, da, ima čudan glas.
__________________
To get something you never had, you have to do something you never did.
sve_naopako is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 22:32   #87
Quote:
Ciara! kaže: Pogledaj post
skroz se slažem. ako bi itko trebao bit iritantan zbog nepodnošljivog glasa, onda je to renata sopek.
i ne kužim zašto su svi napali ivu, baš je normalna cura i šta je najbolje nije nametljiva i ne pokušava stalno biti u centru pažnje.
tako je, ne kuzim sta im je mala iva kriva , zgodna, slatka, pristojno obucena, normalno nasminkana, skroz normalna cura, nit se skida gola nit se gura na naslovnice nit daje glupe izjave po novinama
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 22:46   #88
Quote:
wondergirl21 kaže: Pogledaj post
tako je, ne kuzim sta im je mala iva kriva , zgodna, slatka, pristojno obucena, normalno nasminkana, skroz normalna cura, nit se skida gola nit se gura na naslovnice nit daje glupe izjave po novinama
da,ni ja ne kužim kome ona može smetat..
i još kad vidim kako su je ode pojedinci izvriđali,muka mi je...
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 22:52   #89
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
da,ni ja ne kužim kome ona može smetat..
i još kad vidim kako su je ode pojedinci izvriđali,muka mi je...
ona je meni od svih mladih voditeljica najnormalnija, a bome i najmanje iritantna, ne slika se skoro gola za muske casopise kao SVE ostale, ne gura sise u kameru, bas je normalna, sto je danas bar u Hrv za mladu voditeljicu cudno. nije da sam neki fan, ali dok ju usporedim s ostalima, mala je zakon
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 23:01   #90
Quote:
wondergirl21 kaže: Pogledaj post
nije da sam neki fan, ali dok ju usporedim s ostalima, mala je zakon
da,i niko ne može reć da je priko noći došla na tv..
pa iva je skoro pa cili svoj život voditeljica i postupno gradi karijeru..ide pametno i polako,bez ekscesa i sisa i guzice na jumbo plakatu i njena će karijera trajat još jako dugo dok će se ove pišek,sopek zaboravit s prvom smjenom generacija..
nisam ni ja fan,al ne kužim kako nekom neko tako iznenađujuće normalan ka šta je iva može smetat????
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 23:07   #91
ma, iva je zakon!
nedaj se iva!!!
Ciara! is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 23:14   #92
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
da,i niko ne može reć da je priko noći došla na tv..
pa iva je skoro pa cili svoj život voditeljica i postupno gradi karijeru..ide pametno i polako,bez ekscesa i sisa i guzice na jumbo plakatu i njena će karijera trajat još jako dugo dok će se ove pišek,sopek zaboravit s prvom smjenom generacija..
nisam ni ja fan,al ne kužim kako nekom neko tako iznenađujuće normalan ka šta je iva može smetat????
meni nije jasno ni kak mogu tvrdit da je ruzna . samo zato jer je prirodna i nije gola odma im je ruzna. i ono za zbrckanu facu mi nikako nije jasno, faca joj je ful slatka i ima prekrasan osmijeh, a i tijelo joj je super. samo ga ne pokazuje bez potrebe . to su valjda oni koji misle da je renata sopek lijepa , po meni je ona nesto najgore na tv-u ikad, one face koje radi-ja u zivotu nisam vidjela nista retardiranije, uzas, odmah mi se cijela zgadila
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 23:59   #93
meni je bezveze.

Uh, sjećam je se kad je bila baš ono, bezvezna. Nit' stila, nit' ičega.

I onda je počela raditi sa Idom, i odjednom je sva neka alternativna trash princeza.

rajt.
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 01:06   #94
iva šulentić je bila slatka, prirodna, simpatična cura. dok joj nije krenulo u zadnjih cca godinu dana.
prvo je iritantno što nikad nije probavila to što je počela kao voditeljica dječjih emisija pa je postala jedna od onih žena koje se sa 20+ ponašaju k'o male djevojčice. to hihotanje, girly-girly ponašanje, sladunjavo treptanje i body language mi je nešto najodvratnije, bljuje mi se kad žene to rade (hint - danijela martinović ).

otkad joj je krenulo i počela je glumiti i afirmirala se kao voditeljica počela se goooozno prekenjavati i postala je preiritantna. afektira više čak i od renate sopek, a mislila sam da je to nemoguće. još se sjećam fotki u gloriji prošlo ljeto kad su se ona i f. juričić kao slučajno sreli negdje na moru i kao, frendovski popričali - em se vidlo da su fotke namještene do bola (a prije toga oboje vapili s naslovnica nek ih mediji puste na miru i da ne žele intimu povlačit po novinama ) em se ona kreveljila, dizala ruke teatralno i radila neke face ipoze.

glas joj sam po sebi možda i nije toliko iritantan, ali ona prestrašno afektira (to je nešto što voditeljica ne bi smjela ni pod razno..baš me zanima jesu li ju to na glumi naučili....moš si mislit), a na reklami za t-mobile, blackeyed peas i montanu je nepodnošljiva. ali baš nepodnošljiva, prekenjavačka do boli.

netko je dobro primjetio, fura se na idu, odmah odjednom i ona fura taj neki eklektičan urbani alter stil

na izgled nemam primjedbi - vrlo je slatka.

al, nažalost, ni sva ljepota ovog svijeta ne bi mogla tu količinu afektiranja i prekenjavanja učiniti podnošljivom.
šteta, bila je skroz okej.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 01:09   #95
nema sanse da afektira vise od renate sopek, NITKO NA SVIJETU NE AFEKTIRA VISE OD RENATE SOPEK!!!!!
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 01:20   #96
iva je na ekonomiji, kakva gluma?!

kad je isla u srednju se preseravala na svom skutercicu nasred glavnog trga
bila je sminkerica ...sad je urbana otkacena superkul curka kao i ova ida, ta ida mi je jos gora...tolko propagira homoseksualizam da je vec i samim pederima dosadna...( btw nisam homofob...nije ovo islo deckima...nego samoj idi)
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 01:27   #97
Quote:
wondergirl21 kaže: Pogledaj post
nema sanse da afektira vise od renate sopek, NITKO NA SVIJETU NE AFEKTIRA VISE OD RENATE SOPEK!!!!!
renata sopek je IZMISLILA afektiranje!
Ciara! is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 01:42   #98
Quote:
Ciara! kaže: Pogledaj post
renata sopek je IZMISLILA afektiranje!
o yes! ja takvo sto nikad nikad u zivotu nisam vidjela, nitko se ne moze s njom usporedivati, nevjerojatna je
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 01:44   #99
Quote:
wondergirl21 kaže: Pogledaj post
nema sanse da afektira vise od renate sopek, NITKO NA SVIJETU NE AFEKTIRA VISE OD RENATE SOPEK!!!!!
poslušaj ivu u reklamama
renata sopek je izmislila afektiranje, iva šulentić samo što nije nadmašila začetnicu
i počela je, isto kao i spoek, afektirati i glasom i facom i govorom tijela
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 01:47   #100
nisam cula reklame, a da afektira nisam primjetila, istina bas ju i ne gledam puno, a prije dok sam gledala nije afektirala il ja nisam primjetila, al svejedno NE VJERUJEM da je blizu renati jer je to nemoguce
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:11.