Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2003., 13:48   #41
Quote:
indian kaže:
Aha, a kad misle da je od solarija onda je dobro?

Joj, strava..nokti, umjetna boja..pa šta vam žene to sve treba, znam da vas davim al nema mi druge ..a i te kremice..

I kako uopće mogu bit tamna..a ionako je vani takva zimetina da mi se kad se obučem samo oči vide..
I da sam onako tamna...pa prepao bi me se neko kad me vidi..pa bolje da sam ko snijeg bijela..nego taj neprirodni look..

Di je koji muški da vam kaže štagod?..treba tu pomoći..


Pa kada, Indian, nemaju drugoga posla, iliti viska vremena imaju. Ja bih njih u rudnik soli poslala, pa bi vidjele kak' bi se onda trackale kremicama.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2003., 15:10   #42
Quote:
missy kaže:
jel trebam kupiti posebnu kremu za lagano tamnjenje, ili ce svaka moju svijetlu kozu tek malcice potamniti?
ja sam trazila kremu/gel za najsvijetlije tamnjenje, za najsvjetliju kozu. doslovno sam rekla prodavacici da ne zelim izgledati kao da sam se suncala, nego samo kao da sam ziva
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2003., 21:41   #43
Quote:
FFE kaže:


Pa kada, Indian, nemaju drugoga posla, iliti viska vremena imaju. Ja bih njih u rudnik soli poslala, pa bi vidjele kak' bi se onda trackale kremicama.
draga moja sve ti je to dobra organizacija

Moguce se bi se cak zacudila kaj se sve u zivotu stigne kad se izbaci suvisno i zajedljivo komentiranje drugih

Zapanjujuce da neciju marljivost/ljenost sudis po tome
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2003., 20:11   #44
Quote:
Winona kaže:
draga moja sve ti je to dobra organizacija

Moguce se bi se cak zacudila kaj se sve u zivotu stigne kad se izbaci suvisno i zajedljivo komentiranje drugih

Zapanjujuce da neciju marljivost/ljenost sudis po tome
Hm, pa meni je suvisno sjediti pred ogledalom i lickati se, kupovati bezvrijedne kremice i biti fokusiran na svoj vanjski izgled. Inace, kada dodju ozbiljnije stavri na repertoar, kao npr. obielj i dijete, onda ti nece niti na pamet biti mljackati se cijeli dan kojekakvim uljima i kremicama. A kada je zena jos i zaposlena, bavi se i svojom karijerom, onda jednostavno nema vremena za gluposti poput mazanje samotamnujucim kremicama.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2003., 20:20   #45
Quote:
FFE kaže:
Hm, pa meni je suvisno sjediti pred ogledalom i lickati se, kupovati bezvrijedne kremice i biti fokusiran na svoj vanjski izgled.
I meni jer nema te kremice koja bu od mene napravila ljepoticu.
Bas mi je drago da nisam jedina. Ocito i druge znaju kad nis vise ne pomaze.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2003., 20:22   #46
Quote:
Gospon Pes kaže:
I meni jer nema te kremice koja bu od mene napravila ljepoticu.
Bas mi je drago da nisam jedina. Ocito i druge znaju kad nis vise ne pomaze.
Ti si sigurno ljepsa od onih koje pol place potrose na kojekakve kremice, koje ionak nis' nemreju pomoci.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2003., 20:25   #47
Ne bih rekla ni ako je tudje misljenje u pitanju, a sasvim sigurno ne ako mene pitas.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 22:40   #48
Quote:
FFE kaže:
Hm, pa meni je suvisno sjediti pred ogledalom i lickati se, kupovati bezvrijedne kremice i biti fokusiran na svoj vanjski izgled. Inace, kada dodju ozbiljnije stavri na repertoar, kao npr. obielj i dijete, onda ti nece niti na pamet biti mljackati se cijeli dan kojekakvim uljima i kremicama. A kada je zena jos i zaposlena, bavi se i svojom karijerom, onda jednostavno nema vremena za gluposti poput mazanje samotamnujucim kremicama.
Ja jesam zaposlena i imam obitelj.

Ponavljam, mozda se ti ne znas organizirati

A mozda nas ne zabavljaju iste stvari i to je oke.

Lijepo pises da je to TEBI suvisno ali ne vidim to razlogom da kritziras one koji imaju kriterije DRUGACIJE tvojima.

Inace, ja ne znam kaj ce mi biti na pameti sljedecih pol sata ali TI ZNAS KAJ CE MENI BITI NA PAMETI....zaista impresionirajuce
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 22:43   #49
Quote:
FFE kaže:
Ti si sigurno ljepsa od onih koje pol place potrose na kojekakve kremice, koje ionak nis' nemreju pomoci.
mora da malo zaradjujes kad je jedna kremica pola tvoje place
Nis ne ostane za dodatnu rentu i slicne gluposti...sto jedna zenica od karijere kao ti zna.

inace ja sam ti zenica od karijere pa si to zaradim onak za pol vure posla...
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 23:04   #50
Quote:
Winona kaže:
mora da malo zaradjujes kad je jedna kremica pola tvoje place
Nis ne ostane za dodatnu rentu i slicne gluposti...sto jedna zenica od karijere kao ti zna.

inace ja sam ti zenica od karijere pa si to zaradim onak za pol vure posla...
znas ti onu o zabi i biku

paz da ne puknes


margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 23:12   #51
Quote:
Winona kaže:
inace ja sam ti zenica od karijere pa si to zaradim onak za pol vure posla...
Super, mogla bi zenici bez karijere (koja i karijeru i novce spiska na internet) i kavicu platiti. Ali OK, posto bi onda morala tih pol vure s posla i ne bi nis zaradila (ili te placaju i kad te nema? ), bu te zenica castila, nije bed...

P.S. Moram iduci tjedan u Frankfurt.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 09:44   #52
Quote:
Winona kaže:
Ja jesam zaposlena i imam obitelj.
Ti za sada imash samo muzha i to dobro upregnutog, shto znachi da imash jako jako puno slobodnog vremena.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 09:50   #53
Nije ni cudo da zdere pa je mrsava. Kaki na sve moguce otvore
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 09:52   #54
Quote:
Winona kaže:
Lijepo pises da je to TEBI suvisno ali ne vidim to razlogom da kritziras one koji imaju kriterije DRUGACIJE tvojima.

A FFe nije nikog osobno kritizirala, samo je iznijela svoje mishljenje...to shto si se ti prepoznala u njenom postu, kao i u mnogima to je tvoja stvar...ili kako bi ti rekla - vishe govori o tebi nego o onima koji su pisali
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 09:58   #55
Toliko zeli prikazati kako ima savrsen zivot da mi je to mucho sumljivo. Smrdi do neba.
I Winona, nemoj mi sad prodavati fore da pljujemo one kojima u zivotu ide dobro jer nisam primjetila da i tu i drugima ide posebno lose pa ih nitko ne napada.
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 10:11   #56
Hm...ja iz njezinih postova samo citam da je svojim zivotom jako zadovoljna, da joj je savrsen, nije mi do sad upalo u oci... Koju svekrvu ima - nema tu govora o savrsenstvu.
A sto ako je? Bi li bilo tako strasno?
Ili se na forumu samo smije cmizdriti? Cim netko napise nesto pozitivno, svi popizde. Zasto zapravo?
Citam tu jebenu Winonu vec godinu dana i jos uvijek mi nije jasno zasto toliko neprijateljstvo prema njoj.
Iz rukava mi pada napamet bar 5 zena na forumu koje su gluplje, uobrazenije, hvalisavije, bezobraznije i kaj god hocete.
Nije da je branim, jednostavno ne kuzim sto vas bas kod nje toliko iritira...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 10:26   #57
Razlozi: Nema tog proizvoda koji ona nije isprobala.
Nema tog jela koje ona nije jela. Nema te teme na koju ona nema najbolji savjet. Nema tog problema koji ona nije na najefikasniji nacin rijesila. Nema.... A plus svega toga ako si se slucajno zajebo pa napisao neku svoju manu ili glupost upotrijebiti ce je protiv tebe, kad tad ( skruseno priznajem da i ja to na njoj koristim, ali me uvije iznervira kad Margareti spocitne psiholoske probleme koje je cura imala i to rijecima " opet si zaboravila dozu itd. Vrlo nisko i bezobrazno od nekoga, kladim se da je to nisu ucili na autogenom, jogi i meditaciji)
Koliko citam ti si isto zadovoljna svojim zivotom, ne prigovaras ni na muza ni na kilazu ni na pare ali se ni ne preseravas. Isto kao ni Magic, Sandra October, Kiki...
Slazem se da ima tu svakakvih ljudi ( nije ona najgora, na politici i tvojoj religiji ima pacijenata U3PM).
Ja kazem ono sto mislim i zivo mi se da prostis tko sto misli( a ni ti nisi bas drugacija), ako mi netko ide na zivce to i napisem. Nije da bas uvijek reagiram, nemam zivaca. Sjecas se da sam i tebe oprala sa crncima. Bila bi se i zakrvila da nisam skuzila sto ti zapravo mislis i da u stvari razmisljamo jednako. E ja cu se i Winoni ispricat ako me uvjeri u suprotno od onoga sto mislim o njoj. Do tada, nista od toga.
Ma najgore je sto i laze ko´pas. Cak i kvadraturu stana prilagodjava trenutnim potrebama topica A ja imam prokletu narav, pamtim pizdarije
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 10:31   #58
Quote:
penelopa kaže:
Cak i kvadraturu stana prilagodjava trenutnim potrebama topica A ja imam prokletu narav, pamtim pizdarije
I velichinu sisa
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 10:36   #59
penelopa

Hihi, ma ne smeta mene kaj Winona dobiva po gubici cim zine, jedino mi nije jasno jer nekako kod mene ne izaziva tu reakciju. U biti stvarno mrzim preseravanje, pa mi duplo nije jasno.
Mozda se zenska uopce tak ne preserava?
A i ti nemas pametnijeg posla nego pamtiti kvadraturu njezinog stana.
Moj je 130. Nocas sam sanjala da sam opet u bivsem koji je bio pola toga. Znam i zasto sam. Danas moram pospremati...

magic, kod tebe i mene penelopa nema kaj pamtiti...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 10:42   #60
Ono velichina sisa odnosilo se na prilagodjavanje velichine potrebama topika
magic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:43.