Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2003., 21:35   #81
Baš mene briga šta se vi prepucavate..meni samo smeta što određeni likovi dođu i onda napišu redom 2o reply-a..pa ako moraš na sve odgovorit budi malo redovitija tu na ŽK..ovdje se stvari brzo događaju..

I onda još pokvarit jedan ovako dobar topic kao što je kako imati divni, planinski, brončani ten..
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 22:38   #82
Quote:
Winona kaže:
ako te fakat zanima saljem na PM
Ma kaj god. Naravno da zezam.
Ja ne znam kaj sam jucer procitala, a neki znaju i koliki ti je stan i primijete ako si ga povecala ili smanjila, pa mi je to prilicno zabavno, moram priznati.
Ali zato pamtim crvenu pregacicu i najdulje noge, dakle pazi da niti ona promijeni boju, niti noge duljinu.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 22:42   #83
Quote:
indian kaže:
Joj, strava..nokti, umjetna boja..pa šta vam žene to sve treba,
Quote:
I onda još pokvarit jedan ovako dobar topic kao što je kako imati divni, planinski, brončani ten..
Jebes broncani ten, reci ti meni kako se u roku dan moze promijeniti misljenje za 180?
Ja kad jedno imam, ne znam kako ga se rijesiti, bas bi bilo super da mi netko objasni kak to ide da covjek danas prica jedno, sutra drugo.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 22:44   #84
Pa kaj nisi vidla smajleka?

Meni je sve bilo jasno
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 08:35   #85
Eh, Pesica..i onda meni kažu da ne znam čitat između redaka..
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 11:47   #86
Cuj Winona ti mozda jesi najbolja, najsimpaticnija osoba na svijetu ali onda imas krivi stil pisanja pa te puno ljudi tu dozivljava kao napuhano pernato stvorenje.
Sto se tice kvadrature tvog stana, da razjasnim jednom i zauvijek.
Na dijaspori je bila tema kako dijaspora zivi. Znam da si ti napisala da imas dvosoban stan, koji ti je cisto dosta i da ti mama kad dodje spava na otkacenoj sofi i ima nocne more. Tu sofu sam ,u stvari, zapamtila jer smo mi bas u to vrijeme preuredivali dnevnu sobu i vidjela sam jednu totalno otkacenu sofu i onako se zapitala mozda cura ima bas tu. I mjesec dva nakon toga ti meni trubis ( kad smo se zakacile oko kredita) da ti odbijas radnu sobu od poreza. Radnu sobu u dvosobnom stanu ( za neupucene, u njemackoj se i dnevna soba racuna pod sobu dakle 2-sobni=spavaca+dnevna). I tako to, bilo je jos par tvojih bisera... Ja ne volim kad netko mulja, ajde kad moras smuljat sefu da vec 3-put ovaj mjesec imas mengu i da te boli ali muljat nepoznatim ljudima na forumu mi je sick.
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 12:00   #87
Haha, penelopa... Nisam to citala (bar se ne sjecam), ali mozda je Winona zapravo samo rekla da vara drzavu?
Ima li ona radnu sobu, nitko nije dosao provjeriti, zar ne? Osim toga bacis comp u kut dnevne i proglasis je radnom ako treba.
Si sigurna da je muljaza isla forumase, a nije samo bio opis muljaze poreznicima?

Ali da znas da si me razocarala... Ja vec pomislila:"Gle matematicarku! Tak je profesionalno deformirana da i kvadrature pamti, vazno da su brojevi!" i poveselila sam se da cu ti to prvom prilikom reci, a sad mi je propalo...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 12:27   #88
Da je rekla ja bi i zapamtila
Bez zezanja, meni je forum za zafrkanciju ali ako netko ozbiljno postavi neko pitanje kao npr. covjek zeli ici u njemacku i pita kako je tamo, kakvi su porezi itd... Onda uleti ona sa pricom kako su muz i ona poceli od nule, rade u drzavnim ustanovama za prosjecnu placu ( po njenim rijecima) muz doduse ima i neku firmicu ( a tu te tek porez opali, s obzirom da ti je to i neben job) i u dvije godine su kupili BMW-a, imaju ludi namjestaj, provode se, putuju... kad sam joj to matematicki stavila na papir pocela je malo drugacija prica, da su oni oboje otprije imali aute, mama je dala neku lovu za stan i jos kojesta a ovom sirotanu koji je postavio pitanje nije nista jasno. Je li tu dobro ili nije, padaju li peceni golubovi ili ne a mozda covjek zeli ostaviti posao u Hrvatskoj i poceti novi zivot tu.
To mene nervira. Zasto se praviti bolji nego sto jesi, da dokazes onima koji to nisu uspjeli napraviti ( a stvarno su krenuli od nule i sve rade od svoje place bez ikakve pomoci sastrane) da su nule i niskoristi. Bolesno
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 14:26   #89
Auuu, bit će reply-a...

Još 2o-ak..
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 19:08   #90
Quote:
penelopa kaže:
I mjesec dva nakon toga ti meni trubis ( kad smo se zakacile oko kredita) da ti odbijas radnu sobu od poreza. Radnu sobu u dvosobnom stanu ( za neupucene, u njemackoj se i dnevna soba racuna pod sobu dakle 2-sobni=spavaca+dnevna).
Hahahaha, kakvu ona ima radnu sobu, molim te? Za nanosenje kreme protiv celulita i meditiranje?
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 19:10   #91
Quote:
Winona kaže:
mora da malo zaradjujes kad je jedna kremica pola tvoje place
Nis ne ostane za dodatnu rentu i slicne gluposti...sto jedna zenica od karijere kao ti zna.

inace ja sam ti zenica od karijere pa si to zaradim onak za pol vure posla...
Ma ti si k.r.c od zene. Seljancica koja je iz Mlake otisla u veliki grad. Koju ti karijeru imas? Prepisivanje brojki u uredu.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 19:11   #92
Quote:
Winona kaže:
ja zasada imam obitelj, to sto tebi ne javljam SVE detalje iz privatnog zivota nije ni bitno...

Ta obitelj broji vise od dva clana i naravno sve zavisi od definicje obitelji ( da li ti tu ubrajas samo sebe i svoje dijete ? )
Hahahaa, ajde ne lupetaj. Imas tukca koji te trpi.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 19:18   #93
Quote:
indian kaže:
Baš mene briga šta se vi prepucavate..meni samo smeta što određeni likovi dođu i onda napišu redom 2o reply-a..pa ako moraš na sve odgovorit budi malo redovitija tu na ŽK..ovdje se stvari brzo događaju..

I onda još pokvarit jedan ovako dobar topic kao što je kako imati divni, planinski, brončani ten..
zao mi je sto ti moja nazocnost ovom forumu nije dostatna, nekima je naime ocito previse

Inace zasto bi bila redovitija ?
Forum je zabavan ali tek mali djelic zivota....

Uostalom moram nekad i zaradit tu silnu lovu za moj broncani ten ( koji baj d vej imam samo kad se vratim s mora, da me i sad vidis rekla bi da sam punokrvna blijedokoska )

Ako te uzastopnost mojih postova smeta, a ti srolaj topic dalje, kao sto ja cinim sa dodasnim temama i postovima...
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 19:22   #94
Ima još reply-a il je to sve?
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 19:25   #95
Quote:
Cuj Winona ti mozda jesi najbolja, najsimpaticnija osoba na svijetu ali onda imas krivi stil pisanja pa te puno ljudi tu dozivljava kao napuhano pernato stvorenje.
takve nema...niti bi takva voljela biti

Kaj se tice kvadrature stana osobno radnu sobu ne brojim pod zivotni prostor ( naime tamo ne spavam,ne jedem,ne primam goste i sluzi iskljucivo dodatnom izvoru zarade )

Ili da se muz tam potrpa kad dodju cure na kavu....

I sad gdje jesmo imamo radnu sobu ali ja ju jos uvijek ne brojim u svoju kvadraturu kuce ( nego u prostor koji pripada firmi koja je na isti registrirana )

Isto tako kad u Canadi kazu da imaju dvosoban stan pri tome ne misle na DVIJE sobe nego na dvije SPAVACE pa uz to radnu, boravak i blagovaonu, svejedno to zovu dvosoban stan....
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 19:28   #96
Quote:
indian kaže:
Ima još reply-a il je to sve?


ima

FEE ajde da ljudi procitaju tvoje i moje postove pa zakljuce koja je od nas dvije zapravo frustrirana

Na ostale provokacije ti vise ne mislim odgovarati jer nisi dostojna moga vremena

indian, obirisi znoj sa cela, gotovo je
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 19:30   #97
A ja se taman raskomotila i udobno ugnijezdila...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 19:32   #98
Ajde da ja nešto pitam..kad ovo nema više veze s kremicama i ničim..

A di je [email protected] se ona krije iza nekog novog nicka?
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 19:34   #99
Quote:
Winona kaže:

ima

FEE ajde da ljudi procitaju tvoje i moje postove pa zakljuce koja je od nas dvije zapravo frustrirana

Na ostale provokacije ti vise ne mislim odgovarati jer nisi dostojna moga vremena

indian, obirisi znoj sa cela, gotovo je
a sta cu ja citat uz popodnevnu kavu ?!?

margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2003., 19:35   #100
Thumbs up

Quote:
indian kaže:
Ajde da ja nešto pitam..kad ovo nema više veze s kremicama i ničim..

A di je [email protected] se ona krije iza nekog novog nicka?
bas sam na nju mislila nesto zadnjih cetvrt sata....koja slucajnost ...

Nego di ima neki cajni topic ? Ljudi moji danas me frendica odvukla u raj od 600 vrsta cajeva primali su i karticu ( ec ) uh koje li greske
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:31.